Adana'da ucuz halı izdihamı yaşanan mağaza ruhsatsız çıktı! Zabıta, mağazanın kapısına kilit vurdu - Son Dakika

Adana'da ucuz halı izdihamı yaşanan mağaza ruhsatsız çıktı! Zabıta, mağazanın kapısına kilit vurdu

17.08.2022 12:29

Adana'nın Kozan ilçesinde yüzde 70 indirimle halı ve yorgan satan mağazada ortalık savaş alanına döndü. Kavga ihbarı alan polis ve zabıta ekipleri, ruhsatsız olduğu belirlenen mağazanın kapatıldığını anons etti.

Cumhuriyet Mahallesi Şıh Efendi Bulvarı'nda açılışı yapılan bir mağazada indirimli ürün nedeniyle izdiham yaşandı. İzdiham sırasında kavga çıkması üzerine polis ve zabıta ekipleri mağazaya geldi.

VATANDAŞLAR ANONSLA UZAKLAŞTIRILDI

Vatandaşlar kucaklarına aldıkları halı ve yorganları almaya çalışırken, zabıta ekipleri ve polisler iş yerinin ruhsatsız olduğunu belirterek mağazanın mühürlendiğini duyurdu. Yaşanan izdihamda mağazanın içini boşaltan zabıta ve polis ekipleri, dışarıda bekleyen vatandaşları anonsla uzaklaştırmaya çalıştı. Polis ekipleri ve zabıta ekipleri, tüm müdahalelere rağmen mağazadan ürün almak isteyen vatandaşları güçlükle bölgeden uzaklaştırdı.

Ucuz halı izdihamı yaşanan mağaza ruhsatsız çıkınca kapısına kilit vuruldu

"TERLİĞİM İÇERİDE KALDI"

Mağaza kapısındaki "Depoyu su basması nedeniyle tüm ürünler yüzde 70 indirimle zararına satılacaktır" afişleri dikkat çekerken, yaşanan izdihamda terliği mağaza içinde kalan bir vatandaş ise terliğini ve halı almak için dakikalarca zabıta ekiplerini içeri girmek için ikna etmeye çalıştı. Kozan Belediyesi zabıta ekipleri, ruhsatı olmadığı için iş yerinin mühürleneceğini, yasal eksikliklerin tamamlanmasının ardından tekrar açılabileceğini belirtti.

Ucuz halı izdihamı yaşanan mağaza ruhsatsız çıkınca kapısına kilit vuruldu
Ucuz halı izdihamı yaşanan mağaza ruhsatsız çıkınca kapısına kilit vuruldu
YORUMLAR (2)
500
Son dakika haber... Kökünü Kurutma Operasyonu Son dakika haber... Kökünü Kurutma Operasyonu Yer fıstığında fiyat ve rekolte üreticiyi sevindirdi Yer fıstığında fiyat ve rekolte üreticiyi sevindirdi Yer fıstığı üreticinin yüzünü güldürdü Yer fıstığı üreticinin yüzünü güldürdü
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Adana'da ucuz halı izdihamı yaşanan mağaza ruhsatsız çıktı! Zabıta, mağazanın kapısına kilit vurdu - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement