Son Dakika Son Dakika Son Dakika
CHP Manisa İl Kongresi'nde arbede yaşandı - Son Dakika

CHP Manisa İl Kongresi'nde arbede yaşandı

CHP Manisa İl Teşkilatı'nın 38'inci Olağan Kongresi'nde, bazı partililer arasında çıkan tartışma kısa süreli arbedeye dönüştü.

24.09.2023 - 18:00,  Güncelleme: 20:03

CHP'nin Manisa İl Kongresi'nde ortalık karıştı. Genel başkanlığa adaylığını açıklayan CHP Grup Başkanı Özgür Özel'in de katıldığı kongrede, bazı partililer kürsüye yönelince arbede yaşandı.

CHP'nin Manisa İl Kongresi'nde Arbede Yaşandı

İKİ BAŞKAN ADAYI YARIŞTI

CHP Manisa İl Teşkilatı'nın 38'inci Olağan Kongresi Atatürk Spor Salonu'nda gerçekleştirildi. İki başkan adayının yarıştığı kongreye CHP Grup Başkanı ve Genel Başkan Adayı Özgür Özel, CHP Genel Başkan Adayı İlhan Cihaner, CHP Genel Başkan Yardımcısı Tahsin Tarhan, CHP Manisa Milletvekilleri Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, Bekir Başevirgen, CHP Parti Meclis Üyesi Pınar Uzun Okakın, belediye başkanları, delegeler ve partililer katıldı.

CHP'nin Manisa İl Kongresi'nde Arbede Yaşandı

BAZI PARTİLİLER ARASINDA TARTIŞMA YAŞANDI

Genel başkan adaylarının konuşmasının ardından dilek ve temenniler bölümünde söz alan CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu'nun konuşması sırasında bazı partililer arasında tartışma yaşandı.

CHP'nin Manisa İl Kongresi'nde Arbede Yaşandı

KÜRSÜYE YÜRÜDÜLER

Tartışmanın büyümesi üzerine bazı partililer kürsüye doğru yönelince kısa süreli arbede yaşandı. Daha sonra CHP Manisa İl Başkanı Ali Kuyumcu ve delegeler araya girerek tansiyonu düşürdü. Semih Balaban ile Ferdi Zeyrek'in il başkanlığı için aday olduğu kongre, ortamın sakinleşmesinin ardından kaldığı yerden devam ediyor.

CHP'nin Manisa İl Kongresi'nde Arbede Yaşandı
CHP Manisa İl Kongresi\'nde arbede yaşandı
Kaynak: İHA
YORUMLAR

Son Dakika Politika CHP Manisa İl Kongresi'nde arbede yaşandı - Son Dakika


Advertisement