Son dakika Karadeniz Sahil Yolu haberleri, Karadeniz Sahil Yolu son dakika, son dakika Karadeniz Sahil Yolu

Son Dakika Karadeniz Sahil Yolu Haberleri

 • Trabzon'da sebze yüklü tırın çarptığı kazada sürücü hayatını kaybetti
  16:28 Trabzon'da sebze yüklü tırın çarptığı kazada sürücü hayatını kaybetti

  Trabzon'un Sürmene ilçesinde sebze yüklü bir tır, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu üst geçidin beton ayağına çarptı. Kazada tır sürücüsü hayatını kaybederken, sebze dolu kasaların yola savrulması nedeniyle ulaşım bir süre durdu. Polis ekipleri, dökülen malzemelerin toplanmasının ardından yolu ulaşıma açtı.

 • Trabzon'da Gürcistan plakalı tırın kaza yapması sonucu sebzeler yola savruldu
  16:02 Trabzon'da Gürcistan plakalı tırın kaza yapması sonucu sebzeler yola savruldu

  Trabzon'un Sürmene ilçesinde bir Gürcistan plakalı tırın orta refüje çıkması sonucu dorsesinde bulunan sebzeler yola savruldu. Kaza sonucunda tır sürücüsü hayatını kaybederken, Karadeniz Sahil Yolu'nda uzun kuyruklar oluştu. Kazayla ilgili soruşturma devam ederken, yola savrulan sebzeler polis ekipleri ve vatandaşların yardımıyla temizlendi ve trafiğe açıldı.

 • Maça giden taraftarları taşıyan midibüs tıra çarptı: 6 yaralı
  20 Şub Maça giden taraftarları taşıyan midibüs tıra çarptı: 6 yaralı

  Trabzon'da maça gitmek isteyen taraftarların içinde bulunduğu midibüsün tıra çarpması sonucu 6 kişi yaralandı. Kaza, Karadeniz Sahil Yolu Rize-Trabzon istikametinde meydana geldi. Sürücü araç içerisinde sıkışırken, çarpmanın etkisiyle yaralanan taraftarlar hastanelere kaldırıldı. Ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanıyor.

 • Trabzon'da Midibüs Tıra Çarptı: 5 Yaralı
  20 Şub Trabzon'da Midibüs Tıra Çarptı: 5 Yaralı

  Trabzon'da, Çaykaraspor taraftarlarını maça götüren midibüs, tıra arkadan çarptı. Kazada midibüsün sürücüsü ile 5 taraftar yaralandı. Yaralılar hastaneye kaldırıldı.

 • Trabzon'da midibüsün tıra çarpması sonucu 6 kişi yaralandı
  20 Şub Trabzon'da midibüsün tıra çarpması sonucu 6 kişi yaralandı

  Trabzon'da maça gitmek isteyen taraftarların içinde bulunduğu midibüs, Karadeniz Sahil Yolu'nda ani fren yapan bir tıra çarptı. Kazada 6 kişi yaralandı. Sürücü ve taraftarların durumlarının iyi olduğu öğrenilirken, kazayla ilgili soruşturma devam ediyor.

 • Gençlik ve Spor Bakanı: 'Erdoğan, Gazze'de çocuklar katledilirken sesini yükselten tek lider'
  17 Şub Gençlik ve Spor Bakanı: 'Erdoğan, Gazze'de çocuklar katledilirken sesini yükselten tek lider'

  Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Rize'de düzenlenen mitingde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Gazze'de çocukların katledilmesine karşı tek lider olduğunu belirterek, Erdoğan ile beraber yol yürümeye devam edeceklerini söyledi. Ayrıca, Bakan Bak ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Rize'de yapılan hizmetleri ve projeleri anlattılar.

 • Sarp Sınır Kapısı'nda Tır Parkı İçin Çalışma Başlatılacak
  17 Şub Sarp Sınır Kapısı'nda Tır Parkı İçin Çalışma Başlatılacak

  Sarp Sınır Kapısındaki yoğunluk nedeniyle tır kuyruklarının önüne geçmek için tır parkı için çalışma başlatılacağı belirtildi. Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erkut Çelebi, Sarp Sınır Kapısındaki yoğunluğun azaltılması için çalışmalar yürütüldüğünü söyledi. Sarp Sınır Kapısında alan yetersizliği nedeniyle kilometrelerce uzunlukta tır kuyrukları oluştuğunu belirten Çelebi, tır parkı yapılmasıyla yoğunluğun azaltılacağını ifade etti.

 • Türkiye, Avrupa'da ve dünyada en büyük spor tesisi yatırımı yapan ülke konumunda
  16 Şub Türkiye, Avrupa'da ve dünyada en büyük spor tesisi yatırımı yapan ülke konumunda

  Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Türkiye'nin 21 yılda yaptığı yatırımlarla Avrupa'da ve dünyada en büyük spor tesisi yatırımı yapan ülke konumunda olduğunu söyledi.

 • Artvin Hopa'da kamyonun park halindeki tıra çarpması sonucu 2 kişi yaralandı
  16 Şub Artvin Hopa'da kamyonun park halindeki tıra çarpması sonucu 2 kişi yaralandı

  Artvin'in Hopa ilçesinde park halindeki bir tıra çarpan kamyonun kazasında 2 kişi yaralandı. Yaralılar hastaneye kaldırıldı.

 • Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, yerel yönetim tercihlerinden dolayı cezalandırma olmadığını söyledi
  14 Şub Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, yerel yönetim tercihlerinden dolayı cezalandırma olmadığını söyledi

  Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Trabzon'da muhtarlarla bir araya gelerek, yerel yönetim tercihlerinden dolayı cezalandırma olmadığını belirtti. Uraloğlu, Trabzon'a verilen destekten dolayı teşekkür etti ve projelerin tamamlanması için işbirliği çağrısında bulundu.

 • Trabzon'da tırın tünel duvarına çarpması sonucu sürücü yaralandı
  12 Şub Trabzon'da tırın tünel duvarına çarpması sonucu sürücü yaralandı

  Trabzon'un Ortahisar ilçesinde seyir halindeki bir tır, Karadeniz Sahil Yolu Çömlekçi Tüneli'nde tünel duvarına çarptı. Kazada hafif yaralanan sürücü hastaneye kaldırıldı. Kaza nedeniyle trafikte aksamalar yaşandı.

 • Artvin'de Tehlikeli Kayalar Kontrollü Şekilde Temizleniyor
  05 Şub Artvin'de Tehlikeli Kayalar Kontrollü Şekilde Temizleniyor

  Artvin'de Karadeniz Sahil Yolu'nun Hopa-Kemalpaşa-Sarp Sınır Kapısı güzergahında bulunan tehlikeli kayalar, endüstriyel dağcılar tarafından kontrollü bir şekilde temizleniyor. Heyelanlar nedeniyle trafiği olumsuz etkileyen bölgede Karayolları Bölge Müdürlüğü tarafından başlatılan çalışma sayesinde yamaçlardaki riskli kayalar levye, kriko ve patlatma yöntemleriyle düşürülüyor.

 • Trabzon'da Kanuni Bulvarı çalışmaları devam ediyor
  04 Şub Trabzon'da Kanuni Bulvarı çalışmaları devam ediyor

  Trabzon'da yapımı devam eden Kanuni Bulvarı'nın son 7-8 kilometrelik kısmında çalışmalar sürüyor. Proje, şehir içi ulaşımı ve şehircilik açısından önemli bir adım olarak değerlendiriliyor.

 • Trabzon'da Kanuni Bulvarı Yolu'nun tamamlanan bölümleri trafiğe açılıyor
  04 Şub Trabzon'da Kanuni Bulvarı Yolu'nun tamamlanan bölümleri trafiğe açılıyor

  Trabzon'da yapımı devam eden Kanuni Bulvarı Yolu'nun tamamlanan bölümleri trafiğe açılırken, son 7-8 kilometrelik kısmında çalışmalar sürüyor. Kanuni Bulvarı, şehrin Yıldızlı Mahallesi ile Akoluk arasında geçişi sağlayacak.

 • Ulaştırma Bakanı: Hızlı tren projesi Samsun, Sarp ve Trabzon'u da kapsayacak
  03 Şub Ulaştırma Bakanı: Hızlı tren projesi Samsun, Sarp ve Trabzon'u da kapsayacak

  Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, hızlı tren projesinin Ankara'dan Sivas'a ulaştığını belirterek, Kırıkkale'den Çorum'a, oradan Samsun'a ulaştıracaklarını ve proje çalışmalarını bu sene başlatacaklarını söyledi. Ayrıca, AK Parti belediyeciliği ile yapılan hizmetlerin kabul edildiğini ve Trabzon'da da devam edeceklerini ifade etti.

