Eski sevgililer Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı Survivor All Star'da karşı karşıya gelecek - Son Dakika
Magazin

Eski sevgililer Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı Survivor All Star'da karşı karşıya gelecek

Eski sevgililer Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı Survivor All Star\'da karşı karşıya gelecek

Yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı'nın üstlendiği, tv8 ekranlarında izleyiciyle buluşan Survivor 2020 kadrosunda yer alan yarışmacı Nisa Bölükbaşı ile Barış Murat Yağcı yarışma sonrası yaklaşık altı ay aşk yaşayıp, 2021 yılının Mayıs ayında da yollarını ayırmışlardı. Eski sevgililer 15 Ocak'ta başlayacak olan Survivor All Star yarışmasında karşı karşıya gelecekler.

06.01.2022 15:23  Güncelleme: 15:41

15 Ocak'ta başlayacak olan, büyük bir heyecanla beklenen Survivor All Star 2022'nin kadrosunu Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde açıkladı. Survivor All Star için geri sayım başladı. 2022'de yarışacak isimlerden en çok dikkat çekenler Ünlüler Takımı'nda yarışacak Barış Murat Yağcı ile Gönüllüler Takımı'nda yarışacak Nisa Bölükbaşı oldu.

YARIŞMA SONRASI 6 AY AŞK YAŞAMIŞLARDI

30 yaşındaki manken Barış Murat Yağcı, katıldığı Survivor 2020'de ikinci olmuş ve yarışma sonrası Gönüllüler Takımı'nda yarışan 22 yaşındaki Nisa Bölükbaşı ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Temmuz ayında biten programın ardından sürpriz aşk yaşamaya başlayan çiftin birliktelik sadece 6 ay sürmüş, ikili aradıkları mutluluğu bulamamışlardı.

Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı Survivor All Star'da karşı karşıya gelecek

ESKİ SEVGİLİLER BİRBİRLERİNE KARŞI YARIŞACAKLAR

Son dönemde, Survivor 2022 Gönüllüler Takımında yer alan Ogeday ile adı aşk iddialarına karışan Survivor 2020 yarışmasının genç isimlerinden Nisa Bölükbaşı, Survivor All Star 2022'de eski aşkı Barış Murat Yağcı ile karşı karşıya gelecek. Eski sevgililerin yarışmada birbirlerine karşı nasıl bir tavır sergileyecekleri ise şimdiden merak konusu oldu.

Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı Survivor All Star'da karşı karşıya gelecek

Nisa Bölükbaşı ile yollarını ayırdıktan sonra "Yüzlerce kadını tavlayıp onunla eve gelerek sırtımı dönüp uyumak bana tatmin veriyor" şeklindeki açıklamalarıyla tepki çeken Barış Murat Yağcı'ya eleştiri yağmıştı. Yağcı daha sonra yeni bir açıklama yaparak kendisini "20'li yaşlarımın başında kendi küçük çevremde yaşadıklarımı ve o döneme ait düşüncelerimi paylaştım." şeklindeki sözleriyle savunmuştu.

Ayrılığın ardından Nisa Bölükbaşı ise "Barış ile olan ilişkimizi saygı, sevgi çerçevesinde noktaladık. Kendisine hayatta başarılar diliyorum." açıklamasında bulunmuştu.

Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı Survivor All Star'da karşı karşıya gelecek

SURVIVOR ALL STAR 2022 ÜNLÜLER TAKIMI

Adem Kılıçcı

Atakan Arslan (Avatar Atakan)

Furkan Korkmaz

Mert Öcal

Sercan Yıldırım

Barış Murat Yağcı

Batuhan Karacakaya

Aycan Yanaç

EliF Gören

Merve Aydın

Nagihan Karadere

Sema Aydemir

Birsen Bekgöz

SURVIVOR ALL STAR 2022 GÖNÜLLÜLER TAKIMI

Gökhan Keser

Ogeday Girişken

Anıl Berk

Hikmet Tuğsuz

Sadık Ardahan Uzkanbaş

Berkan Karabulut

Yasin Obuz

Gizem Kerimoğlu

Berna Kekliker

Sude Burcu

Seda Ocak

Evrim Keklik

Nisa Bölükbaşı

Son Dakika Magazin Eski sevgililer Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı Survivor All Star'da karşı karşıya gelecek - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement