Cemiyetinin Ünlü İsimleri Masal Diyarı "Noel Pazarları"nı Gezdi - Son Dakika
Güncel

Cemiyetinin Ünlü İsimleri Masal Diyarı "Noel Pazarları"nı Gezdi

Cemiyetinin Ünlü İsimleri Masal Diyarı "Noel Pazarları"nı Gezdi

Cemiyet hayatının birçok ünlü ismi, Cruise Brands organizasyonuyla gerçekleştirilen masallar diyarı "Noel Pazarları"nı gezdi.

03.01.2019 14:30  Güncelleme: 14:32
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Türkiye'nin en ünlü seyahat yazarı, profesyonel rehber Saffet Emre Tonguç ve tarihçi Serda Büyükkoyuncu rehberliğinde gerçekleştirilen turda; Sibel Kerimoğlu, Ertuğrul-Fatoş Hataylı,Faruk - Nihal Yöneyman, Gamze Cizreli, Funda Arkas gibi ünlü isimler; Fransa'daki ünlü Colmar, Strazburg, Almanya'daki Heidelberg, Rudesheim, Frankfurt'taki büyülü ve rengarenk Noel Pazarlarını gezdiler.

Cruise Brands Kurucusu Bülent Tatlav'ın mükemmel organizasyonluğunda, Türkiye'nin en ünlü seyahat yazarı, profesyonel rehber Saffet Emre Tonguç ile tarihçi Serda Büyükkoyuncu rehberliğinde gerçekleşen gezide, cemiyetin ünlü isimleri Avrupa'nın en ünlü "Noel Pazarları"nı gezdiler. Kaysersberg, Colmar, Fransa'nın Noel bas¸kenti kabul edilen Strazburg, 7. yüzyılda kurulan Speyer & Heidelberg, Ren Nehrinin kalbinde yer alan ve üzüm bağları ile meşhur olan Rudesheim, yaşam coşkusu ve eski ile yeniyi birleştiren bir şehir görüntüsüne sahip olan Mainz ve son olarak Frankfurt'u gezen misafirler, kendilerini adeta peri masallarında gibi hissetti.

ÜNLÜ İSİMLER KEYİFLİ ANLAR YAŞADI

Beş yıldızlı William Shakespeare Nehir Gemisinde seyahat etmenin doyumsuz tadını yaşayan misafirler, Saffet Emre Tonguç'un masalsı anlatımı ve Serda Büyükkoyuncu'nun sıra dışı tarihsel anlatımıyla, mistik bir yolculuk deneyimi yaşadı. İş dünyasının önemli isimlerinden Ertuğrul Hataylı'nın yeni yaşının da kutlandığı etkinlikte, eşi Fatoş Hataylı başta olmak üzere; Nihal-Faruk Yöneyman, Arzu Aktaş gibi dostlarının katılımıyla keyifli anlar yaşandı. Yakın zamanda Mert Fırat ile evlenen İdil Fırat'ın annesi Sibel Kerimoğlu, Big Chef'lerin patroniçesi Gamze Cizreli ve Funda Arkas gibi isimler, Noel pazarlarında geçirdikleri keyifli anları, fotoğraf çektirerek ölümsüzleştirdiler.

Rekor bir satış ile gerçekleştirilen Noel Pazarları turunu kısa sürede organize eden Cruise Brands Kurucusu Bülent Tatlav, gelen yoğun talep karşısında yepyeni bir geziye hazırlanıyor.9 Aralık 2019 tarihinde gerçekleşecek olan turda, Noel Pazarları, Prag ve Tuna gezilecek. Saffet Emre Tonguç ve Serda Büyükkoyuncu'nun rehberlik edeceği etkinlikte misafirler, iki gece Prag'da konaklayacak, dört gece ise beş yıldızlı Cruise Brands özel gemisi ile seyahat deneyimi yaşayacak. Yedi gün sürecek olan gezi boyunca; Passau, Münih, Melk ve Linz limanlarını ziyaret edilirken, bir tam günde ise Viyana'da konaklama keyfi yaşatılacak.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Cemiyetinin Ünlü İsimleri Masal Diyarı 'Noel Pazarları'nı Gezdi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Otomobil ve hafif ticari araç çarpıştı: 1 yaralı Kaza güvenlik kamerasında
  22:19 Otomobil ve hafif ticari araç çarpıştı: 1 yaralı Kaza güvenlik kamerasında

