Deniz Akkaya, Kenan-Eylül Öztürk çiftini hedef aldı: Evde uyuşturucu ve swinger partisi verdiler - Son Dakika
Magazin

Deniz Akkaya, Kenan-Eylül Öztürk çiftini hedef aldı: Evde uyuşturucu ve swinger partisi verdiler

Deniz Akkaya, Kenan-Eylül Öztürk çiftini hedef aldı: Evde uyuşturucu ve swinger partisi verdiler

Fenomenleri hedef alan Deniz Akkaya ile Eylül Öztürk'ün eşi Kenan Öztürk birbirine girdi. Akkaya, küfürler yağdırdığı Öztürk'ün yurt dışında uyuşturucu ve eş değiştirme partileri düzenlediğini söyledi.

11.12.2023 12:48  Güncelleme: 13:26
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Engin ve Dilan Polat çiftinin ardından gözlerin çevrildiği Kenan- Eylül çifti hakkında soruşturma başlatılarak mal varlıklarına el konuldu. Çifti hedef alan paylaşımlar yapan Deniz Akkaya, küfürler yağdırarak Kenan Öztürk'ün yurt dışında uyuşturucu ve eş değiştirme partisi düzenlediğini söyleyerek ortalığı karıştırdı.

KENAN ÖZTÜRK: DENİZ AKKAYA HER GÜN BAŞKA BİR YALANLA ÇIKIYOR

Eylül Öztürk, YouTube kanalından bir video yayınlayarak e-ticaret firmasından kazandığı aylık rakamları paylaştı. Bir kullanıcının "Siz önce Rolls Royce'un hesabını verin. 52 milyonluk araç nereden ve nasıl alındı? Deniz Akkaya sana birkaç beden büyük gelir" yorumuna cevap veren Kenan Öztürk, "Hepsi helal siz merak etmeyin, yarın her şey çıkar. Deniz Hanım her gün başka bir yalanla çıkıyor" dedi.

Deniz Akkaya, Kenan-Eylül Öztürk çiftini hedef aldı: Evde uyuşturucu ve swinger partisi verdiler

"BANA BAK KENAN SENİN İÇİNDEN GEÇERİM"

Öztürk'ün cevabı karşısında çılgına dönen ve küfürler savuran Deniz Akkaya şu ifadeleri kullandı: "Bana bak Kenan senin içinden gerçekten geçerim bu sefer. Bana bak Kenan yalan dediğin konuların başında Amerika'da satın aldığınız 20 küsuratı geçen ev sayısı ve bunları başka birinin üstüne geçirmeniz var. Sen kimsin bana 'Yalancı' diyorsun. Ben bunları resmi evrakla belgeledim. Satın alınmış evleri peyderpey hani Türk'ün üstüne geçirdiğinizi ismine kadar yazdım. Senin bana 'Yalan söylüyor' diyecek kadar boyun uzamadı.

Deniz Akkaya, Kenan-Eylül Öztürk çiftini hedef aldı: Evde uyuşturucu ve swinger partisi verdiler

"DAVA AÇIN, BELGELERİ ÇARŞAF ÇARŞAF GÖSTERECEĞİM"

"Swingercı karınla etrafa verdiğiniz rahatsızlıktan dolayı Türkler bu bilgileri atıyor. Bırak Türkiye'yi, Amerika'da Türkler sizi orada istemiyor. Dur bakayım paylaşmadım her şeyi. Bugün paylaşayım da sen o lağım ağzını tut, mamanın sonuçlarını otur karınla birlikte yaşa. Dava konusuna gelince istediğiniz davayı açın, evraklarıyla birlikte çarşaf çarşaf göstermeyen sizi gibi olsun."

Deniz Akkaya, Kenan-Eylül Öztürk çiftini hedef aldı: Evde uyuşturucu ve swinger partisi verdiler

UYUŞTURUCU VE SWİNGER PARTİSİ

"Şimdi bana bak o... b.... çocuğu Kenan, sizin için hazırlanan böyle güzel bir rapor var. Sana birkaç maddesini gönderdim sadece. Sanıyorsunuz ki siz oraya gittiniz, takip edilmiyorsunuz. Bu ülkeyi, bu devleti, bu ülkenin insanını koyun, salak, aptal sanıyorsunuz. Deprem bölgesiyle ilgili ağlarken bu evleri nasıl aldınız? Uyuşturucu, swinger partilerle ilgili olan kısmı içler acısı. O pis, lağım ağzını bir daha açarsan Amerika'da o çocukları senin elinden aldırırım sana söz veriyorum. Hele bir dene, devam et bakayım."

