Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Fuar haberleri, Fuar son dakika, son dakika Fuar

Son Dakika Fuar Haberleri

Son dakika Fuar haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son fuar haberleri anında burada.


 • 15:18 Kuzeydoğu Anadolu Kariyer Fuarı 18-19 Aralık'ta Erzurum'da düzenlenecek

  Kuzeydoğu Anadolu Kariyer Fuarı 18-19 Aralık'ta Erzurum'da düzenlenecek Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Koordinatörlüğü tarafından, farklı sektör temsilcilerinin, bölgede bulunan üniversite öğrencileri ile buluşturulması amacıyla düzenlenen Kuzeydoğu Anadolu Kariyer Fuarı (KUDAKAF 23) 18-19 Aralık'ta Erzurum'da yapılacak.

 • 14:57 Antalya'da Gezici Çanakkale Müzesi Sergisi Açıldı

  Antalya'da Gezici Çanakkale Müzesi Sergisi Açıldı Antalya'nın Konyaaltı ilçesinde, Çanakkale Destanı'nın anlatıldığı, kahraman askerlere ait eşyalar ile kullanılan mühimmatın yer aldığı 'Gezici Çanakkale Müzesi Sergisi' açıldı. Sergi, 10 gün boyunca ücretsiz ziyaret edilebilecek.

 • 14:30 Altın Görünümlü Ürünler Ortadoğu ve Afrika Ülkelerinde Tercih Edildi

  Altın Görünümlü Ürünler Ortadoğu ve Afrika Ülkelerinde Tercih Edildi Antalya'da düzenlenen Ev ve Mutfak Ekipmanları Fuarı'nda altın görünümlü ürünler, Ortadoğu ve Afrika ülkelerinden gelen alıcılar tarafından tercih edildi. Üretici ve satıcılar, yüzlerce sipariş alıp anlaşmalar yaparak başarılı bir fuar geçirdi. Sektör temsilcileri, 2024 yılı için 5 milyar dolar ihracat hedefi koydu.

 • 14:13 KUDAKAF'23, Atatürk Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleşecek

  KUDAKAF'23, Atatürk Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleşecek Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi koordinatörlüğünde bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan Kuzeydoğu Anadolu Kariyer Fuarına Atatürk Üniversitesi üçüncü kez ev sahipliği yapacak.

 • 14:10 Türkmenistan Türk İhraç Ürünleri Fuarı Açıldı

  Türkmenistan Türk İhraç Ürünleri Fuarı Açıldı Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Türkmenistan temasları kapsamında Türkmenistan Türk İhraç Ürünleri Fuarı'nın açılışına katıldı. Yılmaz, Türkmenistan ile Türkiye arasındaki ticari ve ekonomik ilişkileri ele aldıklarını ve 5 milyar dolarlık ticaret hacmi hedefine ulaşmak için çalıştıklarını belirtti. Ayrıca, iş dünyası temsilcilerine çağrıda bulunarak, ticari ilişkilerin geliştirilmesine katkı sunmalarını istedi.

 • 13:55 DENİB Design 3. Ev ve Banyo Tekstili Tasarım Yarışması'nda Finalistler Belli Oldu

  DENİB Design 3. Ev ve Banyo Tekstili Tasarım Yarışması'nda Finalistler Belli Oldu Denizli İhracatçılar Birliği'nin (DENİB) düzenlediği Design 3. Ev ve Banyo Tekstili Tasarım Yarışması'nda finale kalan 14 yarışmacının tasarımları büyük beğeni topladı. Yarışmanın final sergisi, Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecek ve kazananlar 07 Aralık 2023'te düzenlenecek final gecesinde açıklanacak.

 • 12:17 Türk müteahhitler, Türkmenistan'da bugüne kadar 51 milyar dolar değerinde proje üstlendi

  Türk müteahhitler, Türkmenistan'da bugüne kadar 51 milyar dolar değerinde proje üstlendi Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Türkmenistan ziyaretinde Türkiye'nin Türkmenistan'ın ihracatında ikinci, ithalatında ise ilk sırada yer aldığını belirtti. Yılmaz, "Ülkemizin Türkmenistan'daki yatırımları 147 milyon dolar seviyesine ulaşmıştır. Yine Türk müteahhitlerimiz bugüne kadar Türkmenistan'da 51 milyar dolar değerinde 1.080 proje üstlenmiştir" dedi.

