Yılın Kaymakamı Ferhat Atar, Ödülünü Aldı - Son Dakika

Yılın Kaymakamı Ferhat Atar, Ödülünü Aldı

11.01.2016 14:31
Yılın Kaymakamı Ferhat Atar, Ödülünü Aldı, System.String[]

İçişleri Bakanlığı İdarecinin Sesi Dergisi tarafından 925 Kaymakam ve 400 Vali Yardımcısı arasından "Yılın Kaymakamı" seçilen Ulukışla Kaymakamı Hacı Ferhat Atar ödülünü aldı.

İçişleri Bakanlığı İdarecinin Sesi Dergisi tarafından 925 Kaymakam ve 400 Vali Yardımcısı arasından "Yılın Kaymakamı" seçilen Ulukışla Kaymakamı Hacı Ferhat Atar ödülünü aldı.

Ankara Gölbaşı Vilayetevi Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen törende, yılın en başarılı Kaymakamı olan Ulukışla Kaymakamı Hacı Ferhat Atar, ödülünü İçişleri Bakanı Efkan Ala'nın elinden aldı. Törende Ulukışla Belediye Başkanı Ali Uğurlu'da bu önemli günde mesai arkadaşı Kaymakam Atar'ı yalnız bırakmadı.

Yılın kaymakamı atar kimdir ?

1984 yılında Gaziantep ili İslahiye ilçesinde doğdu. İlkokul ve ortaokulu öğrenimini Gaziantep Nurdağı ilçesinde, lise öğrenimini ise İslahiye Opet Anadolu Lisesinde tamamladı. 2008 yılında Selçuk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilgiler Fakültesi İktisat bölümünden mezun oldu.

2009 yılında Kaymakam Adaylığı sınavını kazanarak 98.Dönem Adıyaman Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine intisap etti. Adıyaman Valisi Ramazan SODAN ve Mahmut DEMİRTAŞ refakatinde il stajını, İslahiye Kaymakamı Resul KIR refakatinde Kaymakam Refikliği stajını, Mülkiye Başmüfettişi Abdullah ŞAHİN refakatinde ise Mülkiye Teftiş stajında bulundu. İçişleri Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü tarafından Konya Hüyük ve Osmaniye Hasanbeyli ilçelerine Kaymakam Vekili olarak görevlendirildi. Ekim 2011-2012 döneminde bir yıl süreyle Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti tarafından Amerika Birleşik Devletlerinin Maryland Eyaletine (University Of Maryland) İngilizce dil öğrenimi için gönderildi. Bu süre zarfında Amerika Birleşik Devletleri'nin yönetim sistemi ve toplumsal yapısını incelemenin yanı sıra Birleşmiş Milletler Daimi Temsilciliği'nde (New York) yurt dışı stajını tamamladı.

2451 Sayılı kanunun 2.Maddesi gereğince 19.07.2013 tarih ve 2013/463 Sayılı Müşterek Kararname ile Ulukışla Kaymakamlığı görevine atanan Kaymakam Ferhat ATAR 14.08.2013 tarihinde Ulukışla İlçesinde görevine başlamıştır. Kaymakam Atar, evli ve bir çocuk babası olup İngilizce bilmektedir. - NİĞDE

Yılın Kaymakamı Ferhat Atar, Ödülünü Aldı

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Yılın Kaymakamı Ferhat Atar, Ödülünü Aldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Antalya-Moskova uçağı iniş takımlarındaki arıza nedeniyle güçlükle iniş yapabildi Milyonlarca emekliye müjdeli haber: Maaşlarla birlikte ek ödemelere de zam yapıldı Bakan Koca yeni parti aşılar için müjdeyi verdi! Tarih ve miktar detayları belli oldu WhatsApp 4 yıldır masada olan gizlilik sözleşmesi planıyla ne yapmak istiyor? İşte yanıtı Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade diziden ayrılıyor mu? Ettiği küfür başına dert oldu En zenginler listesindeydi! Rothschild ailesinin tek varisi kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti Mesut Özil'in Fenerbahçe'den alacağı ücret belli oldu! 3,5 yıllık transferin maliyeti dudak uçuklattı Tutuklanan Savunma Sanayii Başkanlığı casusunun ifadesi ortaya çıktı