Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı haberleri, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı son dakika, son dakika Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı

Son Dakika Aile Ve Sosyal Hizmetler Bakanı Haberleri

Son dakika Aile Ve Sosyal Hizmetler Bakanı haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son aile ve sosyal hizmetler bakanı haberleri anında burada.


 • 05.12.2023 05 Ara 17:22 AİLE ve Sosyal Hizmetler Bakanı Anıtkabir'i ziyaret etti

  AİLE ve Sosyal Hizmetler Bakanı Anıtkabir'i ziyaret etti AİLE ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, kadınların seçme ve seçilme hakkını kazanmasının 89'uncu yıl dönümü dolayısıyla, siyaset ve iş dünyasından kadınlarla birlikte Anıtkabir'i ziyaret etti. Heyette, TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı Çiğdem Erdoğan Atabek, AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, kadın milletvekilleri, muhtarlar, rektörler, akademisyenler, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve kamu çalışanları yer aldı.

 • 05.12.2023 05 Ara 10:55 Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Anıtkabir'i ziyaret etti

  Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Anıtkabir'i ziyaret etti Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Türk kadınının seçme ve seçilme hakkını elde etmesinin 89. yıl dönümü vesilesiyle Anıtkabir'i ziyaret etti. Ziyarette Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığında çalışan kadın personel de yer aldı.

 • 05.06.2023 05 Haz 12:55 Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'nda Devir Teslim Töreni Yapıldı

  Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'nda Devir Teslim Töreni Yapıldı Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'nda yeni kabinenin açıklanmasının ardından devir teslim töreni yapıldı. Bakan Mahinur Özdemir Göktaş, sosyal refahın adaletli biçimde paylaşılması için tüm paydaşlarla uyum içinde çalışacaklarını belirtti. Eski Bakan Derya Yanık ise bakanlığın kimsesizlerin kimsesi olma yükümlülüğünü yerine getiren bir yer olduğunu vurguladı.

 • 05.06.2023 05 Haz 12:17 Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'nda Devir Teslim Töreni

  Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'nda Devir Teslim Töreni Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına atanan Mahinur Özdemir Göktaş, devir teslim töreni ile görevi Derya Yanık'tan devralmasının ardından, 'Müreffeh bir Türkiye için ve Türkiye Yüzyılı için yeni bir güçle yol alıyoruz' dedi. Bakanlık olarak kadın çalışmalarının en önemli çalışmalardan bir tanesi olduğunu söyleyen Yanık, 'Yabana atmamız, ihmal etmemiz mümkün değil. Kadınların istihdama erişimi, sağlık, eğitim hakları, şiddetle mücadele ve siyasal ve sosyal hayata katılımları gibi pek çok meseleyi yine önümüzdeki süreçte Türkiye Yüzyılı'na yaraşır bir biçimde ve dünyanın da yürüdüğü yola yaraşır şekilde geliştirmek mecburiyetindeyiz' ifadelerini kullandı.

 • 05.06.2023 05 Haz 11:53 Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'nda devir teslim! Derya Yanık'ın uyarısı törene damga vurdu

  Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'nda devir teslim! Derya Yanık'ın uyarısı törene damga vurdu Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, görevi Derya Yanık'tan devraldı. Yanık, yaptığı açıklamada "Sosyal Hizmetler Bakanlığı toplumumuz açısından son derece hassas, önemli bir nokta. Tamamıyla neredeyse dezavantajlı gruplara hizmet eden bir yerden bahsediyoruz" dedi. Bakan Göktaş ise bu sözlere "Aile ve toplum hizmetlerinde olduğu gibi kadınlar, çocuklar, şehit ve gazilerle ilgili çalışmalarımızı yüzyıl vizyonu ile yürüteceğiz" şeklinde karşılık verdi.

 • 05.06.2023 05 Haz 09:54 Yeni Kabine'nin ilk toplantısı yarın! Masada ekonomi ve terörle mücadele başlıkları var

  Yeni Kabine'nin ilk toplantısı yarın! Masada ekonomi ve terörle mücadele başlıkları var Cumhurbaşkanı Erdoğan önceki gün Çankaya Köşkü'nde düzenlediği basın toplantısıyla Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin yeni kabinesini açıkladı. Bakanların devir teslim törenleri bugün tamamlanacak ve yeni Kabine ilk toplantısını yarın gerçekleştirecek. Toplantıda ekonomi ve terörle mücadele başlıklarının öne çıkması bekleniyor.