 • 11:56 Türkmenistan'da 10. Türk İhraç Ürünleri Fuarı başladı

  Türkmenistan'da 10. Türk İhraç Ürünleri Fuarı başladı Türkmenistan'ın başkenti Aşkabat'ta düzenlenen 10. Türk İhraç Ürünleri Fuarı, Türkiye Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz ve Türkmenistan Bakanlar Kurulu Başkan Yardımcısı Batır Atdayev'in katılımıyla başladı. Fuarda inşaat, gıda, tekstil ve mobilya stantları sergilenecek.

 • 11:17 Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz, 10. Türkmenistan Türk İhraç Ürünleri Fuarı'nın açılış töreninde konuştu Açıklaması

  Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz, 10. Türkmenistan Türk İhraç Ürünleri Fuarı'nın açılış töreninde konuştu Açıklaması Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Türkiye'nin Türkmenistan'daki yatırımlarının 147 milyon dolar seviyesine ulaştığını belirterek, "Müteahhitlerimiz bugüne kadar Türkmenistan'da 51 milyar dolar değerinde 1080 proje üstlenmiş ve Türkmenistan'ın simgesel eserlerinin hayata geçirilmesine...

 • 10:57 Gaziantep'te 35. GAPSHOES Uluslararası Ayakkabı, Terlik ve Yan Sanayi Yaz Fuarı devam ediyor

  Gaziantep'te 35. GAPSHOES Uluslararası Ayakkabı, Terlik ve Yan Sanayi Yaz Fuarı devam ediyor Gaziantep'te düzenlenen 35. GAPSHOES Uluslararası Ayakkabı, Terlik ve Yan Sanayi Yaz Fuarı'nda terlik ihracat eden firmaların ürünleri sergileniyor. Terlik üreticileri, Avrupa pazarında renkli ve çiçekli modellerin daha çok ilgi gördüğünü belirtiyor.

 • 09:39 Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz Türkmenistan'a gitti

  Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz Türkmenistan'a gitti Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Türkmenistan'a resmi ziyaret gerçekleştirmek ve 7. Dönem Türk-Türkmen Hükümetlerarası Ekonomik Komisyon Toplantısı'na katılmak üzere yola çıktı. Yılmaz, ziyaret kapsamında Türkmenistan Devlet Başkanı ile görüşecek, Türkmenistan'ın Bağımsızlık Anıtı'nı ziyaret edecek ve Türk-Türkmen İş Forumu'na katılacak.

 • 03:02 Konyaaltı Belediyesi Halk Oyunları Topluluğu'na rekor başvuru

  Konyaaltı Belediyesi Halk Oyunları Topluluğu'na rekor başvuru Konyaaltı Belediyesi Halk Oyunları Topluluğu, 1923 Zeybek projesiyle Türkiye'de ses getirdi. Topluluk, yeni üyeleriyle kadrosunu güçlendiriyor.

 • Dün Dün 21:00 Danimarka, Çin'in davetini kabul ederek prestijli gemicilik fuarına ortak ev sahipliği yapacak

  Danimarka, Çin'in davetini kabul ederek prestijli gemicilik fuarına ortak ev sahipliği yapacak Danimarka, Çin'in davetini kabul ederek Shanghai'da düzenlenen Marintec Çin Fuarı'na ortak ev sahipliği yapacak. Danimarka'nın denizcilik sektörü için önemli bir pazar olan Çin ile yapılan işbirliği, sektördeki ikili ilişkilerin karşılıklı faydalarını vurguluyor.

 • Dün Dün 17:28 Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, CFE 2023 Halı ve Yer Kaplamaları Fuarı'nın açılışını gerçekleştirdi

  Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, CFE 2023 Halı ve Yer Kaplamaları Fuarı'nın açılışını gerçekleştirdi Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, İstanbul'da düzenlenen CFE 2023 Halı ve Yer Kaplamaları Fuarı'nın açılışını yaptı. Yılmaz, halıcılığın ekonomik ve kültürel açıdan önemli olduğunu vurgulayarak, sektörün ihracat performansını alkışladı ve yeni atılımlar yapmasını beklediklerini belirtti.

