Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Sahur haberleri, Sahur son dakika, son dakika Sahur

Son Dakika Sahur Haberleri

Son dakika Sahur haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son sahur haberleri anında burada.


 • 02.11.2023 02 Kas 19:31 Kaldırım Taşıyla Öldürülen Sevgiliye Ağırlaştırılmış Müebbet Hapis Cezası

  Kaldırım Taşıyla Öldürülen Sevgiliye Ağırlaştırılmış Müebbet Hapis Cezası Bahçelievler'de sevgilisini kaldırım taşıyla öldüren ve cesedini parçalayarak buzlukta saklayan sanık Rıza Beler, Bakırköy 2. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırıldı. Mahkeme, verilen cezada indirim uygulanmadığını belirtti.

 • 02.11.2023 02 Kas 12:03 Bahçelievler'de Kaldırım Taşıyla Öldürdüğü Sevgilisinin Cesedini Parçalara Ayıran Sanığa Ağırlaştırılmış Müebbet Hapis Cezası

  Bahçelievler'de Kaldırım Taşıyla Öldürdüğü Sevgilisinin Cesedini Parçalara Ayıran Sanığa Ağırlaştırılmış Müebbet Hapis Cezası Bahçelievler'de 39 yaşındaki Özbekistan uyruklu sevgilisi Umida Tulyaganova'yı kaldırım taşıyla öldürüp cesedini parçalara ayırıp derin dondurucuda saklayan 61 yaşındaki sanık Rıza Beler'in mahkeme tarafından ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılmasına karar verildi. Verilen cezada indirim uygulanmadı.

 • 08.10.2023 08 Eki 22:38 CHP İstanbul İl Kongresi... Özgür Çelik: "Adaylık Meselesini Hep Genel Başkanımız Üzerinden Tartıştılar.

  CHP İstanbul İl Kongresi... Özgür Çelik: 'Adaylık Meselesini Hep Genel Başkanımız Üzerinden Tartıştılar. CHP İstanbul İl Başkan adayı Özgür Çelik, İstanbul İl Kongresi’nde; “Adaylık meselesini hep genel başkanımız üzerinden tartıştılar. Bunun sebebini biliyorum. Sokakta karşılığı kalmamış bazı yerel yöneticiler, halkta karşılığı kalmamış, örgütte karşılığı kalmamış bazı parti yöneticileri, ‘Halk, sokak beni adaylaştırmıyor, o zaman ben bir kavga yaratayım. Bir grup ötekileştireyim, etiketleyeyim, genel başkan karşıtı ilan edeyim. Genel Başkanımız da bunu duysun. Halktan, sokaktan, örgütten çıkmıyorum. Genel Başkanımız beni Parti Meclisi üyesi yapsın. Genel Başkanımız beni belediye başkanı yapsın’. Bunu yanlış buluyorum, reddediyorum. O arkadaşlarımıza sokağa, halka dönmeyi tavsiye ediyorum. Yüzünüzü halka dönün. Halk, insanı sokakta yalnız bırakmaz” dedi.

 • 29.08.2023 29 Ağu 17:36 Osmaniye Belediyesi Aşevi, Karaçay Hizmet Tesislerinde Vatandaşlara Hizmet Vermeye Devam Ediyor

  Osmaniye Belediyesi Aşevi, Karaçay Hizmet Tesislerinde Vatandaşlara Hizmet Vermeye Devam Ediyor Osmaniye Belediyesi tarafından Karaçay Hizmet Tesislerine kurulan aşevinin dev kazanları vatandaşlar için kaynamaya devam ediyor. Kahramanmaraş merkezli meydana gelen yıkıcı depremlerden etkilenen Osmaniye'de vatandaşların sıcak yemek ihtiyacının karşılanması adına önemli görev üstlenen Osmaniye Belediyesi Aşevi, sosyal belediyecilik anlayışı çerçevesinde Karaçay Hizmet Tesislerinde hizmet vermeye devam ediyor.

 • 18.07.2023 18 Tem 13:38 Kaldırım taşıyla öldürdü, cesedini parçalayıp buzlukta sakladı: Korkunç cinayetin sanığı hakim karşısına çıktı

  Kaldırım taşıyla öldürdü, cesedini parçalayıp buzlukta sakladı: Korkunç cinayetin sanığı hakim karşısına çıktı Bahçelievler'de kaldırım taşıyla öldürdüğü kadının cesedini parçalara ayırıp derin dondurucuda saklayan sanığın yargılanmasına başlandı.