 • Ulaştırma Bakanı: Samsun-Sarp demir yolunun proje çalışmaları başlıyor
  03 Şub Ulaştırma Bakanı: Samsun-Sarp demir yolunun proje çalışmaları başlıyor

  ULAŞTIRMA ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Samsun'dan ve Sarp'a giden ve Trabzon'un da içinde bulunduğu demir yolunun proje çalışmalarını bu sene başlatıyoruz; artık eyleme geçtik. Bunu Allah'ın izniyle bütün Karadeniz ve Trabzon görecek dedi.

 • Ulaştırma Bakanı: Samsun-Sarp demir yolunun proje çalışmaları başlıyor
  03 Şub Ulaştırma Bakanı: Samsun-Sarp demir yolunun proje çalışmaları başlıyor

  Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Samsun-Sarp demir yolunun proje çalışmalarının bu sene başlayacağını açıkladı. Aday tanıtım töreninde konuşan Bakan Uraloğlu, Karadeniz ve Trabzon'un bu projeyi gerçekleştireceğini belirtti. Cumhurbaşkanı Erdoğan da telefonla bağlanarak destek mesajı verdi.

 • Bakan Uraloğlu, 'Trabzon Sürdürülebilir Kentsel Ulaşım Planı Projesi' toplantısında konuştu Açıklaması
  26 Oca Bakan Uraloğlu, "Trabzon Sürdürülebilir Kentsel Ulaşım Planı Projesi" toplantısında konuştu Açıklaması

  Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Türkiye'nin ulaştırma alanında Avrupa Birliği (AB) müktesebatıyla uyumlu yüksek standart ve kuralları uygulama çalışmalarını kararlılıkla sürdürdüğünü söyledi.

 • Ordu'da Kırmızı Işıkta Karşıya Geçmeye Çalışan İki Yaya Taksiye Çarptı
  24 Oca Ordu'da Kırmızı Işıkta Karşıya Geçmeye Çalışan İki Yaya Taksiye Çarptı

  Ordu'nun Altınordu ilçesinde kırmızı ışıkta karşıya geçmeye çalışan Suna Köse ve Semiha Başar'a taksi çarptı. Yaralanan Köse hastanede yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Başar'ın ise hayati tehlikesi devam ediyor.

 • Ordu'da kırmızı ışıkta geçmeye çalışan yayalara taksi çarptı
  23 Oca Ordu'da kırmızı ışıkta geçmeye çalışan yayalara taksi çarptı

  Ordu'nun Altınordu ilçesinde kırmızı ışıkta karşıya geçmeye çalışan Suna Köse ve Semiha Başar'a taksi çarptı. Yaralanan Köse ve Başar tedavi altına alındı. Kazanın ardından yol tek şeride düştü.

 • Hastane yolunda dehşeti yaşadılar: Araç 10 dakikada küle döndü
  23 Oca Hastane yolunda dehşeti yaşadılar: Araç 10 dakikada küle döndü

  Ordu'da seyir halindeki hafif ticari araç çıkan yangın sonrası 10 dakika sürmeden küle döndü. Yangında can kaybı ve yaralanan olmadı. Olay, Karadeniz Sahil Yolu üzeri, Samsun-Ordu yolu tünel çıkışında meydana geldi. Araçtakiler 112 Acil Çağrı Merkezi'ne ihbarda bulundu, yaklaşık 10 dakika içerisinde araç tamamen yanarak küle döndü. Olay yerine sevk edilen itfaiye ekipleri yangına müdahale ederek söndürdü.

 • Ordu'da seyir halindeki hafif ticari araç yangında küle döndü
  23 Oca Ordu'da seyir halindeki hafif ticari araç yangında küle döndü

  Ordu'da seyir halindeki hafif ticari araç, çıkan yangın sonrası 10 dakika sürmeden küle döndü. Yangında can kaybı ve yaralanan olmadı. Olay, Karadeniz Sahil Yolu üzeri, Samsun-Ordu yolu tünel çıkışında meydana geldi. Araçtakiler zamanında araçtan çıkarak canlarını kurtardı. Yangına müdahale eden itfaiye ekipleri yangını söndürdü. Polis ve jandarma ekipleri olayla ilgili inceleme başlattı.

 • Rize'de otomobil ile hafif ticari araç çarpıştı: 6 yaralı
  21 Oca Rize'de otomobil ile hafif ticari araç çarpıştı: 6 yaralı

  Rize'nin Derepazarı ilçesinde meydana gelen trafik kazasında, otomobil ile hafif ticari araç çarpıştı. Kazada, sürücüler ile 4 kişi yaralandı ve yaralılar Rize Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı.

