Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Güllü haberleri, Güllü son dakika, son dakika Güllü

Son Dakika Güllü Haberleri

Son dakika Güllü haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son güllü haberleri anında burada.


 • 03.12.2023 03 Ara 11:18 Engelli çift Şanlıurfa'da dünyaevine girdi

  Engelli çift Şanlıurfa'da dünyaevine girdi Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde bedensel engelli Hüseyin Adlim ve Güllü Zengin, dünyaevine girdi. Adlim'in evlenmek için yardım talebinde bulunması üzerine Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu tarafından destek sağlandı. Başkan Soylu, çiftin nişanını takarak nikahlarını kıydı. Engellilere duyarlılık çağrısı yapan çift, engelleri aşarak birbirlerine sahip çıkacaklarını belirtti.

 • 28.11.2023 28 Kas 11:59 Kadınlar 2. Lig C Grubu Maçında Kılıçaslan Yıldızspor Karabük Gençlerbirliği'ne 11-1 Mağlup Oldu

  Kadınlar 2. Lig C Grubu Maçında Kılıçaslan Yıldızspor Karabük Gençlerbirliği'ne 11-1 Mağlup Oldu Kadınlar 2. Lig C Grubu'nda Kılıçaslan Yıldızspor, evinde oynadığı maçta Karabük Gençlerbirliği'ne 11-1 yenildi. Karabük Gençlerbirliği'nin oyuncusu Güllü Şahin 6 gol atarak maçın yıldızı oldu.

 • 28.11.2023 28 Kas 11:56 Karabük Gençlerbirliği Takım Kaptanı Güllü Şahin, Kılıçaslan Yıldızspor'a 6 Gol Attı

  Karabük Gençlerbirliği Takım Kaptanı Güllü Şahin, Kılıçaslan Yıldızspor'a 6 Gol Attı Karabük Gençlerbirliği takım kaptanı Güllü Şahin, Kadınlar 2. Lig C Grubu'nda oynanan maçta Kayseri ekibi Kılıçaslan Yıldızspor'a 6 gol atarak dikkat çekti. Şahin, takımının sezona güzel bir başlangıç yaptığını ve hedeflerine emin adımlarla ilerlediklerini belirtti.

 • 28.11.2023 28 Kas 11:45 Türkiye'nin net sıfır hedefi için politikalar açıklandı

  Türkiye'nin net sıfır hedefi için politikalar açıklandı SHURA Enerji Dönüşümü Merkezi, Türkiye'nin net sıfır hedefine ulaşabilmesi için kısa, orta ve uzun vadede uygulanabilecek politikaları içeren bir rapor açıkladı. Rapor, enerji dönüşümünün gerçekleşmesi için teknolojik atılımlar, politika ve düzenlemelerin bütüncül olarak ele alınması gerektiğini vurguluyor. Raporun önerileri arasında rüzgar ve güneş enerjisi santrallerinin entegrasyonunun hızlandırılması, sanayide enerji ve kaynak verimliliğinin artırılması, yeşil hidrojen kullanımının teşvik edilmesi ve kara yolu taşımacılığının azaltılması yer alıyor.

 • 25.11.2023 25 Kas 13:22 Konak Belediye Başkanı Abdül Batur: Kadına Yönelik Şiddet İnsanlığa İhanettir

  Konak Belediye Başkanı Abdül Batur: Kadına Yönelik Şiddet İnsanlığa İhanettir Konak Belediyesi ve İzmir Kadın Kuruluşları işbirliğinde Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü etkinlikleri kapsamında düzenlenen Canan Güllü söyleşisi açılışında konuşan Başkan Batur, “Susmayacağız, mücadeleye devam edeceğiz” dedi. Kadına yönelik şiddetin hem insanlığa hem de ülkeye ihanetle eşdeğer olduğunu dile getiren Başkan Batur, “Kadına yönelik şiddet, insanlığa, ülkeye ihanettir. Bu ihanetin karşısında durmak,  bence en yüce vatandaşlık görevlerimizden biridir. Biliyoruz ki şiddete karşı susanlar en az şiddet uygulayanlar kadar suçludur. O yüzden hiç susmayacağız, konuşmaya devam edeceğiz, mücadele etmeye devam edeceğiz. Kadına yönelik her türlü şiddetin karşısında, kadınların mücadelesinin yanında olmaya devam edeceğiz” diye konuştu. TKDF Başkanı Canan Güllü de söyleşide “Demokratik, laik, çağdaş hukuk devletinin temellerinin sağlamlaştırılmasını talep ediyoruz. İkinci yüzyıla başlarken mücadele gücümüzü daha geniş kitlelere yaymak borcumuzun borcudur. Eşitlikten ve laiklikten asla vazgeçmeyeceğiz” dedi ve dik duracaklarını, asla vazgeçmeyeceklerini dile getirdi.

 • 25.11.2023 25 Kas 13:22 Dumlupınar'da Filistin için hayır çarşısı

  Dumlupınar'da Filistin için hayır çarşısı Kütahya'nın Dumlupınar ilçesinde Filistin'e destek amacıyla hayır çarşısı açıldı.

 • 24.11.2023 24 Kas 14:39 Konak Belediyesi, Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü'nde basın açıklaması düzenledi

  Konak Belediyesi, Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü'nde basın açıklaması düzenledi Konak Belediyesi, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü kapsamında Türkan Saylan Kültür Merkezi önünde basın açıklaması düzenledi. Türkiye Kadın Dernekleri Federasyonu Başkanı Canan Güllü, açıklamada kadın hakları mücadelesinin önemine vurgu yaptı.

 • 24.11.2023 24 Kas 12:16 Türkiye'de Son 10 Ayda 348 Kadın Cinayeti İşlendi.

  Türkiye'de Son 10 Ayda 348 Kadın Cinayeti İşlendi. Türkiye Kadın Dernekleri Federasyonu (TKDF) verilerine göre, son 10 ayda Türkiye'nin 63 ilinde 348 kadın cinayeti işlendi. En fazla kadın cinayeti işlenen iller arasında İstanbul yer alıyor. 2008 yılından bu yana ise 4200'ün üzerinde kadın cinayete kurban gitti. TKDF Genel Başkanı Canan Güllü, "Acil yardım hattına arama sayısının düşüşün varlığını gözlemledik. Çünkü korkuyor; kolluğa gittiği zaman dayanabilecek yasal bir mevzuatın uygulamasından çıkılmış ülke olarak korkuyu yaşıyor. Türkiye; korkulan, yargısına güvenilmeyen, yargıda toplumsal bakımdan kadını ikincil olarak gören bir zihniyet olarak karşımıza çıkıyor" dedi. Güllü, yoksulluğun kadınların sorunlarına üzerindeki etkisine de değinerek  "Bugünün ekonomik koşulları içinde o kadınların 10 lira, 50 lira yola verecek parası var mı? Akşam ekmek almaya parası olmayan kadının, kendi mağduriyet sorunlarını gidermek adına ayıracağı bütçesi de yok" değerlendirmesini yaptı.

 • 20.11.2023 20 Kas 14:56 Artvin'de kar yağışı hayvancılığı olumsuz etkiliyor

  Artvin'de kar yağışı hayvancılığı olumsuz etkiliyor Artvin'in Ardanuç ilçesine bağlı Geçitli köyünde hayvancılık yapan Ümit Güllü, kar yağışı nedeniyle hayvanlarını otlatamadığını ve daha aşağıdaki köylere götürmek zorunda kaldığını belirtti. Yüksek yem ve ot fiyatlarıyla birlikte geçim sıkıntısı yaşayan Güllü, kazandığı paranın çoğunu ota, yeme ve çobana harcadığını ifade etti.

 • 04.11.2023 04 Kas 13:10 Dumlupınar'da Köylere Hizmet Götürme Birliği Toplantısı Gerçekleştirildi

  Dumlupınar'da Köylere Hizmet Götürme Birliği Toplantısı Gerçekleştirildi Dumlupınar ilçesinde Köylere Hizmet Götürme Birliği olağan meclis toplantısı ve muhtarlar toplantısı düzenlendi. Toplantıda, KÖYDES projeleri kapsamında yapılan hizmetler değerlendirildi ve 2023 yılı için planlanan faaliyetler hakkında fikir alışverişi yapıldı.

 • 02.11.2023 02 Kas 15:34 11 Yaşında Cinsel İstismara Uğrayan ve Yaşamını Yitiren Esra Yücel Davasının Karar Duruşması Yarın Yapılacak.

