Son Dakika Haberleri: Atatürk'ü Anma 19 Mayıs Gençlik ve Spor Kupası

Atatürk'ü Anma 19 Mayıs Gençlik ve Spor Kupası

9 gün önce

Muğla'da Göcek Yat Kulübü (GYK) tarafından düzenlenen 20. Göcek Atatürk'ü Anma 19 Mayıs Gençlik ve Spor Kupası Yelken Yarışları sona erdi.

Atatürk'ü Anma 19 Mayıs Gençlik ve Spor Kupası, System.String[]
Muğla'da Göcek Yat Kulübü (GYK) tarafından düzenlenen 20. Göcek Atatürk'ü Anma 19 Mayıs Gençlik ve Spor Kupası Yelken Yarışları sona erdi.

Fethiye Körfezi ve Göcek koylarını kapsayan 6 yarıştan oluşan organizasyon, Göcek- Adalar etabıyla tamamlandı. Yarışlarda, Türkiye'nin yanı sıra Rusya, Belarus, İngiltere, ABD, Ukrayna, Almanya, Hollanda, Romanya'dan 44 tekneyle 275 sporcu mücadele etti.

Yarışın ardından düzenlenen törenle, Gyc 20. Yıl, Serenity ile Gençlik ve Spor Kupası'nda birinci olanlara kupaları verildi.

Gyc 20 yıl kupasını Courrier Du Couer teknesi, Serenity kupasını Enka teknesi Gençlik ve Spor kupasını da Wee Gizmo teknesi kazandı.

D-Marin Türkiye Operasyon Direktörü ve GYK Başkan Yardımcısı Onur Ugan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 20'ncisi düzenlenen yarışlarının sorunsuz tamamlandığını söyledi.

Yarışlarla Göcek'in tanıtımına ve bölge esnafının ekonomisine katkı sağlandığını belirten Ugan, yarışlarda elde edilen gelirle çocukların yelken sporuyla buluşturulacağını kaydetti.
Haber Yayın Tarihi : 17.05.2019 11:08 Kaynak: AA

YORUMLAR


Atatürk'ün Yapay Zeka Tarafından Renklendirilen Görüntüleri Sosyal Medyada Gündem Oldu! Sinan Gümüş'ün Fenerbahçe ile Anlaştığı İddia Edildi Cumhurbaşkanı Erdoğan, Dünya Şampiyonu Taha Akgül'ün İmajını Görünce Espriyi Patlattı: Bu Bıyık Adamı Korkutur Fenerbahçe Başkan Vekili Semih Özsoy: Ersun Yanal ile Devam Ediyoruz