 • 05.06.2023 05 Haz 09:03 Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde görev devir teslim törenleri yapılacak

  Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde görev devir teslim törenleri yapılacak Cumhurbaşkanı Yardımcısı, bakanlar ve diğer yetkililer arasında görev devir teslim törenleri yapılacak. Ayrıca, Türkiye İstatistik Kurumu enflasyon rakamlarını açıklayacak ve çeşitli spor etkinlikleri gerçekleştirilecek.

 • 05.06.2023 05 Haz 01:42 Bakanlar hangi sosyal medya hesaplarını kullanıyor?

  Bakanlar hangi sosyal medya hesaplarını kullanıyor? 28. Dönem Cumhurbaşkanlığı Kabinesi belli oldu. Peki yeni bakanlar hangi sosyal medyaları kullanıyor? İşte bakanların sosyal medya hesapları!

 • 05.06.2023 05 Haz 00:04 Cumhurbaşkanı Yardımcısı ve Bakanlar Görevlerini Törenle Devredecek

  Cumhurbaşkanı Yardımcısı ve Bakanlar Görevlerini Törenle Devredecek Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz ve bakanlar, görevlerini törenlerle devredecekler. Ayrıca Türkiye İstatistik Kurumu enflasyon rakamlarını açıklayacak, Dışişleri Bakanı Hakan Fidan görevi devralacak ve Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş bir programa katılacak. Spor alanında ise Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi'nde Fenerbahçe Beko ile Anadolu Efes, TFF 3. Lig 1. Grup'ta 52 Orduspor FK ile Karbel Karaköprü Belediyespor, Hentbol Erkekler Süper Lig'de Sakarya Büyükşehir Belediyespor ile Beykoz Belediyespor ve Hentbol Kadınlar Süper Lig'in 3'üncülük mücadelesinde İzmir Büyükşehir Belediyespor ile Armada Praxis Yalıkavakspor karşı karşıya gelecekler.

 • 04.06.2023 04 Haz 19:35 Yeni Kabine'de konyalı 4 bakan yer aldı

  Yeni Kabine'de konyalı 4 bakan yer aldı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeni Kabine'yi açıkladı. Yeni Kabine'de Konyalı 4 bakan yer aldı. Konya'nın ardından Kabine'ye Trabzon, Rize, Bartın ve Giresun'dan biri İstanbul, diğeri Hatay doğumlu beş Karadenizli bakan girdi. Konyalı olan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş ve Ticaret Bakanı Ömer Bolat Kabine'de görev aldı.

 • 04.06.2023 04 Haz 13:19 Demet Akalın'dan yeni Bakan Mahinur Özdemir Göktaş'a dikkat çeken yorum: Sizi yakından takip edeceğiz

  Demet Akalın'dan yeni Bakan Mahinur Özdemir Göktaş'a dikkat çeken yorum: Sizi yakından takip edeceğiz Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeni Kabine'de Mahinur Özdemir Göktaş'a Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı görevini verdi. Resmi Twitter hesabından yeni görevi için Erdoğan'a teşekkür eden Göktaş'ın paylaşımına Demet Akalın'dan yorum geldi. Akalın, "5 dil bilen bir Aile Bakanını yürekten kutluyorum. Kadına şiddetle alakalı sizi yakından takip edeceğiz" dedi.

 • 04.06.2023 04 Haz 12:00 Cumhurbaşkanlığı Kabinesi'nde büyük değişim: Dışişleri Bakanlığına Hakan Fidan getirildi

  Cumhurbaşkanlığı Kabinesi'nde büyük değişim: Dışişleri Bakanlığına Hakan Fidan getirildi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeni kabine üyelerini açıkladı. Hakan Fidan, Dışişleri Bakanı olarak atandı ve MİT Başkanlığından Türk diplomasisinin başına atanan ilk yetkili oldu. Fidan'ın akademik çalışmalarının odağında, dış politikada istihbaratın yeri vardı.

