Borsada günün ilk yarısı (1) - Son Dakika
Son Dakika Logo
Son Dakika Uygulamayı yükle! YÜKLE

Borsada günün ilk yarısı (1)

Google algoritmasına bırakmayın, okuyacağınız haberi siz seçin! Tıkla ve ekle
Borsada günün ilk yarısı (1)
 Güncelleme: 

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım6,813,03-12,02
Acıpayam Selüloz18,50-0,228,06
Adel Kalemcilik23,080,26-32,58
Adese Gayrimenkul1,752,34-37,50
Afyon Çimento4,350,93-14,87
Ak Enerji1,570,64-28,96
Akbank5,26-0,75-22,17
Akçansa18,83-0,3716,94
Akdeniz Yatırım Hold.2,051,49-14,70
Akfen GMYO4,02-0,50-17,28
Akın Tekstil39,903,9125,63
Akiş GMYO1,971,03-29,45
Akmerkez GMYO45,000,58-27,94
Aksa16,381,1118,57
Aksa Enerji13,49-0,4481,32
Aksigorta8,010,12-7,91
Aksu Enerji5,80-0,68-23,15
Alarko Carrıer332,50-0,15-8,88
Alarko GMYO24,76-0,16-5,35
Alarko Holding10,160,9919,23
Albaraka Türk1,650,00-14,95
Alcatel Lucent Teletaş27,880,14-6,00
Alkim Kağıt16,220,1925,31
Alkim Kimya16,351,3616,07
Altınyağ Madencilik ve Enerji2,350,007,31
Altınyunus Çeşme76,752,3353,62
Anadolu Efes25,08-1,958,20
Anadolu Grubu Holding24,90-1,19-5,36
Anadolu Hayat Emek.9,040,0012,50
Anadolu Isuzu19,320,107,33
Anadolu Sigorta6,74-0,59-6,65
Anel Elektrik3,82-0,5220,50
Arçelik32,66-0,1214,76
ARD Bilişim Teknolojileri53,60-2,0111,48
Arena Bilgisayar46,520,4836,54
Armada Bilgisayar49,06-1,17-0,04
Arsan Tekstil5,22-0,7629,36
Arzum Ev Aletleri20,30-0,20-17,55
Aselsan15,180,86-16,82
Ata GMYO3,98-1,00-27,77
Atakule GMYO2,62-1,873,97
Atlantis Yatırım Holding4,440,00-20,14
Atlas Yat. Ort.1,49-0,67-14,86
AvivaSA Emeklilik Hayat17,942,692,02
Avrasya GMYO2,982,0513,77
Avrasya Petrol ve Tur.2,900,00-9,38
Avrupa Yatırım Holding7,011,1516,83
Aydem Enerji8,260,36

Ayen Enerji5,86-2,668,32
Ayes Çelik Hasır ve Çit26,807,37137,60
Aygaz13,960,79-1,60
Bagfaş25,640,7928,20
Bak Ambalaj22,141,759,60
Balatacılar Balatacılık6,051,68-26,58
Bantaş Ambalaj6,42-1,2336,89
Banvit58,80-1,3413,08
Baştaş Başkent Çimento12,90-1,60-25,73
Batı Çimento13,37-2,19183,86
Batısöke Çimento2,611,166,97
Bayrak Taban Sanayi12,16-2,1714,61
Bera Holding29,168,0843,79
Berkosan Yalıtım10,78-1,9120,85
Beşiktaş Futbol Yat.7,666,2489,60
Beyaz Filo10,801,986,09
Bilici Yatırım19,293,38190,51
Bim Mağazalar63,350,56-11,14
Biotrend Çevre ve Enerji17,16-0,75

Birko Mensucat1,12-0,880,90
Birlik Mensucat2,32-9,38-32,95
Bizim Mağazaları13,522,66-11,98
Borusan Mannesmann28,00-0,360,72
Borusan Yat. Paz.375,80-0,58-17,27
Bosch Fren Sistemleri925,00-2,00-24,78
Bossa26,240,5447,00
Brisa24,28-0,7425,39
Burçelik21,660,463,04
Burçelik Vana26,860,00-45,91
Bursa Çimento4,03-0,25-19,04
Carrefoursa44,722,47-37,72
Casa Emtia Petrol148,00-2,9539,62
Ceo Event Medya10,192,2158,48
Coca Cola İçecek83,15-0,9527,70
Cosmos Yat. Holding10,000,7024,07
Credıtwest Faktorıng3,40-0,29-42,08
Çan2 Termik7,254,17