 • Dün Dün 16:36 Konyaaltı Belediyesi Halk Oyunları Topluluğu Yeni Üyelerini Seçti

  Konyaaltı Belediyesi Halk Oyunları Topluluğu Yeni Üyelerini Seçti Konyaaltı Belediyesi Halk Oyunları Topluluğu, kadrosunu yeni üyeleriyle güçlendirerek yoluna devam ediyor. Geçen yıl 200 kişinin başvuruda bulunduğu seçmelere, bu yıl 500'ü aşkın kişi başvuruda bulundu. Adaylar, seçmelerde hünerlerini sergileyerek Halk Oyunları Topluluğu kadrosuna girmeye hak kazanacak.

 • Dün Dün 16:29 Nizip İlçesi, 39 İlin İhracatını Geride Bıraktı

  Nizip İlçesi, 39 İlin İhracatını Geride Bıraktı Gaziantep'in tarım ve sanayisiyle öne çıkan ilçesi Nizip, ocak-kasım döneminde 39 ilin ihracatından daha fazla dış satım gerçekleştirdi. Nizip Ticaret Odası Başkanı Mehmet Özyurt, ilçenin son yıllarda ihracatta önemli bir ivme yakaladığını belirtti ve bu başarının yurt dışı gezileri, gümrük müdürlüğü kurulması ve Nizip OSB'nin faaliyete geçmesiyle sağlandığını vurguladı. Nizip'in gıda, sanayi ve ticaret alanlarında öne çıktığını belirten Özyurt, TİM verilerine göre Nizip'in 11 aylık ihracatının 240 milyon dolar olduğunu ve bu rakamın 39 ilin ihracat tutarını geride bıraktığını açıkladı. Özyurt, Nizip'in ihracatının 2011'den bu yana 12 kat arttığını ve ilçenin yeni organize sanayi bölgesi çalışmalarının da devam ettiğini ifade etti.

 • Dün Dün 12:58 Cevdet Yılmaz Türkmenistan'a gidiyor

  Cevdet Yılmaz Türkmenistan'a gidiyor Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Türkmenistan'a yapacağı ziyaret kapsamında Türkmenistan Devlet Başkanı ile görüşecek ve çeşitli etkinliklere katılacak.

 • Dün Dün 12:52 11. Deri ve Kürk Modası Fuarı Antalya'da açıldı

  11. Deri ve Kürk Modası Fuarı Antalya'da açıldı Türkiye Deri Konfeksiyoncuları Derneği tarafından düzenlenen 11. Deri ve Kürk Modası Fuarı, Antalya'da başladı. Fuarda Türkiye'den 70 firma ve 20 ülkeden 1200 alıcı yer aldı. Fuar, Türk firmalarını yurt dışı pazarın temsilcileriyle buluşturarak ihracata katkı sağlıyor.

 • 04.12.2023 04 Ara 23:59 Cumhurbaşkanı Erdoğan, EXPO 2023 fuar alanını ziyaret etti

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, EXPO 2023 fuar alanını ziyaret etti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Katar ziyaretinde başkent Doha'da bulunan EXPO 2023 fuar alanını ziyaret etti.

 • 04.12.2023 04 Ara 15:55 Türk şirketleri Mısır'da savunma sanayi fuarına katıldı

  Türk şirketleri Mısır'da savunma sanayi fuarına katıldı Mısır'ın başkenti Kahire'de düzenlenen Mısır Uluslararası Savunma Sanayi Fuarı'na (EDEX 2023) Aselsan, Baykar, BMC ve Canik gibi Türk şirketleri de katıldı. Fuar, 40 ülkeden yaklaşık 400 firmanın katılımıyla gerçekleşti ve Mısır Cumhurbaşkanı Abdulfettah es-Sisi'nin açılışını yaptığı etkinlik, 7 Aralık'a kadar sürecek.

 • 04.12.2023 04 Ara 13:46 Düzce Belediye Başkanı Özel Bireylerle Buluştu

  Düzce Belediye Başkanı Özel Bireylerle Buluştu Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Kusursuz Kafe'de özel bireylerle bir araya geldi. Özlü, özel bireyler için erişilebilir bir hayat inşa etmenin önemine değindi.

 • 04.12.2023 04 Ara 13:36 Konyaaltı Belediyesi Tiyatro Akademisi'nden çocuklara özel tiyatro oyunu

  Konyaaltı Belediyesi Tiyatro Akademisi'nden çocuklara özel tiyatro oyunu Konyaaltı Belediyesi Tiyatro Akademisi'nin çocuklara özel hazırladığı 'Hamsi Balığı ve Sihirli Çiçek' adlı tiyatro oyunu büyük beğeni topladı. Oyunu izlemeye gelen çocuklar ve aileleri oyuncuları uzun süre ayakta alkışladı.

