Beşiktaş-Arsenal Maçı İngiliz Basınında - Son Dakika

Beşiktaş-Arsenal Maçı İngiliz Basınında

20.08.2014 11:08

1
Şampiyonlar Ligi Play-off ilk maçında Beşiktaş, Arsenal'i elinden kaçırdı... Siyah-beyazlılar, Demba Ba ile salladığı İngiliz devini yıkamadı ve golsüz berabere kalarak tur şansını rövanşa bıraktı. Rövanş ise 27 Ağustos'ta Emirates'te oynanacak. Zorlu ve sert geçen maç Ada basınında geniş yer aldı. İşte İngiliz basınında Beşiktaş – Arsenal maçının yankıları...

2
Telegraph: İnanılmaz başlığını kullanırken, Ramsey'in gördüğü kırmızı kart sonrası Wenger'in yerinden fırladığını yazdı.

3
Times: Ramsey'in kırmızı kartı Wenger'i kızdırdı başlığını atarken Wenger'in, "Ne birinci ne de ikinci sarı kartı hak etmedi" ifadelerine yer verdi.

4
Metro: Ramsey kırmızı gördü! Manşetini kullanan gazete, Ramsey'in ikinci maçta Arsenal'i yalnız bırakacağını belirtti.

5
Independent: "Arsenal 10 kişiyle Türkiye'de tutundu" başlığını kullanırken, Wenger'in gösterilen kırmızı kart sonrası çılgına döndüğünü yazdı.

6
Daily Express: "Ramsey kırmızı gördü Topçular beraberlikle döndü" ifadelerini kullanan gazete Arsenal'in İstanbul'dan avantajlı bir skorla döndüğünü yazdı.

7
Daily Mirror: "Ramsey'in kırmızısı Wenger'i kızdırdı" başlığını kullanırken, yıldız futbolcunun rövanşta oynamayacak olmasının Arsenal için büyük eksiklik olduğunu belirtti.

8
Daily Mail: "Arsene Wenger için korku gecesi" manşetini atan gazete Ramsey'in oyundan atılmasının ardından Arsenal'in zor anlar yaşadığını yazdı.

9
10

YORUMLAR
500

Son Dakika Beşiktaş-Arsenal Maçı İngiliz Basınında - Son Dakika


Advertisement