 • Trabzon'da trafik kazasında aynı aileden 5 kişi yaralandı
  16 Oca Trabzon'da trafik kazasında aynı aileden 5 kişi yaralandı

  Trabzon'un Çarşıbaşı ilçesinde meydana gelen trafik kazasında, aynı aileden 5 kişi yaralandı. Karadeniz Sahil Yolu'nda meydana gelen kazada otomobil, kamyonete çarptıktan sonra refüje ve sinyalizasyon direğine çarparak devrildi. Kazada yaralanan aile üyeleri Vakfıkebir Devlet Hastanesine kaldırıldı. Kaza nedeniyle Karadeniz Sahil Yolu'nda trafik bir süre tek şeritten kontrollü sağlandı.

 • Trabzon'da buzlanma nedeniyle kaza: Yabancı sürücü hafif yaralandı
  14 Oca Trabzon'da buzlanma nedeniyle kaza: Yabancı sürücü hafif yaralandı

  Trabzon'un Sürmene ilçesinde Karadeniz Sahil Yolu'nda meydana gelen kazada, buzlanma nedeniyle kontrolden çıkan TIR bariyerlere çarptı. Kazada, TIR'ın yabancı uyruklu sürücüsü hafif yaralandı. Kaza nedeniyle yol kısa süreliğine trafiğe kapandı.

 • Trabzon'da 5 düzensiz göçmen yakalandı
  11 Oca Trabzon'da 5 düzensiz göçmen yakalandı

  Trabzon'da, yurda yasa dışı yollarla girdiği tespit edilen 5 düzensiz göçmen, Karadeniz Sahil Yolu'nda durdurulan bir araçta yakalandı. Araçta bulunan düzensiz göçmenlere aracılık ettiği ileri sürülen C.Ç. de gözaltına alındı. Göçmenler İl Göç İdaresi Müdürlüğüne gönderilirken, C.Ç. hakkında adli soruşturma devam ediyor.

 • Giresun'da kamyonet ile kamyon çarpışması: 1 kişi hayatını kaybetti
  11 Oca Giresun'da kamyonet ile kamyon çarpışması: 1 kişi hayatını kaybetti

  Giresun'un Eynesil ilçesinde meydana gelen trafik kazasında, plakası henüz öğrenilemeyen bir kamyon ile 28 TB 667 plakalı kamyonet çarpıştı. Kazada ağır yaralanan kamyonet sürücüsü Ercan Gül, hastanede yapılan müdahaleye rağmen hayatını kaybetti.

 • Trabzon'da Geziye Çıkan Arkadaş Grubunun İçinde Bulunduğu Otomobil Kaza Yaptı: 2 Ölü, 2 Yaralı
  09 Oca Trabzon'da Geziye Çıkan Arkadaş Grubunun İçinde Bulunduğu Otomobil Kaza Yaptı: 2 Ölü, 2 Yaralı

  Trabzon'un Sürmene ilçesinde geziye çıkan arkadaş grubunun içinde bulunduğu otomobil, yağmur nedeniyle kayganlaşan yolda sürücüsünün kontrolünden çıkarak bariyere çarptı. Kazada, Serhat Yılmaz ve Emirhan Bodur hayatını kaybederken, 2 kişi yaralandı. Kaza nedeniyle yol trafiğe kapanırken, hurda haline gelen araç çekiciyle kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

 • Trabzon'da Otomobil Faciası: 2 Ölü, 2 Yaralı
  09 Oca Trabzon'da Otomobil Faciası: 2 Ölü, 2 Yaralı

  Samsun'dan Artvin'e gitmek isteyen 4 arkadaşın yolculuğu Trabzon'da faciayla bitti. Trabzon'un Sürmene ilçesinde bariyere saplanan otomobilin ikiye bölünmesi sonucu 2 kişi hayatını kaybetti, 2 kişi ise yaralandı. Kazayla ilgili soruşturma sürüyor.

 • Trabzon'da Otomobil Kazası: 2 Ölü, 2 Ağır Yaralı
  09 Oca Trabzon'da Otomobil Kazası: 2 Ölü, 2 Ağır Yaralı

  Trabzon'un Sürmene ilçesinde meydana gelen otomobil kazasında, araç bariyerlere çarptı. Kazada, Emirhan Bodur ve Serhat Yılmaz hayatını kaybederken, sürücü Altan Ekdi ile Durmuş Karaköse ağır yaralandı. Yaralılar hastaneye kaldırıldı. Kazanın şiddetiyle aracın tavan kısmı koptu.

 • Trabzon'da trafik kazasında 2 kişi öldü, 2 kişi yaralandı
  09 Oca Trabzon'da trafik kazasında 2 kişi öldü, 2 kişi yaralandı

  Trabzon'un Sürmene ilçesinde meydana gelen trafik kazasında aynı araçta bulunan 2 kişi hayatını kaybetti, 2 kişi ise yaralandı. Kazanın nedeni olarak aşırı hız ve dikkatsizlik gösteriliyor. Yaralılar hastaneye kaldırılırken, kaza nedeniyle yol trafiğe kapatıldı.

 • Derepazarı Mandalinası Hasadı Verimli Geçti, Ancak Satışlar Düştü
  03 Oca Derepazarı Mandalinası Hasadı Verimli Geçti, Ancak Satışlar Düştü

  Rize'nin Derepazarı ilçesinde yetişen Derepazarı mandalinasının bu yıl hasadı verimli geçti. Ancak, mandalina satışlarının düştüğü belirtildi. Mandalina satıcıları, geçen yıla göre satışların düşük olduğunu ifade etti. Derepazarı mandalinası doğal ve aroması yüksek olduğu için tercih edilen bir mandalina olarak biliniyor.

 • Türkiye'de 2023 böyle geçti: Temmuz
  26 Ara Türkiye'de 2023 böyle geçti: Temmuz

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Litvanya'nın başkenti Vilnius'ta yapılan NATO Liderler Zirvesi'ndeki rolü, temmuz ayına damgasını vurdu.

 • Artvin'de heyelan: Karayolu ulaşıma kapandı
  21 Ara Artvin'de heyelan: Karayolu ulaşıma kapandı

  Artvin'in Hopa ile Kemalpaşa ilçeleri arasında meydana gelen heyelan sonucunda yamaçtan kopan toprak ve kaya parçaları Karadeniz Sahil Yolu'nu ulaşıma kapattı. Karayolu ekiplerinin başlattığı çalışma sonucunda yol trafiğe tek yönlü olarak açıldı.

 • Trabzon'da tünelin üst kesimindeki patika yolda genç hayatını kaybetti
  20 Ara Trabzon'da tünelin üst kesimindeki patika yolda genç hayatını kaybetti

  Trabzon'un Gazipaşa Mahallesi'nde, Karadeniz Sahil Yolu güzergahındaki tünelin üst kesimindeki patika yolda yürüyen Burak Özbek (28) dengesini kaybederek kayalıklara düştü. Ağır yaralanan Özbek hastaneye kaldırıldı ancak kurtarılamadı. Ceset Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

 • Trabzon'da tünelin üstünden düşen genç hayatını kaybetti
  20 Ara Trabzon'da tünelin üstünden düşen genç hayatını kaybetti

  Trabzon'da tünelin üstündeki yaya yolundan geçtiği sırada dengesini kaybeden Burak Özbek (28), kara yoluna düşerek hayatını kaybetti. Olayın ardından bölgeye sağlık ekibi sevk edildi ancak genç kurtarılamadı. Soruşturma başlatıldı.

 • Trabzon'da tıra arkadan çarpan araçta 5 kişi yaralandı
  20 Ara Trabzon'da tıra arkadan çarpan araçta 5 kişi yaralandı

  Trabzon'un Yomra ilçesinde, sürücüsü öğrenilemeyen hafif ticari araç, Karadeniz Sahil Yolu'nda seyir halindeki bir tıra arkadan çarptı. Kazada 5 kişi yaralandı ve hastanelere kaldırıldı. Trafik bir süre tek şeritten kontrollü sağlandı.

 • Artvin'de heyelan sonucu kara yolunda ulaşım kapandı
  20 Ara Artvin'de heyelan sonucu kara yolunda ulaşım kapandı

  Artvin'in Kemalpaşa ilçesinde meydana gelen heyelan sonucu Kemalpaşa-Hopa kara yolu tek yönlü ulaşıma kapandı. Karayolları ekipleri, temizlik çalışmalarına başladı.

 • Karadeniz Sahil Yolu'nda heyelan: Ulaşım kapandı
  20 Ara Karadeniz Sahil Yolu'nda heyelan: Ulaşım kapandı

  Artvin'in Hopa ile Kemalpaşa ilçeleri arasında meydana gelen heyelan, yamaçtan kopan toprak ve kaya parçaları nedeniyle Karadeniz Sahil Yolu'nu ulaşıma kapattı. Karayolu ekipleri çalışma başlatarak trafiği tek yönlü olarak açtı.

