Son dakika Ludogorets haberleri, Ludogorets son dakika, son dakika Ludogorets

Son Dakika Ludogorets Haberleri

Son dakika Ludogorets haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son ludogorets haberleri anında burada.

  • 20.09.2019 00:11 Futbol: UEFA Avrupa Ligi Futbol: UEFA Avrupa Ligi

    UEFA Avrupa Ligi'nde grup aşamasının ilk haftasında alınan sonuçlar şöyle: G Grubu: Rangers (İskoçya) - Feyenoord (Hollanda): 1-0Porto (Portekiz) - Young Boys (İsviçre): 2-1H Grubu: Espanyol (İspanya) - Ferencvaros (Macaristan): 1-1Ludogorets (Bulgaristan) - CSKA Moskova (Rusya): 5-1I Grubu: Wolfsburg (Almanya) - Olexandriya (Ukrayna): 3-1Gent (Belçika) - Saint-Etienne (Fransa): 3-2J Grubu: Borussia Mönchengladbach (Almanya) - Wolfsberger (Avusturya): 0-4Roma (İtalya) - Medipol Başakşehir: 4-0K Grubu: Wolverhampton Wanderers (İngiltere) - Braga (Portekiz): 0-1Slovan Bratislava (Slovakya) - Beşiktaş: 4-2L Grubu: Manchester United (İngiltere) - Astana (Kazakistan): 1-0Partizan (Sırbistan) - AZ Alkmaar (Hollanda): 2-2

  • 19.09.2019 09:05 19 eylül perşembe dha spor gündemi 19 eylül perşembe dha spor gündemi

    00 Ludogorets (Bulgaristan) - CSKA Moskova (Rusya)22

  • 18.09.2019 10:33 UEFA Avrupa Ligi'nde heyecan başlıyor UEFA Avrupa Ligi'nde heyecan başlıyor

    00 Ludogorets (Bulgaristan) - CSKA Moskova (Rusya)22

  • 18.09.2019 10:21 UEFA Avrupa Ligi'nde heyecan başlıyor UEFA Avrupa Ligi'nde heyecan başlıyor

    00 (Bulgaristan) Ludogorets Razgrad - CSKA Moskova (Rusya)I Grubu22

  • 18.09.2019 10:15 UEFA Avrupa Ligi'nde heyecan başlıyor UEFA Avrupa Ligi'nde heyecan başlıyor

    00 (Bulgaristan) Ludogorets Razgrad - CSKA Moskova (Rusya)I Grubu22

  • 30.08.2019 16:03 UEFA Avrupa Ligi'nde Türk takımlarının grupları belli oldu UEFA Avrupa Ligi'nde Türk takımlarının grupları belli oldu

    Kura çekimi sonucunda UEFA Avrupa Ligi'nde oluşan gruplar ise şöyle: A Grubu: Sevilla, Apoel, Karabağ, F91 Dudelange B Grubu: Dinamo Kiev, Kopenhag, Malmö, Lugano C Grubu: Basel, Krasnodar, Getafe, Trabzonspor D Grubu: Sporting Lizbon, PSV Eindhoven, Rosenborg, LASK Linz E Grubu: Lazio, Celtic, Rennes, CFR Cluj F Grubu: Arsenal, Eintracht Frankfurt, Standard Liege, Vitoria Guimaraes G Grubu: Porto, Young Boys, Feyenoord, Glasgow Rangers H Grubu: CSKA Moskova, Ludogorets Razgrad, Espanyol, Ferencvaros I Grubu: Wolfsburg, Gent, Saint-Etienne, FC Oleksandriya J Grubu: Roma, Borussia Mönchengladbach, Medipol Başakşehir, Wolfsberger AC K Grubu: Beşiktaş, Braga, Wolverhampton, Slovan Bratislava L Grubu: Manchester United, Astana, Partizan, AZ Alkmaar

  • 30.08.2019 15:24 Uefa avrupa ligi'nde grup kuraları çekildi Uefa avrupa ligi'nde grup kuraları çekildi

    KUPADA GRUPLARDA YER ALAN TAKIMLAR ŞÖYLE: A GRUBU: Sevilla (İspanya), APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi), Karabağ (Azerbaycan), Dudelange (Lüksemburg)B GRUBU: Dinamo Kiev (Ukrayna), Kopenhag (Danimarka), Malmö (İsveç), Lugano (İsviçre)C GRUBU: Basel (İsviçre), Krasnodar (Rusya), Getafe (İspanya), Trabzonspor (Türkiye)D GRUBU: Sporting Lizbon (Portekiz), PSV Eindhoven (Hollanda), Rosenborg (Norveç), LASK (Avusturya)E GRUBU: Lazio (İtalya), Celtic (İskoçya), Rennes (Fransa), CFR Cluj (Romanya)F GRUBU: Arsenal (İngiltere), Eintracht Frankfurt (Almanya), Standard Liege (Belçika), Vitoria (Portekiz)G GRUBU: Porto (Portekiz), Young Boys (İsviçre), Feyenoord (Hollanda), Rangers (İskoçya)H GRUBU: CSKA Moskova (Rusya), Ludogorets (Bulgaristan), Espanyol (İspanya), Ferencvaros (Macaristan)I GRUBU: Wolfsburg (Almanya), Gent (Belçika), Saint-Etienne (Fransa), Olexandriya (Ukrayna)J GRUBU: Roma (İtalya), Borussia Mönchengladbach (Almanya), Medipol Başakşehir (Türkiye), Wolfsberger (Avusturya)K GRUBU: Beşiktaş (Türkiye), Braga (Portekiz), Wolverhampton Wanderers (İngiltere), Slovan Bratislava (Slovakya)L GRUBU: Manchester United (İngiltere), Astana (Kazakistan), Partizan (Sırbistan), AZ Alkmaar (Hollanda)

