Emel Sayın "Çıplak" haberlerini görünce çıldırıp sinemayı bırakmış - Son Dakika

Emel Sayın "Çıplak" haberlerini görünce çıldırıp sinemayı bırakmış

03.04.2022 10:40

Emel Sayın, sinemayı niçin bıraktığını yıllar sonra itiraf etti. Sayın, Cüneyt Arkın'la yer aldığı filmde yatak sahnesinin çarpıtıldığını ve o dönem "Emel Sayın çıplak. Cüneyt Arkın ile yatakta" gibi haberlerinden sonra sinemayı bıraktığını açıkladı.

Yeşilçam'da sayısız filmde rol alan güzel sanatçı Emel Sayın sinemaya bir anda veda etmişti. 1980'de Rüzgar filminde rol alan ancak filmden sonra bir daha sinemada boy göstermeyen Sayın'ı Yeşilçam'a küstüren meğe bir yatak sahnesiymiş.

YILLAR SONRA AÇIKLADI

Film hakkında Posta'ya açıklamalarda bulunan Emel Sayın "Rüzgar benim 15. ve son filmim oldu. Dayak sahnesi vardı ama benim suçum yoktu. Kendisi ısrar etti, vurdum. Cüneyt'i çok seviyorum. Filmin ayrıca yönetmeniydi. O ne derse yaptım" diye konuştu.

Emel Sayın'a sinemayı bıraktıran sahne! 'Çıplak' haberlerini görünce çıldırmış

YATAK SAHNESİNDEN SONRA SİNEMAYI BIRAKTI

Emel Sayın bir daha film çekmeme kararını neden aldığını ise şöyle anlattı: "Bir yatak sahnemiz vardı. Cüneyt bana dedi ki 'İçinde geceliğin olsun ama çarşafla örtelim. Omuzların görünsün, sanki çıplakmış duygusunu versin'. Benim böyle sahnelerde çok hassas olduğumu herkes biliyor. Ama öyle tatlı rica etti ki kıramadım. Sete gazeteci gelmesin, o sahneler servis edilmesin diye ricada bulundum. Bir hafta sonra bir baktım 'Emel Sayın çıplak, Cüneyt Arkın ile yatakta' diye haber çıktı."

Emel Sayın'a sinemayı bıraktıran sahne! 'Çıplak' haberlerini görünce çıldırmış

"BİR DAHA FİLM YAPMIYORUM"

"O kadar üzüldüm ki! Yıl 1980 ve bana türlü türlü mektuplar gelmeye başladı 'Senden beklemezdik' tarzında. "Kimseye derdimi anlatamadım ve o gün küstüm. Bir daha film yapmıyorum ben dedim. Bu fotoğraf kimden çıktı hâlâ bilmiyorum."

Emel Sayın'a sinemayı bıraktıran sahne! 'Çıplak' haberlerini görünce çıldırmış
YORUMLAR (1)
  • günahkar kisi5: BU SEKILDE BILE HARAM. ZINAYLA PEK FARK YOK.KIM KENDISINE HELAL OLMAYAN NIKAHSIZ BIRISIYLE ROL ICABI DA OLSA SARILIR OPUSUR.ISTE BUDA ZINADIR KARDESLER. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500
Brezilya'da yaşanan banka soygunu sosyal medyada gündem oldu! Güvenlik görevlisinin anlık refleksiyle soyguncu yere yığıldı Brezilya'da yaşanan banka soygunu sosyal medyada gündem oldu! Güvenlik görevlisinin anlık refleksiyle soyguncu yere yığıldı TikTok'ta yeşil ekran nasıl kullanılır? TikTok'ta yeşil ekran nasıl kullanılır? Avrupa Film Akademisi Başkanı Mike Downey, 12 Punto 2022'ye konuk oldu Avrupa Film Akademisi Başkanı Mike Downey, 12 Punto 2022'ye konuk oldu

Son Dakika Magazin Emel Sayın 'Çıplak' haberlerini görünce çıldırıp sinemayı bırakmış - Son Dakika


Advertisement