  Çorum'un Alaca ilçesinde meydana gelen trafik kazasında, ışık ihlali nedeniyle otomobil ve hafif ticari araç çarpıştı. Kazada 1 kişi yaralandı. Kaza anı güvenlik kamerasına yansıdı ve görüntülerde kırmızı ışıkta dönmeye çalışan hafif ticari araca otomobil çarpıyor. Kazanın ardından diğer sürücüler yardıma koştu. Soruşturma devam ediyor.

 • Rust Filmi Setindeki Kazada Silah Sorumlusuna Hapis Cezası
  22:19 Rust Filmi Setindeki Kazada Silah Sorumlusuna Hapis Cezası

  Oyuncu Alec Baldwin'in Rust filminin setinde kazayla görüntü yönetmeni Halyna Hutchins’i ölürdüğü olayla ilgili setin silah sorumlusu Hannah Gutierrez-Reed'e 18 ay hapis cezası verildi. Gutierrez-Reed, kasıtsız insan öldürme suçlamasından suçlu bulunmuş ve en yüksek cezayı almıştır. Kanıtlarla oynama suçlamasından ise beraat etmiştir. Hutchins'ın ailesi ise bu kararın yetersiz olduğunu belirterek, suçlu olan herkese gerekli cezaların verilmesini istemektedir. Baldwin'in davası ise Temmuz ayında görülecektir.

 • Çiğli Belediyesi Nisan Ayı Meclis Toplantısında SMA Hastasına Huzur Hakkı Bağışlandı
  22:18 Çiğli Belediyesi Nisan Ayı Meclis Toplantısında SMA Hastasına Huzur Hakkı Bağışlandı

  Çiğli Belediyesi Nisan ayı olağan meclis toplantısında, SMA hastası Doruk Çukurcu'ya huzur haklarının bağışlanması önerisi oy birliği ile kabul edildi. Ayrıca, 2023 yılı Faaliyet Raporu da oy çokluğu ile kabul edildi. Mecliste ayrıca Kıyı ve Ege Belediyeler Birliği Meclisleri ile İzmir Kuş Cenneti Koruma ve Geliştirme Birliği Meclisi üyeleri belirlendi.

 • Çorum Alaca'da Hafif Ticari Araçla Otomobil Çarpıştı: 1 Yaralı
  22:17 Çorum Alaca'da Hafif Ticari Araçla Otomobil Çarpıştı: 1 Yaralı

  Çorum'un Alaca ilçesinde meydana gelen trafik kazasında, hafif ticari araçla otomobil çarpıştı ve 1 kişi yaralandı. Kazanın güvenlik kamerası tarafından kaydedilen anları ortaya çıktı.

 • Filistin Yanlısı Grup, Chicago O'Hare Uluslararası Havalimanı'na Giden Yolu Kesti
  22:15 Filistin Yanlısı Grup, Chicago O'Hare Uluslararası Havalimanı'na Giden Yolu Kesti

  İsrail'in Gazze Şeridi'ne yönelik saldırılarına tepki olarak Filistin yanlısı grup, Chicago O'Hare Uluslararası Havalimanı'na giden yolu kesti. Protestocuların yolları kapatarak ateşkes çağrısı yaptığı Illinois eyaletindeki havalimanında trafik ve uçuşlar aksadı. Aynı şekilde California'da Golden Gate Köprüsü ve Oakland'daki Interstate 880 yolu da Filistin yanlısı gruplar tarafından trafiğe kapatıldı.


Advertisement