Ankara Büyükşehi'in Sma Hastalarının Bağış Kampanyalarına Desteği  Devam Ediyor - Son Dakika

Ankara Büyükşehi'in Sma Hastalarının Bağış Kampanyalarına Desteği  Devam Ediyor

21.05.2022 13:23
Ankara Büyükşehi'in Sma Hastalarının Bağış Kampanyalarına Desteği  Devam Ediyor

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Spinal Musküler Atrofi (SMA) hastası çocukların valilik izinli bağış kampanyalarının bilgilerini, resmi internet sitesinden yayımlamaya devam ediyor. Hayırsever vatandaşlar, “https://www.ankara.bel.tr” adresinde yer alan ‘SMA'lı Çocuklarımıza Destek Sayfası’ üzerinden tedavi masraflarının karşılanması için destekte bulunabilir.

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Spinal Musküler Atrofi (SMA) hastası çocukların valilik izinli bağış kampanyalarının bilgilerini, resmi internet sitesinden yayımlamaya devam ediyor. Hayırsever vatandaşlar, "https://www.ankara.bel.tr" adresinde yer alan 'SMA'lı Çocuklarımıza Destek Sayfası' üzerinden tedavi masraflarının karşılanması için destekte bulunabilir.

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Türkiye genelinde Spinal Musküler Atrofi (SMA) hastası çocuğu olan ve tedavi masrafları için kampanya başlatan ailelere ulaşımı kolaylaştırmak amacıyla resmi internet adresi üzerinden destek sağlıyor.

Hayırsever vatandaşlarla SMA'lı çocuğu olan aileler arasında aracılık görevi üstlenen Büyükşehir Belediyesi, 52 güncel ilanı yayımlamaya devam ederek bu desteğini sürdürüyor.

SMA HASTASI ÇOCUKLAR İÇİN KÖPRÜ GÖREVİ

Valilik izinli başlatılan bağış kampanyalarını "https://www.ankara.bel.tr"  internet adresinde yer alan 'SMA'lı Çocuklarımıza Destek Sayfası' bölümü üzerinden yayımlayan ABB, SMA'lı çocuklarla hayırseverler arasında köprü görevi de üstleniyor.

Türkiye'de ilk kez yeni evlenecek çiftler için ücretsiz SMA testi uygulamasını başlatarak örnek olan Büyükşehir Belediyesi, SMA hastası çocukların tedavi masraflarının karşılanması için de WEB sayfasında IBAN numaralarını paylaşıyor.

YORUMLAR
500
Triatlonun kalbi Balıkesir'de attı Triatlonun kalbi Balıkesir'de attı Embriyoya genetik tanının 'Türkiye'nin hastalık profiline göre yapılması' önerisi Embriyoya genetik tanının 'Türkiye'nin hastalık profiline göre yapılması' önerisi
Kaynak: ANKA

Son Dakika Yerel Ankara Büyükşehi'in Sma Hastalarının Bağış Kampanyalarına Desteği  Devam Ediyor - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement