1 Aralık Pazar DHA Spor Gündemi - Son Dakika

1 Aralık Pazar DHA Spor Gündemi

2 ay önce

Roberto Mancini: Fatih Terim için üzgünüm"Türkiye'nin çok iyi oyuncuları var"SÜPER LİG14.00 Gaziantep Futbol Kulübü - Yukatel Denizlispor16.30 Medipol Başakşehir - Antalyaspor19.00 Trabzonspor - GalatasarayTFF 1'İNCİ LİG14.00 Cesar Grup Ümraniyespor - Akhisarspor14.

1 Aralık Pazar DHA Spor Gündemi, System.String[]

Roberto Mancini: Fatih Terim için üzgünüm

" Türkiye'nin çok iyi oyuncuları var"

SÜPER LİG

14.00 Gaziantep Futbol Kulübü - Yukatel Denizlispor

16.30 Medipol Başakşehir - Antalyaspor

19.00 Trabzonspor - Galatasaray

TFF 1'İNCİ LİG

14.00 Cesar Grup Ümraniyespor - Akhisarspor

14.00 Giresunspor - Adana Demirspor

16.30 Boluspor - Ekol Göz Menemenspor

19.00 Altay - Eskişehirspor

BEŞİKTAŞ

17.00 Siyah-beyazlılar, İstikbal Mobilya Kayserispor maçı hazırlıklarını tamamlayarak kampa girecek.

TFF 2'NCİ VE 3'ÜNCÜ LİGLERİ

İki ligde de 15'inci hafta maçları oynanacak.

BASKETBOL

ING Basketbol Süper Ligi

15.15 Frutti Extra Bursaspor - Gaziantep Basketbol

17.30 Pınar Karşıyaka - Fenerbahçe Beko

20.00 OGM Ormanspor - Meksa Yatırım Afyon Belediyespor

Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi

13.00 Çankaya Üniversitesi - OGM Ormanspor

15.15 Galatasaray - Beşiktaş TRC İnşaat

16.00 Bellona Kayseri Basketbol - BOTAŞ

VOLEYBOL

AXA Sigorta Efeler Ligi

14.00 Sorgun Belediyespor - Galatasaray HDI Sigorta

15.00 Spor Toto - Bursa Büyükşehir Belediyespor

17.00 Arhavi Voleybol - Tokat Belediye Plevne

19.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor - Fenerbahçe HDI Sigorta

AVRUPA LİGLERİ

14.30 Juventus - Sassuolo (Merih Demiral, Mert Müldür)

16.00 Athletic Bilbao - Granada (İsmail Köybaşı)

16.30 Rheindorf Altach - Wolfsberger ((Medipol Başakşehir'in UEFA Avrupa Ligi'ndeki rakibi)

16.30 Admira - Salzburg (Sinan Bakış)

17.00 Parma - Milan (Hakan Çalhanoğlu)

17.00 Wolverhampton - Sheffield United (Beşiktaş'ın UEFA Avrupa Ligi'ndeki rakibi)

17.30 M'gladbach - Freiburg (Medipol Başakşehir'in UEFA Avrupa Ligi'ndeki rakibi)

18.00 Basel - Young Boys (Trabzonspor'un UEFA Avrupa Ligi'ndeki rakibi)

18.45 Feyenoord - Zwolle (Orkun Kökçü)

19.30 Leicester City - Everton (Çağlar Söyüncü - Cenk Tosun)

20.00 Wolfsburg - Werder Bremen (Yunus Mallı - Ömer Toprak, Nuri Şahin)

20.30 Getafe - Levante (Trabzonspor'un UEFA Avrupa Ligi'ndeki rakibi)

22.00 Emmen - PSV (Ferhat Görgülü)

22.45 Hellas Verona - Roma (Medipol Başakşehir'in UEFA Avrupa Ligi'ndeki rakibi - Cengiz Ünder, Mert Çetin)

23.00 Monaco - Paris SG (Galatasaray'ın UEFA Şampiyonlar Ligi'ndeki rakibi)


Haber Yayın Tarihi: 01.12.2019 09:28 Kaynak: DHA

YORUMLAR


Son Dakika

Bir düğüne katılan oyuncu Bige Önal, rüzgarın esmesiyle frikik verdi
Kardeşinin karısıyla birlikte olan adamın mahkemedeki ifadesi kan dondurdu Eski NBA oyuncusu Delonte West, yol ortasında dövüldü

Son Dakika Haberleri