Hırsızlık İçin Girdi, Katil Oldu - Son Dakika

Hırsızlık İçin Girdi, Katil Oldu

31.12.2010 10:06

1
Gaziosmanpaşa'da Fatime Yıldız, evinde karşı karşıya kaldığı hırsız tarafından başına sert bir cisimle vurulup, daha sonra boğularak öldürüldü. Evde bulunana 40 bin TL değerindeki altın ve parayı alan hırsız kayıplara karıştı.

2
Olay Gaziosmanpaşa, Şemsipaşa Mahallesi Gaziosmanpaşa Caddesi 153 numara 1 numaralı dairede meydana geldi. Edinilen bilgiye göre akşam saatlerinde alışverişe çıkan FatimeYıldız (55) bir süre sonra evine döndü. Çevredeki esnaflar tarafından en son eve girerken görülen kadın, saat 18.00 sıralarında eve gelen oğlu Fatih Yıldız tarafından yerde kanlar içinde bulundu.
3
Fuat Yıldız babasına haber verdikten sonra Fatime Yıldız en yakın hastane Özel Bilge Hastanesine kaldırıldı. Yıldız tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, çevre güvenliğini alarak evde incelemelerde bulundu.
4
Yapılan incelemelerde Fatime Yıldız'ın başına sert bir cisimle vurulduğunu tespit edildi. İlk belirlemelere göre başına vazoyla vurulduktan sonra boğularak öldürüldüğü belirtilen kadının, kesin ölüm sebebinin yapılan otopsiden sonra belirleneceği belirtildi.
5
6
7
8
9
10

YORUMLAR
500

Son Dakika Hırsızlık İçin Girdi, Katil Oldu - Son Dakika


Advertisement