Borsada günlük işlemler (1) - Son Dakika

Borsada günlük işlemler (1)

06.12.2021 18:47
Borsada günlük işlemler (1)

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım5,461,49-29,46
Acıpayam Selüloz22,6610,0033,07
Adel Kalemcilik29,42-2,58-11,89
Adese Gayrimenkul0,825,13-66,13
Afyon Çimento4,090,74-19,96
AGESA Hayat Emeklilik20,661,0820,57
Ak Enerji2,053,54-7,24
Akbank7,194,516,39
Akçansa19,10-1,5018,62
Akdeniz Yatırım Hold.1,891,61-21,35
Akfen GMYO7,120,42172,71
Akın Tekstil39,102,3623,11
Akiş GMYO1,871,08-33,03
Akmerkez GMYO45,324,62-25,91
Aksa29,76-0,47115,42
Aksa Enerji9,463,39154,30
Aksigorta7,991,65-3,84
Aksu Enerji22,12-0,36193,09
Alarko Carrıer342,504,48-5,41
Alarko GMYO30,100,4718,83
Alarko Holding11,400,1833,78
Albaraka Türk1,982,592,06
Alcatel Lucent Teletaş29,360,89-1,01
Alkim Kağıt16,76-0,7129,48
Alkim Kimya19,240,7936,58
Altınyağ Madencilik ve Enerji1,464,29-0,40
Altınyunus Çeşme62,905,0125,90
Anadolu Efes27,082,5026,77
Anadolu Grubu Holding40,163,2953,72
Anadolu Hayat Emek.12,855,5059,92
Anadolu Isuzu26,22-0,9845,67
Anadolu Sigorta6,602,80-8,59
Anatolia Tanı ve Biyoteknoloji24,003,45

Anel Elektrik2,717,970,98
Arçelik47,602,7667,26
ARD Bilişim Teknolojileri7,93-0,5017,44
Arena Bilgisayar12,373,3413,46
Armada Bilgisayar65,20-2,6932,84
Arsan Tekstil5,663,6642,00
Arzum Ev Aletleri17,900,28-25,92
Aselsan22,542,6424,68
Ata GMYO3,98-1,73-27,77
Atakule GMYO3,096,1931,99
Atlantis Yatırım Holding7,210,1429,68
Atlas Yat. Ort.1,320,11-23,35
ATP Bilgisayar60,45-4,65

Avrasya GMYO1,912,14-27,08
Avrasya Petrol ve Tur.2,260,00-29,38
Avrupa Yatırım Holding6,74-1,6112,33
Aydem Enerji7,264,01

Ayen Enerji6,731,8224,40
Ayes Çelik Hasır ve Çit23,167,92105,33
Aygaz22,94-0,7861,70
Bagfaş11,5510,0061,31
Bak Ambalaj21,103,946,69
Balatacılar Balatacılık8,85-5,147,40
Bantaş Ambalaj3,594,3614,82
Banvit77,000,0048,08
Başkent Doğalgaz GMYO13,243,44

Baştaş Başkent Çimento12,1010,00-30,34
Batı Çimento16,350,06247,13
Batısöke Çimento2,480,811,64
Bayrak Taban Sanayi7,842,89-26,11
Bera Holding11,280,09-44,38
Berkosan Yalıtım9,17-0,862,80
Beşiktaş Futbol Yat.5,19-3,8928,47
Beyaz Filo9,461,72-6,14
Bilici Yatırım17,022,41207,59
Bim Mağazalar73,004,435,57
Biotrend Çevre ve Enerji7,132,30

Birko Mensucat1,00-3,85-9,91
Birleşim Mühendislik10,031,93

Birlik Mensucat2,00-2,91-42,20
Bizim Mağazaları14,963,17-0,10
BMS Çelik Hasır9,101,11

Boğaziçi Beton Sanayi4,74-0,42

Borusan Mannesmann30,104,158,27
Borusan Yat. Paz.401,704,20-11,57
Bosch Fren Sistemleri1.047,509,73-14,82
Bossa30,040,0068,29
Brisa32,00-1,4265,26
Burçelik29,762,4841,58
Burçelik Vana27,00-1,39-45,63
Bursa Çimento4,821,47-3,17
Carrefoursa44,664,30-37,80
Casa Emtia Petrol113,70-0,797,26
Ceo Event Medya13,11-0,46103,89
Coca Cola İçecek95,202,0449,90
Cosmos Yat. Holding9,19-2,1314,02
Credıtwest Faktorıng5,189,98-11,75
Çan2 Termik12,430,24

Çelebi187,902,402,94
Çelik Halat8,77-2,34-3,60
Çemaş Döküm1,282,40-24,82
Çemtaş17,622,3212,15
Çimbeton230,202,77-22,36
Çimentaş31,842,58-11,95
Çimsa36,24-0,82103,60
Çuhadaroğlu Metal10,701,3340,65
Dagi Giyim2,87-1,71-15,75
Dagi Yatırım Holding11,40-2,15-11,63
Dardanel3,233,19-39,34
Datagate Bilgisayar13,861,91-13,97
Demısaş Döküm9,632,6748,72
Denge Holding1,320,00-56,54
Deniz GMYO1,701,80-7,71
Derimod8,111,50-16,74
Derlüks Yatırım Holding5,115,36-42,06
Desa Deri9,435,84-3,18
Despec Bilgisayar10,291,68-21,21
Deva Holding30,400,0726,36
Dinamik Isı Makina Yalıtım12,654,0317,40
Diriteks Diriliş Tekstil4,10-2,389,92
Ditaş Doğan27,50-1,50111,44
DO-CO1.149,401,7282,44
Doğan Burda154,80-10,00589,84
Doğan Holding3,381,2012,74
Doğtaş Kelebek Mobilya2,412,123,48
Doğu Aras Enerji102,008,92