 • 04.06.2023 04 Haz 10:32 Cumhurbaşkanı Erdoğan Yeni Kabine Üyelerini Açıkladı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Yeni Kabine Üyelerini Açıkladı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çankaya Köşkü'nde düzenlediği basın toplantısında yeni kabine üyelerini açıkladı. Yeni kabine üyeleri arasında Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Dışişleri Bakanı Hakan Fidan ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca gibi isimler yer aldı. Erdoğan, yeni kabinenin Türkiye'ye ve Türk milletine hayırlı olmasını diledi.

 • 04.06.2023 04 Haz 01:27 Yeni kabine üyeleri ilk mesajlarını paylaştı (2)

  Yeni kabine üyeleri ilk mesajlarını paylaştı (2) GÖREVİ DEVREDECEK BAKANLARDAN YENİ KABİNE ÜYELERİNE TEBRİK MESAJICumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yeni kabine üyelerini açıklamasının ardından önceki dönemin kabine üyeleri, Twitter hesaplarından yeni bakanları tebrik etti.

 • 04.06.2023 04 Haz 01:22 Cumhurbaşkanı Erdoğan, yeni kabineyi açıkladı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, yeni kabineyi açıkladı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan cumhurbaşkanı yardımcısı ve bakanların ataması kararı Resmi Gazete'de yayımlandı. Yeni kabinede 18 isim yer alıyor.

 • 04.06.2023 04 Haz 00:58 Cumhurbaşkanı Erdoğan, yeni kabinede görev alacak isimleri açıkladı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, yeni kabinede görev alacak isimleri açıkladı Cumhurbaşkanı Erdoğan, yeni kabinede görev alacak isimleri açıkladıAdalet Bakanı: Yılmaz Tunç Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı: Mahinur Özdemir Göktaş Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı: Vedat Işıkhan Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı: Mehmet Özhaseki Dışişleri Bakanı: Hakan Fidan...

 • 04.06.2023 04 Haz 00:38 Erdoğan, 17 Bakan ve Bir Cumhurbaşkanı Yardımcısı'ndan Oluşan Kabinede 16 İsmi Değiştirdi, Daha Önceki Hükümetlerde Görev Alan Dört Eski Bakana...

  Erdoğan, 17 Bakan ve Bir Cumhurbaşkanı Yardımcısı'ndan Oluşan Kabinede 16 İsmi Değiştirdi, Daha Önceki Hükümetlerde Görev Alan Dört Eski Bakana... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 17 bakan ve 1 Cumhurbaşkanı Yardımcısı’ndan oluşan yeni kabine üyelerini açıkladı. Önceki Cumhurbaşkanlığı Kabinesi’nden sadece Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca yerini korudu. Daha önceki AKP hükümetlerinde bakan olarak görevlendirilen 4 isme de tekrar bakanlık görevi verildi. 18 kişilik yeni kabinede bir kadın bakan yer aldı. Atama kararları Resmî Gazete’de yayınlanarak yürürlüğe girdi.

 • 04.06.2023 04 Haz 00:32 Cumhurbaşkanı Erdoğan, yeni kabine üyelerini atadı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, yeni kabine üyelerini atadı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı. Yeni kabine üyeleri arasında Adalet Bakanı, Dışişleri Bakanı, Sağlık Bakanı, Milli Savunma Bakanı ve diğer bakanlar yer alıyor.

 • 04.06.2023 04 Haz 00:22 Cumhurbaşkanlığı Kabinesi'ne Yeni Atamalar Yapıldı

  Cumhurbaşkanlığı Kabinesi'ne Yeni Atamalar Yapıldı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla yayımlanan karara göre, Türkiye Cumhuriyeti Anayasası'nın 104 ve 106. maddeleri gereğince cumhurbaşkanı yardımcısı ve bakanların ataması yapıldı. Yeni Kabine'de 18 bakan ve bir cumhurbaşkanı yardımcısı yer alıyor.