 • 18.07.2023 18 Tem 12:48 Kaldırım taşıyla öldürdüğü kadının cesedini parçalayıp buzlukta sakladı! Korkunç cinayetin sanığı hakim karşısında

  Kaldırım taşıyla öldürdüğü kadının cesedini parçalayıp buzlukta sakladı! Korkunç cinayetin sanığı hakim karşısında İstanbul'da kaldırım taşıyla öldürdüğü kadının cesedini parçalara ayırıp derin dondurucuda saklayan sanık hakim karşısına çıktı. Sanığın duruşmada "Taşı aldım ve ona vurdum. Ağzından ses geldiği için ağzına havlu soktum. Kollarını kesip dolaba koydum" sözleri kan dondurdu.

 • 10.07.2023 10 Tem 12:40 İstanbul'da Kaldırım Taşıyla Öldürülen Kadının Cesedi Derin Dondurucuda Bulundu

  İstanbul'da Kaldırım Taşıyla Öldürülen Kadının Cesedi Derin Dondurucuda Bulundu İstanbul Bahçelievler'de bir kadını kaldırım taşıyla öldürdüğü iddia edilen sanık hakkında ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istemiyle dava açıldı. Sanık, cinayeti planladığını ve cesedi parçalayarak derin dondurucuya koyduğunu itiraf etti.

 • 03.05.2023 03 May 11:50 Kütahya'da Depremzedeler İçin Kampanya: 1.6 Milyon TL Toplandı

  Kütahya'da Depremzedeler İçin Kampanya: 1.6 Milyon TL Toplandı Kütahya Valisi Ali Çelik, Bir Sofra da Sen Kur kampanyası kapsamında 1 milyon 622 bin 680 TL gelir elde edildiğini açıkladı. Kampanya sayesinde 333 depremzede iftar ve sahur sofralarından istifade etti, ayrıca 139 çocuğa ayakkabı, 563 aileye nakdi yardım ve 33 haneye ev eşyası karşılandı.

 • 25.04.2023 25 Nis 14:22 Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank Mudanyada gençlerle buluştu

  Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank Mudanyada gençlerle buluştu Bakan Varank, gençlerin daveti üzerine Mudanya'da Anadolu rengindeki Togg T10X ile buluştu. Togg çekilişinde kazananlar Mudanya caddelerinde tur attı. Bakan Varank gençlerle bir araya gelerek Türkiye'nin Otomobili Togg projesi hakkında konuştu ve gençlerin desteğine ihtiyaçları olduğunu belirtti. Bakan Varank ayrıca Abdalda da gençlerle buluşarak Togg ile sahur yapmıştı.

 • 24.04.2023 24 Nis 16:16 Malatya'da Depremzedeler Çadırlarda Elektriksiz Kalıyor

  Malatya'da Depremzedeler Çadırlarda Elektriksiz Kalıyor Malatya Şeker Fabrikası arazisinde kurulan çadırkentlerde kalan depremzedeler, sadece iki çadırda elektrik olduğunu belirterek, diğer çadırlarda elektriksiz kaldıklarını söyledi. CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, ziyaretleri sırasında depremzedelerin sorunlarını dinledi ve yetkililere ileteceğini söz verdi.

 • 23.04.2023 23 Nis 17:35 Anadolu Mutfağı ve Anadolu Oyun Evi'nden deprem bölgesine özel bayram etkinlikleri

  Anadolu Mutfağı ve Anadolu Oyun Evi'nden deprem bölgesine özel bayram etkinlikleri Anadolu Üniversitesi, iki büyük depremle sarsılan 11 ildeki vatandaşlar için başlattığı yardım seferberliğini sürdürüyor.

 • 23.04.2023 23 Nis 11:52 Deva Partisi Genel Başkan Yardımcısı Doğa Şanlıoğlu: Hükümet Değişikliği Şart

  Deva Partisi Genel Başkan Yardımcısı Doğa Şanlıoğlu: Hükümet Değişikliği Şart Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Genel Başkan Yardımcısı Doğa Şanlıoğlu, AKP’nin ekonomi politikalarını eleştirdi. Halkın hükümete karşı güven problemi olduğunu söyleyen Şanlıoğlu, “Enflasyon bütün vatandaşların belini bükmüş vaziyette. Enflasyonun düzeleceğine dair de herhangi bir beklenti ya da inanç da kalmadı. Akılcı politikalara bu hükümetin dönmesi de mümkün değil; hükümet değişikliği, güven tazelenmesi şarttır” dedi.