  • 30.08.2019 15:14 Futbol: UEFA Avrupa Ligi Futbol: UEFA Avrupa Ligi

    Kupada gruplarda yer alan takımlar şöyle: A Grubu: Sevilla (İspanya), APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi), Karabağ (Azerbaycan), Dudelange (Lüksemburg)B Grubu: Dinamo Kiev (Ukrayna), Kopenhag (Danimarka), Malmö (İsveç), Lugano (İsviçre)C Grubu: Basel (İsviçre), Krasnodar (Rusya), Getafe (İspanya), Trabzonspor (Türkiye)D Grubu: Sporting Lizbon (Portekiz), PSV Eindhoven (Hollanda), Rosenborg (Norveç), LASK (Avusturya)E Grubu: Lazio (İtalya), Celtic (İskoçya), Rennes (Fransa), CFR Cluj (Romanya)F Grubu: Arsenal (İngiltere), Eintracht Frankfurt (Almanya), Standard Liege (Belçika), Vitoria (Portekiz)G Grubu: Porto (Portekiz), Young Boys (İsviçre), Feyenoord (Hollanda), Rangers (İskoçya)H Grubu: CSKA Moskova (Rusya), Ludogorets (Bulgaristan), Espanyol (İspanya), Ferencvaros (Macaristan)I Grubu: Wolfsburg (Almanya), Gent (Belçika), Saint-Etienne (Fransa), Olexandriya (Ukrayna)J Grubu: Roma (İtalya), Borussia Mönchengladbach (Almanya), Medipol Başakşehir (Türkiye), Wolfsberger (Avusturya)K Grubu: Beşiktaş (Türkiye), Braga (Portekiz), Wolverhampton Wanderers (İngiltere), Slovan Bratislava (Slovakya)L Grubu: Manchester United (İngiltere), Astana (Kazakistan), Partizan (Sırbistan), AZ Alkmaar (Hollanda)

  • 30.08.2019 15:11 UEFA Avrupa Ligi'nde Türk takımlarının grupları belli oldu UEFA Avrupa Ligi'nde Türk takımlarının grupları belli oldu

    Kura çekimi sonucunda UEFA Avrupa Ligi'nde oluşan gruplar ise şöyle: A Grubu: Sevilla, Apoel, Karabağ, F91 Dudelange B Grubu: Dinamo Kiev, Kopenhag, Malmö, Lugano C Grubu: Basel, Krasnodar, Getafe, Trabzonspor D Grubu: Sporting Lizbon, PSV Eindhoven, Rosenborg, LASK Linz E Grubu: Lazio, Celtic, Rennes, CFR Cluj F Grubu: Arsenal, Eintracht Frankfurt, Standard Liege, Vitoria Guimaraes G Grubu: Porto, Young Boys, Feyenoord, Glasgow Rangers H Grubu: CSKA Moskova, Ludogorets Razgrad, Espanyol, Ferencvaros I Grubu: Wolfsburg, Gent, Saint-Etienne, FC Oleksandriya J Grubu: Roma, Borussia Mönchengladbach, Medipol Başakşehir, Wolfsberger AC K Grubu: Beşiktaş, Braga, Wolverhampton, Slovan Bratislava L Grubu: Manchester United, Astana, Partizan, AZ Alkmaar(Oğuzhan Ort/İHA)

  • 30.08.2019 15:02 UEFA Avrupa Ligi'nde Türk takımlarının grupları belli oldu UEFA Avrupa Ligi'nde Türk takımlarının grupları belli oldu

    Kura çekimi sonucunda UEFA Avrupa Ligi'nde oluşan gruplar ise şöyle: A Grubu: Sevilla, Apoel, Karabağ, F91 DudelangeB Grubu: Dinamo Kiev, Kopenhag, Malmö, LuganoC Grubu: Basel, Krasnodar, Getafe, TrabzonsporD Grubu: Sporting Lizbon, PSV Eindhoven, Rosenborg, LASK LinzE Grubu: Lazio, Celtic, Rennes, CFR ClujF Grubu: Arsenal, Eintracht Frankfurt, Standard Liege, Vitoria GuimaraesG Grubu: Porto, Young Boys, Feyenoord, Glasgow RangersH Grubu: CSKA Moskova, Ludogorets Razgrad, Espanyol, FerencvarosI Grubu: Wolfsburg, Gent, Saint-Etienne, FC OleksandriyaJ Grubu: Roma, Borussia Mönchengladbach, Medipol Başakşehir, Wolfsberger ACK Grubu: Beşiktaş, Braga, Wolverhampton, Slovan BratislavaL Grubu: Manchester United, Astana, Partizan, AZ Alkmaar - İSTANBUL

  • 30.08.2019 04:11 Futbol: UEFA Avrupa Ligi Futbol: UEFA Avrupa Ligi

    Trabzonspor'un yanı sıra Karabağ, Kopenhag, Astana, Slovan Bratislava, Celtic, Malmö, Partizan, Espanyol, PSV, Braga, Feyenoord, AZ Alkmaar, Ferencvaros, Gent, Ludogorets, Wolverhampton, Dudelange, Eintracht Frankfurt, Rangers ve Vitoria gruplarda mücadele etmeye hak kazandı

