Çanakkale'de "3. Uluslararası Farkındalık Konferansı" başladı - Son Dakika

Çanakkale'de "3. Uluslararası Farkındalık Konferansı" başladı

05.12.2019 16:04
Çanakkale'de

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Teknopark şirketlerinden Rating Academy tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen "Uluslararası Farkındalık Konferansı" başladı.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Teknopark şirketlerinden Rating Academy tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen "Uluslararası Farkındalık Konferansı" başladı.

Troya Kültür Merkezi'ndeki törende, Marmara Üniversitesinden Prof. Dr. Turgay Berksoy, ÇOMÜ'den Doç. Dr. Mehmet Şahin, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can, Plovdiv (Filibe) Belediye Başkan Yardımcısı Ekaterine Arabska, ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Sedat Murat katılımcılara hitap etti.

10 STK ve 7 üniversitenin yer aldığı 3 gün sürecek konferansta Türkiye'den katılımcıların yanında İran, Azerbaycan, Kazakistan, Romanya, Arnavutluk, Yunanistan, Bulgaristan, ABD, Cezayir, Pakistan ve Ukrayna gibi ülkelerden gelen uzmanlar bildiri sunacak. Katılımcılar, program kapsamında Alexander Troas Antik Kenti'ni de gezecek.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Çanakkale'de '3. Uluslararası Farkındalık Konferansı' başladı - Son Dakika


Son Dakika

Yunanistan batı karasularındaki egemenlik sahasını genişletti, Türkiye'den jet tepki geldi Algı Eke'den magazin gündemini sarsan 'yasak aşk' itirafı: İğrenç bir şeydi ABD bu kareyi konuşuyor! Melania Trump'ın seçimi veda gününe damga vurdu Trump görevinin son gününde BAE'ye F-35 savaş uçağı satışına onay verdi, Biden anlaşmayı gözden geçirecek Son Dakika: Destekleme ve yetiştirme kursları ile takviye kurslarında yüz yüze eğitim 22 Ocak'ta başlayacak "Ameliyat olmazsam yaza çıkmam" deyip tatile giden Seren Serengil'den eleştirilere yanıt: İstiyorlar ki Seren ölsün! 10 yıl önce kıyafet almamaya yemin eden öğretmen 100 bin TL biriktirdi Otopark çıkışında ödeme yapmak isteyen genç kadının kafası ödeme cihazı ve aracının kapısına sıkıştı