 • 23.04.2023 23 Nis 11:14 Hatay İskenderun'da 16 Konteyner Kent Daha Kurulacak

  Hatay İskenderun'da 16 Konteyner Kent Daha Kurulacak Asrın felaketinden etkilenen Hatay'ın İskenderun ilçesinde hizmete giren 7 konteyner kentin ardından 16 konteyner kent daha kurulması için çalışma başlatıldı. İlçede görevlendirilen Afyonkarahisar Valisi Kübra Güran Yiğitbaşı, depremzedelerle bayramlaşmasının ardından AA muhabirine açıklamalarda bulundu. Vali Yiğitbaşı ayrıca, gıda çalışmalarının devam ettiğini ve çadır kentlerdeki iyileştirme çalışmalarının sürdüğünü belirtti.

 • 22.04.2023 22 Nis 11:11 Tayland'ın Ankara Büyükelçiliği Türkiye'deki Taylandlı Müslüman Öğrencileri Ağırladı

  Tayland'ın Ankara Büyükelçiliği Türkiye'deki Taylandlı Müslüman Öğrencileri Ağırladı Ankara'da buluşan Taylandlı Müslüman öğrenciler, ülkelerindeki ramazan geleneklerini ve Türkiye serüvenlerini AA muhabirine anlattı. Öğrenciler, Türkiye'de misafirperverliklerinden etkilendiklerini ve ramazan ayında çocuklara özel etkinlikler düzenlendiğini belirttiler.

 • 21.04.2023 21 Nis 20:24 Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu Adanalılarla Kahvaltıda Buluştu

  Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu Adanalılarla Kahvaltıda Buluştu Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Halil İbrahim Sofrası Buluşmaları programı kapsamında Adana'da kahvaltı yaptı ve Türkiye için dayanışma çağrısı yaptı. Ayrıca, 13üncü Cumhurbaşkanı seçimi ve Millet İttifakı hakkında açıklamalar yaptı ve 85 milyona hizmet götüreceklerini söyledi.

 • 21.04.2023 21 Nis 20:14 Temel Karamollaoğlu: Bu Felaket Döneminde Tarihi Bir Seçime de Gidiyoruz.

  Temel Karamollaoğlu: Bu Felaket Döneminde Tarihi Bir Seçime de Gidiyoruz. Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu Adana’da, “Bu felaket döneminde tarihi bir seçime de gidiyoruz. Artık sadece seçim gününe 3 hafta kaldı. Değişimin ve yeni bir başlangıcın şafağındayız inşallah. Bu seçim aynı zamanda bir referandum olacak. Sadece ülkemizin 13. Cumhurbaşkanı’nı ve 28. Dönem TBMM’de görev alacak 600 milletvekilini seçmeyeceğiz bu seçimde. Vereceğimiz her bir oy ile Türkiye’nin gidişatına bir istikamet belirleyeceğiz ve karar vereceğiz. Sandıkta bu ucube sistemi değiştirmek adına bir tercihte bulunacağız. Yatırım ve üretim ekonomisi mi beton, yolsuzluk, israf ekonomisi mi buna karar vereceğiz. İnanıyorum ki kullandığımız oylarla ahlaki yozlaşmayı, adaletsizliği, yolsuzluğu ve yoksulluğu ortadan kaldıracağız. Artık kirasını dahi ödeyemez hâle gelen, evini geçindiremeyen milyonlarca insanımız için değişimden yana, haktan yana ve hakkaniyetten yana bir tercihte bulunacağız” dedi.

 • 21.04.2023 21 Nis 14:21 KYK yurtlarında misafir edilen depremzedeler için Ramazan Bayramı programı düzenlendi

  KYK yurtlarında misafir edilen depremzedeler için Ramazan Bayramı programı düzenlendi Sivasta Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı KYK yurtlarında misafir edilen depremzedeler için Ramazan Bayramı programı düzenlendi. Yaklaşık 10 bin depremzede yurtlardaki mescitlerde kılınan bayram namazının ardından bayramlaştı. Depremzedelerin en iyi şekilde ağırlanmaya devam edildiği belirtildi.

