20. Altınyıldız Classics Yılın Yıldızları Ödülleri sahiplerini buldu - Son Dakika
Genel

20. Altınyıldız Classics Yılın Yıldızları Ödülleri sahiplerini buldu

20. Altınyıldız Classics Yılın Yıldızları Ödülleri sahiplerini buldu 2002 yılından bu yana aralıksız olarak her yıl gerçekleştirilen Türkiye'nin En Prestijli Öğrenci Ödül Töreni olan "Altınyıldız Classics Yılın Yıldızları Ödül Töreni;

11.02.2022 14:15  Güncelleme: 15:13
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

20. Altınyıldız Classics Yılın Yıldızları Ödülleri sahiplerini buldu

İSTANBUL - 2002 yılından bu yana aralıksız olarak her yıl gerçekleştirilen Türkiye'nin En Prestijli Öğrenci Ödül Töreni olan "Altınyıldız Classics Yılın Yıldızları Ödül Töreni; basın, medya, spor, sanat, müzik ve iş dünyasından ünlü isimlerin katılımıyla Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Kongre Merkezinde Sanatçı Ümit Erdim'in sunuculuğunda muhteşem bir organizasyonla gerçekleştirildi.

20. Altınyıldız Classics Yılın Yıldızları Ödül Törenine Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencileri, üst yönetimi, akademik ve idari personeli ile iş, sanat ve basın camiasının temsilcileri katıldı.

Törende konuşan İşletme Kulübü başkanı Eymen Yılmaz, "Yıldız Teknik Üniversitesi, Mustafa Kemal Atatürk'ün izinde ve onun ilkelerine bağlı; bilim, teknoloji, sanat ve kültür alanlarında gerçekleştirdiği etkinliklerle adından söz ettiren, yaptığı yenilikçi ve sürdürülebilir çalışmalarla birçok alanda başarıya ulaşmış, asırlık tecrübeye sahip bir üniversitedir.

Araştıran, geliştiren ve girişimci ruhuyla farkını her zaman ortaya koyan biz genç Yıldızlılar, eğitimlerindeki başarılarının yanı sıra, sosyal alanda da birçok çalışmaya imza atmış; kampüslerini kulüpleriyle canlı tutan ve yaşatan bir okul haline dönüştürmüştür.

Türkiye'nin "En Prestijli Öğrenci Kulübü" olan Yıldız İşletme Kulübü ise; 22 yıl önce İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nin çatısı altında değerli hocalarımızın destekleri ve Yıldızlı öğrencilerin emekleriyle iş ve kariyer alanında yol gösterici ve danışmanlık amaçlı etkinlikler yapmak üzere kurulmuştur.

Yıldız İşletme Kulübü, "Türkiye'nin En Prestijli Öğrenci Ödülleri" unvanına sahip "Altınyıldız Classics Yılın Yıldızları Ödül Töreni'ni" 20. kez büyük bir gururla sizlere takdim ediyor." dedi.

Törende konuşan Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tamer Yılmaz "Çok değerli arkadaşlar, 111. yılımız, Yıldız Teknik Üniversitesi Türkiye'nin en eski en köklü kurumlarından bir tanesi, 111 deki üç tane birin yan yana gelmesinin tesadüf olmadığını düşünüyorum birincisi #ArgedeLiderYTU, ikincisi #EğitimdeLiderYTU, üçüncüsü #KulüpleriyleLiderYTU. Tebrik ediyorum alkışlıyorum muhteşem kulüplerimiz var, İşletme Kulübümüz de onlardan bir tanesi. 2021 yılı Yıldız Teknik Üniversitesinin yılıydı, 2022 yılı da bizim yılımız olacak. 22 yıldır yönetilen bir kulüp, organizasyon yapısına bakınca harika. Bende 35 yıl önce aynı sıralardaydım, ileride inşallah rektör olacaksınız, güzel yerlerde olacaksınız, 20 yıldır sürdürülebilir bir etkinlik, muhteşem bir etkinlik, kolay bir iş değil herkese teşekkür ediyorum, Yıldızınız hep parlasın, mutlu olun, üniversitenize ve ülkenize faydalı olun" diye konuştu.

