Genç hemşirenin korkunç sonu! Ormanlık alanda koşarken çiftçinin tecavüzüne uğrayıp öldürüldü - Son Dakika

Genç hemşirenin korkunç sonu! Ormanlık alanda koşarken çiftçinin tecavüzüne uğrayıp öldürüldü

21.11.2021 09:04

ABD'nin Arkansas eyaletinde yaşayan Sydney Sutherland isimli hemşire, evine yakın ormanlık alanda koşarken Quake Lewellyn isimli çiftçinin önce tecavüzüne uğradı sonra da öldürüldü. Genç kızın evinin yakınlarında kaybolması sebebiyle soru sorulan çiftçi Lewellyn, şüpheli hareketleriyle polisin dikkatini çekti ve karakoldaki sorgusunda kızı öldürüp gömdüğü yeri itiraf etti.

Amerika Birleşik Devletleri'nin Arkansas eyaletindeki Unity Health Harris Tıp Merkezi'nde hemşire olarak çalışan 25 yaşındaki Sydney Sutherland, her zaman olduğu gibi evinin yakınlarında koşmaya başladı. Ancak Sydney'i bu sefer korkunç bir sürpriz bekliyordu. Quake Lewellyn isimli çiftçinin evinin önüne geldiğinde bir anda saldırıya uğrayan genç kız, tüm çabalarına rağmen Lewellyn'e direnemedi. Lewellyn, önce tecavüz ettiği genç kadını daha sonra ezerek öldürdü.

Genç hemşirenin feci sonu! Ormanlık alanda koşarken çiftçinin tecavüzüne uğradı

ŞÜPHELİ HAREKETLERİ YAKALATTI

Olayın yaşanmasının ardından genç kızları eve bir türlü dönmeyen aile, endişelendi. İhbar üzerine olayla ilgili soruşturma başlatan polis ekipleri, genç kızın son görüldüğü yere baktı. Bu sırada çiftçinin evinin orada olduğunu gören ekipler, görüşünü almak için Quake Lewellyn de başvurdu. Ancak 29 yaşındaki adamın şüpheli tavırları polisin dikkatini çekti. Polis ekipleri, Lewellyn'i de şüpheliler arasına yazdı ve karakola götürdü.

Genç hemşirenin feci sonu! Ormanlık alanda koşarken çiftçinin tecavüzüne uğradı

SORGUSUNDA İTİRAF ETTİ

Quake Lewellyn isimli şahıs, karakoldaki sorgusunda genç kıza tecavüz ettiğini ve onu öldürdüğünü itiraf etti. Lewellyn, Sydney'i gömdüğü yeri de polis ekiplerine gösterdi. Polis ekipleri, adamın gösterdiği yerde yapılan kazı sonucu genç kızın cansız bedenini buldu ve ailesine teslim etti.

Genç hemşirenin feci sonu! Ormanlık alanda koşarken çiftçinin tecavüzüne uğradı

MÜEBBET HAPİS CEZASI VERİLDİ

Sydney'in öldürülmesine ilişkin dava da geçtiğimiz günlerde görüldü. Mahkemeye Sydney'in avukatlarının yanı sıra aile üyeleri de katıldı. Genç kızın annesi, sanık için "En ağır cezayı almalı" ifadelerini kullanırken, duruşmanın ardından kararını açıklayan mahkeme heyeti, Lewellyn isimli adamı ömür boyu hapis cezasına çarptırdı.

Genç hemşirenin feci sonu! Ormanlık alanda koşarken çiftçinin tecavüzüne uğradı
Quake Lewellyn
YORUMLAR
500

Son Dakika Dünya Genç hemşirenin korkunç sonu! Ormanlık alanda koşarken çiftçinin tecavüzüne uğrayıp öldürüldü - Son Dakika Dünya


Advertisement