 • 04.06.2023 04 Haz 00:01 Bakanlar, yeni kabine üyelerine başarı diledi

  Bakanlar, yeni kabine üyelerine başarı diledi Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık ve Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Cumhurbaşkanlığı Kabinesi'nin yeni üyelerine başarı diledi. Bozdağ, yeni kabine üyelerine tebriklerini ileterek, hayırlı hizmetler ve eserler ortaya koymalarını diledi. Soylu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, Cumhur İttifakı'na ve mesai arkadaşlarına teşekkür ederek, İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya'yı kutladı. Yanık, her zaman milletin huzur ve refahı için çalışacaklarını vurgulayarak, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı görevine getirilen Mahinur Özdemir Göktaş'a başarı diledi. Kurum ise yeni bakanlara başarılar diledi ve Cumhurbaşkanlığı Kabinesi'nin hayırlı olması temennisinde bulundu.

 • 03.06.2023 03 Haz 23:32 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye Yüzyılı Kabinesini açıkladı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye Yüzyılı Kabinesini açıkladı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Yüzyılı Kabinesini açıklayarak, Türkiye'nin gelecek asrının nasıl olacağına karar verdiğini belirtti. Eski kabine üyelerine teşekkür eden Erdoğan, yeni mesai arkadaşlarına başarılar diledi.

 • 03.06.2023 03 Haz 23:14 Cumhurbaşkanı Erdoğan, yeni kabine üyelerini açıkladı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, yeni kabine üyelerini açıkladı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Yüzyılı Kabinesi'ni açıkladı ve yeni kabine üyelerini duyurdu. Milletvekili seçilen eski bakanlar yeni kabinede yer almadı. Hazine ve Maliye Bakanlığı görevine Mehmet Şimşek getirildi.

 • 03.06.2023 03 Haz 23:10 Cumhurbaşkanı Erdoğan Yeni Kabinesini Açıkladı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Yeni Kabinesini Açıkladı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeni kabinesini açıkladı. Kabinede 17 bakan ve bir Cumhurbaşkanı Yardımcısı yer alıyor. Mehmet Şimşek Hazine ve Maliye Bakanı, Ali Yerlikaya İçişleri Bakanı, Hakan Fidan Dışişleri Bakanı ve Yaşar Güler Milli Savunma Bakanı olarak atandı. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy yerini korurken; geçen yasama döneminden bir grup başkanvekili ve bir genel başkan yardımcısı olmak üzere 4 eski milletvekili ve 3 bakan yardımcısı kabinede yer aldı.

 • 03.06.2023 03 Haz 23:07 Mahinur Özdemir Göktaş, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı oldu

  Mahinur Özdemir Göktaş, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı oldu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan yeni kabinede Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı olarak Mahinur Özdemir Göktaş atandı. Göktaş, Brüksel'de doğdu ve Avrupa'nın ilk başörtülü milletvekili olarak Brüksel Parlamentosuna seçildi. Kadın istihdamı, kadın girişimciliği, kadına karşı şiddet ve fırsat eşitliği konularında çalışmalar yapan Göktaş, ayrımcılık ve İslamofobi ile mücadelede de aktif rol üstlendi. 2015'te partisinden ihraç edilen Göktaş, 2020'de Türkiye Cumhuriyeti Cezayir Büyükelçisi olarak atandı ve İslam İşbirliği Teşkilatı Kadın Danışma Komisyonu üyeliği görevlerini sürdürüyor. Göktaş, Fransızca, İngilizce ve Felemenkçe biliyor ve evli ve 2 çocuk annesi.

 • 03.06.2023 03 Haz 23:03 Cumhurbaşkanı Erdoğan, yeni kabinesini açıkladı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, yeni kabinesini açıkladı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin demokrasisinin gücüne güç katan seçim sürecinin ardından yeni Cumhurbaşkanlığı Kabinesi'ni açıkladı. Erdoğan, Türkiye'nin istiklal ve istikbaline sahip çıktığını vurgulayarak, milletin iradesiyle birlikte Türkiye'nin asırlara sari birlikte yaşama kültürüyle kendi mecrasında akmaya devam edeceğini belirtti. Erdoğan, yeni kabine üyelerine başarılar diledi ve Türkiye'nin yükselişine, güçlenmesine bağlamış hiç kimseyi mahcup etmeyeceklerini vurguladı.

