3 çocuğunu öldüren babanın ifadesi kan dondurdu: Masanın üzerindeki bıçağı görünce içime bir şeyler oldu - Son Dakika
3.Sayfa

3 çocuğunu öldüren babanın ifadesi kan dondurdu: Masanın üzerindeki bıçağı görünce içime bir şeyler oldu

Bursa'da 3 çocuğunu vahşice öldüren Murat Kılıç'ın ifadesi ortaya çıktı. Olay günü kahvaltı yaptıkları sırada masada gördüğü bıçakla kızlarını öldürdüğünü, oğlunu ise boğarak öldürdüğünü itiraf eden Kılıç, "Masanın üzerinde duran bıçağı görünce içime bir şeyler oldu. Sonra, kızlarımı rastgele bıçaklayarak öldürdüm. Oğlumu ise boğdum. Kendime zarar verecektim. Bunu başaramadım" dedi.

30.05.2024 11:37

Bursa'da çocuklarından Zeynep (11) ve Aslı'yı (6) bıçaklayarak, Muhammet Ali'yi (3) ise boğarak öldürüp polise teslim olan Murat Kılıç'ın (39) ifadesinde " Simit, poğaça alarak kahvaltı yapıyorduk. Masanın üzerinde duran bıçağı görünce içime bir şeyler oldu. Sonra, kızlarımı rastgele bıçaklayarak öldürdüm. Oğlumu ise boğdum" dediği belirtildi.

Nilüfer ilçesine bağlı Çamlıca Mahallesi Bağlar Sokak'ta dün 4 katlı apartmanın bodrum katında oturan, evlerde boyacılık yapan Metin Kılıç, kızları Zeynep ve Aslı Kılıç'ı bıçaklayarak, oğlu Muhammet Ali Kılıç'ı ise boğarak öldürdü. Eşi G.K.'nin bir yıl önce psikolojik sorunları olduğu belirtilen Murat Kılıç'ı terk edip, 3 çocuğuyla birlikte Erzurum'a ailesinin yanına gittiği ifade edildi.

3 çocuğunu öldüren babanın ifadesi kan dondurdu: Masanın üzerindeki bıçağı görünce içime bir şeyler oldu

"KIZLARIMI RASTGELE BIÇAKLAYARAK ÖLDÜRDÜM"

Murat Kılıç'ın polisteki ifadesinde, "Eşim beni terk ettikten sonra bir süre yalnız yaşadım. Bir ay önce Erzurum'a gidip çocuklarımı alarak Bursa'ya döndüm. Bazı günler kızlarım ve oğlumu Yavuz Selim Mahallesi'nde oturan anneme teslim ediyordum. Salı günü de çocuklarımı yine anneme bıraktım. Çarşamba günü aldım. Evimizde, simit, poğaça alarak kahvaltı yapıyorduk. Masanın üzerinde duran bıçağı görünce içime bir şeyler oldu. Sonra, kızlarımı rastgele bıçaklayarak öldürdüm. Oğlumu ise boğdum. Kendime zarar verecektim. Bunu başaramadım. Sonra, polise giderek teslim olmaya karar verdim. Öyle de yaptım" dediği öğrenildi.

3 çocuğunu öldüren babanın ifadesi kan dondurdu: Masanın üzerindeki bıçağı görünce içime bir şeyler oldu

GERİYE PENCEREYE ASILAN KIYAFETLER KALDI

Cenazeleri Bursa Adli Tıp Kurumu'na kaldırılan kardeşlere otopsi yapıldı. Zeynep ve Aslı Kılıç'ın vücudunda çok sayıda bıçak darbesi tespit edildi. Babaları tarafından öldürülen üç kardeşten geriye, ölmeden önce yıkayıp evlerinin penceresine astıkları kıyafetleri kaldı.

3 çocuğunu öldüren babanın ifadesi kan dondurdu: Masanın üzerindeki bıçağı görünce içime bir şeyler oldu
Kaynak: DHA

Son Dakika 3.Sayfa 3 çocuğunu öldüren babanın ifadesi kan dondurdu: Masanın üzerindeki bıçağı görünce içime bir şeyler oldu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (5)

  • AHMET KERKÜKLÜ: keşke bu masum çocukları öldüreceği yerine kendisini öldürseydi bu dünyada bir pislikten kurtulurdu. ayrıca bu ne biçim anne çocuklarını atıp terk ediyor yazık yazık. çocuklarına sahip çıkamayan bir insan namusuna da sahip çıkamaz 25 1 Yanıtla
  • Yasin Dağlı: seriat olsa senin o başaramadıgını çok iyi başarır. 19 4 Yanıtla
    cemil: Bakara sûresinde "Kısasda Sizin İçin Hayat Vardır" diyor ama okumadıktan sonra, görmedikten sonra, birileri kulağına fısıldamadıktan sonra, inancını kaybettikten sonra, araştırmadıktan sonra, geliştirmedikten sonra böyle sonuçlar doğuyor. 9 0 Turan Alan: Kısasda hayat vardır 4 0
  • Hakan Uzuner: Kendine gelince içindeki ses durumu. ŞEREF..... 4 1 Yanıtla

Advertisement