 • 04.12.2023 04 Ara 10:54 Antalya Kitap Fuarı 1 Milyon 11 Bin 176 Kitapseveri Ağırladı

  Antalya Kitap Fuarı 1 Milyon 11 Bin 176 Kitapseveri Ağırladı Antalya Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde düzenlenen 13. Antalya Kitap Fuarı, 1 milyon 11 bin 176 kitapseveri ağırladı. Fuar, 10 gün boyunca 263 yazar ve 204 yayınevi ile kültür şöleni yaşattı. Ünlü yazarlarla buluşma ve imza etkinlikleri büyük ilgi gördü.

 • 03.12.2023 03 Ara 21:16 Prof. Dr. İlber Ortaylı, Çorum'da söyleşiye katıldı

  Prof. Dr. İlber Ortaylı, Çorum'da söyleşiye katıldı Tarihçi yazar Prof. Dr. İlber Ortaylı, Çorum 11. Kitap Kültür Günleri kapsamında düzenlenen söyleşiye katıldı. Ortaylı, Türkiye Cumhuriyeti'nin asker ve sivil bürokratlar tarafından kurulduğunu belirtti ve cumhuriyetin temel kurallarının devam ettiğini vurguladı.

 • 03.12.2023 03 Ara 16:09 Başakşehir Belediyesi Engelsiz Yaşam Fuarı'nda ilgi odağı oldu

  Başakşehir Belediyesi Engelsiz Yaşam Fuarı'nda ilgi odağı oldu Başakşehir Belediyesi, Cumhurbaşkanlığı himayelerinde düzenlenen 13. Engelsiz Yaşam Fuarı ve Farkındalık Zirvesi'nde ilgi odağı oldu. Engelsiz Müzik Grubu, verdiği konserle ziyaretçilere eğlenceli anlar yaşattı.

 • 03.12.2023 03 Ara 14:56 TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş Engelsiz Yaşam Fuarı'na katıldı

  TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş Engelsiz Yaşam Fuarı'na katıldı TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, İstanbul'da düzenlenen Engelsiz Yaşam Fuarı ve Farkındalık Zirvesi'ne katıldı. Kurtulmuş, programda yaptığı konuşmada engellerin aşılması gerektiğini vurguladı ve engelli bireylerin başarılarına dikkat çekti.

 • 03.12.2023 03 Ara 14:32 TBMM BAŞKANI KURTULMUŞ VE BAKAN GÖKTAŞ ENGELSİZ YAŞAM FUARI'NDA KONUŞTU

  TBMM BAŞKANI KURTULMUŞ VE BAKAN GÖKTAŞ ENGELSİZ YAŞAM FUARI'NDA KONUŞTU Uğur GÜLBOY / TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş ve Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenen 13.EYAF Expo Engelsiz Yaşam Fuarı ve Farkındalık Zirvesi'ne katıldı.

 • 03.12.2023 03 Ara 14:11 TBMM Başkanı Kurtulmuş, Engelsiz Yaşam Fuarı ve Farkındalık Zirvesi'nde konuştu Açıklaması

  TBMM Başkanı Kurtulmuş, Engelsiz Yaşam Fuarı ve Farkındalık Zirvesi'nde konuştu Açıklaması TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, "Aslolan engelin vicdanlarda ve insanların kendi beceriksizliklerinde ya da katı kalpliliklerinde olduğunu bir kere daha hatırlatmak istiyorum.

 • 03.12.2023 03 Ara 13:28 Muş Belediyesi tarafından düzenlenen 1. Kitap Günleri Fuarı sona erdi

  Muş Belediyesi tarafından düzenlenen 1. Kitap Günleri Fuarı sona erdi Muş Belediyesi tarafından düzenlenen 'Gelecek Senin, Bu 100'den Oku Muş' mottosuyla gerçekleştirilen 1. Kitap Günleri Fuarı, 10 gün boyunca kitap tutkunlarının ilgisini çekti. Belediye Başkanı Feyat Asya, fuarın başarılı bir şekilde tamamlandığını belirtti ve gelecek yıllarda daha kapsamlı fuarlar düzenlemeyi hedeflediklerini söyledi. Muş Alparslan Üniversitesi öğretim üyesi Yılmaz Kılavuz ise fuarın ilimizde ilk kez gerçekleştirildiğini ve okurların istedikleri kitaplara ulaşma imkanı bulduklarını ifade etti.