KENAN ÖZTÜRK: DAHA DÜNE KADAR PEŞİMİZDE GEZİYORDUN

Deniz Akkaya geçtiğimiz günlerde Eylül Öztürk için "Annem güzeller güzeli Eylül uyanmış. Bugün de başka bir ruh halinde uyanmış. Asla psikolog ve psikiyatri gibi teşhis koymak istemem ama manik depresif mi desem, bipolar mı desem. Ruh hallerinden ruh hallerine koşarken sana da sorulacak soru değil bu ama" demişti. Kenan Öztürk de Akkaya'ya "Daha düne kadar 'Elimde balina kusmuğu var, nereye satabilirim tanıdığınız var mı?' diye peşimizden geziyordun. En son koli koli ürün istedin afet bölgesine götüreceğim diye. Yolladık, sonra ne yaptın bilmiyorum. Kaç kere kıza teşekkür ettin kendi stroylerinde şimdi ne oldu?" karşılığını vermişti.

Deniz Akkaya, Kenan-Eylül Öztürk çiftini hedef aldı: Evde uyuşturucu ve swinger partisi verdiler

KENAN ÖZTÜRK'E KÜFÜR YAĞDIRDI

"Ağzını burnunu s.... Senin aklın şaşar Amerika'da. Ulan ya... deprem bölgesine gönderilecek her şeyi mihmanda Zülayha Ortak'a gönderdin p... evladı. Benim elime bile ulaşmadı. Bana bak senin boyun daha uzamadı. PTT'de kart dağıtan salak, vasıfsız, geri zekalı... Balina kusmuğu konusuna gelince de evet bir arkadaşım devletten raporlu, faturalı, belgeli balina kusmuğu almış. Kozmetikte kullanıldığı için size sordum, sanıyordum ki siz bu işi yapıyorsunuz. Konunun benimle yakından uzaktan olmadığını biliyorsun p.. Eksik ne anlatıyorsun? Buradan bir hikaye çıkmaz. Neyi ispatladı bu şimdi pe... Defalarca kez yazdım evet sizden deprem bölgesine ürün alındı ama direkt İletişim Başkanlığı'na gitti. Deprem bölgesine gönderilmiş, kime teslim ettiğini sen çok iyi biliyorsun."

Deniz Akkaya, Kenan-Eylül Öztürk çiftini hedef aldı: Evde uyuşturucu ve swinger partisi verdiler

Son Dakika Magazin Deniz Akkaya, Kenan-Eylül Öztürk çiftini hedef aldı: Evde uyuşturucu ve swinger partisi verdiler - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

  Yorumlar (7)

 • mert çelik: ve dünya adım adım nuh tufanı gibi resetlemeye doğru gider... 135 6 Yanıtla
 • kenan mutlu: BUNLARIN ÇOK PİSLİK DÜNYALARI VAR,BAKMAYIN BİRBİRLERİNİN YÜZLERİNE GÜLDÜĞÜNE,HEPSİ BİRBİRİ ARKASINDAN AÇIK ARIYOR VE GÜNÜ GELDİMİ DÖKÜYORLAR NE VARSA ORTALIĞA,AFERİN ÜNLÜLER BU YOLDA DEVAM 89 3 Yanıtla
 • salihb: Bu ünlüleri konuştursak neler çıkar neler. baksana swinger partileri bile yapıyorlarmış :D 88 3 Yanıtla
 • Unutan Unutan: bu kadın nasıl oluyorda ayda 1 milyon lira kazanç kazanıyor biz kıçımızı yırtıyoruz 87 3 Yanıtla
 • Makali Kaplan: tamam da sormazlarmı sen orda mı idin yoksan dedikodu mu bu diye nerden duydun araştırılsın 11 0 Yanıtla
 • tansel çetinkaya: swingırcı ne demek 0 0 Yanıtla
 • Hakan Coşkun: Seri link lazım. 0 0 Yanıtla
 • Kendisinden haber alınamayan kadın evde uyurken bulundu
  20:20 Kendisinden haber alınamayan kadın evde uyurken bulundu

  Niğde'de kendisinden haber alınamayan 65 yaşındaki F.G. isimli kadın, evinde uyurken bulundu.

 • Hazine ve Maliye Bakanı Şimşek: Türkiye, FATF'ın gri listesinden çıkıyor
  19:26 Hazine ve Maliye Bakanı Şimşek: Türkiye, FATF'ın gri listesinden çıkıyor

  Mali Eylem Görev Gücü (FATF), kara para aklama ve terörizmin finansmanı konusunda belirlediği kriterleri, Türkiye'nin büyük ölçüde karşıladığı sonucuna vardı. Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek FATF'ın Türkiye kararını değerlendirerek, ''Ülkemizi gri listeden çıkarmak için teknik çalışmalarımızı başarıyla tamamladık. Haziran ayında yapılacak yerinde denetimle gri listeden çıkma süreci tamamlanmış olacak.'' ifadelerini kullandı.