20. Yıl Özel Ödülünü alan aynı zamanda Yıldız Teknik Üniversitesi mezunu olan Kenan İmirzalıoğlu konuşmasında, "20 yıldır yapılan Yılın Yıldızları ödülünün gelişimine ve Türkiye'nin en prestijli ödülleri arasına girmesine hakikaten şahit oldum, bu yüzden de bir yıldızlı olarak ilk yıldan bugüne kadar emeği geçen herkese teşekkür etmeyi borç bilirim. Sevgili arkadaşlar 20 yıl öncesine kadar ben de sizler gibi bu sıralarda oturan öğrencilerden biriydim ve bana matematiği sevdiren kıymetli hocalarımızdan bazıları hala da aramızda ne kadar şanslısınız ki, o yüzden bu ödülümü dönem hocalarıma, sınıf arkadaşlarıma ve yıldızlılara ithaf etmek istiyorum" dedi.

2021 Yılının En Beğenilen TV Kanalı olan TV8 adına ödül alan Acun Ilıcalı da konuşmasında, " Benim için değerli bir ödül, Türkiye'de olduğumda mutlaka katılıyorum, gençlerin Türkiye'nin geleceği olduğunu görüyorum, gözlerinize her baktığımda ümit görüyorum, mutlu oluyorum, sizinle konuştuğumda beyninize hayran oluyorum, kanal olarak seçmeniz için ayrıca teşekkür ediyorum" dedi.

Tören Pixel Poi'nin sahne şovuyla devam etti.

Basın, medya, spor, sanat, müzik ve iş dünyasından ödül alanlar, konuşmalarında bu ödülleri üniversite öğrencilerinden aldıkları için çok heyecanlandıklarını, ayrı bir motivasyon ve gurur kaynağı olduğunu dile getirdi.

20. Altınyıldız Classics Yılın Yıldızları Ödülleri

1. 20. Yıl Özel Ödülü - Kenan İmirzalıoğlu

2. 2021 Yılının En Beğenilen Dergisi: Popüler Science

3. 2021 Yılının En Beğenilen Haber Spikeri: Nazlı Çelik

4. 2021 Yılının En Beğenilen Erkek Sinema Oyuncusu: Alican Yücesoy

5. 2021 Yılının En Beğenilen Şirketi: Getir

6. 2021 Yılının En Beğenilen TV Kanalı: TV8/ Acun Ilıcalı

7. 2021 Yılının En Beğenilen Radyo Programı Doğan Canlı Yayında!

8. 2021 Yılının En Beğenilen Kadın Şarkıcısı: Derya Uluğ

9. 2021 Yılının En Beğenilen Sosyal Sorumluluk Projesi: N Kolay İstanbul Maratonu

10. 2021 Yılının En Beğenilen Dijital içerik Üreticisi: Ali Biçim & Mesut Can Tomay

11. 2021 Yılının En Beğenilen Kültür-Sanat Programı: İstanbul Hesabı

12. 2021 Yılının En Beğenilen Dizisi: Kulüp

13. 2021 Yılının En Beğenilen Erkek İş İnsan: Sadettin Saran

14. 2021 Yılının En Beğenilen Spor Programı Son Raund

15. 2021 Yılının En Beğenilen Şarkısı: Emir Can

16. 2021 Yılının En Beğenilen Sivil Toplum Örgütü: Ahbap

17. 2021 Yılının Global Başarı Ödülü: Dilan Çiçek Deniz

18. 2021 Yılın En Beğenilen Gazetesi Hürriyet

19. 2021 Yılının En Beğenilen Show Programı: Çok Güzel Hareketler 2

20. 2021 Yılının En Beğenilen DIE Burak Yeter

21. 2021 Yılının En Beğenilen Kadın İŞ İnsan: Demet İkiler

22. 2021 Yılının En Beğenilen Filmi: Geçen Yaz

23. 2021 Yılının En Beğenilen Müzik Grubu: Madrigal

24. 2021 Yılının En Beğenilen Reklam Filmi: Garanti BBVA (10 Kasım)

25. 2021 Yılının En Beğenilen Dizi Film Müziği Saklı-Sena Şener

26. 2021 Yılının En Beğenilen Sporcusu: Toprak Razgatlıoğlu

27. 2021 Yılının En Beğenilen Tiyatro Oyunu: Bir Delinin Hatıra Defteri Erdal Beşikçioğlu

20. Altınyıldız Classics Yılın Yıldızları Ödülleri sahiplerini buldu
Kaynak: İHA

Son Dakika Genel 20. Altınyıldız Classics Yılın Yıldızları Ödülleri sahiplerini buldu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Kocaeli'de Tarımsal Kalkınma İçin Yüzde 50 Hibeli Gübre Desteği
  09 Nis Kocaeli'de Tarımsal Kalkınma İçin Yüzde 50 Hibeli Gübre Desteği

  Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, tarımsal üretimin kesintisiz devam etmesi amacıyla meyve sebze yetiştiricilerine yüzde 50 hibeli katı organomineral gübre desteği sağlıyor. Üreticilerin yoğun ilgi gösterdiği desteğin başvuruları tamamlandı ve gübre dağıtımı Ramazan Bayramı'ndan sonra başlayacak.

 • Gaziantep'te Bayram Öncesi Kolonyalara Yoğun İlgi
  09 Nis Gaziantep'te Bayram Öncesi Kolonyalara Yoğun İlgi

  Gaziantep'te Ramazan Bayramı öncesi çarşıda büyük yoğunluk yaşanırken vatandaşlar doğal kokulardan oluşan kolonyalara ilgi gösteriyor. Kolonya, geleneksel ziyaret kültürünü yaşatmanın yanı sıra dezenfektan özelliğiyle de tercih ediliyor. Kolonya alırken kaliteye dikkat edilmesi gerektiği vurgulanırken, fiyatlar litre başına 120-150 TL arasında değişiyor.

 • İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, ESHOT personeliyle bayramlaştı
  09 Nis İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, ESHOT personeliyle bayramlaştı

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, Büyükşehir Belediyesi ve bağlı kurumlarda görev yapan personelle bayramlaşma programına ESHOT ile başladı. Başkan Tugay, personele hitaben, 'Büyük bir sorumluluk duygusu ile iyi hizmet sunuyorsunuz. Bunu daha da kaliteli hale getirmek için hep birlikte çalışacağız. Sizleri tanıdığım ve aynı ortamda çalışma fırsatı bulduğum için büyük mutluluk duyuyorum' dedi.

 • AK Parti Adıyaman İl Başkanı Emrah Erkan Bulucu Ramazan Bayramı Mesajı Yayımladı
  09 Nis AK Parti Adıyaman İl Başkanı Emrah Erkan Bulucu Ramazan Bayramı Mesajı Yayımladı

  AK Parti Adıyaman İl Başkanı Emrah Erkan Bulucu Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

 • Oltulu kadın girişimci Ayşe Avcı, Azerbaycan'a arı ürünleri ihracatı gerçekleştirdi
  09 Nis Oltulu kadın girişimci Ayşe Avcı, Azerbaycan'a arı ürünleri ihracatı gerçekleştirdi

  Oltu Organize Sanayiinde faaliyet gösteren Ayşe Avcı, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu tarafından sağlanan 20 milyonluk destekle açtığı arı ürünleri fabrikasının ilk ihracatını Azerbaycan'a gerçekleştirdi. Avcı, projeye başlamasında ve üretim sürecinde kendisine destek olanlara teşekkür etti ve fabrikasında bal mumu, fondan şekeri, arı yemi maddesi, arı invert şurubu, kovan ve çerçeve üretimi yapıldığını belirtti.

 • Yavuz Ağıralioğlu,
  09 Nis Yavuz Ağıralioğlu, "İYİ Parti'ye dön" diyenlere kapıyı kapattı: Altyapısını tamamladığımız siyasi hazırlığın içerisindeyiz

  27 Nisan'da düzenlenecek olan İYİ Parti kurultayı öncesi, teşkilatın Yavuz Ağıralioğlu'na dönmesi için baskı yaptığı konuşuluyordu. Ancak Ağıralioğlu, sosyal medya üzerinden İYİ Parti'ye dönmeyeceğini ve yeni bir parti kurma hazırlığında olduğunu açıkladı.

 • Aydın'da Jandarma Ekipleri Tarafından Uyuşturucu Kullanan 5 Şüpheli Yakalandı
  09 Nis Aydın'da Jandarma Ekipleri Tarafından Uyuşturucu Kullanan 5 Şüpheli Yakalandı

  Aydın İl Jandarma Komutanlığı tarafından yapılan çalışmalar sonucunda, Germencik İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından yakalanan B.D., M.C.S., A.B., İ.Ç. ve G.Ö. isimli 5 şüpheli, sağlık kuruluşunda yapılan testlerde uyuşturucu madde kullandıkları tespit edildi. Şüpheliler hakkında adli işlem başlatıldı.