Doğusan3,78-2,334,10
Doğuş GMYO10,70-1,2030,97
Doğuş Otomotiv48,16-3,1085,78
Döktaş Dökümcülük33,401,219,08
Duran Doğan Basım18,62-5,0077,50
Dyo Boya10,781,41-4,15
Eczacıbaşı İlaç7,250,280,67
Eczacıbaşı Yatırım50,502,3187,60
E-Data Teknoloji13,55-9,97

Edip Gayrimenkul3,560,007,23
Ege Endüstri1.886,5010,0013,31
Ege Gübre236,10-1,5064,58
Ege Profil36,304,43-3,58
Ege Seramik17,302,9879,04
Egeplast24,28-0,41-27,09
Ekiz Kimya7,80-4,299,40
Elite Naturel Organik Gıda27,487,09

Emek Elektrik2,920,002,27
Eminiş Ambalaj20,702,07-43,81
Emlak Konut GMYO2,380,4212,55
Enerjisa Enerji14,303,0324,02
Enka İnşaat16,25-5,25130,76
Erbosan138,80-3,61242,25
Ereğli Demir Çelik23,66-0,5980,11
Ersan Alışveriş Hizmetleri3,282,50

Ersu Gıda5,400,569,31
Escar Turizm Taşımacılık30,122,03

Escort Teknoloji6,21-1,27-5,48
Esenboğa Elektrik32,404,0570,29
Etiler Gıda5,12-0,9728,64
Euro Kapital Yat. Ort.3,953,403,42
Euro Trend Yat. Ort.3,560,850,61
Euro Yat. Ort.3,58-2,19-19,40
Euro Yatırım Holding1,822,25-35,92
Europap Tezol Kağıt15,90-0,50

Fade Gıda8,102,9255,72
Fenerbahçe Futbol32,080,388,53
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,495,06-15,53
F-M İzmit Piston136,706,7111,50
Fonet Bilgi Teknolojileri14,98-2,1614,97
Ford Otosan254,10-2,27111,58
Formet Metal ve Cam1,272,42-48,23
Frigo Pak Gıda4,305,6566,02
Galata Wind Enerji5,35-0,37

Galatasaray Sportif3,94-2,48-2,72
Garanti Bankası11,841,5416,64
Garanti Faktoring13,987,4625,61
Garanti Yat. Ort.2,571,58-20,08
Gedik Y. Men. Değ.7,70-1,9129,93
Gediz Ambalaj19,39-1,9744,70
Gelecek Varlık Yönetimi13,371,67

Gen İlaç13,80-0,36

Gentaş3,741,08-17,13
Gersan Elektrik5,891,55-4,07
Gimat Mağazacılık2,172,36

Girişim Elektrik Sanayi22,900,44

Global Men. Değ.6,35-1,555,66
Global Yat. Holding2,321,31-33,96
Good-Year9,64-1,1320,98
Göltaş Çimento46,907,0314,27
Gözde Girişim9,07-1,5213,66
GSD Denizcilik4,133,5169,60
GSD Holding3,503,5539,44
Gübre Fabrik.85,051,19-1,16
Güler Yat. Holding3,03-0,98-12,50
Halk GMYO2,831,80-7,15
Hatay Tekstil19,643,7544,04
Hedef Girişim2,854,0112,88
Hedef Holding4,055,19

Hektaş13,38-0,30150,45
HUB Girişim10,741,99-40,99
Hürriyet Gzt.2,13-2,291,43
ICBC Turkey Bank6,26-0,48-3,69
İdeal Finansal Teknolojiler31,44-2,06133,58
İdealist GMYO2,14-4,04-9,82
İhlas Ev Aletleri1,061,92-43,10
İhlas Gayrimenkul0,940,00-24,80
İhlas Gazetecilik0,770,00-68,74
İhlas Haber Ajansı7,389,99

İhlas Holding0,623,33-44,77
İhlas Yayın Holding0,764,11-33,33
İndeks Bilgisayar8,112,7974,56
Info Yatırım5,14-1,1510,05
İntema60,007,9150,38
Inveo Yatırım Holding31,24-1,26115,86
İpek Doğal Enerji15,501,9718,50
İskenderun Demir Çelik23,72-2,87162,50
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

YORUMLAR
500
Yatırımcı rehberi (4) Yatırımcı rehberi (4) Bakan Dönmez: 'Ulusal Enerji Verimliliği Eylem Planımız kapsamında 2021 yılında 1,33 milyar dolar yatırım yaptık ve karşılığında 372 milyon dolarlık... Bakan Dönmez: 'Ulusal Enerji Verimliliği Eylem Planımız kapsamında 2021 yılında 1,33 milyar dolar yatırım yaptık ve karşılığında 372 milyon dolarlık... Borsa İstanbul, yüzde 574 devir hızıyla 2021'de de dünyanın en likit piyasası oldu Borsa İstanbul, yüzde 574 devir hızıyla 2021'de de dünyanın en likit piyasası oldu
Kaynak: AA

Son Dakika Ekonomi Borsada günlük işlemler (1) - Son Dakika


Advertisement