  11 Yaşında Cinsel İstismara Uğrayan ve Yaşamını Yitiren Esra Yücel Davasının Karar Duruşması Yarın Yapılacak. Şemdinli’nin bir köyünde 11 yaşındayken istismara uğrayan ve sanıkların tahliyesi sonrasında, Şubat 2017’de yaşamını yitiren ve ölümünün de intihardan kaynaklandığı öne sürülen 11 yaşındaki Esra Yücel ile ilgili davada 7 yıllık yargılama sonrasında mahkeme kararını yarın açıklayacak. Türkiye Kadın Federasyonu (TKDF) Başkanı Canan Güllü, Yücel'in ailesinden hiç kimsenin davanın takipçisi olmadığını belirterek, “Tehdit edildikleri için dosyada ne ablası ne abisi ne halası ne annesi, babası dosyanın takibinde can güvenliği nedeniyle yer almıyor. Biz, bugün Kadın Dernekleri Federasyonu olarak bu ülkede yaşayan kız çocuklarının yaşam hakkını savunmak adına buradayız. 3 Kasım'da yapılacak duruşmada kız çocuklarının sahipsiz olmadığını ve hukukta bunun varlığını tartışıyor olacağız. Kamuoyuna aslında burada seslenmek istiyoruz; bu bölgelerde son dönemlerde açılan birçok cinsel istismar davasında ne yazık ki failler ceza almıyor” dedi.

 • 25.10.2023 25 Eki 17:11 TÜKDES: Yüksek hızlı trenle ilgili mağduriyetler artıyor

  TÜKDES: Yüksek hızlı trenle ilgili mağduriyetler artıyor Tüketici Destekleme Derneği (TÜKDES), yüksek hızlı trenle ilgili yaşanan mağduriyetlere yönelik basın açıklaması düzenledi. TÜKDES Genel Başkan Yardımcısı Dr. Gültekin Güllü, yolculara getirilen kısıtlamalarla TCDD'nin geriye gittiğini, tüketicilerin mağdur olduğunu söyledi. Güllü, yapılan düzenlemelerin tüketicileri maddi yönden mağdur ettiğini ve seyahat özgürlüklerini kısıtladığını belirtti. Ayrıca, gençlere ve öğrencilere uygulanan indirimlerin artırılması gerektiğini vurguladı.

 • 23.10.2023 23 Eki 12:44 Son hali Güllü'ye benzetilen Zeynep Koçak'tan güldüren yorum: Güllü gibi davranıp insanları dolandıracaktım

  Son hali Güllü'ye benzetilen Zeynep Koçak'tan güldüren yorum: Güllü gibi davranıp insanları dolandıracaktım Çok Güzel Hareketler Bunlar ile tanınan oyuncu Zeynep Koçak'ın son hali Güllü'ye benzetildi. Hakkındaki yorumların ardından Kıvanç Talu'nun vurgun yapıp Portekiz'e kaçtığı iddiasına gönderme yapan Koçak, ''Güllü gibi davranıp herkesi 100 milyon TL dolandırıp Portekiz'e gitmek istemiştim'' dedi.

 • 19.10.2023 19 Eki 10:56 Ordu'da TIR ve otomobilin çarpışması sonucu 5 kişi hayatını kaybetti

  Ordu'da TIR ve otomobilin çarpışması sonucu 5 kişi hayatını kaybetti Akkuş ilçesinde meydana gelen trafik kazasında aynı aileden 5 kişi hayatını kaybetti. Kazada ağır yaralanan bir kişi de hastanede yaşamını yitirdi.

 • 18.10.2023 18 Eki 14:31 Ordu'da TIR ile otomobil çarpıştı: 4 ölü, 3 yaralı

  Ordu'da TIR ile otomobil çarpıştı: 4 ölü, 3 yaralı Ordu'nun Akkuş ilçesinde bir yakınlarının nişanından dönen ailenin otomobiliyle TIR'ın kafa kafaya çarpıştığı kazada 4 kişi hayatını kaybetti, 3 kişi yaralandı. Kazada yaralanan 8 yaşındaki Abdurrahman Tonkal da hastanede hayatını kaybetti. TIR şoförü tutuklandı.

 • 17.10.2023 17 Eki 10:45 Ordu'da otomobil ile tırın çarpıştığı kazada 3 kişi öldü, 3 kişi yaralandı

  Ordu'da otomobil ile tırın çarpıştığı kazada 3 kişi öldü, 3 kişi yaralandı Ordu'nun Akkuş ilçesinde otomobil ile tırın çarpışması sonucu 3 kişi öldü, 3 kişi yaralandı.