  • 30.08.2019 03:54 Avrupa Ligi'nde Türk ekiplerinin muhtemel rakipleri belli oldu Avrupa Ligi'nde Türk ekiplerinin muhtemel rakipleri belli oldu

    Torba: PSV, Krasnodar, Celtic, Kopenhag, Braga, Gent, Borussia Monchengladbach, Young Boys, Astana, Ludogorets, APOEL, Eintracht Frankfurt3

  • 28.08.2019 16:52 Attığı golü tribündeki eşini öperek kutlamıştı, hakem golü iptal edince yıkıldı Attığı golü tribündeki eşini öperek kutlamıştı, hakem golü iptal edince yıkıldı

    Bulgaristan 1. Ligi'nde oynanan Ludogorets-Slavia Sofia maçında eşine az rastlanan bir olay yaşandı. Ludogorets oyuncusu Wanderson, 79. dakikada attığı golü tribünde bulunan eşini öperek kutladı. Ancak pozisyon ofsayt olduğu için gol geçerli sayılmadı.

  • 28.08.2019 14:30 Golü attı sevgilisini koştu ama sahaya dönünce şok oldu Golü attı sevgilisini koştu ama sahaya dönünce şok oldu

    Golsüz beraberlikle devam eden Ludogorets - Slavia Sofia karşılaşmasının 79. dakikasında ve sahibi takımdan Wanderson attığı gol sonrası gol sevincini tribünlere koşarak maçı izleyen sevgilisini öperek kutladı.

  • 28.08.2019 11:15 Avrupa Ligi play-off turu rövanş maçları yarın oynanacak Avrupa Ligi play-off turu rövanş maçları yarın oynanacak

    15 Maribor (Slovenya) - Ludogorets (Bulgaristan): 0-021

  • 28.08.2019 09:50 Futbol: UEFA Avrupa Ligi Futbol: UEFA Avrupa Ligi

    15 Maribor (Slovenya) - Ludogorets (Bulgaristan): 0-021

  • 23.08.2019 00:48 İşte Avrupa Ligi'nde gecenin sonuçları İşte Avrupa Ligi'nde gecenin sonuçları

    Oynanan karşılaşmalarda alınan sonuçları şöyle:  Astana (Kazakistan) - BATE (Belarus): 3-0 Ararat (Ermenistan) - Dudelange (Lüksemburg): 2-1 Süduva (Litvanya) - Ferencvaros (Macaristan): 0-0 Malmö (İsveç) - Bnei Yehuda (İsrail): 3-0 Ludogorets (Bulgaristan) - Maribor (Slovenya): 0-0 Feyenoord (Hollanda) - Hapoel Beer Sheva (İsrail): 3-0 Kopenhag (Danimarka) - Riga (Letonya): 3-1 AEK (Yunanistan) - Trabzonspor: 1-3 Legia (Polonya) - Rangers (İskoçya): 0-0 AZ Alkmaar (Hollanda) - Antwerp (Belçika): 1-1 Strasbourg (Fransa) - Eintracht Frankfurt (Almanya): 1-0 Gent (Belçika) - Rijeka (Hırvatistan): 2-1 PSV (Hollanda) - Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi): 3-0 FCSB (Romanya) - Vitoria (Portekiz): 0-0 Linfield (Kuzey İrlanda) - Karabağ (Azerbaycan): 3-2 Celtic (İskoçya) - AIK (İsveç): 2-0 Braga (Portekiz) - Spartak Moskova (Rusya): 1-0 Slovan Bratislava (Slovakya) - PAOK (Yunanistan): 1-0 Partizan (Sırbistan) - Molde (Norveç): 2-1 Espanyol (İspanya) - Zorya (Ukrayna): 3-1 Torino (İtalya) - Wolverhampton (İngiltere): 2-3

  • 23.08.2019 00:02 Futbol: UEFA Avrupa Ligi

    Oynanan karşılaşmalarda alınan sonuçları şöyle: Astana (Kazakistan) - BATE (Belarus): 3-0Ararat (Ermenistan) - Dudelange (Lüksemburg): 2-1Süduva (Litvanya) - Ferencvaros (Macaristan): 0-0Malmö (İsveç) - Bnei Yehuda (İsrail): 3-0Ludogorets (Bulgaristan) - Maribor (Slovenya): 0-0Feyenoord (Hollanda) - Hapoel Beer Sheva (İsrail): 3-0Kopenhag (Danimarka) - Riga (Letonya): 3-1AEK (Yunanistan) - Trabzonspor: 1-3Legia (Polonya) - Rangers (İskoçya): 0-0AZ Alkmaar (Hollanda) - Antwerp (Belçika): 1-1Strasbourg (Fransa) - Eintracht Frankfurt (Almanya): 1-0Gent (Belçika) - Rijeka (Hırvatistan): 2-1PSV (Hollanda) - Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi): 3-0FCSB (Romanya) - Vitoria (Portekiz): 0-0Linfield (Kuzey İrlanda) - Karabağ (Azerbaycan): 3-2Celtic (İskoçya) - AIK (İsveç): 2-0Braga (Portekiz) - Spartak Moskova (Rusya): 1-0Slovan Bratislava (Slovakya) - PAOK (Yunanistan): 1-0Partizan (Sırbistan) - Molde (Norveç): 2-1Espanyol (İspanya) - Zorya (Ukrayna): 3-1Torino (İtalya) - Wolverhampton (İngiltere): 2-3