Çelebi286,900,9557,18
Çelik Halat6,61-0,90-27,34
Çemaş Döküm1,33-1,48-21,88
Çemtaş15,301,32-2,62
Çimbeton253,004,20-14,67
Çimentaş35,983,09-0,50
Çimsa23,64-0,2532,81
Çuhadaroğlu Metal7,320,27-3,78
Dagi Giyim2,251,35-33,95
Dagi Yatırım Holding12,613,79-2,25
Dardanel22,426,56-33,07
Datagate Bilgisayar13,230,08-17,88
Demısaş Döküm7,691,9918,76
Denge Holding5,762,865,11
Deniz GMYO1,92-0,524,23
Derimod10,49-0,857,70
Derlüks Yatırım Holding9,190,994,20
Desa Deri12,40-0,1627,31
Despec Bilgisayar10,441,66-20,06
Deva Holding28,661,2719,13
Dinamik Isı Makina Yalıtım13,07-0,7621,30
Diriteks Diriliş Tekstil5,15-0,9638,07
Ditaş Doğan17,45-1,9734,17
DO-CO794,802,4926,16
Doğan Burda14,14-0,42-36,99
Doğan Holding3,131,624,40
Doğtaş Kelebek Mobilya2,61-1,8812,07
Doğusan5,28-0,1920,55
Doğuş GMYO10,184,0924,60
Doğuş Otomotiv28,280,213,51
Döktaş Dökümcülük29,002,26-5,29
Duran Doğan Basım11,72-1,1011,73
Dyo Boya13,991,3024,39
Eczacıbaşı İlaç6,63-0,30-7,94
Eczacıbaşı Yatırım42,820,3359,07
Edip Gayrimenkul2,56-0,78-22,89
Ege Endüstri1.343,00-0,81-19,33
Ege Gübre208,90-0,3343,87
Ege Profil31,10-0,58-18,67
Ege Seramik14,90-1,2644,80
Egeplast24,403,39-26,73
Ekiz Kimya6,610,00-7,29
Emek Elektrik1,97-1,50-31,01
Eminiş Ambalaj22,023,09-40,23
Emlak Konut GMYO1,960,00-7,31
Enerjisa Enerji10,94-1,62-5,12
Enka İnşaat8,70-2,1423,55
Erbosan84,10-1,64107,37
Ereğli Demir Çelik18,901,7843,87
Ersu Gıda4,16-0,48-15,79
Escort Teknoloji6,02-1,63-8,37
Esenboğa Elektrik29,000,0052,42
Etiler Gıda7,75-1,9094,72
Euro Kapital Yat. Ort.4,656,4120,78
Euro Trend Yat. Ort.3,731,083,61
Euro Yat. Ort.5,017,2811,09
Euro Yatırım Holding3,351,8217,96
Fade Gıda19,070,95208,08
Fenerbahçe Futbol33,246,2712,45
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,83-0,70-4,00
F-M İzmit Piston120,90-0,08-1,39
Fonet Bilgi Teknolojileri13,98-0,297,29
Ford Otosan173,10-0,8041,72
Formet Celik Kapi Sanayi1,27-0,78-48,23
Frigo Pak Gıda24,880,0818,59
Galata Wind Enerji4,471,59

Galatasaray Sportif3,573,78-11,85
Garanti Bankası8,20-0,36-19,22
Garanti Faktoring11,49-0,693,23
Garanti Yat. Ort.2,693,07-16,72
Gedik Y. Men. Değ.20,701,9766,33
Gediz Ambalaj48,560,3381,19
Gentaş4,84-0,21-18,52
Gersan Elektrik5,91-1,50-3,75
Global Men. Değ.6,710,4511,65
Global Yat. Holding3,700,82-20,94
Good-Year8,180,86-2,15
Göltaş Çimento48,46-1,7017,45
Gözde Girişim6,450,16-19,17
GSD Denizcilik5,961,0218,25
GSD Holding1,861,09-25,90
Gübre Fabrik.62,750,08-27,08
Güler Yat. Holding2,44-0,41-29,53
Halk GMYO3,25-0,911,40
Hatay Tekstil20,203,8644,80
Hedef Girişim4,54-0,8732,50
Hektaş9,731,7882,13
HUB Girişim14,570,48-19,95
Hürriyet Gzt.1,610,63-23,33
ICBC Turkey Bank5,04-0,40-22,46
İdealist Danışmanlık81,80-2,62507,73
İdealist GMYO6,17-0,16-9,26
İhlas Ev Aletleri1,190,85-36,70
İhlas Gayrimenkul1,05-0,94-16,00
İhlas Gazetecilik1,20-4,00-51,29
İhlas Holding0,611,67-45,67
İhlas Yayın Holding0,750,00-34,21
İndeks Bilgisayar7,30-0,9552,64
Info Yatırım6,640,302,95
İntema48,683,9322,01
Inveo Yatırım Holding138,60-4,41213,43
İpek Doğal Enerji14,610,7611,70
İskenderun Demir Çelik12,900,9442,76
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Kaynak: AA