Pakistan'da 12 yaşındaki oğlunu korkutmak isteyen baba yakarak öldürdü! - Son Dakika

Pakistan'da 12 yaşındaki oğlunu korkutmak isteyen baba yakarak öldürdü!

21.09.2022 12:14

Pakistan'da yaşanan korkunç olayda Peder Nazir isimli adam, okul ödevindeki sorulara cevap veremeyen 12 yaşındaki oğlunun üzerine gazyağı döküp onu korkutmak için kibrit yaktı. Baba yanlışlıkla oğlunu yaktı. Talihsiz çocuk vücudunda oluşan yanıklar sebebiyle yaşamını yitirdi.

Pakistan'ın Karaçi bölgesinde yer alan Pakistan'ın Orangi kasabasında Shaheer Khan isimli çocuk, 14 Eylül'de ciddi yanıkla hastaneye başvurdu. Khan, 2 gün sonra hayatını kaybetti. Yürek parçalayan gerçek ise acılı annenin mahkmeye başvurmasıyla ortaya çıktı.

OĞLUNU KORKUTMAK İSTEDİ

Olay günü baba Peder Nazir, oğluna ödevini tamamlaması için uyarılarda bulundu. Baba uyarılara aldırış etmeyen oğlunu korkutma için çocuğun üzerine gazyağı döküp kibriti ateşledi. Üzerindeki yağın alev almasıyla talihsiz çocuğun vücudunda ciddi yanıklar oluştu.

12 yaşındaki oğlunu ödevini yapmadığı için yakarak öldürdü

ANNENİN ÇABALARI OĞLUNU KURTARMAYA YETMEDİ

Oğlunun acı çığlıklarını duyan anne Shazia ve baba Peder Nazir alevleri söndürmek için çaresizce yanan çocuğun üzerine battaniye ve giysi attı. Ancak çabaları onu kurtarmaya yetmedi.

12 yaşındaki oğlunu ödevini yapmadığı için yakarak öldürdü

KOCASINA DAVA AÇTI

Küçük çocuk hastaneye kaldırıldıktan 2 gün sonra hayatını kaybetti. Anne ise iki gün oğlunun yasını tuttuktan sonra kocasına dava açtı. Tutuklanan baba Peder Nazir, 24 Eylül'de hakim karşısına çıkacak.

12 yaşındaki oğlunu ödevini yapmadığı için yakarak öldürdü

UÇURTMA UÇURMAK İSTEMİŞ

Yerel polis memuru Salim Khan, Shaheer ödevini tamamlamak yerine uçurtma uçurmak için dışarı çıkmakta ısrar ettiğinde Nazir'in öfkelendiğini söyledi.

12 yaşındaki oğlunu ödevini yapmadığı için yakarak öldürdü
YORUMLAR
500
İslamabad'da Gökyüzü, Çin'in Ulusal Günü'nde Dostluğun Renkleriyle Aydınlandı İslamabad'da Gökyüzü, Çin'in Ulusal Günü'nde Dostluğun Renkleriyle Aydınlandı Pakistan'da mahkeme, İmran Han hakkındaki davayı düşürdü Pakistan'da mahkeme, İmran Han hakkındaki davayı düşürdü Yalova haberleri! Altınova'dan Pakistan'a yardım eli Yalova haberleri! Altınova'dan Pakistan'a yardım eli

Son Dakika Dünya Pakistan'da 12 yaşındaki oğlunu korkutmak isteyen baba yakarak öldürdü! - Son Dakika


Advertisement