Yatırımcı rehberi (9) - Son Dakika

Yatırımcı rehberi (9)

18.12.2021 11:04
Yatırımcı rehberi (9)

Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin kapanış fiyatları ile haftalık ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Tüm hisselerKapanış FiyatıHaftalık Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)İş Bankası (A)377.147,3010,0085,50İş Bankası (B)51.

Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin kapanış fiyatları ile haftalık ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

Tüm hisselerKapanış FiyatıHaftalık Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)377.147,3010,0085,50
İş Bankası (B)51.108,9012,4726,20
İş Bankası (C)8,015,1217,92
İş Bankası (Kur.)700.000,0027,2784,21
İş Fin.Kir.3,51-10,23-9,07
İş Girişim8,63-6,09-54,46
İş GMYO2,859,2012,20
İş Y. Men. Değ.23,106,6539,18
İş Yat. Ort.2,98-7,17-11,39
İşbir Holding61,45-7,5914,48
İşbir Sentetik Dokuma11,51-5,03

Işık Plastik4,75-12,84

Işıklar Enerji Yapı Hol.0,91-8,08-20,18
İttifak Holding1,31-5,76-41,26
İz Hayvancılık Tarım19,42-6,907,89
İzmir Demir Çelik2,63-4,01-20,53
İzmir Fırça6,51-8,0517,09
Jantsa Jant Sanayi68,30-4,4864,78
Kafein Yazılım19,69-13,72-7,73
Kalekim Kimyevi Maddeler17,15-10,07

Kaplamin26,08-11,53-22,84
Kardemir (A)10,215,1571,60
Kardemir (B)9,710,7384,25
Kardemir (D)11,707,44102,42
Karel Elektronik13,203,3796,30
Karsan Otomotiv3,89-8,6919,69
Kar su Tekstil8,21-9,18-3,98
Kartal Yenilenebilir Enerji13,30-15,56

Kartonsan59,00-8,39-37,68
Katmerciler Ekipman1,36-12,82-21,49
Kent Gıda178,70-7,46-49,75
Kerevitaş Gıda4,88-4,69-25,84
Kervan Gıda12,70-6,6224,08
Kervansaray Yat. Holding0,58-7,94-53,97
Kiler GMYO1,84-15,60-26,69
Kızılbük GYO30,181,28

Klimasan Klima11,02-8,3230,60
Koç Holding33,962,3566,04
Konfrut Gıda4,59-3,578,64
Kontrolmatik Teknoloji Enerji63,90-11,19170,76
Konya Çimento1.077,50-9,19-4,65
Konya Kağıt7,40-5,49

Koray GMYO6,60-9,0948,31
Kordsa Teknik Tekstil37,801,34143,09
Koza Altın140,900,8645,71
Koza Madencilik21,980,8341,90
Körfez GMYO6,34-4,089,31
Kristal Kola1,53-11,05-49,92
Kron Telekomünikasyon38,34-8,504,07
Kuştur Kuşadası Turizm216,60-9,1437,70
Kuyas Yatırım4,03-14,4475,22
Kütahya Porselen103,00-20,34104,16
Kütahya Şeker Fabrikası28,02-9,61

Lider Faktoring3,93-5,5315,25
Link Bilgisayar28,74-8,30-9,04
Logo Yazılım46,80-6,7750,29
Lokman Hekim Sağlık13,39-1,2590,42
Lüks Kadife52,90-8,7184,23
Makina Takım3,27-8,91-4,11
Manas Enerji Yönetimi14,83-7,89

Margün Enerji9,52-4,13

Marka Yatırım Holding3,65-8,52-43,23
Marmaris Altınyunus274,00-1,79146,62
Marshall225,80-15,02-26,38
Martı GMYO0,91-8,08-64,36
Martı Otel1,80-0,55-15,49
Matriks Bilgi Dağıtım21,20-9,86

Mavi Giyim77,00-3,9349,20
Mazhar Zorlu Holding32,08-7,121,91
Meditera Tıbbi Malzeme46,0014,37

Mega Polietilen5,75-12,35-24,93
Menderes Tekstil2,18-10,29-29,45
Mercan Kimya9,70-8,14

Merit Turizm29,162,75181,48
Merko Gıda4,72-16,90-45,37
Metemtur Yatırım3,54-20,27-56,22
Metro Holding1,14-0,87-39,11
Metro Petrol ve Tesisleri2,28-6,94-21,11
Metro Yatırım Ortaklığı1,65-7,30-27,61
Mia Teknoloji31,422,01

