AK Parti Milletvekili Adayları Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor - Son Dakika

AK Parti Milletvekili Adayları Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

29.05.2018 12:50
AK Parti Milletvekili Adayları Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor, System.String[]

AK Parti Mersin milletvekili adayları, 24 Haziran'da yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi çalışmalarına devam ediyor.

AK Parti Mersin milletvekili adayları, 24 Haziran'da yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi çalışmalarına devam ediyor.

AK Parti Mersin İl Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, AK Parti Mersin Milletvekili Ali Cumhur Taşkın, milletvekili adayları Zeynep Şemsi Aysalar ve Muhammed Emin Erden, seçim çalışmalarını Tarsus ilçesinde köy ziyaretleri yaparak sürdürdü.

Milletvekili Taşkın, ziyaretlerde yaptığı konuşmada, AK Parti olarak birbirinden değerli, yetişmiş kadrolarla yeni dönemde de zorlu hedeflere koşmak için hazır olduklarını aktardı.

Akdeniz'de esnaf ziyareti

AK Parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan ile milletvekili adayları Mehmet Sait Kayan, Orhan Kemal Yüksel ve Naci Durmaz da seçim çalışmaları kapsamında Akdeniz ilçesinde esnaf ve ev ziyaretleri yaparak destek istedi.

Milletvekili Özkan, ziyaretlerde yaptığı konuşmada, 24 Haziran seçimleriyle birlikte ezber bozan bir anlayışla demokrasisini daha da geliştiren, ekonomisini büyüten ve bütün vatandaşların refahtan daha fazla pay alacağı bir Türkiye için yine yola çıktıklarını belirtti.

Erdemli ziyareti

AK Parti Mersin Milletvekili Yılmaz Tezcan ve milletvekili adayları Zeynep Gül Yılmaz ile Güllü Can da çalışmalar kapsamında Erdemli ilçesinde kahve ve ev toplantılarına katıldı.

Milletvekili Tezcan, burada yaptığı konuşmada, Türkiye'nin zaman kaybına tahammülü olmadığını belirterek, "Yeni yönetim sistemimizle birlikte ekonomik büyümemizde ve sosyal refah artışımızda çok daha güçlü bir sıçrama yapmanın vakti gelmiştir. 24 Haziran cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerinde halkımızın desteğiyle Türkiye şahlanacaktır." ifadelerini kullandı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel AK Parti Milletvekili Adayları Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor - Son Dakika


Son Dakika

Galatasaray'dan ayrılınca gol makinesine dönüştü! Falcao yine şov yaptı 23:53 Galatasaray'dan ayrılınca gol makinesine dönüştü! Falcao yine şov yaptı Direksiyon başında şüpheli ölüm! Etraftaki vatandaşlar cesedi görmek için birbiriyle yarıştı 23:15 Direksiyon başında şüpheli ölüm! Etraftaki vatandaşlar cesedi görmek için birbiriyle yarıştı DEVA Partisi ve AK Parti bir araya gelir mi? Babacan'dan canlı yayında net sözler: Mümkün değil 22:26 DEVA Partisi ve AK Parti bir araya gelir mi? Babacan'dan canlı yayında net sözler: Mümkün değil
Dünyanın gözü bu delikte! Cin hapishanesine inen profesörden ürküten sözler: Garip bir koku var 21:17 Dünyanın gözü bu delikte! Cin hapishanesine inen profesörden ürküten sözler: Garip bir koku var NASA bile fark edememiş! Dün gece herkes uyurken Dünya büyük bir felaket atlattı 20:38 NASA bile fark edememiş! Dün gece herkes uyurken Dünya büyük bir felaket atlattı Resmen vahşet! Cinsel ilişkiye girmek istemeyen karısını duvara vurarak öldürdü 20:11 Resmen vahşet! Cinsel ilişkiye girmek istemeyen karısını duvara vurarak öldürdü
Photoshop'u abartan Merve Boluğur, sosyal medyanın diline düştü 19:47 Photoshop'u abartan Merve Boluğur, sosyal medyanın diline düştü Camdaki Kız'ın Tako'su Hamza Yazıcı'nın sevgilisi Şenay Forbes'in yaza veda pozları dikkat çekti 16:54 Camdaki Kız'ın Tako'su Hamza Yazıcı'nın sevgilisi Şenay Forbes'in yaza veda pozları dikkat çekti
Advertisement