 • 13.10.2023 13 Eki 10:22 TÜKDES: Sigara yasağı denetimleri ve yaptırımlar yetersiz

  TÜKDES: Sigara yasağı denetimleri ve yaptırımlar yetersiz TÜKDES Genel Başkan Yardımcısı Dr. Gültekin Güllü, sigara yasağı denetimlerinin yapılmadığını ve yasal yaptırımların uygulanmadığını belirterek, tüketicilerin sağlıklı bir çevrede yaşama hakkının ihlal edildiğini söyledi.

 • 28.09.2023 28 Eyl 18:28 Yatak odasında öldürülen kadının katili oğlu çıktı

  Yatak odasında öldürülen kadının katili oğlu çıktı Mersin'in Tarsus ilçesinde yatak odasında boğazı kesilerek öldürülen kadının katil zanlısı oğlu çıktı. Polisin titiz çalışması sonucunda cinayet çözüldü. Olayın sebebi ise oğlunun annesine olan borçlarıydı. Oğlu, annesiyle tartıştıktan sonra sinirlenip bıçak alarak onu öldürdüğünü itiraf etti. Polis, olayda kullanılan bıçağı ve kadına ait cep telefonunu ele geçirdi ve şüpheliyi adliyeye sevk etti.

 • 28.09.2023 28 Eyl 16:54 Eşi Boğazı Kesilmiş Halde Bulmuştu; Cinayet Şüphelisi Oğlu Yakalandı

  Eşi Boğazı Kesilmiş Halde Bulmuştu; Cinayet Şüphelisi Oğlu Yakalandı Mersin'in Tarsus ilçesinde Ali Güllü, işten eve döndüğünde yatak odasında boğazından bıçaklanarak öldürülmüş halde bulduğu eşi Cemile Güllü'nün katilinin oğlu Mert Güllü olduğu ortaya çıktı. Yakalanan Mert Güllü, annesini borçları nedeniyle tartıştığı ve haciz geleceği için öldürdüğünü itiraf etti.

 • 28.09.2023 28 Eyl 16:24 Tarsus'ta Borçlarından Dolayı Anneni Öldürdüm

  Tarsus'ta Borçlarından Dolayı Anneni Öldürdüm Mersin'in Tarsus ilçesinde, bir kadın yatak odasında boğazı kesilerek öldürüldü. Polis, cinayeti çözmek için yaptığı titiz çalışmada, kadının katil zanlısının oğlu olduğunu tespit etti. Genç adam, annesiyle borçlarından dolayı tartıştıktan sonra sinirlenip bıçakla saldırarak onu öldürdüğünü itiraf etti.

 • 28.09.2023 28 Eyl 16:06 Mersin'in Tarsus ilçesinde bir kadın oğlu tarafından bıçaklanarak öldürüldü

  Mersin'in Tarsus ilçesinde bir kadın oğlu tarafından bıçaklanarak öldürüldü Mersin'in Tarsus ilçesinde eve gelen servis şoförü, eşini boğazından bıçaklanarak öldürülmüş halde buldu. Eve giren son kişi olduğu tespit edilen kadının oğlu, borç tartışmasında annesini öldürdüğünü itiraf etti.

 • 28.09.2023 28 Eyl 07:12 Tarsus'ta Kadın Cinayeti: Eş Boğazından Bıçaklanarak Öldürüldü

  Tarsus'ta Kadın Cinayeti: Eş Boğazından Bıçaklanarak Öldürüldü Mersin'in Tarsus ilçesinde Ali Güllü, işten eve döndüğünde eşi Cemile Güllü'yü yatak odasında boğazından bıçaklanmış halde buldu. Cemile Güllü'nün hayatını kaybettiği olayla ilgili polis soruşturmayı sürdürüyor.

 • 28.09.2023 28 Eyl 03:15 Tarsus'ta Kadın Boğazından Bıçaklanarak Öldürüldü

  Tarsus'ta Kadın Boğazından Bıçaklanarak Öldürüldü Mersin'in Tarsus ilçesinde bir kadın evinde boğazından bıçaklanarak öldürülmüş halde bulundu. Eşi tarafından bulunan kadının ölümüyle ilgili polis ekipleri çalışma başlattı.

 • 28.09.2023 28 Eyl 01:30 Mersin'de bir kadın yatak odasında boğazından bıçaklanarak öldürüldü

  Mersin'de bir kadın yatak odasında boğazından bıçaklanarak öldürüldü Mersin'in Tarsus ilçesinde bir kadın, yatak odasında boğazından bıçaklanarak öldürülmüş halde bulundu. Cinayetin ardından polis geniş çaplı bir araştırma başlattı.