Migros Ticaret45,004,655,14
Milpa3,69-14,58-19,78
Mistral GMYO4,24-6,81-9,32
MLP Sağlık37,5410,0988,93
MMC San. ve Tic. Yat.3,83-12,36-16,74
Mobiltel İletişim Hizmetleri1,68-3,45

Mondi Olmuksan Kağıt ve Ambalaj8,26-9,13-30,30
Mondi Tire Kutsan10,00-11,1131,58
Nasmed Egepol7,54-12,22

Naturel Enerji38,98-3,669,78
Naturelgaz7,25-9,03

Net Holding6,021,1875,51
Netaş Telekom.18,26-9,42-34,97
Niğbaş Niğde Beton16,5631,64-68,15
Nuh Çimento45,26-5,00-5,76
Nurol GMYO7,12-11,33-2,33
Odaş Elektrik1,41-11,32-51,77
Orçay Ortaköy Çay Sanayi20,143,81

Orge Enerji Elektrik6,65-6,6044,17
Orma Orman Mahsulleri34,42-12,86133,83
Osmanlı Menkul28,04-12,32-8,80
Ostim Endüstriyel Yat1,64-9,89-29,73
Otokar394,50-5,0529,65
Otto Holding26,08-2,69147,67
Oyak Çimento7,58-8,67-13,67
Oyak Yat. Ort.6,90-8,00-0,03
Oyak Yatırım Menkul45,909,49

Oylum Sınai Yatırımlar6,45-22,2936,94
Özak GMYO6,63-6,2230,00
Özbal Çelik Boru23,460,60258,17
Özderici GMYO1,58-11,73-28,83
Özerden Plastik7,35-9,15-18,33
Pamel Elektrik88,5526,05315,34
Panora GMYO9,267,0557,73
Papilon Savunma14,09-5,31-38,03
Park Elek.Madencilik6,10-5,8613,59
Parsan34,20-6,7140,74
Pasifik GYO15,62

PC İletişim ve Medya Hizmetleri12,49-10,21

Pegasus97,25-7,1230,36
Peker GMYO1,00-5,66-57,25
Penguen Gıda3,70-14,94-26,73
Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım406,804,23

Pera GMYO1,27-7,30-27,50
Pergamon Dış Ticaret25,12-7,9937,05
Petkim9,704,6494,78
Petrokent Turizm6.116,9022,34574,86
Pınar Et ve Un20,62-7,37-5,77
Pınar Su3,64-5,21-10,44
Pınar Süt19,50-7,93-13,52
Plastikkart16,85-10,6118,29
Polisan Holding3,03-5,90-21,19
Politeknik Metal531,701,0831,05
Prizma Press Matbaacılık3,77-8,05-31,20
QNB Finans Fin. Kir.79,05-13,13-36,91
QNB Finansbank44,16-3,75-37,23
QUA Granite Hayal Yapı12,69-16,02

Rainbow Polikarbonat11,95-24,89

Ral Yatırım Holding11,63-15,54161,94
Ray Sigorta12,88-13,96-16,63
Reysaş GMYO3,36-13,623,64
Reysaş Lojistik5,18-10,380,12
Rhea Girişim1,93-7,66-48,12
Rodrigo Tekstil17,6316,6828,59
Royal Halı3,29-1,79-4,36
RTA Laboratuvarları20,54-6,47-32,17
Sabancı Holding15,085,0136,77
Safkar Ege Soğutmacılık7,20-8,28-33,82
Sanel Mühendislik5,13-4,1150,00
Sanifoam Sünger31,02-9,56128,09
Sanko Pazarlama9,66-8,704,23
Saray Matbaacılık4,11-8,46-53,14
Sarkuysan20,80-1,98139,15
Sasa Polyester52,0010,59247,03
Say Yenilenebilir Enerji27,14-9,89218,92
Sekuro Plastik17,19-13,0523,14
Selçuk Ecza Deposu11,670,60-13,12
Selçuk Gıda4,40-12,70-11,65
Selva Gıda Sanayi11,6624,31

