Ormana gidenin bir gün sonra cesedi bulunuyor! 15 kişinin öldüğü ülkede yetkililer zor durumda - Son Dakika

Ormana gidenin bir gün sonra cesedi bulunuyor! 15 kişinin öldüğü ülkede yetkililer zor durumda

17.05.2022 15:46

Hindistan'da son zamanlarda artan kaplan saldırıları yetkilileri zor durumda bırakıyor. Geçen hafta içinde Taboda, Chandrapur ve Gadchiroli bölgelerinde üç kişinin kaplan saldırısından ölmesinden sonra, 11 ay içine ölen kişi sayısı 15'e yükseldi.

1
Geçen hafta 54 yaşındaki Khushal Sonule isimli vatandaş çalı toplamak için evden çıktı. Akşama kadar gelmemesi üzerine aile polise haber verdi.
2
Ormanda yapılan aramada ertesi gün cesedi bir kaplan tarafından parçalanmış ve vücudunun bir kısmı yenmiş halde bulundu.

3
Bir gün önce de iki kişi farklı bölgelerde kaplanlar tarafından öldürüldü.
4
Kaplan saldırılarında sonra bir hayli endişelenen yetkililer saldrıları önlemek için ellerinden gelen çabayı gösterdiklerini fakat saldırgan kaplanlarla mücadele etmenin çok zor olduğunu söyledi.

5
Bahadur Shrestha isimli yetkili, saldırıların neredeyse tamamının ormanlık alanda meydana geldiğini, saldırıya uğrayan kişilerin genellikle ormanda ağaç toplayan kişiler olduğunu söyledi.
6
Diğer bir yetkili Ganesh Prasad Tiwar, ise daha önce de kaplan saldırılarının olduğunu fakat insanların ölmediğini, tarihte durumun hiç bir zaman bu kadar ciddi bir noktaya gelmediğini söyledi.
7
Yetkililer, önlem almaya devam ediyor.

YORUMLAR
500

Son Dakika Ormana gidenin bir gün sonra cesedi bulunuyor! 15 kişinin öldüğü ülkede yetkililer zor durumda - Son Dakika


Advertisement