  • 21.08.2019 09:56 Futbol: UEFA Avrupa Ligi

    30 Ludogorets (Bulgaristan) - Maribor (Slovenya)20

  • 16.08.2019 00:47 Futbol: UEFA Avrupa Ligi

    Letonya'dan Riga, Hollanda'dan Feyenoord, PSV Eindhoven ve AZ Alkmaar, Rusya'dan Spartak Moskova, İsveç'ten AIK ve Malmö, Belarus'tan BATE, Litvanya'dan Süduva, İsrail'den Bnei Yehuda ve Hapoel Beer Sheva, Ukrayna'dan Zorya Luhansk, Romanya'dan FCSB, Kıbrıs Rum Kesimi'nden Apollon, İtalya'dan Torino, Bulgaristan'dan Ludogorets, Kazakistan'dan Astana, Belçika'dan Royal Antwerp ve Gent, Almanya'dan Eintracht Frankfurt, Fransa'dan Strasbourg, Norveç'ten Molde, Hırvatistan'dan Rijeka, İskoçya'dan Rangers, İngiltere'den Wolverhampton, Portekiz'den Braga ve İspanya'dan Espanyol, play-off turuna adlarını yazdıran diğer takımlar oldu

  • 15.08.2019 16:23 Bursaspor 3 futbolcusundan 2 milyon 150 bin euro kazandı! Bursaspor 3 futbolcusundan 2 milyon 150 bin euro kazandı!

    3 milyon euroya Le Havre'a, Stephane Badji ise 400 bin euroya Ludogorets'e satılırken, Okan Kocuk da 450 bin euroluk fesih bedelini ödeyerek Galatasaray'a gitti

  • 15.08.2019 15:16 Bursaspor 3 futbolcudan gelir elde etti Bursaspor 3 futbolcudan gelir elde etti

    3 milyon Euro'ya Le Havre'a, Stephane Badji ise 400 bin Euro'ya Ludogorets'e satılırken, Okan Kocuk da 450 bin Euro'luk fesih bedelini ödeyerek Galatasaray'a gitti

  • 15.08.2019 15:06 Bursaspor 3 futbolcudan gelir elde etti Bursaspor 3 futbolcudan gelir elde etti

    3 milyon Euro'ya Le Havre'a, Stephane Badji ise 400 bin Euro'ya Ludogorets'e satılırken, Okan Kocuk da 450 bin Euro'luk fesih bedelini ödeyerek Galatasaray'a gitti

  • 15.08.2019 12:29 Bursaspor, Umut Meraş ve Okan Kocuk'tan kâr sağladı Bursaspor, Umut Meraş ve Okan Kocuk'tan kâr sağladı

    3 milyon Euro'ya Le Havre'a, Stephane Badji ise 400 bin Euro'ya Ludogorets'e satıldı, Okan Kocuk da 450 bin Euro'luk fesih bedelini ödeyerek Galatasaray'a gitti

  • 07.08.2019 17:20 Serkan Reçber: Anton Nedyalkov tam Beşiktaş'a göre Serkan Reçber: Anton Nedyalkov tam Beşiktaş'a göre

    Ludogorets'in Bulgar Milli Takımı'nda da oynayan 26 yaşındaki Anton Nedyalkov var

  • 06.08.2019 13:48 Başakşehir'in Avrupa'daki 19. sınavı! Okan Buruk'la ilk kez... Başakşehir'in Avrupa'daki 19. sınavı! Okan Buruk'la ilk kez...

    Turuncu-lacivertli ekip, aynı sezon UEFA Avrupa Ligi gruplarında Ludogorets'i rakip sahada 2-1 mağlup ederek, ilk deplasman galibiyetini elde etti

  • 05.08.2019 14:52 UEFA Avrupa Ligi'nde Trabzonspor ve Yeni Malatyaspor'un yeni rakibi belli oldu UEFA Avrupa Ligi'nde Trabzonspor ve Yeni Malatyaspor'un yeni rakibi belli oldu

    UEFA Avrupa Ligi'nde temsilcilerimiz Trabzonspor ve Yeni Malatyaspor'un bir üst tura çıkmaları halinde play-off turunda rakipleri belli oldu. Trabzonspor, Universitatea Craiova-AEK galibiyle karşılaşacak. Yeni Malatyaspor ise Partizan'ı geçmesi halinde Molde-Aris eşleşmesinin kazananı ile oynayacak.