 • 03.12.2023 03 Ara 11:56 Gençlik ve Spor Bakanı Engelsiz Yaşam Fuarı'na ziyarette bulundu

  Gençlik ve Spor Bakanı Engelsiz Yaşam Fuarı'na ziyarette bulundu Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Engelsiz Yaşam Fuarı ve Farkındalık Zirvesi'ni ziyaret etti. Bakan Bak, fuar alanında bulunan stantları gezdi ve engellilerin gösterilerini izledi.

 • 02.12.2023 02 Ara 17:31 Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Bodrum Ticaret Odası Kasım Ayı Olağan Meclis Toplantısı'na konuk oldu

  Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Bodrum Ticaret Odası Kasım Ayı Olağan Meclis Toplantısı'na konuk oldu Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Bodrum Ticaret Odası Kasım Ayı Olağan Meclis Toplantısı'na katıldı. Toplantıda, Bodrum Belediyesi'nin çalışmaları ve su sorunu hakkında bilgiler verildi.

 • 02.12.2023 02 Ara 15:13 Engelsiz Yaşam Fuarı ve Farkındalık Zirvesi devam ediyor

  Engelsiz Yaşam Fuarı ve Farkındalık Zirvesi devam ediyor Engelsiz Yaşam Fuarı ve Farkındalık Zirvesi (EYAF EXPO 2023), üçüncü gününde devam ediyor. Fuarda, engelli bireylerin hayatını kolaylaştıran ürünler tanıtılıyor. Tekerlekli sandalye, elektrikli motosiklet görünümlü araç ve rehber köpek gibi ürünler fuarın ilgi odağı oldu.

 • 02.12.2023 02 Ara 14:57 Kimya sektörü kasımda en çok ihracat yapan ikinci sektör oldu

  Kimya sektörü kasımda en çok ihracat yapan ikinci sektör oldu Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) verilerine göre, kimya sektörü kasımda 2,8 milyar dolarlık ihracat gerçekleştirerek en çok ihracat yapan ikinci sektör oldu. İKMİB Yönetim Kurulu Başkanı Adil Pelister, sektörün performansının artış gösterdiğini ve yıl sonu ihracatının 30 milyar doları geçmesini beklediklerini belirtti.

 • 02.12.2023 02 Ara 14:32 Antalya Kitap Fuarı'nda Ege'nin müzikal söyleşisi

  Antalya Kitap Fuarı'nda Ege'nin müzikal söyleşisi Antalya Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleştirilen Antalya Kitap Fuarı'nda şarkıcı Ege, müzikal söyleşisiyle fuara renk kattı. Fuar, yazar-okur buluşmaları ve imza günleriyle kitapseverlerin ilgisini çekiyor. Ezo Sunal da babası Kemal Sunal'ın kızı olmanın güzel bir duygu olduğunu belirtti. Sanatçı Ege ise yeni kitap müjdesini verdi.

 • 02.12.2023 02 Ara 12:53 Erzurum Ticaret Platformu kuruldu

  Erzurum Ticaret Platformu kuruldu Erzurumlu iş insanlarını bir araya getiren Erzurum Ticaret Platformu kuruldu.

 • 02.12.2023 02 Ara 12:06 KUDAKAF hazırlıkları sürüyor

  KUDAKAF hazırlıkları sürüyor Kuzeydoğu Anadolu Bölgesel Kariyer Fuarı (KUDAKAF), Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi koordinatörlüğünde ve Atatürk Üniversitesi'nin ev sahipliğinde, bölgede yer alan 7 üniversitenin paydaşlığında 18-19 Aralık 2023 tarihleri arasında Erzurum'da Recep Tayyip Erdoğan Fuar...

 • 01.12.2023 01 Ara 22:05 Uluslararası Antalya Piyano Festivali Başlıyor

  Uluslararası Antalya Piyano Festivali Başlıyor Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Uluslararası Antalya Piyano Festivali'nin her geçen yıl daha da büyüdüğünü belirtti. Festival, 9-22 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilecek ve klasik müzik, caz ve flamenko gibi farklı türlerde birçok yıldızı müzikseverlerle buluşturacak.

 • 01.12.2023 01 Ara 22:04 8. Uluslararası İstanbul Arapça Kitap Fuarı Başlıyor

  8. Uluslararası İstanbul Arapça Kitap Fuarı Başlıyor Bu yıl 'Arapça Bizi Birleştirir' temasıyla düzenlenecek olan 8. Uluslararası İstanbul Arapça Kitap Fuarı, 9-17 Aralık tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilecek. Fuarda, 30 ülkeden 250'yi aşkın yayınevi ve birçok etkinlik yer alacak. Fuarın ana teması Filistin'e dikkat çekmek olacak ve Filistin meselesine özel etkinlikler düzenlenecek.

 • 01.12.2023 01 Ara 19:34 Engelsizmir Kongresi İlk Gününde Bin 500 Ziyaretçiyi Ağırladı

  Engelsizmir Kongresi İlk Gününde Bin 500 Ziyaretçiyi Ağırladı İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 4. Uluslararası Engelsizmir Kongresi ilk gününde bin 500 ziyaretçiyi ağırladı. “Engellilik Alanında Yenilikçi Yaklaşımlar” konulu kongrede hem Engelsizmir Ulusal Karikatür Yarışması’nın kazananları ödüllerini aldı hem de Dokunulabilir Modern Sanat Seramik Eserler Sergisi’nin açılışı yapıldı.

 • 01.12.2023 01 Ara 18:58 19. Ankara Kitap Fuarı Başladı

  19. Ankara Kitap Fuarı Başladı 19'uncu Ankara Kitap Fuarı, ATO Congresium'da bugün başladı. 500'ü aşkın yayınevi ile sivil toplum kuruluşunun katıldığı fuar, 10 Aralık'a kadar devam edecek.

 • 01.12.2023 01 Ara 17:59 Engellilere İstanbul Havalimanı ve Metro Turu

  Engellilere İstanbul Havalimanı ve Metro Turu Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, bir grup engelliye Gayrettepe-İstanbul Havalimanı Metrosu ve İstanbul Havalimanı'nı gezdirdi. Engelliler, engelli dostu metro istasyonları ve havalimanı hizmetlerinden memnuniyetlerini dile getirdi.

 • 01.12.2023 01 Ara 17:39 Uluslararası Engelsizmir 2023 Kongresi Başladı...Başkan Soyer: "Engelsiz Bir Yaşam İçin Hepimiz Mücadele Etmek Zorundayız"

  Uluslararası Engelsizmir 2023 Kongresi Başladı...Başkan Soyer: 'Engelsiz Bir Yaşam İçin Hepimiz Mücadele Etmek Zorundayız' “Başka Bir Engelli Politikası Mümkün” vizyonuyla engelsiz ve ayrımsız bir kent yaratmayı hedefleyen İzmir Büyükşehir Belediyesi, uluslararası bir kongreye ev sahipliği yapıyor. Bu yıl dördüncüsü düzenlenen Uluslararası Engelsizmir 2023 Kongresi’nin açılışında konuşan Başkan Tunç Soyer, “Bir toplumda mağdur ve mazlumlar kendi haklarını savunmak zorunda kalıyorsa orada hiçbirimiz için adalet olamaz. Hak, hukuk yoktur.  Bu yüzden engelsiz bir yaşam için hepimiz mücadele etmek zorundayız” dedi.

 • 01.12.2023 01 Ara 17:37 19'uncusu düzenlenen Ankara Kitap Fuarı başladı

  19'uncusu düzenlenen Ankara Kitap Fuarı başladı BU yıl 19'uncusu düzenlenen Ankara Kitap Fuarı, Ankara Ticaret Odası (ATO) Fuar ve Kongre Merkezi'nde kapılarını açtı.

 • 01.12.2023 01 Ara 16:16 Milli Eğitim Bakanı Tekin, Engelsiz Yaşam Fuarı ve Farkındalık Zirvesi'ni ziyaret etti

  Milli Eğitim Bakanı Tekin, Engelsiz Yaşam Fuarı ve Farkındalık Zirvesi'ni ziyaret etti Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Anadolu Ajansının global iletişim ortağı olduğu Engelsiz Yaşam Fuarı ve Farkındalık Zirvesi'ni (EYAF EXPO 2023) ziyaret etti.

