Söylenecek söz yok! Canlı yayın açıp Türkiye'yi yasa boğan depremle alay ettiler - Son Dakika

Söylenecek söz yok! Canlı yayın açıp Türkiye'yi yasa boğan depremle alay ettiler

08.02.2023 11:45

Merkez üssü Kahramanmaraş olan iki büyük depremin ardından sosyal medyaya düşen bir görüntü vicdanları yaraladı. Görüntülerde iki genç kızın, "Allah'ım sen bu ülkeye bir daha deprem nasip eyle. İnşallah yine bir deprem olsun yerle bir olsun buralar." sözleri herkesi çıldırttı.

Kahramanmaraş merkezli gerçekleşen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremler büyük yıkıma neden oldu. Kahramanmaraş'ın yanı sıra Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Şanlıurfa, Adıyaman, Gaziantep, Malatya ve Hatay'da çok sayıda bina yıkıldı.

TEPKİ ÇEKEN GÖRÜNTÜLER

Depremler, binlerce vatandaşımızın aramızdan ayrılmasına neden oldu. Türkiye ve dünyanın dört bir yanından afet bölgesine arama kurtarma ekipleri ve yardım malzemeleri gönderilirken, sosyal medyaya düşen bir görüntü vicdanları sızlattı.

"İNŞALLAH YİNE BİR DEPREM OLSUN, YERLE BİR OLSUN BURALAR"

Bir sosyal medya programında canlı yayın yapan iki genç kızın kullandığı ifadeler tepki çekti. Genç kızlar, " Allah'ım sen bu ülkeye bir daha deprem nasip eyle. İnşallah yine bir deprem olsun yerle bir olsun buralar." şeklinde skandal sözler sarf etti. Videoda görünmeyen üçüncü bir kişi ise, "Şimdi ağlayacaklar, yapmayın kız." dedi. Şahıslar daha sonra uzun süre gülüp kahkaha attı.

SOSYAL MEDYA KULLANICILARI İSYAN ETTİ

Videoya çok sayıda tepki yağdı. Görüntülerin ardından bazı sosyal medya kullanıcıları, İçişleri Bakanlığı, Emniyet ve Jandarma'yı etiketleyerek harekete geçilmesini istedi.

YORUMLAR (47)
  • Rifat Kose: Vatansizlik boyle birsey işte,acinacak haline ne yaparsin anca gulersin :) Cevap Yaz 2 1 Yayından Kaldır
  • adem yıldız: Ulan Allah belanızı vermiş farkında değilsiniz yüce Allah sizleri de bu durumdan daha beter şekilde imtihan etmez inşallah Cevap Yaz 17 1 Yayından Kaldır
  • Cuma Aslan: Emnniyet teşkilatımızdan ve birliklerimiz den bu görüntülerdeki şahızlara ulaşıp gereğinin arz edilmesini rica ediyorum hatta mümkünse bunları bulup getirin deprem bölgesine bizzat deprem zede madurlarimiz cezasını versin hiç bir kendini bilmez aciz müslümanlıkla alakası olmayan bu pislikler benim insanlarımıza bu şekil davranmaz buna inanıyorumki emnniyet teşkilatımız illaki ulaşacak sizlere ve en büyük cezayı işlemlerle yargılanacaksınız Cevap Yaz 44 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Deprem bölgesinde sanatçı dayanışması Deprem bölgesinde sanatçı dayanışması Şehir dışındaki ailesinin yanına gidecekken depreme yakalandı! Kendisi kurtuldu, oğlu öldü Şehir dışındaki ailesinin yanına gidecekken depreme yakalandı! Kendisi kurtuldu, oğlu öldü Şehir dışına ailesinin yanına gitmek isterken depreme tutuldu! Kendini kurtardı, oğlu hayatını kaybetti Şehir dışına ailesinin yanına gitmek isterken depreme tutuldu! Kendini kurtardı, oğlu hayatını kaybetti

Son Dakika Güncel Söylenecek söz yok! Canlı yayın açıp Türkiye'yi yasa boğan depremle alay ettiler - Son Dakika


Advertisement