 • Trabzon'da Hafif Ticari Araç Kazası: 2 Kişi Yaralandı
  10 Ara Trabzon'da Hafif Ticari Araç Kazası: 2 Kişi Yaralandı

  Trabzon'un Ortahisar ilçesinde meydana gelen hafif ticari araç kazasında 2 kişi yaralandı. Araç bariyerlere çarparak devrildi. Yaralılar hastaneye kaldırıldı ve durumları iyi.

 • Trabzon'da balık fabrikaları nedeniyle ilçe hamsi kokuyor
  08 Ara Trabzon'da balık fabrikaları nedeniyle ilçe hamsi kokuyor

  Trabzon'un Çarşıbaşı ilçesinde bulunan balık fabrikaları nedeniyle yıllardır balık av mevsimi boyunca ilçeyi saran hamsi kokusuna bir çözüm bulunamaması halkın tepkisini çekiyor. İlçe sakinleri, tarım ürünlerine ve balkonda kurutulan elbiselere bile sinen bu kokudan mağdur olduklarını belirtiyor.

 • Kıyı Dolgu Alanları Ekosisteme ve Yaşama Zarar Veriyor
  07 Ara Kıyı Dolgu Alanları Ekosisteme ve Yaşama Zarar Veriyor

  Türkiye Tabiatını Koruma Derneği (TTKD) Bilim Danışmanı Dr. Erol Kesici, kıyı dolgu alanlarının sayısı ve olumsuzluklarına dikkat çekerek, bu dolguların ekosistemlere ve yaşam alanlarına zarar verdiğini belirtti. Ayrıca, yapay dolguların deprem açısından da sorunlu olduğunu vurgulayan Dr. Kesici, deniz ve suyun yolunu, yatağını bırakmadığı gibi dolgu alanlarını da geri alacağını söyledi.

 • Rize'de hafif ticari araç ahşap atölyesine çarptı
  06 Ara Rize'de hafif ticari araç ahşap atölyesine çarptı

  Rize'de bir hafif ticari araç, direksiyon hakimiyetini kaybederek otizmli çocukların eğitim gördüğü ahşap hobi atölyesine çarptı. Çarpmanın etkisiyle atölye kullanılamaz hale geldi. Kazada can kaybı yaşanmazken, dernek başkanı üzüntülü olduklarını ancak sevinçli olduklarını belirtti.

 • Uzmanlardan fırtınadan zarar gören Karadeniz Sahil Yolu ve mendirekler için uyarı
  05 Ara Uzmanlardan fırtınadan zarar gören Karadeniz Sahil Yolu ve mendirekler için uyarı

  KTÜ İnşaat Mühendisliği Bölümü Hidrolik Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Ömer Yüksek, Doğu Karadeniz Bölgesi'nde geçtiğimiz hafta etkili olan fırtınanın Karadeniz Sahil Yolu ve mendireklere zarar verdiğini belirterek yapıların yüksek dalgalara göre projelendirilmesi gerektiğini vurguladı. Hopa'nın kıyı tahribatları açısından şansız bir bölge olduğunu ifade eden Yüksek, doğal afetlerin engellenemeyeceğini ancak önlemlerin alınması gerektiğini söyledi.

 • Rize'de otomobil minibüse çarptı: 4 yaralı
  28 Kas Rize'de otomobil minibüse çarptı: 4 yaralı

  Rize'nin Çayeli ilçesinde meydana gelen kazada, otomobil minibüse çarptı ve 2'si ağır olmak üzere 4 kişi yaralandı. Yaralılar hastaneye kaldırıldı, polis soruşturma başlattı.

 • Rize'de iki aracın çarpışması sonucu 4 kişi yaralandı
  28 Kas Rize'de iki aracın çarpışması sonucu 4 kişi yaralandı

  Rize'de meydana gelen trafik kazasında 2'si ağır olmak üzere 4 kişi yaralandı. Kazada minibüs ile otomobil çarpıştı ve yaralılar hastaneye kaldırıldı.

 • Rize'de trafik kazası: 2'si ağır 4 yaralı
  28 Kas Rize'de trafik kazası: 2'si ağır 4 yaralı

  Rize'nin Çayeli ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 2'si ağır 4 kişi yaralandı. Kazada, sürücülerin sağlık durumunun ağır olduğu belirtildi.

