Son Dakika Haberleri: Kasımpaşa Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Cenk Tosun'un Türkiye'ye Gelmemesi Gerektiğini İfade Etti

Kasımpaşa Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Cenk Tosun'un Türkiye'ye Gelmemesi Gerektiğini İfade Etti

4 ay önce

Kemal Özdeş ile yolların ayrılmasının ardından Kasımpaşa'nın başına getirilen Mustafa Denizli, Premier Ligde oynayan Cenk Tosun'un Türkiye'ye döneceği iddiaları için, "Arda Turan'a tatile bile Türkiye'ye gelme dedim. Cenk de gelmesin." ifadelerini kullandı.

Kasımpaşa'nın çiçeği burnunda Teknik Direktörü Mustafa Denizli, bir spor kanalında gündeme dair açıklamalarda bulundu. Denizli, Cenk Tosun'un Türkiye'ye geri dönme ihtimalini değerlendirdi. Denizli, Arda Turan'a 'Türkiye'ye gelme' şeklinde uyarılarda bulunduğunu söylerken Cenk Tosun'a da mesaj gönderdi.

İşte Denizli'nin açıklamaları: "Arda Turan'ın yüzüne de söyledim, 'Türkiye'ye tatile bile gelme' dedim. Arda bir değerdir. Ona en büyük dersi kendisi verir. Cenk de Türkiye'ye gelmesin. Kariyeri gerileyecekse gelmesin."

(Yeni Şafak)


YORUMLAR


Kırılan Camı Naylonla Kapatıp Yola Devam Etmek İsteyen Şoföre Yolcular Engel Oldu 2. Lig Ekibi Gaziantepspor, Ligden Çekilme Kararı Aldı

Son Dakika! CHP'nin Şişli'den Aday Göstermeyi Düşünmediği Mustafa Sarıgül Partiden İstifa Ediyor