 • 28.09.2023 28 Eyl 01:13 Tarsus'ta Kadın Cinayeti: Eşini Boğazından Bıçaklayarak Öldürdü

  Tarsus'ta Kadın Cinayeti: Eşini Boğazından Bıçaklayarak Öldürdü Mersin'in Tarsus ilçesinde Ali Güllü, işten eve döndüğünde eşi Cemile Güllü'yü yatak odasında boğazından bıçaklanmış halde buldu. İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekibi, Cemile Güllü'nün hayatını kaybettiğini belirledi. Polis, cinayet şüphelisini tespit etmek ve yakalamak için soruşturmayı sürdürüyor.

 • 28.09.2023 28 Eyl 00:33 Tarsus'ta bir kadın, yatak odasında boğazından bıçaklanarak öldürüldü

  Tarsus'ta bir kadın, yatak odasında boğazından bıçaklanarak öldürüldü Mersin'in Tarsus ilçesinde bir kadın, yatak odasında boğazından bıçaklanarak öldürülmüş halde bulundu. Cinayetin aydınlatılması için polis geniş çaplı araştırma başlattı.

 • 24.09.2023 24 Eyl 00:10 Güllü'nün yeni şarkısı 'Yaşayamam ki' yayınlandı

  Güllü'nün yeni şarkısı 'Yaşayamam ki' yayınlandı Güllü, yapımcılığını Savaş ve Fatih Aksoy'lu kardeşlerin üstlendiği 'Yaşayamam ki' isimli yeni şarkısını Musicom Prodüksiyon etiketiyle tüm dijital platformlardan yayınladı. Sanatçı İstanbul'da çekilen klibinde şarkı söylerken etrafını saran fareler nedeniyle çığlık attı. Set ekibi fareleri temizledikten sonra çekimlere devam edildi.

 • 19.09.2023 19 Eyl 14:42 TKDF Başkanı Canan Güllü, cinsel istismar mağduru çocukların nakil sırasında bilgilerinin ifşa olmaması için önlem alınmasını istedi

  TKDF Başkanı Canan Güllü, cinsel istismar mağduru çocukların nakil sırasında bilgilerinin ifşa olmaması için önlem alınmasını istedi Türkiye Kadın Dernekleri Federasyonu Başkanı Canan Güllü, Milli Eğitim Bakanlığı'nın Ortaöğretim Kurumları Yönetmeliği'nde yapılan değişiklikle cinsel istismar mağduru çocukların nakil sırasında bilgilerinin ifşa olmaması için önlem alınmasını talep etti.

 • 19.09.2023 19 Eyl 09:47 Antalya'da Yaya Geçidinde Kaza: Kadın Ticari Taksinin Aynasına Çarptı

  Antalya'da Yaya Geçidinde Kaza: Kadın Ticari Taksinin Aynasına Çarptı Antalya'nın Manavgat ilçesinde bir kadın, yaya geçidinden geçerken cep telefonunu düşürdü. Telefonunu almak için geri dönen kadın, ticari taksinin aynasına çarptı. Olayda yaralanan kadın hastaneye kaldırıldı. Vatandaşlar, kadının dikkatsizce yola geri döndüğünü ve taksinin aynasına çarptığını belirtti.

 • 24.08.2023 24 Ağu 00:54 Artvin'de Çoruh Nehri'ne düşen araçtan sağ çıktılar

  Artvin'de Çoruh Nehri'ne düşen araçtan sağ çıktılar Artvin'de seyir halindeki bir aracın Çoruh Nehri'ne düşmesi sonucu iki kişi yaralandı.

 • 19.08.2023 19 Ağu 23:19 Ameliyat sonrası bastonla yürümek zorunda kalan kadın 'Vefahane'de sağlığına kavuştu

  Ameliyat sonrası bastonla yürümek zorunda kalan kadın 'Vefahane'de sağlığına kavuştu Bel fıtığı ve omurga kemiği eğikliği sebebiyle ameliyat geçiren Güllü Gölçek, Bağcılar Belediyesi Vefahane'de aldığı spor eğitimi sayesinde bastonlardan kurtuldu. Gölçek, burada sosyalleştiğini ve sporumu yaparak güzel zaman geçirdiğini söyledi.

