Mısırlı sevgilisinden ayrılan Şeyma Subaşı alay konusu oldu - Son Dakika

Mısırlı sevgilisinden ayrılan Şeyma Subaşı alay konusu oldu

29.06.2021 11:05

Evlilik hazırlığında olduğu Mohammed Alsaloussi'nin hediyelerinin sahte çıkmasının ardından bebeğini aldırarak, Mısırlı sevgilisinden ayrılan Şeyma Subaşı zor günler geçiriyor. Ayrılık haberinin ardından sosyal medyada Şeyma Subaşı'yla ilgili gülümseten yorumlar yapıldı.

Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı'dan Melisa adında bir kızı olan sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, Ilıcalı'dan ayrıldıktan sonra İtalyan Guido Senia ile aşk yaşamaya başlamış ancak ikilinin aşkları kısa sürmüştü. Daha sonra aradığı aşkı Mısırlı iş insanı olarak bilinen Mohammed Alsaloussi'de bulan Subaşı, yeni erkek arkadaşıyla birbirinden samimi pozlarını sosyal medya hesabından paylaşmaya başlamıştı.

Şeyma Subaşı, Mısırlı Mohammed AlSaloussi'den ayrılınca sosyal medya espriyi patlattı

EVLİLİK TEKLİF ETTİ

İkilinin ilişkileri bir süre sonra ciddiye döndü. Alsaloussi'nin evlilik teklifinde bulunduğu Subaşı, hamilelik iddialarını reddettikten kısa süre 3sonra hamile olduğunu açıkladı. Ancak kısa süre önce bu sefer de bebeğini kaybettiğini açıklayan Subaşı'nın sevgilisi hakkındaki "dolandırıcılık" iddialarının ardından ayrılığın eşiğine geldiği ve kendisine alınan hediyelerin sahte olduğu öğrenmesinin ardından, Alsaloussi'den ayrıldığı öğrenildi. Subaşı, Instagram hesabında sevgilisiyle olan tüm fotoğraflarını da kaldırdı.

Şeyma Subaşı, Mısırlı Mohammed AlSaloussi'den ayrılınca sosyal medya espriyi patlattı

SOSYAL MEDYA ESPRİYİ PATLATTI

Subaşı ve Alsaloussi ilişkisi hakkında her gün yeni bir detay ortaya çıkmaya devam ederken, sosyal medyada da Subaşı hakkında çok sayıda paylaşım yapıldı. Ancak yapılan paylaşımlardan biri, diğerlerine göre çok daha fazla ilgi gördü. Söz konusu paylaşımda, Subaşı'nın ağlarken görüntüsüne yer verilerek, "Uçağın ödemesini bile benim karttan çektirmiş, inanabiliyor musun?" ifadelerine yer verildi. Paylaşım kısa süre çok sayıda etkileşim aldı.

İşte Şeyma Subaşı hakkında yapılan o esprilerden bazıları:

Mısırlı Mohammed Alsaloussi'den ayrılan Şeyma Subaşı sosyal medyada alay konusu oldu
Mısırlı Mohammed AlSaloussi'den ayrılan Şeyma Subaşı sosyal medya alay konusu oldu
Mısırlı Mohammed AlSaloussi'den ayrılan Şeyma Subaşı sosyal medya alay konusu oldu
Mısırlı Mohammed AlSaloussi'den ayrılan Şeyma Subaşı sosyal medya alay konusu oldu
YORUMLAR (2)
  • Gokhan Ocal: Şeyma hanım dünyada tek ayrılan siz değilsiniz en azından en bastan bitirdiniz sizinle alay edenleri bi arastırın neler çıkar neler hani.torbaciya falan vermis ????????????siz iyi bir insansınız gelin ülkenize Cevap Yaz 7 139 Yayından Kaldır
500
Acun Ilıcalı'dan 'ayrılık' iddiaları sonrası sevgilisiyle sürpriz paylaşım Acun Ilıcalı'dan 'ayrılık' iddiaları sonrası sevgilisiyle sürpriz paylaşım Acun Ilıcalı ve Çağla Ayça Altunkaya'nın ayrılığına neden olduğu söylenen Şeyma Subaşı'ndan sevgilisiyle dudak dudağa poz Acun Ilıcalı ve Çağla Ayça Altunkaya'nın ayrılığına neden olduğu söylenen Şeyma Subaşı'ndan sevgilisiyle dudak dudağa poz İşte Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç'un Nikah Davetiyesi İşte Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç'un Nikah Davetiyesi

Son Dakika Magazin Mısırlı sevgilisinden ayrılan Şeyma Subaşı alay konusu oldu - Son Dakika


Advertisement