 • 21.04.2023 21 Nis 12:20 Çocuklukta aşırı şeker tüketimi yetişkinlikte depresyona davetiye çıkarıyor

  Çocuklukta aşırı şeker tüketimi yetişkinlikte depresyona davetiye çıkarıyor Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Endokrinoloji ve Metabolizma Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Okan Bülent Yıldız, erken çocukluk ve ergenlikte aşırı şeker tüketiminin insülin direncini tetiklediğini ve yetişkinlikte kronik hastalıkların yanında depresyon, kaygı bozukluğu gibi...

 • 21.04.2023 21 Nis 08:07 İDDEF yardım çalışmalarını bu ramazanda da sürdürdü

  İDDEF yardım çalışmalarını bu ramazanda da sürdürdü İnsana Değer Veren Dernekler Federasyonu (İDDEF), "İyilik Seninle" sloganıyla gerçekleştirdiği 2023 yılı ramazan çalışmaları kapsamında hayırseverlerin bağışladığı yardımları, 55 ülkedeki ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı.

 • 21.04.2023 21 Nis 00:04 Bakan Yanık:  Türkiye olarak bugün kader birliği yapmış 85 milyonluk bir aileyiz

  Bakan Yanık:  Türkiye olarak bugün kader birliği yapmış 85 milyonluk bir aileyiz AİLE ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, "Biz Türkiye olarak bugün 85 milyonluk kader birliği yapmış, acıları ve mutlulukları paylaşan bir aileyiz.

 • 21.04.2023 21 Nis 00:01 Bakan Yanık, Osmaniye'de şehit aileleri ve gazilerle iftar programında buluştu

  Bakan Yanık, Osmaniye'de şehit aileleri ve gazilerle iftar programında buluştu AİLE ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Osmaniye'de şehit aileleri ve gazilerle iftar programında bir araya geldi. Bakan Yanık, Türkiye olarak bir aile olduklarını ve güçlü ve müreffeh bir Türkiye için milletçe mücadele edeceklerini belirtti. Ayrıca, şehit aileleri ve gaziler için sağlanan hizmetler hakkında bilgi verdi ve muharip gazilerin aylıkları ile ilgili kanun değişikliğine değindi.

 • 20.04.2023 20 Nis 22:18 Bakan Yanık, şehit yakınları ve gaziler ile iftarda bir araya geldi

  Bakan Yanık, şehit yakınları ve gaziler ile iftarda bir araya geldi Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, "Biz Türkiye olarak bugün 85 milyonluk kader birliği yapmış, acıları ve mutlulukları paylaşan bir aileyiz" dedi.

 • 20.04.2023 20 Nis 22:05 Bakan Yanık, şehit yakınları ve gaziler ile iftarda buluştu

  Bakan Yanık, şehit yakınları ve gaziler ile iftarda buluştu Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Osmaniye'de şehit yakınları ve gaziler ile iftarda bir araya geldi. Yanık, Türkiye'nin 85 milyonluk kader birliği yapmış bir aile olduğunu belirterek, devletin şehitlerimizin bizlere emaneti olan vatanımıza, bayrağımıza, istiklal ve istikbalimize her ne pahasına olursa olsun daima sahip çıktığını söyledi.

 • 20.04.2023 20 Nis 16:55 Şahinbey Belediyesi, Adıyaman'da yapılan Şahinbey Çarşısı'nı tamamladı

  Şahinbey Belediyesi, Adıyaman'da yapılan Şahinbey Çarşısı'nı tamamladı Gaziantep merkez ilçe Şahinbey Belediyesi tarafından Adıyaman'da yapılan kalıcı Şahinbey Çarşısı, 26 günlük çalışmanın ardından tamamlandı. Çarşıda 55 dükkân bulunuyor ve burası Adıyaman'ın merkezinde ticari hayatın yeniden canlanması için gerekliliği vurgulanıyor. Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Adıyaman'da 36 gündür aralıksız çalıştıklarını söyledi ve depremzede kardeşlere çarşıyı hediye ettiklerini belirtti.

 • 20.04.2023 20 Nis 16:23 Çekmeköy Belediyesi Afşin'de Kardeşlik İftarı Düzenledi

  Çekmeköy Belediyesi Afşin'de Kardeşlik İftarı Düzenledi Çekmeköy Belediyesi, Kahramanmaraş depremi sonrası kardeş ilçe olarak belirlediği Afşin'de çalışmalarına devam ederken, AK Parti Milletvekili Mahir Ünal ve Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, konteyner kentte bayram ziyareti gerçekleştirdi. Belediye binlerce Afşinliyle kardeşlik iftarı düzenledi ve Vali Aydın Baruş da programa katıldı.