 • 15.08.2023 15 Ağu 13:14 Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Tüketicileri Sağlıklı Bir Çevrede Yaşama Hakkından Mahrum Bırakıyor

  Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Tüketicileri Sağlıklı Bir Çevrede Yaşama Hakkından Mahrum Bırakıyor Eskişehir Tüketici Destekleme Derneği (TÜKDES) Genel Başkan Yardımcısı Dr. Gültekin Güllü, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'nin yetersizliği nedeniyle tüketicileri sağlıklı bir çevrede yaşama hakkından mahrum ettiğini söyledi. Güllü, belediyenin su yönetimi, atık suların arıtılması, mezarlık hizmetleri, alt yapı hizmetleri, toplu ulaşım hizmetleri ve diğer birçok alanda yetersiz kaldığını belirtti. Ayrıca, tramvay ve otobüs duraklarının çöp içinde olduğunu ve kaldırımların çatlak olduğunu ifade etti. Güllü, belediyenin temel hizmetleri sunmak için gerekli çalışmaları yapması gerektiğini ve bu hizmetlerin ilgili kuruluşlar tarafından yapılması gerektiğini vurguladı.

 • 15.08.2023 15 Ağu 12:16 TÜKDES: Eskişehir Büyükşehir Belediyesi kırsal mahallelere yeterli hizmet sunmuyor

  TÜKDES: Eskişehir Büyükşehir Belediyesi kırsal mahallelere yeterli hizmet sunmuyor Tüketiciyi Destekleme Derneği (TÜKDES) Genel Başkan Yardımcısı Gültekin Güllü, Eskişehir Büyükşehir Belediyesinin kırsal ilçelerdeki mahallelere yeterli hizmeti sunmadığını öne sürerek, gerekli çalışmaların yapılması çağrısında bulundu. Güllü, derneğin genel merkezinde düzenlediği basın toplantısında, su, itfaiye, mezarlık, toplu ulaşım ve altyapı gibi hizmetlerin 5216 Sayılı Büyükşehir Belediyesi Kanunu'na göre büyükşehir belediyelerinin sorumluluğunda olduğunu söyledi.

 • 12.08.2023 12 Ağu 12:36 Aydın'da traktör devrildi: 1 ölü, 2 yaralı

  Aydın'da traktör devrildi: 1 ölü, 2 yaralı Aydın'ın Germencik ilçesinde traktörün eğimli arazide devrilmesi sonucu sürücü hayatını kaybetti. Traktörde bulunan eşi ve kızı ise yaralandı. Yaralılar hastaneye kaldırıldı ve hayati tehlikelerinin olmadığı belirtildi.

 • 01.08.2023 01 Ağu 13:19 Giresun'un Yağlıdere ilçesinde trafik kazası: 1 ölü, 6 yaralı

  Giresun'un Yağlıdere ilçesinde trafik kazası: 1 ölü, 6 yaralı Giresun'un Yağlıdere ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybetti, 6 kişi yaralandı. Kazada kamyonetin şarampole yuvarlanması sonucu meydana geldi. Olay yerine Jandarma, AFAD ve Acil Sağlık Ekibi sevk edildi. Yaralılar Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi.

 • 27.07.2023 27 Tem 17:14 Tkdf Başkanı Güllü'den, 'Süresiz Nafaka Adil Değil' Diyen Aile Bakanı Göktaş'a: "Bu Gerçekten Fecaattir, Tehlikeli Bir Söylemdir"

  Tkdf Başkanı Güllü'den, 'Süresiz Nafaka Adil Değil' Diyen Aile Bakanı Göktaş'a: 'Bu Gerçekten Fecaattir, Tehlikeli Bir Söylemdir' Türkiye Kadın Dernekleri Federasyonu (TKDF) Başkanı Canan Güllü, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş’ın “Süresiz nafaka ödemek gibi uygulama kabul edilebilir olamaz… Adil değil” sözlerine tepki gösterdi. Güllü, boşanma dosyalarında bağlanan nafaka oranının ortalama aylık 360 lira olduğuna ve çoğu zaman da bunun ödenmediğine dikkat çekti. Güllü, “Bu dayanağı ortaya atan bakanın devlet iktidarının bir yöneticisi olduğunu düşündüğünüzde, sorunun devletten kaynaklanan bölümleri için çözüm üretmesi yanında gördüğünüz tabloyu çözmek yerine rafa kaldırmak ya da bugünün gündeminde Akbelen ormanlarının katledilmesine karşı eylemsellik ruhunun yükseldiği bir dönemde acaba konuyu ‘bakın kuş uçuyor’ diyerek de nafakaya çekmek midir? Bugün eğer kadına nafaka vermeyeceğiz, sen evinde şiddet görsen de o iki lokma ekmeğe tamah et ve otur diyorsa, ki bakanın söylemi oraya gidiyor, bu gerçekten fecaattir, tehlikeli bir söylemdir” dedi.