 • Lapseki Belediye Meclisi İlk Toplantısını Gerçekleştirdi
  09 Nis Lapseki Belediye Meclisi İlk Toplantısını Gerçekleştirdi

  Çanakkale'nin Lapseki ilçesinde, yeni seçilen Belediye Başkanı Atilla Öztürk başkanlığında ilk Belediye Meclisi toplantısı yapıldı. Toplantıda gündem maddeleri görüşüldü ve 2023 Yılı Faaliyet Raporu tartışıldı.

 • Başkentteki bayram telaşı havadan görüntülendi
  09 Nis Başkentteki bayram telaşı havadan görüntülendi

  Ramazan Bayramı öncesi Ankara'da oluşan trafik ve alışveriş yoğunluğu havadan görüntülendi. Ulus semtinde uzun araç kuyrukları oluşurken alışveriş merkezleri insanlarla doldu taştı. Ankaralı vatandaşlar bayram coşkusunu ve hazırlıklarını gözler önüne serdi.

 • VİOP'ta BIST 30 endeks kontratı güne düşüşle başladı
  09 Nis VİOP'ta BIST 30 endeks kontratı güne düşüşle başladı

  Borsa İstanbul Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası'nda (VİOP) nisan vadeli BIST 30 endeksine dayalı kontrat, güne yüzde 0,1 azalışla 10.684,00 puandan başladı. Nisan vadeli endeks kontratı, açılış seansında önceki normal seans kapanışın yüzde 0,1 altında 10.684,00 seviyesinden işlem gördü. Analistler, küresel pay piyasalarında, yarın ABD'de açıklanacak enflasyon verileri öncesi temkinli bir seyir izlendiğini belirterek, bugün yurt içinde Ramazan Bayramı tatili öncesi Borsa İstanbul'da yarım gün işlem gerçekleştirileceğini söyledi.

 • Türkiye Genelinde Hava Durumu Tahmini
  09 Nis Türkiye Genelinde Hava Durumu Tahmini

  Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan tahminlere göre, Türkiye genelinde parçalı yer yer çok bulutlu bir hava bekleniyor. Batı Akdeniz'in iç kesimleri, Doğu Akdeniz, İç Anadolu'nun güney ve doğusu, Doğu Karadeniz'in iç kesimleri, Doğu ve Güneydoğu Anadolu ile Tokat çevrelerinde sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlar bekleniyor. Yağışların özellikle Doğu Akdeniz, Güneydoğu Anadolu, Bitlis, Muş, Şırnak, Van'ın güney ve doğusu ile Hakkari'de kuvvetli olması tahmin ediliyor. Marmara'nın güney ve doğusu ile Batı ve Orta Karadeniz'de yer yer sis ve pus hadisesi görüleceği tahmin ediliyor. Hava sıcaklığı ise iç ve doğu kesimlerde artacak, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacak ve genel olarak mevsim normalleri civarında seyredecek. Rüzgar genellikle kuzey ve kuzeydoğudan esecek, yurdun doğusunda güneyli yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette olacak. Marmara'nın güneybatısı ve Ege kıyılarında ise kuvvetli rüzgar (40-60 km/saat) bekleniyor. Bazı illerde ise hava durumu şu şekilde olacak: Ankara parçalı bulutlu 22, İstanbul parçalı ve az bulutlu 20, İzmir az bulutlu 25, Adana parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 18, Antalya parçalı ve çok bulutlu, iç ve doğu kesimleri aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 24, Samsun parçalı ve çok bulutlu 15, Trabzon parçalı ve çok bulutlu 14, Erzurum çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra yağmur ve sağanak yağışlı, yüksekleri karla karışık yağmurlu 14, Diyarbakır çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 18.

 • Tekirdağ Valisi Recep Soytürk'ten Ramazan Bayramı mesajı
  09 Nis Tekirdağ Valisi Recep Soytürk'ten Ramazan Bayramı mesajı

  Tekirdağ Valisi Recep Soytürk, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Soytürk, bayramların birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının yoğun olarak yaşandığı günler olduğunu belirterek, vatandaşların trafik kurallarına uymalarını ve dikkatli olmalarını temenni etti.


Advertisement