Senkron Güvenlik21,60-8,86-17,75
Serve Film Prodüksiyon13,01-5,11-18,69
Servet GMYO89,65-13,8014,35
Seyitler Kimya15,41-1,2814,46
Silverline Endüstri5,05-9,01-41,28
Sinpaş GMYO3,94-4,83-5,74
Smartiks Yazılım5,07-7,82-42,78
Sodaş Sodyum Sanayii33,0010,0025,30
Söktaş2,63-9,31-19,10
Sönmez Filament36,907,89-30,62
Sönmez Pamuklu9,22-3,05-37,52
Sumaş Suni Tahta86,95-1,8670,46
Şeker Fin. Kir.4,86-6,90-24,06
Şekerbank1,16-3,33-23,18
Şişe Cam15,940,95122,64
Şok Marketler Ticaret15,12-2,3321,15
T. Halk Bankası5,13-2,47-7,73
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası18,85-4,07-24,33
T.S.K.B.1,622,53-7,24
T.Tuborg21,98-3,6023,96
Tat Gıda12,04-1,314,14
TAV Havalimanları39,020,1583,19
Tek-Art Turizm1,29-9,79-36,14
Tekfen Holding25,065,8352,81
Teknosa İç ve Dış Ticaret6,72-10,64-22,40
Temapol Polimer Plastik14,68-12,8827,65
Tetamat Gıda Yatırımları298,0021,0937,77
TGS Dış Ticaret15,01-8,5318,10
Tofaş Oto. Fab.85,05-7,25175,14
Torunlar GMYO4,23-10,388,46
Trabzon Liman39,84-3,6824,03
Trabzonspor Sportif6,52-5,37167,21
Trend GMYO6,07-11,39-51,71
TSKB GMYO2,76-10,39-42,81
Tuğçelik14,65-23,4281,31
Tukaş7,53-8,28-22,29
Turcas Petrol4,16-6,09-14,23
Tureks Turizm Taşımacılık12,10-19,81

Turkcell21,005,0040,79
Tümosan Motor ve Traktör19,21-5,3736,53
Tüpraş186,607,8672,78
Türk Hava Yolları22,621,7175,21
Türk İlaç Serum11,10-11,41

Türk Prysmian Kablo54,00-16,67347,67
Türk Telekom9,92-7,2925,58
Türk Traktör217,80-5,4727,84
Türker Proje Gayrimenkul128,20-7,4413,55
Türkiye Sigorta5,31-8,92-14,05
Ufuk Yatırım21,969,8063,88
Ulaşlar Turizm Yat.3,38-8,65-20,28
Ulusal Faktoring2,41-3,21

Ulusoy Elektrik68,500,2933,40
Ulusoy Un Sanayi6,46-8,1126,95
Umpaş Holding1,29

-50,57
Uşak Seramik1,69-10,11-27,78
Utopya Turizm13,508,87-65,21
Uzertaş Boya32,84-8,37-41,98
Ülker Bisküvi21,46-0,92-3,84
Ünlü Yatırım Holding6,377,60

Vakıf Fin. Kir.5,11-12,6549,94
Vakıf GMYO1,75-7,41-27,05
Vakıf Yat. Ort.5,64-7,69-23,37
Vakıflar Bankası3,93-2,48-16,56
Vakko Tekstil9,97-10,1859,10
Vanet Gıda5,72-7,74-26,00
VBT Yazılım20,30-12,73

Verusa Holding48,66-11,047,94
Verusaturk Girisim23,90-3,0883,17
Vestel28,26-4,0770,41
Vestel Beyaz Eşya8,173,4284,07
Viking Kağıt6,44-9,55-28,44
Yapı ve Kredi Bank.3,601,4120,11
Yaprak Süt ve Besi Çift.30,14-12,33-16,72
Yataş12,53-7,39-11,45
Yayla En. Ür. Tur. ve İnş3,01-6,23-31,59
Yeni Gimat GMYO20,709,5878,57
Yeo Teknoloji51,10-14,05

Yeşil GMYO0,84-9,68-39,13
Yeşil Yapı1,01-4,72-45,11
Yeşil Yatırım Holding1,94-5,83-54,63
Yibitaş İnşaat Malzeme14.000,00-10,82-10,26
Yonga Mobilya25,20-2,17-15,41
Yükselen Çelik5,78-10,3911,25
Yünsa12,70-6,89-8,58
Ziraat GMYO2,61-8,42

Zorlu Enerji1,72-4,97-31,99

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

YORUMLAR
500
Borsa İstanbul, yüzde 574 devir hızıyla 2021'de de dünyanın en likit piyasası oldu Borsa İstanbul, yüzde 574 devir hızıyla 2021'de de dünyanın en likit piyasası oldu
Kaynak: AA

Son Dakika Ekonomi Yatırımcı rehberi (9) - Son Dakika


Advertisement