Son Dakika Haberleri: Kasımpaşa Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Cenk Tosun'un Türkiye'ye Gelmemesi Gerektiğini İfade Etti

Kasımpaşa Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Cenk Tosun'un Türkiye'ye Gelmemesi Gerektiğini İfade Etti

28 gün önce

Kemal Özdeş ile yolların ayrılmasının ardından Kasımpaşa'nın başına getirilen Mustafa Denizli, Premier Ligde oynayan Cenk Tosun'un Türkiye'ye döneceği iddiaları için, "Arda Turan'a tatile bile Türkiye'ye gelme dedim. Cenk de gelmesin." ifadelerini kullandı.

Kasımpaşa'nın çiçeği burnunda Teknik Direktörü Mustafa Denizli, bir spor kanalında gündeme dair açıklamalarda bulundu. Denizli, Cenk Tosun'un Türkiye'ye geri dönme ihtimalini değerlendirdi. Denizli, Arda Turan'a 'Türkiye'ye gelme' şeklinde uyarılarda bulunduğunu söylerken Cenk Tosun'a da mesaj gönderdi.

İşte Denizli'nin açıklamaları: "Arda Turan'ın yüzüne de söyledim, 'Türkiye'ye tatile bile gelme' dedim. Arda bir değerdir. Ona en büyük dersi kendisi verir. Cenk de Türkiye'ye gelmesin. Kariyeri gerileyecekse gelmesin."

(Yeni Şafak)


YORUMLAR


Gayrimenkul Satış ve Kiralamada TL ile Sözleşme Dönemi Resmen Başladı Kış Bakımı Yaptırmaya Hazırlanan Araç Sahiplerine Kötü Haber! Fiyatlar Yüzde 42 Zamlandı

Alkollü Kadın, Aralarında İlişki Olduğunu İddia Ettiği 80 Yaşındaki Annesi ve Komşunu Rehin Aldı