  • 18.07.2019 00:05 Futbol: UEFA Şampiyonlar Ligi

    Sonuçlar ve ilk maçların skorları şöyle: Riga (Letonya) - Dundalk (İrlanda Cumhuriyeti): 0-0 (0-0) penaltılar 4-5Rosenborg (Norveç) - Linfield (Kuzey İrlanda): 4-0 (2-0)Karabağ (Azerbaycan) - Partizani (Arnavutluk): 2-0 (0-0)AIK (İsveç) - Ararat-Armenia (Ermenistan): 3-1 (1-2)Ludogorets (Bulgaristan) - Ferencvaros (Macaristan): 2-3 (1-2)Piast (Polonya) - BATE Borisov (Belarus): 1-2 (1-1)Cluj (Romanya) - Astana (Kazakistan): 3-1 (0-1)Maribor (Slovenya) - Valur (İzlanda): 2-0 (3-0)Sutjeska (Karadağ) - Slovan Bratislava (Slovakya): 1-1 (1-1) penaltılar 3-2Celtic (İskoçya) - Saraybosna (Bosna Hersek): 2-1 (3-1)

  • 11.07.2019 12:13 Bursaspor, giden oyunculardan 21.5 milyon lira tasarrufu sağladı

    Badji, 400 bin Euro'ya Bulgaristan'ın Ludogorets Kulübü'ne transfer olarak kulübüne para da kazandırdı

  • 11.07.2019 00:54 Futbol: UEFA Şampiyonlar Ligi

    Sona eren maçlarda alınan sonuçlar şöyle: Partizani (Arnavutluk) - Karabağ (Azerbaycan): 0-0BATE Borisov (Belarus) - Piast (Polonya): 1-1Sheriff (Moldova) - Saburtalo (Gürcistan): 0-3Ferencvaros (Macaristan) - Ludogorets (Bulgaristan): 2-1Slovan Bratislava (Slovakya) - Sutjeska (Karadağ): 1-1Dundalk (İrlanda Cumhuriyeti) - Riga (Letonya): 0-0Linfield (Kuzey İrlanda) - Rosenborg (Norveç): 0-2Valur (İzlanda) - Maribor (Slovenya): 0-3

  • 09.07.2019 02:23 Afrika Kupası'nın demir leblebisi: Madagaskar Afrika Kupası'nın demir leblebisi: Madagaskar

    Ludogorets Razgrad forması giyen Anicet Abel, ekibin Skipper’ı gibi orta sahayı toparlarken takımın kaptanı, otuz beş yaşındaki santrfor Faneva Ima Andriatsima, arkası dönük oyunda iyi işler ortaya koyuyordu

  • 07.07.2019 12:41 Bursaspor'da oyuncular birer birer ayrıldı Bursaspor'da oyuncular birer birer ayrıldı

    Stephane Badji ise, Bulgaristan'ın Ludogorets Kulübü'ne satıldı

  • 28.06.2019 09:59 Bursaspor'da yaprak dökümü; Badji de takımdan ayrıldı Bursaspor'da yaprak dökümü; Badji de takımdan ayrıldı

    29 yaşındaki Senegalli futbolcu, Bulgar ekibi Ludogorets Razgrad ile anlaşma sağladı

  • 19.06.2019 14:24 Futbol: UEFA Şampiyonlar Ligi

    Eşleşmeler şöyle: Lig YoluViktoria Plzen (Çekya) - Olympiakos (Yunanistan)PSV (Hollanda) - Basel (İsviçre)Şampiyonlar YoluAstana (Kazakistan) / Cluj (Romanya) - Maccabi Tel-Aviv (İsrail)BATE (Belarus) / Piast Gliwice (Polonya) - Linfield (Kuzey İrlanda) / Rosenborg (Norveç)The New Saints (Galler) / Ön eleme turu kazananı - Kopenhag (Danimarka)Ferencvaros (Macaristan) / Ludogorets (Bulgaristan) - Dudelange (Lüksemburg) / Valletta (Malta)Dundalk (İrlanda Cumhuriyeti) / Riga (Letonya) - Partizani (Arnavutluk) / Karabağ (Azerbaycan)Sheriff (Moldova) / Saburtalo (Gürcistan) - Dinamo Zagreb (Hırvatistan)Celtic (İskoçya) / Saraybosna (Bosna Hersek) - Nomme Kalju (Estonya) / Şkendiya (Kuzey Makedonya)Süduva (Litvanya) - Kızılyıldız (Sırbistan) - HJK Helsinki (Finlandiya) / HB Torshavn (Faroe Adaları)Slovan Bratislava (Slovakya) / Sutjeska (Karadağ) - APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi)Valur Reykjavik (İzlanda) - Maribor (Slovenya) - Ararat-Armenia (Ermenistan) / AIK (İsveç)

  • 18.06.2019 18:15 Şampiyonlar Ligi'nde 1. ön eleme kuraları çekildi Şampiyonlar Ligi'nde 1. ön eleme kuraları çekildi

    Kura çekiminde eşleşmeler şöyle oluştu: Nomme Kalju (Estonya) - Şkendiya (Kuzey Makedonya) Süduva (Litvanya) - Kızılyıldız (Sırbistan) Ararat-Armenia (Ermenistan) - AIK (İsveç) Astana (Kazakistan) - CFR Cluj (Romanya) Ludogorets (Bulgaristan) - Ferencvaros (Macaristan) Celtic (İskoçya) - Saraybosna (Bosna Hersek) Sheriff (Moldova) - Saburtalo (Gürcistan) F91 Dudelange (Lüksemburg) - Valletta (Malta) Partizani (Arnavutluk) - Karabağ (Azerbaycan) Slovan Bratislava (Slovakya) - Sutjeska (Karadağ) Linfield (Kuzey İrlanda) - Rosenborg (Norveç) Valur Reykjavik (İzlanda) - Maribor (Slovenya) Dundalk (İrlanda Cumhuriyeti) - Riga (Letonya) The New Saints (Galler) - Ön eleme turunu kazanan takım HJK Helsinki (Finlandiya) - HB Torshavn (Faroe Adaları) BATE Borisov (Belarus) - Piast Gliwice (Polonya)(İHA)