 • 6 yaşında evlendirme davasında istinaf mahkemesi cezayı az buldu, sanıklar yeniden yargılanacak
  18:12 6 yaşında evlendirme davasında istinaf mahkemesi cezayı az buldu, sanıklar yeniden yargılanacak

  6 yaşında evlendirilme davasında sanık Kadir İstekli, Yusuf Ziya Gümüşel ve Fatıma Gümüşel'in hapis cezası ile cezalandırıldıkları kararı istinaf mahkemesi bozdu. 20. Ceza Dairesi Kadir İstekli'nin iki suçtan cezalandırılması gerekirken tek suçtan cezalandırıldığı, anne Fatıma Gümüşel ve baba Yusuf Ziya Gümüşel'in ise anne ve baba olmalarından dolayı cezanın arttırılması gerektiğini belirterek kararın usul ve esas yönünden bozulmasına karar verdi. Sanıklar yeniden hakim karşısına çıkacak.

 • Mauro Icardi, MKE Ankaragücü-Galatasaray maçındaki hareketi nedeniyle PFDK'ya sevk edildi
  17:27 Mauro Icardi, MKE Ankaragücü-Galatasaray maçındaki hareketi nedeniyle PFDK'ya sevk edildi

  Galatasaray'ın Arjantinli futbolcusu Mauro Icardi, Ankaragücü maçındaki hareketi nedeniyle tedbirsiz olarak PFDK'ye sevk edildi.

 • Almanya'da kişisel kullanım amaçlı esrar tüketimi için karar verildi
  17:24 Almanya'da kişisel kullanım amaçlı esrar tüketimi için karar verildi

  Almanya, kişisel kullanım amaçlı esrarı kısmen yasallaştırma yolunda ilerliyor. Yeni yasa, ülkeyi Malta ve Lüksemburg'tan sonra esrarı yasallaştıran 3. Avrupa Birliği ülkesi haline getirecek. Tartışmaların ardından Almanya parlamentosunun esrar kullanımını kısmen yasallaştırması bekleniyor. Yasa değişikliği, Almanya'yı Malta ve Lüksemburg'dan sonra esrarı kişisel kullanım için yasallaştıran üçüncü Avrupa Birliği ülkesi yapacak.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan: Enflasyon bizim de canımızı yakıyor
  17:11 Cumhurbaşkanı Erdoğan: Enflasyon bizim de canımızı yakıyor

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Balıkesir'de düzenlenen mitingde konuştu. Gündemine yerel seçimleri ve hayat pahalılığını alan Erdoğan, "Dünyanın başının belası olan enflasyon bizim de canımızı yakıyor. Amacımız Türkiye Yüzyılı rotamızı koruyarak bu fırtınalı küresel iklimden ülkemizi sağ selamet çıkarmaktır." ifadelerini kullandı.

 • Dilan Polat'tan aylar sonra tek cümlelik paylaşım
  16:59 Dilan Polat'tan aylar sonra tek cümlelik paylaşım

  Kara para aklama ve vergi kaçırma gibi 4 ayrı suçtan tutuklu bulunan Dilan Polat'ın Instagram'daki sosyal medya hesabından aylar sonra bir paylaşım yapıldı. Polat çiftinin yer aldığı paylaşımdaki "Geciken adalet, adalet değildir." cümlesi ise dikkatlerden kaçmadı.

 • İmamoğlu, AKP çadırında esprili bir şekilde karşılık verdi
  16:59 İmamoğlu, AKP çadırında esprili bir şekilde karşılık verdi

  İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, AK Parti çadırını ziyareti sırasında görevlilerden AK Parti'ye üye olma teklifi aldı. İmamoğlu, teklife "Ne kadar çok istiyorsunuz beni" yanıtını verdi. İmamoğlu, seçim sürecinin barış içinde tamamlanmasını dileyerek "1 Nisan'da hepimiz komşuyuz, arkadaşız, akrabayız." dedi.

 • Netanyahu'nun Gazze'deki savaş sonrası planı ortaya çıktı
  16:52 Netanyahu'nun Gazze'deki savaş sonrası planı ortaya çıktı

  İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'nun Gazze'deki savaş sonrası planı ortaya çıktı. Planda İsrail'in, işgal altındaki Batı Şeria'dan gelen tehditleri engellemek amacıyla Ürdün'ün batısındaki tüm alan üzerinde "güvenlik kontrolünü" sürdüreceği belirtildi. Planda ayrıca Gazze'nin yeniden inşasının bölgenin silahsızlandırılmasından sonra başlayacağı ve BM kurumlarının kapatılacağı da yer aldı.


Advertisement