 • Rize'nin Fındıklı İlçesindeki İşletme Tsunamiyi Yaşadı
  28 Kas Rize'nin Fındıklı İlçesindeki İşletme Tsunamiyi Yaşadı

  Rize'nin Fındıklı ilçesinde deniz kenarındaki bir işletme, dev dalgaların hedefi oldu. Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde, dalgaların işletmeye girişi adeta bir tsunami felaketini andırıyor.

 • Dalgalar insanlığın pisliğini gün yüzüne çıkardı
  28 Kas Dalgalar insanlığın pisliğini gün yüzüne çıkardı

  Rize'de fırtınanın ardından ortaya çıkan görüntüler pes dedirtti. Karadeniz Sahil Yolu'nu sular altında bırakan dev dalgalar, doğaya bırakılan çöpleri de beraberinde getirdi.

 • Rize'nin Fındıklı ilçesinde deniz kenarındaki işletme adeta tsunamiyi yaşadı
  27 Kas Rize'nin Fındıklı ilçesinde deniz kenarındaki işletme adeta tsunamiyi yaşadı

  Rize'nin Fındıklı ilçesinde dev dalgaların hedefi olan deniz kenarındaki sosyal tesis bir anda dalgaların hedefi olurken, güvenlik kameralarına yansıyan o anlar adeta bir tsunami felaketini andırdı. Çayeli ilçesinde ise dalgalar nedeniyle Karadeniz Sahil yolu sular altında kaldı.

 • Karadeniz Sahil Yolu'nda Fırtına Nedeniyle Oluşan Su Birikintileri Sürücülere Zor Anlar Yaşattı
  27 Kas Karadeniz Sahil Yolu'nda Fırtına Nedeniyle Oluşan Su Birikintileri Sürücülere Zor Anlar Yaşattı

  ARTVİN'in Kemalpaşa ilçesinde etkili fırtınada Karadeniz Sahil Yolu'na ulaşan dalgalar nedeniyle oluşan su birikintileri sürücülere zor anlar yaşattı. Dalgaların ulaştığı sahil yolunda, suyun bir aracın içine girme anları da cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

 • Artvin'de fırtına nedeniyle Karadeniz Sahil Yolu su altında kaldı
  27 Kas Artvin'de fırtına nedeniyle Karadeniz Sahil Yolu su altında kaldı

  Artvin'in Karadeniz sahilindeki Kemalpaşa ilçesinde fırtına nedeniyle oluşan dalgalar ulaşımda aksamalara yol açtı. Kemalpaşa Tüneli çıkışı ile balıkçı barınaklarının bulunduğu Kemalpaşa Limanı mevkisinde Karadeniz Sahil Yolu su altında kaldı. Yaklaşık 1 saat kapalı kalan yol, Karayolları ekiplerinin çalışmasıyla temizlenerek trafiğe açıldı. Su baskını nedeniyle bazı iş yerleri de zarar gördü.

 • Artvin'de Şiddetli Fırtına ve Dalgalar Yola Zarar Verdi
  27 Kas Artvin'de Şiddetli Fırtına ve Dalgalar Yola Zarar Verdi

  Artvin'de etkisini sürdüren şiddetli fırtına ve dalgalar Hopa-Kemalpaşa arasındaki Karadeniz Sahil Yolu'na zarar verdi. Dalgaların yola getirdiği taşlar ve ağaç parçaları nedeniyle Sarp Sınır Kapısı'na giden yol ulaşıma kapandı.

 • Hopa-Kemalpaşa arasındaki Karadeniz Sahil Yolu göle döndü
  27 Kas Hopa-Kemalpaşa arasındaki Karadeniz Sahil Yolu göle döndü

  Hopa-Kemalpaşa arasındaki Karadeniz Sahil Yolu göle döndü. Deniz ile karayolu adeta birleşti, sürücülerin yaşadığı panik anları cep telefonu kameralarına yansıdı.

 • Tirebolu'da fırtına ve dev dalgalar
  27 Kas Tirebolu'da fırtına ve dev dalgalar

  Giresun'un Tirebolu ilçesinde etkili olan fırtına nedeniyle dev dalgalar oluştu. Fırtına sebebiyle deniz yükselerek şehir içi yolu suyla kapladı ve sosyal alanlara zarar verdi. Ulaşım çevre yolundan sağlanırken, belediye ekipleri suların tahliyesi için çalışma yapıyor.