 • 20.07.2023 20 Tem 12:16 TÜKDES Genel Başkan Yardımcısı: Üretimin Artırılması İçin Çalışmalar Yapılmalı

  TÜKDES Genel Başkan Yardımcısı: Üretimin Artırılması İçin Çalışmalar Yapılmalı Tüketiciyi Destekleme Derneği (TÜKDES) Genel Başkan Yardımcısı Gültekin Güllü, ekonomik sürdürülebilirliğin sağlanması ve üretimin artırılması için hükümetin çalışmalar yapması gerektiğini belirtti. Güllü, büyük marketlerdeki fiyat artışlarının denetlenmesi ve belediyelerin yaptığı zamların kontrol altında tutulması gerektiğini vurguladı.

 • 26.06.2023 26 Haz 14:33 Tüketicilere Kurban Bayramı tatili uyarısı

  Tüketicilere Kurban Bayramı tatili uyarısı TÜKONFED Başkan Vekili İbrahim Güllü, Kurban Bayramı tatilinin 9 güne çıkarılması dolayısıyla son günü idari izin günlerine denk gelen işlemlerle ilgili tüm tüketicilere uyarılarda bulundu. Güllü, idari izin günlerinde sürelerin uzamayacağını ve son günü idari izin gününe denk gelen işlemlerin hak kaybına yol açabileceğini belirtti. Ayrıca idari izin özel sektör çalışanlarını kapsamadığını da vurguladı.

 • 17.06.2023 17 Haz 19:05 Hatay'da hafriyat kamyonunun çarptığı yaya öldü

  Hatay'da hafriyat kamyonunun çarptığı yaya öldü Hatay'ın merkez Antakya ilçesinde, yolun karşısına geçmeye çalışan yaya, hafriyat kamyonunun çarpması sonucu hayatını kaybetti.

 • 29.05.2023 29 May 11:28 Tatil dolandırıcılığına karşı uyarı: Rezervasyonlar resmi siteler üzerinden yapılmalı

  Tatil dolandırıcılığına karşı uyarı: Rezervasyonlar resmi siteler üzerinden yapılmalı Tüketici Konfederasyonu Başkan Vekili İbrahim Güllü, tatil ilanlarına şüpheyle yaklaşılması ve dolandırıcılık olaylarına karşı rezervasyonların resmi siteler üzerinden yapılması gerektiğini belirtti. Güllü, tüketicilerin güvenilir sitelerden rezervasyon yaptırmalarını ve ödeme yapmadan önce hizmeti almayı önerdi.

 • 17.05.2023 17 May 22:50 Prof. Dr. Güllü: "Baş ağrısı ile tansiyon yüksekliği arasında bir ilişki yoktur"

  Prof. Dr. Güllü: 'Baş ağrısı ile tansiyon yüksekliği arasında bir ilişki yoktur' Etlik Şehir Hastanesi Kardiyoloji Kliniğinde Prof. Dr. Hakan Güllü, hipertansiyonun kan basıncının yüksek olması anlamına geldiğini belirterek, "Halk arasında baş ağrısı ile bir ilişkilendirme olabilir ama baş ağrısı ile tansiyon yüksekliği arasında bir ilişki yoktur. İnsanlar her tansiyonu yükseldiğinde baş ağrısı duymazlar" dedi.

 • 14.05.2023 14 May 14:49 Kalp hastası kadın sağlık ekiplerince sandık başına götürüldü

  Kalp hastası kadın sağlık ekiplerince sandık başına götürüldü Elazığ'da yalnız yaşayan ve kalp yetmezliği hastalığı bulunan 76 yaşındaki Güllü Baş, sağlık ekipleri tarafından sandık başına götürülerek oy kullandı. Evde Sağlık Hizmetleri İl Koordinasyon Merkezi ekipleri tarafından evinden alınan Baş, oy kullanacağı okula götürüldü ve sağlık personeli tarafından sandığın bulunduğu kata çıkarılarak oyunu kullandı. Baş, oy kullandığı için çok mutlu olduğunu ifade ederek tüm vatandaşları sandığa gitmeye çağırdı.

