Cem Yılmaz, Şehit Çocukları İçin Sahneye Çıktı - Son Dakika

Cem Yılmaz, Şehit Çocukları İçin Sahneye Çıktı

02.05.2019 21:50

Cem Yılmaz, TEYEV yararına sahneye çıktı. Geceden elde edilen gelirle 100'ün üzerinde şehit çocuğunun yıllık üniversite eğitim bursu karşılanacak.

Cem Yılmaz'ın kapalı gişe sahnelenen ve biletleri Türk Emniyet Teşkilatı Şehitleri, Malulleri, Dul ve Yetimlerinin Eğitim ve Yardım Vakfı (TEYEV) yararına satılan gösterisine sanat, cemiyet ve iş dünyasın çok sayıda davetli katıldı.

Cem Yılmaz, Şehit Çocukları İçin Sahneye Çıktı

GECEYE BİRÇOK ÜNLÜ İSİM KATILDI

İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan ve eşi TEYEV icra komitesi Başkan yardımcısı Müberra Çalışkan, Eski Sağlık Bakan Yardımcısı ve eski milletvekili Ahmet Öğütken ve icra komitesi üyesi eşi Selmin Öğütken, Rahmi Koç, Arzu Sabancı, Demet Sabancı, Ali Ağaoğlu, Nuri Develi, Ahmet Güneştekin, Aslı ve Cem Öztürk, Beyza Uyanoğlu, Merih Turan, Esra Oflaz, Emel Ayaydın, Yalçın ve Tunay Ayaydın, Talat Abdik, İpek Ayaydın, Savni ve Berrin Okçu, Ahmet Düverioğlu, Melih Mahmutoğlu, Esra Erol ve Ali Özbir, Pelin Karahan ve eşi Bedri Güntay, Gülseren ve Elif Eren, Ekin Mert Daymaz, Miray Daner, Kubilay Aka, Uraz Kaygılaroğlu, Melis İşiten, Anıl Tetik, Yusuf Çim, Esra ve Petek Ertüre, Feryal Gülman, Muharrem Topçu, Adem Demir, Saffet Emre Tonguç, Ozan Şer ile Teyev icra komitesi üyeleri Suzan Toplusoy, Şükran Güzeliş, Bahar Şer ve Berrin Yoleri geceye katılan isimler arasında yer aldı.

Gecenin organizasyonunu da gerçekleştiren TEYEV Genel Sekreteri ve Yönetim Kurulu Üyesi Ayşegül Atmaca da gösteriyi icra komitesi üyesi Reyhan Kalyoncu ile birlikte izledi.

Cem Yılmaz, Şehit Çocukları İçin Sahneye Çıktı

GELİR ŞEHİT ÇOCUKLARININ EĞİTİMİNE HARCANACAK

Gösterinin finalinde İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan sahneye çıkarak Cem Yılmaz'a teşekkür plaketi verdi. Cem Yılmaz, Emniyet teşkilatı ile buluşmaktan duyduğu mutluluğu dile getirirken, Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan da 'gülmeye ihtiyacım varmış' dedi.

Cem Yılmaz, geceden elde edilen gelirin çok kıymetli bir yere gitmesinden de mutlu olduğunu belirtti. Geceden elde edilen gelirle 100'ün üzerinde şehit çocuğunun yıllık üniversite eğitim bursu karşılanmış oldu.

Cem Yılmaz, Şehit Çocukları İçin Sahneye Çıktı
YORUMLAR (13)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
CHP'li Öztrak: Sabit gelirli için ev almak artık hayal ötesi CHP'li Öztrak: Sabit gelirli için ev almak artık hayal ötesi Kars'ta Kerbela şehitleri anıldı Kars'ta Kerbela şehitleri anıldı Üniversiteli zehir tacirleri tutuklandı Üniversiteli zehir tacirleri tutuklandı

Son Dakika Magazin Cem Yılmaz, Şehit Çocukları İçin Sahneye Çıktı - Son Dakika


Advertisement