Son Dakika Haberleri: Kemerhisar Belediyesi Yeni Hizmet Binası Açılışı Yapıldı

Kemerhisar Belediyesi Yeni Hizmet Binası Açılışı Yapıldı

2 yıl önce

Kemerhisar Belediyesi yeni hizmet binası ve İçmeceler Şifalı Su Tesisinin açılışı düzenlenen törenle yapıldı.

Kemerhisar Belediyesi Yeni Hizmet Binası Açılışı Yapıldı, System.String[]
Kemerhisar Belediyesi yeni hizmet binası ve İçmeceler Şifalı Su Tesisinin açılışı düzenlenen törenle yapıldı.

Kemerhisar'da düzenlenen törene,  CHP  Niğde  Milletvekili  Ömer Fethi Gürer,  Hatay  Milletvekili  Serkan Topal,  Kayseri  Milletvekili  Çetin Arık, Genel Başkanı Danışmanı Recep Cengiz,  CHP  Niğde İl Başkanı Erhan Adem, parti üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

İlk program  Kemerhisar Belediyesinin yenilenen hizmet binasının açılışı yapıldı. Çok sayıda vatandaşın katıldığı açılış programından sonra şifalı su olan İçmeceler Şifalı Su Tesisinin açılış kurdelesini misafir milletvekilleri kesti.

Niğde'nin ihmal edilmiş bir il olduğunu söyleyen  Niğde  Milletvekili  Ömer Fethi Gürer; "Bu il için hepimizin yapacakları var. Bu süreçte  Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkanlığının olduğu  Bozköy'de,  Yıldıztepe'de, Aktaş'ta,  Azatlı'da başkanlarımız gerçekten güzel çalışmalar yürütüyor.  Kemerhisar'da bizim güney  Kapadokya'nın başkentine de her şey yakışıyor. Biz her konuda bu bağlamda desteklerimizi vermeye devam edeceğiz." dedi.

Kemerhisar'da hizmetlerin eksik kaldığını ve dönemlerinde bir çok hizmete imza attıklarını belirten  Kemerhisar Belediye Başkanı Beytullah Kirazcı ise; "  Kemerhisar'ın misafirleri değil ev sahibisiniz. Hiç kimsenin sizlere misafir gibi davranmasına izin vermeyin. Bana ve  Kemerhisar'a yapılan tüm haksızlıkların karşısında dimdik durun. Çünkü iyiler susarsa kötüler çok konuşur. Hepiniz biliyorsunuz 2 yıl önce burası ne durumdaydı. 10 yıllık iktidar döneminden kalan bir tane eser gösterin. Hani hükümetten yana her şey yapılacaktı. Biz iki yıl içerisinde yaptığımız eserleri artık biz bile sayamaz hale geldik." diye konuştu.

Programda misafir Milletvekilleri  Hatay  Milletvekili  Serkan Topal,  Kayseri  Milletvekili  Çetin Arık, Genel Başkanı Danışmanı Recep Cengiz birer konuşma yaptı.

Konuşmalardan sonra yeni Belediye Hizmet Binasının kurdelesi kesildikten sonra misafirler binayı gezerek incelemelerde bulundu.

Belediye hizmet binası açılışı sonrası İçmece Şifalı Su Tesisinin de açılışı yapılarak program sona erdi. - NİĞDE
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!


Son Ankette 3 Parti Barajı Geçti, İyi Parti ve HDP Çakıldı Final Yapacağı Konuşulan Çocuklar Duymasın, Dün Akşam Yayınlanmadı
Bakanlar Kurulunun Ardından, Flaş NATO Kararı: Türkiye, Katkı Sunmaya Devam Edecek