 • 14.05.2023 14 May 11:48 Gümüşhane'nin en yaşlı bireyi 112 yaşındaki Güllü Doğan oy kullandı

  Gümüşhane'nin en yaşlı bireyi 112 yaşındaki Güllü Doğan oy kullandı Gümüşhanenin en yaşlı bireyi olan 112 yaşındaki Güllü Doğan oyunu yürüyerek geldiği sandıkta kullandı ve hayırlı olsun dileklerini iletti. Cumhurbaşkanlığı ve 28.dönem Milletvekilliği seçimlerinde oy verme işlemi devam ederken Gümüşhaneli vatandaşların sandığa ilgisi yoğun oldu.

 • 10.04.2023 10 Nis 12:48 Dünya Fair Play Fotoğraf Yarışması'nın tanıtım toplantısı yapıldı

  Dünya Fair Play Fotoğraf Yarışması'nın tanıtım toplantısı yapıldı Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) Fair Play Komisyonu'nun düzenlediği ve bu yıl 2'ncisi organize edilen Dünya Fair Play Fotoğraf Yarışması'nın tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.

 • 09.04.2023 09 Nis 09:20 Eski kazaklar 'cecim' adlı kilime dönüşüyor: Geri dönüşüm örneği geleneğin son ustası Güllü nine

  Eski kazaklar 'cecim' adlı kilime dönüşüyor: Geri dönüşüm örneği geleneğin son ustası Güllü nine Eski kazaklar 'cecim' adlı kilime dönüşüyor: Geri dönüşüm örneği geleneğin son ustası Güllü nine Amasya'da eskiyen kazakların iplerinin sökülüp 'cecim' adı verilen kilime dönüştürüldüğü renkli sanatı 76 yaşındaki Güllü nine yaşatıyor.

 • 14.03.2023 14 Mar 23:21 Klip İçin 20 Kilo Verdi

  Klip İçin 20 Kilo Verdi Güllü,aranjörlüğünü Mustafa Arapoğlu'nun üstlendiği "Bendeki Sen" isimli yeni şarkısını Musicom Prodüksiyon etiketiyle hayranlarının beğenisine sundu.

 • 03.03.2023 03 Mar 17:51 Din görevlilerinden deprem bölgesine 100 bin TL'lik bağış

  Din görevlilerinden deprem bölgesine 100 bin TL'lik bağış Diyanet işleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş'ın, maaş bağışı çağrısına din görevlilerinin destekleri sürüyor.

 • 03.03.2023 03 Mar 16:50 Kuran bülbüllerinden duygulandıran bağış

  Kuran bülbüllerinden duygulandıran bağış İskilip İlçe Müftülüğüne bağlı Ebusuud Erkek Kuran Kursu'nda eğitim gören hafız öğrenciler, harçlıklarını deprem bölgesine gönderilmek üzere İlçe Müftüsü Şuayip Güllü'ye teslim ettiler.

 • 22.02.2023 22 Şub 00:59 11'inci kattaki evlerinden çıkamayan anne ve oğlu 384 saat sonra kurtarıldı

  11'inci kattaki evlerinden çıkamayan anne ve oğlu 384 saat sonra kurtarıldı Malatya'da Kahramanmaraş merkezli depremlerde 11'inci kattaki evleri ağır hasar alan ve rahatsızlıkları nedeniyle dışarı çıkamayan Güllü teyze ve oğlu, 384 saat sonra itfaiye tarafından kurtarıldı.

 • 21.02.2023 21 Şub 16:52 Depremde ağır hasar alan 11'inci kattaki evlerinden çıkamayan anne ve oğlu 384 saat sonra kurtarıldı

  Depremde ağır hasar alan 11'inci kattaki evlerinden çıkamayan anne ve oğlu 384 saat sonra kurtarıldı Depremde ağır hasar alan 11'inci kattaki evlerinden çıkamayan anne ve oğlu 384 saat sonra kurtarıldı 2 büyük depreme aynı evde yakalandılar,oğlu bakıma muhtaç annesini yalnız bırakmadı Malatya'da Kahramanmaraş merkezli depremlerde 11'inci kattaki evleri ağır hasar alan ve rahatsızlıkları...

Advertisement