 • 03.06.2023 03 Haz 22:41 Cumhurbaşkanı Erdoğan Yeni Kabineyi Açıkladı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Yeni Kabineyi Açıkladı Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni kabineyi açıkladı. Kabinede yer alan bakanlar da açıklandı. Cumhurbaşkanı Yardımcısı: Cevdet Yılmaz, Adalet Bakanı: Yılmaz Tunç, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı: Mahinur Özdemir Gökbaş, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı: Vedat Işıkhan, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı: Mehmet Özhaseki, Dışişleri Bakanı: Hakan Fidan, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı: Alparslan Bayraktar, Gençlik ve Spor Bakanı: Osman Aşkınbak, Hazine ve Maliye Bakanı: Mehmet Şimşek, İçişleri Bakanı: Ali Yerlikaya, Kültür ve Turizm Bakanı: Mehmet Nuri Ersoy, Milli Eğitim Bakanı: Yusuf Tekin, Milli Savuma Bakanı: Yaşar Güler, Sağlık Bakanı: Fahrettin Koca, Sanayi ve Teknoloji Bakanı: Mehmet Kacır, Tarım ve Orman Bakanı: İbrahim Yumaklı, Ticaret Bakanı: Ömer Bolat, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı: Abdülkadir Uraloğlu

 • 03.06.2023 03 Haz 22:33 Cumhurbaşkanı Erdoğan, yeni Kabine'yi açıkladı: Mahinur Özdemir Göktaş Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı oldu

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, yeni Kabine'yi açıkladı: Mahinur Özdemir Göktaş Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı oldu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM'de yemin etti ve ardından Anıtkabir'i ziyaret etti. Göreve başlama töreninde dünyanın pek çok ülkesinden devlet başkanlarına seslenen Erdoğan, yeni Kabine'yi açıkladı. Türk asıllı Belçikalı eski siyasetçi Mahinur Özdemir Göktaş, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı olarak atandı.

 • 03.06.2023 03 Haz 22:05 Kabine açıklandı! İşte yeni dönemin bakanları

  Kabine açıklandı! İşte yeni dönemin bakanları Cumhurbaşkanı Erdoğan, yeni Kabine'de yer alan bakanları açıkladı. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy dışında bakanların hepsi değişti. İşte tam liste...

 • 03.06.2023 03 Haz 15:54 Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Kağıthaneli Kadınlarla Buluştu

  Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Kağıthaneli Kadınlarla Buluştu Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Kağıthane Belediyesi'ne bağlı Maharetli Eller Çarşısı'na üye kadınlarla bir araya geldi. Kadınların el emeği ürünlerini inceleyen Bakan Yanık, istihdama vurgu yaptı. Programa Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin, AK Parti Kağıthane İlçe Başkanı Serkan Cantürk ve üretici kadınlar katıldı.

 • 03.06.2023 03 Haz 11:55 İlk başörtülü vali Kübra Güran Yiğitbaşı'nın Aile Bakanı olacağı iddia edildi

  İlk başörtülü vali Kübra Güran Yiğitbaşı'nın Aile Bakanı olacağı iddia edildi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla Türkiye'nin ilk başörtülü valisi olan Kübra Güran Yiğitbaşı'nın Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı olacağı yönünde kulislerde iddialar dolaşıyor. Yiğitbaşı'nın özgeçmişi de haberde yer alıyor.

 • 02.06.2023 02 Haz 14:19 Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Meclis'in 28'inci Dönemi için çalışmaların yoğunlaşacağı bir dönem olacağını söyledi

  Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Meclis'in 28'inci Dönemi için çalışmaların yoğunlaşacağı bir dönem olacağını söyledi Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Meclis'in 28'inci Dönemi için yaptığı açıklamada, çalışmaların yoğunlaşacağı bir dönem olacağını belirtti. Yanık, seçimlerin demokratik teamüllere uygun bir şekilde gerçekleştiğini ve önümüzdeki sürecin milletin refahı için çalışmaların yoğunlaşacağı bir dönem olacağını ifade etti.

 • 02.06.2023 02 Haz 11:55 Bakan Yanık: Bir bütün olarak yolumuza devam etmemiz gerekiyor

  Bakan Yanık: Bir bütün olarak yolumuza devam etmemiz gerekiyor TBMM'de milletvekili kaydını yaptıran Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, "Siyasetin seçim dönemlerinde; kendi içinde, kendi doğası gereği tartışmaları, gerilimi, gerginliği olur. Ama artık bir millet olarak, bir bütün olarak yolumuza devam etmemiz gerekiyor" dedi.

