Son Dakika Haberleri: 16 Gündür Haber Alınamıyor

16 Gündür Haber Alınamıyor

6 ay önce

- 16 gündür haber alınamıyorBATMAN - Batman'da ailesi ile birlikte yaşayan ve aklı dengesi yerinde olmayan 38 yaşındaki Nazmi Çetin'den 16 gündür haber alınamıyor.

16 Gündür Haber Alınamıyor, System.String[]
- 16 gündür haber alınamıyor

BATMAN - Batman'da ailesi ile birlikte yaşayan ve aklı dengesi yerinde olmayan 38 yaşındaki Nazmi Çetin'den 16 gündür haber alınamıyor.
Akli dengesi yerinde olmayan ve birçok yere yaya olarak gittiği belirtilen Nazmi Çetin'in yakınları 16 günden bu yana bölgede gitmedikleri il ve ilçe kalmadığını ancak hala engelli Çetin'i bulamadıklarını söyledi. Batman merkez Kısmet Mahallesi'nde ikamet eden Çetin ailesinin 38 yaşındaki aklı dengesi yerinde olmayan çocukları Nazmi Çetin'den 16 gündür haber alınamıyor. Evden çıkıp bir daha geri dönmeyen akli dengesi yerinde olmayan Nazmi Çetin'in hayatından endişe ettiklerini söyleyen kuzeni ve eniştesi olan Ahmet Eskici, bölgede birçok yerde 3 ekip olarak arama çalışması yürüttüklerini söyledi. Jandarma ve polis ekiplerinin de bölge il ve ilçelerde arama çalışması yürüttüklerini söyleyen Nazmi Çetin'in kuzeni Ahmet Eskici, "16 gündür kayıptır ve akli dengesi yerinde değildir. Doğu il ve ilçelerinde gezmediğimiz yer kalmadı. En son Muş'ta görmüşler bize gelen bilgiye göre. Diyarbakır ilçelerinin tamamı, Muş'un ve Bingöl'ün bazı ilçelerinin tamamında jandarmaya haber verdik, emniyet müdürlüklerine haber verdik ve bir iz yok şuana kadar. Şuanda da 3 ekip halinde biz arıyoruz. Bir ekip Bingöl tarafında gitti, bir ekip Muş tarafına ve bir ekip de Bitlis- Van tarafına gitti. Her yerde arıyoruz" dedi.
" Avrupa'ya ve yurt dışına gideceğini söylüyor"
Görenlerin insanlık namına en yakın jandarma veya polis karakoluna bilgi vermesini isteyen Eskici, Nazmi Çetin'in hayatından endişe ettiklerini söyledi. Eskici, "38 yaşında, 1.80 boyunda, üzerinde açık mavi gömlek, gri kumaş pantolon ve siyah kundura var. Konuşmadan akli dengesinin yerinde olmadığını bilemezsiniz. 16 gündür bütün aile mağdur durumdayız ve perişan halde arıyoruz. İsmi Nazmi Çetin'dir. Kayınbiraderim ve kuzenimdir. Bütün aile bireyleri şuan aramaya çıkmışlar. Bende Ağrı tarafına gideceğim. Sınır illerinde ve ilçelerinde arayacağım. Dediği tek kelime ben yurt dışına çıkacağım. Avrupa'ya gidiyorum, yurt dışına gideceğim. Görüp de soran olursa ya da nereye gittiğini sorarlarsa, 'ben Avrupa'ya gidiyorum veya yurt dışına gidiyorum' der. Belirgin konuşması budur. Bunun dışında bir şey konuşmaz. İsmini soy ismini söyleyebiliyor" diye konuştu.Erkek Takımın Kadın Teknik Direktörü: Kadroyu Penis Boyuna Göre Kuruyorum Halkbank, 22 Bin TL Maaş Alan Milletvekillerine 10 Bin TL Promosyon Ödemesi Yaptı

Son Dakika! Milli Savunma Bakanlığı: Yeni Askerlik Sistemiyle İlgili Çalışmada Sona Gelindi