Sosyetik Güzel Bennu Gerede Masaj Terapisti Oldu - Son Dakika

Sosyetik Güzel Bennu Gerede Masaj Terapisti Oldu

3 yıl önce

Kendisine Endonezya'da yeni bir hayat kuran fotoğrafçı Bennu Gerede, eğitim alıp sertifikalı masaj terapisti oldu.

1
İstanbul'un en ünlü caddelerinden birine adını veren Hüsrev Gerede'nin torunu Bennu Gerede önce fotoğrafçı olarak adından söz ettirdi. Ardından da evlilikleri ve katıldığı Survivor yarışması ile sık sık magazin gündeminde ilk sıralarda yer aldı.

2
Kentin karmaşasından uzaklaşıp doğayla baş başa hayat süren Gerede, bir yandan da kişisel gelişimi için çeşitli eğitimlere katılıyor. Katıldığı nefes terapisi gibi eğitimlerle içsel bir yolculuğa çıkan sosyetik fotoğrafçı, geçtiğimiz günlerde ise bambaşka bir tecrübe edindi.

3
Bugüne kadar marifetli elleriyle çok sayıda fotoğrafa imza atan Gerede, bu kez de ayak masajı yaptı. Balili bir eğitmenin verdiği workshop'a katılan sosyetik fotoğrafçı, aşamaları başarıyla geçip masaj terapisti oldu.

4
Sertifikalı bir masaj terapisti olan ve Bali'de saati 10 dolardan (yaklaşık 40 lira) masaj yapan sosyetik fotoğrafçı, daha sonra gözünü el masajı eğitimlerine dikti. Şu sıralar Tayland'daki detoks kampına katılan Gerede, sıkı bir spor ve beslenme programı uyguluyor.

5

Geri döner mi dönmez mi bilinmez ama görünüşe göre Bennu Gerede uzaklardaki yeni yaşamından şimdilik memnun.

6
7
8

Haber Yayın Tarihi: 09.06.2017 12:28 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

8. kattan düşen kadın ayağa kalkıp yürümeye devam etti Dünya alarmda! Virüsün sıfır noktasından korkutan görüntüler gelmeye devam ediyor Kendi ölümünü bilen kahin Nostradamus, koranavirüsü de bildi! İşte tüyleri diken diken eden kehanetleri Bu şehirde her gün onlarca insan cinayete kurban gidiyor! İşte dünyanın en tehlikeli 10 yeri Oğulları uyardı ama dinlemedi! Yaşlı kadın internetten tanıştığı 35 yaşındaki sevgilisiyle evleniyor

Son Dakika Haberleri