 • 02.06.2023 02 Haz 11:49 Bakan Yanık: Artık bir millet olarak yolumuza devam etmemiz gerekiyor

  Bakan Yanık: Artık bir millet olarak yolumuza devam etmemiz gerekiyor TBMM'de milletvekili kaydını yaptıran Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, "Siyasetin seçim dönemlerinde; kendi içinde, kendi doğası gereği tartışmaları, gerilimi, gerginliği olur. Ama artık bir millet olarak, bir bütün olarak yolumuza devam etmemiz gerekiyor" dedi.

 • 02.06.2023 02 Haz 11:47 Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Meclis'te kayıt işlemlerini tamamladı

  Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Meclis'te kayıt işlemlerini tamamladı 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nin ardından milletvekillerinin TBMM'deki kayıt işlemleri sürüyor. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, AK Parti Osmaniye Milletvekili olarak kayıt işlemlerini yapmak üzere Meclis'e geldi.

 • 02.06.2023 02 Haz 00:22 Bakan Yanık'tan sözleşmeli personel alımına yönelik açıklama

  Bakan Yanık'tan sözleşmeli personel alımına yönelik açıklama Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, 'Bakanlığımızda göreve başlayacak 2 bin 431 sözleşmeli çalışma arkadaşımız mülakatsız, sadece KPSS puan üstünlüğüne göre belirlendi.' ifadesini kullandı.

 • 02.06.2023 02 Haz 00:22 Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'nda 2 bin 431 sözleşmeli personel belirlendi

  Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'nda 2 bin 431 sözleşmeli personel belirlendi AİLE ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Bakanlıkta göreve başlayacak 2 bin 431 sözleşmeli personelin başvuru değerlendirme sürecinin tamamlandığını açıkladı.

 • 30.05.2023 30 May 17:33 Bakanı Yanık, mazbatasını aldı

  Bakanı Yanık, mazbatasını aldı AİLE ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, 28'inci Dönem Osmaniye milletvekili olarak mazbatasını aldığını duyurdu.

 • 30.05.2023 30 May 13:36 Milletvekilleri TBMM'deki kayıt işlemlerini tamamlıyor

  Milletvekilleri TBMM'deki kayıt işlemlerini tamamlıyor 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nin ardından milletvekillerinin TBMM'deki kayıt işlemleri sürüyor. Kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra gazetecilere konuşan eski Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı, AK Parti Erzurum Milletvekili Fatma Öncü, Türkiye Yüzyılı'nda bir kadın ve engelli milletvekili olarak ülkenin tamamına hizmet edeceğini dile getirdi.

 • 30.05.2023 30 May 11:32 Altındağ'da Engelsiz Yaşam Merkezi açılıyor

  Altındağ'da Engelsiz Yaşam Merkezi açılıyor Altındağ Belediyesi tarafından engelli vatandaşların hayatını kolaylaştırmak amacıyla hazırlanan Engelsiz Yaşam Merkezi projesi çok yakında kapılarını açıyor. Merkez, özel gereksinimli bireyler ve aileleri tarafından sabırsızlıkla bekleniyor.

 • 28.05.2023 28 May 23:58 Cumhurbaşkanlığı Kabinesi Üyeleri Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Tebrik Etti

  Cumhurbaşkanlığı Kabinesi Üyeleri Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Tebrik Etti Cumhurbaşkanı Seçimini kazanan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı tebrik eden Cumhurbaşkanlığı Kabinesi üyelerinin açıklamaları.

 • 27.05.2023 27 May 20:41 Bakan Yanık: 'Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin bir sosyal devlet olmasını inşa eden iktidar AK Parti iktidarıdır'

  Bakan Yanık: 'Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin bir sosyal devlet olmasını inşa eden iktidar AK Parti iktidarıdır' Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, gençlerle buluştu. Yanık, gençlere AK Parti'nin sosyal politikalarını anlattı ve destek istedi.