 • 20.04.2023 20 Nis 15:53 Çekmeköy Belediyesi Afşin'de Kardeşlik İftarı Düzenledi

  Çekmeköy Belediyesi Afşin'de Kardeşlik İftarı Düzenledi Çekmeköy Belediyesi, Kahramanmaraş depremi sonrası kardeş ilçe olarak belirlediği Afşin'de çalışmalarını sürdürüyor. İftar öncesi konteyner kenti dolaşan AK Parti Milletvekili Mahir Ünal ve Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, bayramlaşarak hediye kitleri dağıttı. Binlerce Afşinli'nin katıldığı kardeşlik iftarında, Çekmeköy Belediyesi her gün 2 bin kişi için iftar ve sahur yemeği hazırlıyor.

 • 20.04.2023 20 Nis 15:33 Umrecilere sahur ve iftar

  Umrecilere sahur ve iftar Umre ibadetlerini yerine getirmek için Suudi Arabistan'a gelen misafirlere sahur ve iftar ile su dağıtılıyor.

 • 20.04.2023 20 Nis 14:59 Sakarya protokolü Ramazan Bayramı mesajları yayımladı

  Sakarya protokolü Ramazan Bayramı mesajları yayımladı Sakarya protokolü üyeleri, vatandaşların Ramazan Bayramı'nı kutlamak için mesajlar yayımladı. Rektör Sarıbıyık, depremzedelerle birlikte dua ettiklerini belirtirken, İnanç bayramların milli ve manevi değerlerin yaşatılmasına vesile olduğunu vurguladı. Akgün, depremin yaralarını sarmak için el ele koştuklarını söylerken, Özen ise bayramların sevgi, saygı ve hoşgörünün birleştirici gücü olduğunu ifade etti.

 • 20.04.2023 20 Nis 13:50 Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan, personeliyle bayramlaştı

  Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan, personeliyle bayramlaştı Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan, Ramazan Bayramı arife gününde belediye personeliyle bayramlaşma töreni gerçekleştirdi. Başkan Kaplan, personeliyle belediye garajında ve başkanlık makamında tek tek bayramlaşarak huzurlu ve mutlu bir bayram geçirmelerini temenni etti. Törende konuşan Başkan Kaplan, birlik ve beraberliğimizin kuvvetlenmesine vesile olmasını diledi ve çalışmalarından dolayı personeline teşekkür etti.

 • 20.04.2023 20 Nis 13:20 Küçük depremzedelerin bayramlık sevinci

  Küçük depremzedelerin bayramlık sevinci Bursa Büyükşehir Belediyesi, bayram öncesi Hatay'da bayramlık ve oyuncak dağıtarak depremzede çocukların yüzünü güldürdü, konteyner kentte iftar sofrasında bir araya getirdiği vatandaşlara moral verdi.

 • 20.04.2023 20 Nis 12:54 Altındağ Belediyesi, Ramazan Ayında da Depremzedelere Yardım Etti

  Altındağ Belediyesi, Ramazan Ayında da Depremzedelere Yardım Etti Altındağ Belediyesi, bölgedeki depremzedeler ve Ankaraya yerleşen depremzedeler için Ramazan ayında da seferber oldu. Aşevleri her gün 4 bin kişiye iftar ve sahur ikramında bulunurken, mahalle iftarlarına binlerce depremzede katıldı. Altındağ Belediye Başkanı Asım Balcı, depremzede vatandaşların Ramazan ayında da yanlarında olduklarını belirtti.

 • 20.04.2023 20 Nis 12:19 Eyüpsultan Belediyesi Balkanlardaki Kardeşleriyle İftar Yaptı

  Eyüpsultan Belediyesi Balkanlardaki Kardeşleriyle İftar Yaptı Eyüpsultan Belediyesi, Ramazan ayında Balkanlardaki kardeşleriyle iftar sofraları kurarak dayanışma ve paylaşma mesajları verdi. Başkan Deniz Köken, Gostivar'da okul ve esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi ve binlerce kişiyle birlikte iftar yaptı. Türkiye'nin Balkanlar için ne kadar önemli olduğu bir kez daha gösterildi.

