Son Dakika Haberleri: Binler 15 Temmuz Ruhunu Yaşatmak İçin Bir Araya Geldi

Binler 15 Temmuz Ruhunu Yaşatmak İçin Bir Araya Geldi

2 yıl önce

Binler 15 Temmuz ruhunu yaşatmak için bir araya geldiBOLU - Bolu'da binlerce vatandaş "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" sebebiyle düzenlenen etkinliklerde bir araya geldi.

Binler 15 Temmuz Ruhunu Yaşatmak İçin Bir Araya Geldi, System.String[]

Binler 15 Temmuz ruhunu yaşatmak için bir araya geldi


BOLU - Bolu'da binlerce vatandaş "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" sebebiyle düzenlenen etkinliklerde bir araya geldi.

Bolu'da binlerce vatandaş "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" sebebiyle düzenlenen etkinliklerde bir araya geldi. Sabah şehitlik ziyareti ile başlayan etkinlikler saatlerin akşam 21.00 göstermesi ile şehir meydanındaki yürüyüş ile devam etti. 15 Temmuz 2016 tarihinde gerçekleşen hain darbe girişiminde şehit düşünlerin anılması ve millet ruhunun tekrar yaşatılması için düzenlenen akşam etkinliklerine Bolu Valisi Aydın Baruş, Bolu AK Parti Milletvekilleri Arzu Aydın, Fehmi Küpçü, Garnizon Komutan Vekili Piyade Albay Metin Eştürk, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Cumhuriyet Başsavcısı Önder Yaman, Bolu İdare Mahkemesi Başkanı Turgut Delal, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Erol Ayaz, protokol üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Etkinlikler kapsamında binlerce vatandaş Bolu Kent Meydanı'ndan, Demokrasi Meydanı'na yürüyüş gerçekleştirdi. Demokrasi Meydanı'nda yürüyüşün son bulması ile anma törenine geçildi. İstiklal Marşı, saygı duruşu ve Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başlayan törende 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşması canlı olarak verildi. Erdoğan'ın konuşmasının sonlanmasının ardından il protokolü tarafından konuşmalar gerçekleştirildi. Konuşmaların tamamlanması ile vatandaşlar tarafından "Demokrasi Nöbeti" tutuldu.

Haber Yayın Tarihi: 15.07.2018 11:37 Kaynak: İHASosyal medyaya damga vurdu! Antalya'dan insanlık dersi veren görüntüler
TikTok'un ahlaki değerleri bitiren başarısı: 3 ayda 600 milyon dolar Burası Beyoğlu değil Suriye sokakları! Sosyal medya bu görüntüyü konuşuyor