 • 27.05.2023 27 May 17:46 Aile Bakanı Yanık: Oy vermek bir tercihtir, her tercih bir sorumluluktur

  Aile Bakanı Yanık: Oy vermek bir tercihtir, her tercih bir sorumluluktur Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, AK Parti Sultangazi İlçe Gençlik Kolları'nın Özdemir Bayraktar Kültür Merkezi'nde düzenlediği 'İlk Oyum Erdoğan'a' programına katılarak gençlere oy vermenin önemini anlattı.

 • 27.05.2023 27 May 17:00 Bakan Yanık: İlk Oyum AK Parti'ye, İlk Oyum Erdoğan'a

  Bakan Yanık: İlk Oyum AK Parti'ye, İlk Oyum Erdoğan'a Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, gençlerle bir araya geldiği programda Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin bir sosyal devlet olmasını inşa eden iktidarın AK Parti iktidarı olduğunu belirtti.

 • 27.05.2023 27 May 10:01 Depremzedelere 1 milyar 851 milyon lira kaynak aktarıldı

  Depremzedelere 1 milyar 851 milyon lira kaynak aktarıldı Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, 6 Şubat'taki Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen vatandaşların ihtiyaçlarının karşılanması için bugüne kadar sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakıflarına 1 milyar 851 milyon lira kaynak aktarıldığını bildirdi.

 • 27.05.2023 27 May 09:49 Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık: Kahramanmaraş depreminden etkilenen vatandaşların ihtiyaçları için 1.8 milyar TL kaynak aktardık

  Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık: Kahramanmaraş depreminden etkilenen vatandaşların ihtiyaçları için 1.8 milyar TL kaynak aktardık Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen vatandaşların ihtiyaçlarının karşılanması için bugüne kadar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarına 1 milyar 851 milyon TL kaynak aktardıklarını açıkladı. Bakan Yanık ayrıca, 11 gezici sosyal marketin ihtiyaçları karşılamaya devam ettiğini ve yardımlar için 445 helikopter ve 42 uçak seferi düzenlendiğini belirtti.

 • 27.05.2023 27 May 09:33 Depremzedelere 1,8 milyar TL kaynak aktarıldı

  Depremzedelere 1,8 milyar TL kaynak aktarıldı AİLE ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen vatandaşların ihtiyaçlarının karşılanması için Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarına toplam 1 milyar 851 milyon TL kaynak aktarıldığını açıkladı.

 • 27.05.2023 27 May 09:05 6 Nisan 2021 Türkiye Günlük Bülteni

  6 Nisan 2021 Türkiye Günlük Bülteni Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ve siyasi liderlerin programları, Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci'nin katılacağı bir program ve spor etkinlikleri hakkında bilgi.

 • 27.05.2023 27 May 00:09 Günlük Program - 6 Nisan 2021

  Günlük Program - 6 Nisan 2021 Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci'nin ziyaretleri, A Milli Erkek Voleybol Takımı'nın maçı ve diğer spor etkinlikleri

 • 26.05.2023 26 May 11:19 Bakan Derya Yanık: ''Hollanda'da bulunan çocuğun Suriye uyruklu ve 13 yaşında olduğu düşünülüyor"

  Bakan Derya Yanık: ''Hollanda'da bulunan çocuğun Suriye uyruklu ve 13 yaşında olduğu düşünülüyor' "Dışişleri Bakanlığımız Hollanda makamlarıyla temasa geçti. Bize verilen bilgi, çocuğun Türk uyruklu olmadığı. Dolayısıyla bugün sabahtan bu yana Türk vatandaşı bir küçük çocuğun Hollanda'da terk edilmiş ya da sahipsiz vaziyette refakatsiz bir biçimde bulunduğu iddiası doğru değil"

 • 26.05.2023 26 May 03:12 Bakan Yanık: "Sosyal Dayanışma Merkezlerimizi yaygınlaştıracağız"

  Bakan Yanık: 'Sosyal Dayanışma Merkezlerimizi yaygınlaştıracağız' Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Kuştepe'de Roman kadınlarla bir araya gelerek, Sosyal Dayanışma Merkezi'ni ziyaret etti ve "Önümüzdeki süreçte sadece İstanbul'da değil, bütün Türkiye'deki Roman bölgeleri başta olmak üzere Sosyal Dayanışma Merkezlerimizi yaygınlaştıracağız" dedi.

Advertisement