CIA'nın gizli yazışmaları ortaya çıktı! 1962'de 2 uzaylıyı ölü olarak bulmuşlar - Son Dakika

CIA'nın gizli yazışmaları ortaya çıktı! 1962'de 2 uzaylıyı ölü olarak bulmuşlar

12.10.2021 13:30

Arjantin Donanması ile CIA arasında 1962 yılına ait yazışmalar gün yüzüne çıktı. Bu yazışmalarda, UFO kazası sonucu 2 uzaylının öldüğüne dair bilgilere yer aldı. Yazışmalar Albay Roberto Cesar Mullen ile Hava Olayları Ulusal Soruşturma Komitesi'nden Richard Hall arasında geçiyor.

Uzaylıların var olduğu teorisi hala tartışılan bir konu. Hatta Amerika Birleşik Devletleri'nin uzaylılarla ilgili yıllardan bu yana gizli çalışmalar yürüttüğü iddiaları ise gündemdeki yerini daima koruyor. Dünya basını, Amerikan İstihbarat Ajansı (CIA) ile Arjantin Donanması arasında geçen bir takım konuşma belgelerini yayınladı.

KAZADAN BAHSEDİLİYOR

Albay Roberto Cesar Mullen ile Hava Olayları Ulusal Soruşturma Komitesi'nden Richard Hall arasında geçen konuşmalarda, Arjantin'deki bir ufo kazasından bahsediliyor. Söz konusu kazada 2 uzaylının öldüğü bilgisi dünya genelinde şaşkınlık yarattı.

UFO, ÜSSÜN YAKININA DÜŞTÜ İDDİASI

Yazışmalarda, Arjantin'deki Amerikan üssünde bulunan askerlerin, gökten parlak bir cismin üs yakınına düşmesine tanık olduğu yazıyor. Bir ordu topçusu, bir öğrenci ve kontrol kulesindeki teğmenin hemen kaza bölgesine gittikleri ifade ediliyor.

2 CESET BULDULAR

Raporda, bölgeye intikal eden askerlerin 2 uzaylı cesedi ile karşılaştığı satırları yer alıyor. Belgelerin resmi olup olmadığı ise henüz belli değil. Dünya basını, bunun bir spekülasyon olabileceğini de söylüyor. Belgeler üzerinde yapılacak çalışmalar, gerçeği ortaya çıkaracak.

CIA'nın çok gizli yazışmaları yayınlandı! 1962'de 2 uzaylıyı ölü olarak bulmuşlar
CIA'nın çok gizli yazışmaları yayınlandı! 1962'de 2 uzaylıyı ölü olarak bulmuşlar
CIA'nın çok gizli yazışmaları yayınlandı! 1962'de 2 uzaylıyı ölü olarak bulmuşlar
CIA'nın gizli yazışmaları ortaya çıktı! 1962'de 2 uzaylıyı ölü olarak bulmuşlar

Son Dakika Dünya CIA'nın gizli yazışmaları ortaya çıktı! 1962'de 2 uzaylıyı ölü olarak bulmuşlar - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (2)
  • Volkan Aydın: Nerde gözükçekti sivastamı urfadamı a.b.d nin en buyuk guc olduğunu biliyor uzaylılar Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
  • Miraç YILMAZ: Bizde uzaylıyız. Bu gezegen uzayda değilmi. Eğer var ise; pek inananmıyorum, bunlar hep ABD demi görülür... Cevap Yaz 11 0 Yayından Kaldır
500

Son Dakika

Son Dakika meteoroloji uyardı! İstanbul, İzmir, Ankara hava durumu / 26 Kasım Cuma 09:34 Son Dakika meteoroloji uyardı! İstanbul, İzmir, Ankara hava durumu / 26 Kasım Cuma Nu varyantı sebebiyle ülkeler kırmızı listeye alınmaya başladı, sınırlar kapanıyor 09:06 Nu varyantı sebebiyle ülkeler kırmızı listeye alınmaya başladı, sınırlar kapanıyor Şemsiyenizi almadan dışarı çıkmayan! Meteoroloji tarih verdi! 08:21 Şemsiyenizi almadan dışarı çıkmayan! Meteoroloji tarih verdi!
Korkunç gerçek! Müslüme'nin şüpheli ölümü nedeniyle tutuklanan dedesi, öz babası çıktı 07:59 Korkunç gerçek! Müslüme'nin şüpheli ölümü nedeniyle tutuklanan dedesi, öz babası çıktı Özel harekat polisi eşini öldüren kadın, mahkemede savunma yaptı: Tek amacım çocuğum ve kendi canımı korumaktı 20:37 Özel harekat polisi eşini öldüren kadın, mahkemede savunma yaptı: Tek amacım çocuğum ve kendi canımı korumaktı Son Dakika: Milli Güvenlik Kurulu'nda ekonomi vurgusu yapıldı: İhracat odaklı politikalar, tehditler değerlendirildi 20:32 Son Dakika: Milli Güvenlik Kurulu'nda ekonomi vurgusu yapıldı: İhracat odaklı politikalar, tehditler değerlendirildi
Son Dakika: Bankacılarla görüşen Merkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu: Son durumu ve bankacılık sektörünü değerlendirdik 20:24 Son Dakika: Bankacılarla görüşen Merkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu: Son durumu ve bankacılık sektörünü değerlendirdik Kurye, apartman sakinini öldürdü 15:23 Kurye, apartman sakinini öldürdü
Advertisement