Ticaret Bakanlığı'na 3 yeni atama kararı - Son Dakika

Ticaret Bakanlığı'na 3 yeni atama kararı

03.12.2021 00:46

Ticaret Bakanlığı'nda açık bulunan 3 müdürlük görevinde atama yapıldı. Resmi Gazete'de yayımlanan karara göre; Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü'ne Avni Dilber, İç Ticaret Genel Müdürlüğü'ne Adem Başar ve Hukuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü'ne Suavi Önal atandı.

Ticaret Bakanlığı ile Diyanet İşleri Başkanlığı'na ilişkin atama kararları ve Tarım ve Orman Bakanlığı'na ilişkin görevden alma kararı Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.

TİCARET BAKANLIĞI'NA 3 ATAMA

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan kararlara göre; Ticaret Bakanlığı'nda açık bulunan Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğüne, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3'üncü maddeleri gereğince Genel Müdür Yardımcısı Avni Dilber getirildi. Ticaret Bakanlığı'nda açık bulunan İç Ticaret Genel Müdürlüğüne, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3'üncü maddeleri gereğince Genel Müdür Yardımcısı Adem Başar atandı. Ticaret Bakanlığı'nda açık bulunan Hukuk Hizmetleri Genel Müdürlüğüne, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3'üncü maddeleri gereğince Suavi Önal getirildi.

DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI'NDA BİR ATAMA

Diyanet İşleri Başkanlığı'nda açık bulunan Batman İl Müftülüğü'ne, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi'nin 2 ve 3'üncü maddeleri gereğince Nihat Kök atandı.

TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI'NDA BİR GÖREVDEN ALMA

Tarım ve Orman Bakanlığı Nevşehir İl Tarım ve Orman Müdürü Okan Yılmaz, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi'nin 2'nci maddesi gereğince görevden alındı.

Ticaret Bakanlığı'nda 3 yeni atama kararı
Ticaret Bakanlığı'nda 3 yeni atama kararı

Son Dakika Ekonomi Ticaret Bakanlığı'na 3 yeni atama kararı - Son Dakika Ekonomi


Advertisement