 • 01.12.2023 01 Ara 15:55 Engelsiz Yaşam Fuarı ve Farkındalık Zirvesi Açıldı

  Engelsiz Yaşam Fuarı ve Farkındalık Zirvesi Açıldı Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'nın ev sahipliğinde gerçekleştirilen Engelsiz Yaşam Fuarı ve Farkındalık Zirvesi, Eyüpsultan Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezi'nin katılımıyla İstanbul Fuar Merkezi'nde başladı. Engelli öğrencilerin ürettiği el emeği ürünlerin sergilendiği fuar, 30 Kasım - 3 Aralık tarihleri arasında ziyaretçilere açık olacak.

 • 01.12.2023 01 Ara 13:47 Engelsiz Yaşam Fuarı ve Farkındalık Zirvesi iş sahibi olmak isteyen engelli bireyleri sektörün öncü firmalarıyla buluşturdu

  Engelsiz Yaşam Fuarı ve Farkındalık Zirvesi iş sahibi olmak isteyen engelli bireyleri sektörün öncü firmalarıyla buluşturdu Engelsiz Yaşam Fuarı ve Farkındalık Zirvesi (EYAF EXPO 2023), Anadolu Ajansının global iletişim ortağı olduğu etkinlikte, engelli bireylerin iş sahibi olma hedefleri için sektörün öncü firmalarıyla bir araya geldi. Fuarda, engelli bireylerin erişebilir bir ortamda karşılanması, CV oluşturulması ve firmalarla görüşmelerin gerçekleştirilmesi gibi hizmetler sunuldu. Ayrıca, fuar kapsamında engelli bireylere yaşamlarını kolaylaştıracak araçlar ve medikal ürünlerin tanıtımı yapıldı.

 • 01.12.2023 01 Ara 12:38 Türkiye, Rusya'nın en büyük mobilya fuarına en büyük katılımı gerçekleştirdi

  Türkiye, Rusya'nın en büyük mobilya fuarına en büyük katılımı gerçekleştirdi Rusya'nın en büyük mobilya fuarı Mebel Fuarı'nda Türkiye, Rusya ve Çin'den sonra en büyük katılımı gerçekleştirerek 62 firma ile temsil edildi. Türk mobilya sektörünün gücünü gösteren fuara binden fazla katılımcı ve yaklaşık 100 bin ziyaretçi katıldı. Türkiye'nin Rusya pazarındaki payını artırmak için bu fırsatın iyi değerlendirilmesi gerektiği vurgulandı.

 • 01.12.2023 01 Ara 12:05 Türk teknoloji girişimleri Finlandiya'da "boy gösterdi"

  Türk teknoloji girişimleri Finlandiya'da 'boy gösterdi' Finlandiya'nın başkenti Helsinki'de her yıl düzenlenen teknoloji ve girişim sermayesi etkinliği Slush'a Türkiye'den katılan 30'dan fazla teknoloji girişimcisi, yatırımcı ve inovasyon tutkunlarıyla bir araya geldi.

 • 01.12.2023 01 Ara 10:32 Scan Global Logistics Büyük Çin Genel Müdürü: CISCE, şirketler için fırsat arayışı ve fikir edinme platformu

  Scan Global Logistics Büyük Çin Genel Müdürü: CISCE, şirketler için fırsat arayışı ve fikir edinme platformu Scan Global Logistics Büyük Çin Genel Müdürü Adam Fong, Çin Uluslararası Tedarik Zinciri Fuarı'nın (CISCE) şirketlerin fırsat arayışı ve fikir edinmesi için iyi bir platform olduğunu belirtti. Fong, fuarda Geely Otomobil'in metanol yakıtlı araçlarından haberdar olduklarını ve bu sayede metanol yakıtlı ürünlerin nakliyesi için ön hazırlık yapabileceklerini ifade etti. Scan Global Logistics'in, Çin'in bu platformu oluşturma ve uluslararası şirketleri bir araya getirme çabalarını takdir ettiğini söyleyen Fong, gelecekte daha fazla dostluk kurmayı ve ortaklık geliştirmeyi umduğunu belirtti.

 • 01.12.2023 01 Ara 01:56 Onlarca öğretmen 100. Yıl Öğretmenler Günü Balosu'nda buluştu

  Onlarca öğretmen 100. Yıl Öğretmenler Günü Balosu'nda buluştu Onlarca öğretmen 100. Yıl Öğretmenler Günü Balosu'nda buluştu Büyükçekmece'de 100. yıl Öğretmenler Günü Balosu gerçekleştirildi.

Advertisement