  • 18.06.2019 18:10 Şampiyonlar Ligi'nde 1. ön eleme kuraları çekildi

    Kura çekiminde eşleşmeler şöyle oluştu: Nomme Kalju (Estonya) - Şkendiya (Kuzey Makedonya)Süduva (Litvanya) - Kızılyıldız (Sırbistan)Ararat-Armenia (Ermenistan) - AIK (İsveç)Astana (Kazakistan) - CFR Cluj (Romanya)Ludogorets (Bulgaristan) - Ferencvaros (Macaristan)Celtic (İskoçya) - Saraybosna (Bosna Hersek)Sheriff (Moldova) - Saburtalo (Gürcistan)F91 Dudelange (Lüksemburg) - Valletta (Malta)Partizani (Arnavutluk) - Karabağ (Azerbaycan)Slovan Bratislava (Slovakya) - Sutjeska (Karadağ)Linfield (Kuzey İrlanda) - Rosenborg (Norveç)Valur Reykjavik (İzlanda) - Maribor (Slovenya)Dundalk (İrlanda Cumhuriyeti) - Riga (Letonya)The New Saints (Galler) - Ön eleme turunu kazanan takımHJK Helsinki (Finlandiya) - HB Torshavn (Faroe Adaları)BATE Borisov (Belarus) - Piast Gliwice (Polonya) - İSTANBUL

  • 18.06.2019 16:30 Futbol: UEFA Şampiyonlar Ligi

    Eşleşmeler şöyle: Nomme Kalju (Estonya) - Şkendiya (Kuzey Makedonya)Süduva (Litvanya) - Kızılyıldız (Sırbistan)Ararat-Armenia (Ermenistan) - AIK (İsveç)Astana (Kazakistan) - CFR Cluj (Romanya) Ludogorets (Bulgaristan) - Ferencvaros (Macaristan) Celtic (İskoçya) - Saraybosna (Bosna Hersek)Sheriff (Moldova) - Saburtalo (Gürcistan)F91 Dudelange (Lüksemburg) - Valletta (Malta)Partizani (Arnavutluk) - Karabağ (Azerbaycan)Slovan Bratislava (Slovakya) - Sutjeska (Karadağ)Linfield (Kuzey İrlanda) - Rosenborg (Norveç)Valur Reykjavik (İzlanda) - Maribor (Slovenya)Dundalk (İrlanda Cumhuriyeti) - Riga (Letonya)The New Saints (Galler) - Ön eleme turunu kazanan takımHJK Helsinki (Finlandiya) - HB Torshavn (Faroe Adaları)BATE Borisov (Belarus) - Piast Gliwice (Polonya)

  • 14.12.2018 08:51 Avrupa Ligi'nde Son 32'ye Kalan Takımlar Belli Oldu Avrupa Ligi'nde Son 32'ye Kalan Takımlar Belli Oldu

    UEFA Avrupa Ligi'nde bu akşam oynanan maçlarda alınan sonuçlar şöyle: A Grubu: AEK Larnaca: 1 - Bayer Leverkusen: 5 Ludogorets: 1 - Zürih: 1B Grubu: Celtic: 1 - Salzburg: 2 Leipzig: 1 - Rosenborg: 1C Grubu: Slavia Prag: 2 -Zenit: 0 Kopenhag: 0 - Bordeaux: 1D Grubu: Spartak Trnava: 1 - Fenerbahçe: 0 Dinamo Zagreb: 0 - Anderlecht: 0E Grubu: Arsenal: 1 - Karabağ: 0 Sporting Lizbon: 3 - Vorskla Poltava: 0F Grubu: Dudelange: 0 - Real Betis: 0 Olympiakos: 3 - Milan: 1G Grubu: Rapid Wien: 1 - Glasgow Rangers: 0 Villarreal: 2 - Spartak Moskova: 0H Grubu: Lazio: 1 - E

  • 14.12.2018 02:47 UEFA Avrupa Ligi'nde Son 32'ye Kalan Takımlar Belli Oldu

    UEFA Avrupa Ligi'nde bu akşam oynanan maçlarda alınan sonuçlar şöyle: A Grubu: AEK Larnaca: 1 - Bayer Leverkusen: 5Ludogorets: 1 - Zürih: 1B Grubu: Celtic: 1 - Salzburg: 2Leipzig: 1 - Rosenborg: 1C Grubu: Slavia Prag: 2 -Zenit: 0Kopenhag: 0 - Bordeaux: 1D Grubu: Spartak Trnava: 1 - Fenerbahçe: 0Dinamo Zagreb: 0 - Anderlecht: 0E Grubu: Arsenal: 1 - Karabağ: 0Sporting Lizbon: 3 - Vorskla Poltava: 0F Grubu: Dudelange: 0 - Real Betis: 0Olympiakos: 3 - Milan: 1G Grubu: Rapid Wien: 1 - Glasgow Rangers: 0Villarreal: 2 - Spartak Moskova: 0H Grubu: Lazio: 1 - E