 • 20.04.2023 20 Nis 11:46 Bursa Büyükşehir Belediyesi Hatay'da Bayramlık ve Oyuncak Dağıttı

  Bursa Büyükşehir Belediyesi Hatay'da Bayramlık ve Oyuncak Dağıttı Bursa Büyükşehir Belediyesi, depremzede çocukların yüzünü güldürmek için Hatay'da bayramlık ve oyuncak dağıttı. Başkan Aktaş, konteyner kentte iftar sofrasında bir araya getirdiği vatandaşlara moral verdi ve üç ayrı noktada 4 bin kişilik iftar ve sahur ikramlarıyla vatandaşların sofralarına bereket olmaya çalıştı.

 • 20.04.2023 20 Nis 11:41 Başkan Genç, AK Parti Ortahisar Gençlik Kolları Sahur Programında konuştu

  Başkan Genç, AK Parti Ortahisar Gençlik Kolları Sahur Programında konuştu Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, AK Parti Ortahisar Gençlik Kolları Sahur Programına katılarak yaptığı konuşmada gençlerin ve kadınların sandığa sahip çıkarak Trabzon'da rekor kırmalarını istedi. Ayrıca, 21. yüzyılın Türklerin asrı olacağını belirtti ve AK Parti'nin Trabzon'da rekor oy beklentisi olduğunu söyledi.

 • 20.04.2023 20 Nis 11:08 Türkiye'deki yabancı öğrenciler ramazanda kendilerini evlerinde hissediyor

  Türkiye'deki yabancı öğrenciler ramazanda kendilerini evlerinde hissediyor Türkiye'de yaşayan yabancı öğrenciler, Türkiye'de gördükleri misafirperverlik karşısında ramazan ayında kendilerini yabancı gibi hissetmiyorlar.

 • 20.04.2023 20 Nis 10:52 Bursa İl Sağlık Müdürü Ramazan Bayramında Sağlıklı Beslenme Konusunda Uyarıyor

  Bursa İl Sağlık Müdürü Ramazan Bayramında Sağlıklı Beslenme Konusunda Uyarıyor Bursa İl Sağlık Müdürü Dr. Fevzi Yavuzyılmaz, Ramazan Bayramı'nda sağlıklı beslenme konusunda uyarılarda bulunarak öğün sayısının artmasından dolayı sindirim sistemi rahatsızlıkları ile karşılaşabileceğimize dikkat çekti. Ayrıca, bayramda tatlı tüketimi için sütlü tatlıların tercih edilmesi gerektiğini belirtti ve günde en az 2-2.5 litre su içilmesi gerektiğini hatırlattı.

 • 20.04.2023 20 Nis 10:48 Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş Ramazan Ayının Son Sahurunda Konuk Oldu

  Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş Ramazan Ayının Son Sahurunda Konuk Oldu Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, TRT 1'de canlı yayınlanan Sahur Bereketi programına konuk oldu. Ramazan ayının manevi iklimi ve orucun önemi hakkında konuşan Erbaş, Müslümanları en güzel şekilde Ramazan ayını değerlendirenler için tebrik etti ve orucun kötülüklere karşı bir kalkan olduğunu vurguladı.

 • 20.04.2023 20 Nis 06:46 20 Nisan 2023 Trt1 Yayın Akışı

  20 Nisan 2023 Trt1 Yayın Akışı 20 Nisan 2023 Perşembe günü Trt1 yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Trt1 yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Trt1 yayın akışında neler var merak ediliyor. Trt1 kanalında bugün neler var?

 • 20.04.2023 20 Nis 06:46 20 Nisan 2023 Kanal d Yayın Akışı

  20 Nisan 2023 Kanal d Yayın Akışı 20 Nisan 2023 Perşembe günü Kanal d yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Kanal d yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Kanal d yayın akışında neler var merak ediliyor. Kanal d kanalında bugün neler var?

 • 20.04.2023 20 Nis 06:45 20 Nisan 2023 Fox Yayın Akışı

  20 Nisan 2023 Fox Yayın Akışı 20 Nisan 2023 Perşembe günü Fox yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Fox yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Fox yayın akışında neler var merak ediliyor. Fox kanalında bugün neler var?

 • 20.04.2023 20 Nis 06:45 20 Nisan 2023 Atv Yayın Akışı

  20 Nisan 2023 Atv Yayın Akışı 20 Nisan 2023 Perşembe günü Atv yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Atv yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Atv yayın akışında neler var merak ediliyor. Atv kanalında bugün neler var?

