Milletvekili Fındıklı: "Gurur Duyuyoruz" - Son Dakika

Milletvekili Fındıklı: "Gurur Duyuyoruz"

24.02.2015 17:19
Milletvekili Fındıklı:

AK Parti Malatya Milletvekili Mücahit Fındıklı’nın Süleymanşah Türbesinin nakli için gerçekleştirilen Fırat Şah operasyonu için “Gurur duyuyoruz” dedi.

AK Parti Malatya Milletvekili Mücahit Fındıklı'nın Süleymanşah Türbesinin nakli için gerçekleştirilen Fırat Şah operasyonu için "Gurur duyuyoruz" dedi.

Milletvekili Fındıklı'nın, Şah Fırat operasyonundan 4 gün öncede Sosyal Medya hesabından yaptığı paylaşımlarda türbenin IŞİD tehdidi altında olduğunu söylemişti. IŞİD'in Amerikalı esirleri infaz ederek, bölgeden çekilmiş olan Amerikan askerinin ve uçaklarının bölgeye geri dönmesini sağladığını yazan Fındıklı, Kerkük ve Musul'a saldırarak Kuzey Irak'ı savaş alanına çevirdiğini ve ardından da Ürdün'lü pilotu infaz ederek, Ürdün'ü, Mısırlı rehineleri katlederek Mısır'ı çatışmaya dahil olmaya zorladığını ifade etti.

17 Şubat'ta yani Şüleyman Şah Türbesinin naklinden 4 gün önce, "Şimdi, Türkiye'nin Konsolosluk rehineleri için yürüttüğü sürecin başarısını anlayabildik mi? Kobani ve Kürtler üzerinden çözüm sürecine saldırdılar. Hükümetin Kobani politikalarının başarısını anlayabildik mi?" diye sormuştu.

Mücahit Fındıklı twitter hesabından, çözüm sürecine yönelik beklentilerin ve gelen arttığı, seçim sürecine girildiği şu günlerde Türkiye'nin dikkatli olması gerektiğini ifade etmişti.

Süleymanşah Türbesi ile ilgili gelişmelerden sonra ise Fındıklı, "İŞID eliyle Türkiye'ye yönelik Konsolosluk rehineleri, Kobani saldırısı, Süleymanşah operasyonu başarıyla önlenmiştir. Bu, Türkiye'nin bağımsız istihbaratı ve güçlü devlet aklı ile önlenmiştir. Gurur duyuyoruz" ifadeleriyle memnuniyetini dile getirdi. - MALATYA

Milletvekili Fındıklı: Gurur Duyuyoruz
Milletvekili Fındıklı: Gurur Duyuyoruz

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Milletvekili Fındıklı: 'Gurur Duyuyoruz' - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kısıtlamaya uymayan gence ve kimliğini getirerek yasağı delen arkadaşına ceza kesildi İstanbul'da resmi anaokulu ve anasınıfları ile uygulama sınıflarında uzaktan eğitime geçiliyor Kendisine "Yatakta iyi değil" diyen modele, ünlü oyuncu Halle Berry'den iddialı yanıt Gözler Pazartesi toplanacak Kabine'ye çevrildi! Sokağa çıkma kısıtlaması genişliyor 13 yıllık davada şok gerçek! Eski Muğla Milletvekili Rifat Adnan Akarca 3 kız kardeşin babası çıktı Son Dakika: Türkiye'de 28 Kasım günü koronavirüs nedeniyle 182 kişi vefat etti, 30 bin 103 yeni vaka tespit edildi İstanbul'da koronavirüs definleri görüntülendi! Cenazeler iki nedenden dolayı tabutla defnediliyor Koronaya rağmen Şehabettin dedeyi onlarca kişi son yolculuğuna uğurladı