  • 14.12.2018 01:13 Futbol: UEFA Avrupa Ligi

    00'te başlayan maçlarda alınan sonuçlar şöyle: A Grubu: Ludogorets (Bulgaristan)-Zürih (İsviçre): 1-1AEK Larnaca (Kıbrıs Rum Kesimi)-Bayer Leverkusen (Almanya): 1-5B Grubu: Celtic (İskoçya)-Salzburg (Avusturya): 1-2Leipzig (Almanya)-Rosenborg (Norveç): 1-1C Grubu: Slavia Prag (Çekya)-Zenit (Rusya): 2-0Kopenhag (Danimarka)-Bordeaux (Fransa): 0-1D Grubu: Dinamo Zagreb (Hırvatistan)-Anderlecht (Belçika): 0-0Spartak Trnava (Slovakya)-Fenerbahçe: 1-0E Grubu: Arsenal (İngiltere)-Karabağ (Azerbaycan): 1-0Sporting Lizbon (Portekiz)-Vorskla Poltava (Ukrayna): 3-0F Grubu: Dudelange (Lüksemburg)-Real Betis (İspanya): 0-0Olympiakos (Yunanistan)-Milan (İtalya): 3-1

  • 30.11.2018 09:26 Fenerbahçe Garantiledi, Beşiktaş Son Haftaya Bıraktı Fenerbahçe Garantiledi, Beşiktaş Son Haftaya Bıraktı

    UEFA Avrupa Ligi'nde oynanan maçlarda şu sonuçlar alındı: A Grubu Bayer Leverkusen: 1 - Ludogorets: 1 Zürih: 1 - AEK Larnaka: 2B Grubu Rosenborg: 0 - Celtic: 1 Salzburg: 1 - Leipzig: 0C Grubu Bordeaux: 2 - Slavia Prag: 0 Zenit: 1 - Kopenhag: 0D Grubu Fenerbahçe: 0 - Dinamo Zagreb: 0 Anderlecht: 0 - Spartak Trnava: 0E Grubu Vorskla Poltava: 0 - Arsenal: 3 Karabağ: 1 - Sporting Lizbon: 6F Grubu Real Betis: 1 - Olympiakos: 0 Milan: 5 - Dudelange: 2G Grubu Rangers: 0 - Villarreal: 0 Spartak Moksova: 1 - Rapid Wien: 2H Grubu Apollon: 2 - Lazio: 0 E

  • 30.11.2018 05:22 UEFA Avrupa Ligi'nde Gecenin Sonuçları! UEFA Avrupa Ligi'nde Gecenin Sonuçları!

    Alınan sonuçlar şöyle: A GrubuBayer Leverkusen (Almanya) - Ludogorets (Bulgaristan): 1-1Zürih (İsviçre) - AEK Larnaka (Kıbrıs Rum Kesimi): 1-2B GrubuRosenborg (Norveç) - Celtic (İskoçya): 0-1Salzburg (Avusturya) - Leipzig (Almanya): 1-0C GrubuBordeaux (Fransa) - Slavia Prag (Çekya): 2-0Zenit (Rusya) - Kopenhag (Danimarka): 1-0D GrubuFenerbahçe (Türkiye) - Dinamo Zagreb (Hırvatistan): 0-0Anderlecht (Belçika) - Spartak Trnava (Slovakya): 0-0E GrubuVorskla Poltava (Ukrayna) - Arsenal (İngiltere): 0-3Karabağ (Azerbaycan) - Sporting Lizbon (Portekiz): 1-6F GrubuReal Betis (İspanya) - Olympiakos (Yunanistan): 1-0Milan (İtalya) - Dudelange (Lüksemburg): 5-2G GrubuSpartak Moskova (Rusya) - Rapid Wien (Avusturya): 1-2Rangers (İskoçya) - Villarreal (İspanya): 0-0H GrubuApollon (Kıbrıs Rum Kesimi) - Lazio (İtalya): 2-0Eintracht Frankfurt (Almanya) - Olympique Marsilya (Fransa): 4-0I GrubuMalmö (İsveç) - Genk (Belçika): 2-2Sarpsborg 08 (Norveç) - Beşiktaş (Türkiye): 2-3J GrubuKrasnodar (Rusya) - Akhisarspor (Türkiye): 2-1Standard Liege (Belçika) - Sevilla (İspanya): 1-0K GrubuAstana (Kazakistan) - Dinamo Kiev (Ukrayna): 0-1Jablonec (Çekya) - Rennes (Fransa): 0-1L GrubuBATE (Belarus) - Vidi (Macaristan): 2-0Chelsea (İngiltere) - PAOK (Yunanistan): 4-0

  • 30.11.2018 03:05 Fenerbahçe Garantiledi, Beşiktaş Son Haftaya Bıraktı

    UEFA Avrupa Ligi'nde oynanan maçlarda şu sonuçlar alındı: A GrubuBayer Leverkusen: 1 - Ludogorets: 1Zürih: 1 - AEK Larnaka: 2B GrubuRosenborg: 0 - Celtic: 1Salzburg: 1 - Leipzig: 0C GrubuBordeaux: 2 - Slavia Prag: 0Zenit: 1 - Kopenhag: 0D GrubuFenerbahçe: 0 - Dinamo Zagreb: 0Anderlecht: 0 - Spartak Trnava: 0E GrubuVorskla Poltava: 0 - Arsenal: 3Karabağ: 1 - Sporting Lizbon: 6F GrubuReal Betis: 1 - Olympiakos: 0Milan: 5 - Dudelange: 2G GrubuRangers: 0 - Villarreal: 0Spartak Moksova: 1 - Rapid Wien: 2H GrubuApollon: 2 - Lazio: 0E