 • 20.04.2023 20 Nis 04:59 Bakan Kurum Tuzlada Gençlerle Buluştu

  Bakan Kurum Tuzlada Gençlerle Buluştu Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı ve AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Murat Kurum, Tuzla'da gençlerle sahur programı kapsamında bir araya geldi. Bakan Kurum, gençlerin istihdamı adına yapılan yatırımları ve yeni projeleri açıkladı. Ayrıca, moto kuryeler için dinlenme alanları oluşturulacağını söyledi. Programda bilgi yarışması düzenlendi ve doğru cevap veren gençlere bisiklet hediye edildi.

 • 20.04.2023 20 Nis 04:49 Bakan Kurum, Tuzla'da gençlerle buluştu

  Bakan Kurum, Tuzla'da gençlerle buluştu Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı ve AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Murat Kurum Tuzla'da "Gençler ile Sahur Programı" kapsamında gençlerle bir araya geldi.

 • 20.04.2023 20 Nis 04:08 Vali Hacıbektaşoğlu, sahurda mahalle bekçileri ile bir araya geldi

  Vali Hacıbektaşoğlu, sahurda mahalle bekçileri ile bir araya geldi Siirt Valisi ve Belediye Başkan Vekili Osman Hacıbektaşoğlu, mübarek ramazan ayının son sahur programında, Emniyet Müdürlüğünde görevli çarşı ve mahalle bekçileri ve emniyet mensupları ile bir araya geldi.

 • 20.04.2023 20 Nis 02:46 Bakan Murat Kurum'dan moto kuryelere ilişkin açıklama Açıklaması

  Bakan Murat Kurum'dan moto kuryelere ilişkin açıklama Açıklaması Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, "Moto kuryelerimizin dinlenebilmesi, ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için yeni yapılacak tüm imar planlarında yol kenarlarında dinlenme alanları ayırıyoruz.

 • 20.04.2023 20 Nis 02:36 Bakan Karaismailoğlu, Trabzon'daki sahur programında konuştu Açıklaması

  Bakan Karaismailoğlu, Trabzon'daki sahur programında konuştu Açıklaması Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "Bunların inandırıcılıkları kalmamıştır.

 • 20.04.2023 20 Nis 00:08 Hatay'da 3 Semavi Dinin Liderleri ve Siyasiler Depremzedelerle İftar Yaptı

  Hatay'da 3 Semavi Dinin Liderleri ve Siyasiler Depremzedelerle İftar Yaptı Hatay'da gerçekleştirilen Kardeşlik Sofrası İftarı'na Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Mustafa Şentop, üç semavi dinin liderleri, siyasiler, depremzedeler ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı. İlahilerin okunduğu iftar yemeğinde, barış ve kardeşlik mesajları verildi. TBMM Başkanı Şentop, depremde hayatını kaybedenlerin ailelerine başsağlığı diledi ve Hatay'ın yeniden inşa edileceğini söyledi.

 • 19.04.2023 19 Nis 23:50 Semavi 3 dinin liderleri ve siyasiler Hatay'da depremzedelerle iftar yaptı

  Semavi 3 dinin liderleri ve siyasiler Hatay'da depremzedelerle iftar yaptı Hatay'da 3 semavi dinin liderleri, siyasiler ve depremzedeler birlikte iftar yemeği yedi. Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Mustafa Şentop da katıldı. İftar yemeğinde barış ve kardeşlik mesajları verildi.

 • 19.04.2023 19 Nis 22:30 Kahramanmaraş'ta Konteyner Kentte Ramazan Ayının Son Teravih Namazı Kılındı

  Kahramanmaraş'ta Konteyner Kentte Ramazan Ayının Son Teravih Namazı Kılındı Kahramanmaraş'ta meydana gelen depremlerin ardından kurulan konteyner kentte Ramazan ayının son teravih namazı kılındı. Depremzedeler prefabrik camide dualarla birlikte hayatını kaybedenler için Kuran-ı Kerim okuyup dua ettiler. Depremzedeler Ramazan ayının manevi desteğine vurgu yaparak ayrı güzel bir Ramazan ayı geçirdiklerini ifade ettiler.

 • 19.04.2023 19 Nis 22:26 Konteyner kentte Ramazan ayının son teravih namazı

  Konteyner kentte Ramazan ayının son teravih namazı Kahramanmaraş'ta meydana gelen depremlerin ardından kurulan konteyner kentte Ramazan ayının son teravih namazı kılındı.

Advertisement