  • 29.11.2018 23:30 Futbol: UEFA Avrupa Ligi

    Alınan sonuçlar şöyle: A Grubu Bayer Leverkusen (Almanya) - Ludogorets (Bulgaristan): 1-1Zürih (İsviçre) - AEK Larnaka (Kıbrıs Rum Kesimi): 1-2B Grubu Rosenborg (Norveç) - Celtic (İskoçya): 0-1Salzburg (Avusturya) - Leipzig (Almanya): 1-0C Grubu Bordeaux (Fransa) - Slavia Prag (Çekya): 2-0Zenit (Rusya) - Kopenhag (Danimarka): 1-0D Grubu Fenerbahçe - Dinamo Zagreb (Hırvatistan): 0-0Anderlecht (Belçika) - Spartak Trnava (Slovakya): 0-0E Grubu Vorskla Poltava (Ukrayna) - Arsenal (İngiltere): 0-3Karabağ (Azerbaycan) - Sporting Lizbon (Portekiz): 1-6F Grubu Real Betis (İspanya) - Olympiakos (Yunanistan): 1-0Milan (İtalya) - Dudelange (Lüksemburg): 5-2J GrubuKrasnodar (Rusya) - Akhisarspor: 2-1L GrubuBATE (Belarus) - Vidi (Macaristan): 2-0

  • 28.11.2018 13:10 UEFA Avrupa Ligi'nde 5. Hafta Perdesi Açılıyor UEFA Avrupa Ligi'nde 5. Hafta Perdesi Açılıyor

    5'inci hafta karşılaşmasında Leverkusen sahasında Ludogorets'i konuk edecek

  • 28.11.2018 11:05 UEFA Avrupa Ligi'nde 5. Hafta Heyecanı

    55 Bayer Leverkusen (Almanya) - Ludogorets (Bulgaristan)20

  • 28.11.2018 09:30 UEFA Avrupa Ligi'nde 5'inci Hafta Başlıyor UEFA Avrupa Ligi'nde 5'inci Hafta Başlıyor

    5'inci hafta karşılaşmasında Leverkusen sahasında Ludogorets'i konuk edecek

  • 09.11.2018 08:51 7 Takım Üst Turu Garantiledi 7 Takım Üst Turu Garantiledi

    UEFA Avrupa Ligi'nde bu akşam oynanan maçlarda alınan sonuçlar şöyle: A Grubu Ludogorets: 0 - AEK Larnaka: 0 Bayer Leverkusen: 1 - Zürih: 0B Grubu Rosenborg: 2 - Salzburg: 5 Celtic: 2 - Leipzig: 1C Grubu Slavia Prag: 0 - Kopenhag: 0 Bordeaux: 1 - Zenit: 1D Grubu Fenerbahçe: 2 - Anderlecht: 0 Dinamo Zagreb: 3 - Spartak Trnava: 1E Grubu Vorskla Poltava: 0 - Karabağ: 1 Arsenal: 0 - Sporting Lizbon: 0F Grubu Olympiakos: 5 - Dudelange: 1 Real Betis: 1 - Milan: 1G Grubu Rapid Wien: 0 - Villarreal: 0 Spartak Moskova: 4 - Rangers: 3H Grubu Lazio: 2 - O

  • 09.11.2018 02:09 UEFA Avrupa Ligi'nde 7 Takım Üst Turu Garantiledi

    UEFA Avrupa Ligi'nde bu akşam oynanan maçlarda alınan sonuçlar şöyle: A GrubuLudogorets: 0 - AEK Larnaka: 0Bayer Leverkusen: 1 - Zürih: 0B GrubuRosenborg: 2 - Salzburg: 5Celtic: 2 - Leipzig: 1C GrubuSlavia Prag: 0 - Kopenhag: 0Bordeaux: 1 - Zenit: 1D GrubuFenerbahçe: 2 - Anderlecht: 0Dinamo Zagreb: 3 - Spartak Trnava: 1E GrubuVorskla Poltava: 0 - Karabağ: 1Arsenal: 0 - Sporting Lizbon: 0F GrubuOlympiakos: 5 - Dudelange: 1Real Betis: 1 - Milan: 1G GrubuRapid Wien: 0 - Villarreal: 0Spartak Moskova: 4 - Rangers: 3H GrubuLazio: 2 - O

  • 09.11.2018 01:09 Futbol: UEFA Avrupa Ligi

    Alınan sonuçlar şöyle: A GrubuLudogorets (Bulgaristan) - AEK Larnaka (Kıbrıs Rum Kesimi): 0-0Bayer Leverkusen (Almanya) - Zürih (İsviçre): 1-0B GrubuCeltic (İskoçya) - Leipzig (Almanya): 2-1Rosenborg (Norveç) - Salzburg (Avusturya): 2-5C GrubuSlavia Prag (Çekya) - Kopenhag (Danimarka): 0-0Bordeaux (Fransa) - Zenit (Rusya): 1-1D GrubuFenerbahçe - Anderlecht (Belçika): 2-0Dinamo Zagreb (Hırvatistan) - Spartak Trnava (Slovakya): 3-1E GrubuArsenal (İngiltere) - Sporting Lizbon (Portekiz): 0-0Vorskla Poltava (Ukrayna) - Karabağ (Azerbaycan): 0-1F GrubuOlympiakos (Yunanistan) - Dudelange (Lüksemburg): 5-1Real Betis (İspanya) - Milan (İtalya): 1-1