 • Rize'de Dev Dalgalar Nedeniyle Karadeniz Sahil Yolu Trafiğe Kapatıldı
  27 Kas Rize'de Dev Dalgalar Nedeniyle Karadeniz Sahil Yolu Trafiğe Kapatıldı

  Rize'de fırtınanın oluşturduğu dev dalgalar nedeniyle Karadeniz Sahil Yolu Çayeli-Trabzon istikameti trafiğe kapatıldı. Fırtınanın etkisiyle oluşan dalgaların yol üzerine kaya parçaları taşıması sonucu araçlarda hasar meydana geldi. Güvenlik güçleri, yolun belirli bir bölümünü trafiğe kapatarak önlem aldı. Karayolları ekipleri ise yoldaki rüsubatı temizlemek için çalışmalara başladı. Yetkililer, sürücüleri dikkatli olmaları konusunda uyarıyor.

 • Giresun'da fırtına sonucu yükselen dalgalar caddelere zarar verdi
  27 Kas Giresun'da fırtına sonucu yükselen dalgalar caddelere zarar verdi

  Giresun'un, Karadeniz sahilindeki ilçesi Tirebolu'da fırtınayla dev dalgalar oluştu.

 • Sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği araç kayalıklara uçtu
  27 Kas Sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği araç kayalıklara uçtu

  Rize'nin Fındıklı ilçesinde sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobil deniz ile karayolu arasında bulunan kayalıklara uçtu. Olayda yaralanan sürücü hastaneye kaldırıldı.

 • Rize'de otomobil deniz kenarındaki kayalıklara uçtu, sürücü yaralandı
  27 Kas Rize'de otomobil deniz kenarındaki kayalıklara uçtu, sürücü yaralandı

  Rize'nin Fındıklı ilçesinde sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobil deniz kenarındaki kayalıklara uçtu. Kazada sürücü yaralandı.

 • Rize'de fırtına ve sağanak sonrası Karadeniz Sahil Yolu'nda göllenmeler yaşandı
  27 Kas Rize'de fırtına ve sağanak sonrası Karadeniz Sahil Yolu'nda göllenmeler yaşandı

  Rize'de etkili olan fırtına ve sağanak sonrası Karadeniz Sahil Yolu'na ulaşan dalgalar, yer yer göllenmelere neden oldu, sürücüler zor anlar yaşadı.

 • Trabzon'da Fırtına ve Dev Dalgalar Ulaşımda Aksaklıklara Neden Oluyor
  27 Kas Trabzon'da Fırtına ve Dev Dalgalar Ulaşımda Aksaklıklara Neden Oluyor

  Trabzon'da yaşanan fırtına ve yağışın etkisiyle oluşan dev dalgalar, Karadeniz Sahil Yolu'nda ulaşımda aksaklıklara yol açıyor. Denizin taşıdığı taş ve rusubat nedeniyle yolun bir bölümünde ulaşım tek şeritten sağlanıyor. Trabzon Büyükşehir Belediyesi ekipleri de temizleme çalışmalarına destek veriyor.

 • Dalgalar Karadeniz Sahil Yolu'na kadar ulaştı
  27 Kas Dalgalar Karadeniz Sahil Yolu'na kadar ulaştı

  Rize'de çıkan fırtına sonucu dalgalar Karadeniz Sahil Yolu'nu etkiledi ve bir şeridi trafiğe kapandı.

 • Sürmene'de gece orman yangını, sabah denizde fırtına çıktı
  27 Kas Sürmene'de gece orman yangını, sabah denizde fırtına çıktı

  Trabzon'un Sürmene ilçesinde dün mevsim normallerinin üzerinde yaşanan sıcaklıkların neden olduğu orman yangınlarının ardından bu sabah denizde fırtına çıktı. Çıkan fırtına ile birlikte dalgalar Karadeniz Sahil Yolu'nun bir şeridini ulaşıma kapattı.

 • Giresun'da Fırtına Sonrası Trafiği Engellemeden Müdahale Eden Vatandaş
  26 Kas Giresun'da Fırtına Sonrası Trafiği Engellemeden Müdahale Eden Vatandaş

  Giresun'da etkili olan fırtına nedeniyle devrilen ağaçlar Karadeniz Sahil Yolu'na savruldu. Fırtınayı sosyal medyada paylaşmak için çekim yapan bir vatandaş, anayola devrilen ağaca müdahale ederek trafiğin aksamamasını sağladı. O anlar telefon kamerasıyla kaydedildi.

 • Rize'de otomobilin çarptığı yaşlı kadın hayatını kaybetti
  25 Kas Rize'de otomobilin çarptığı yaşlı kadın hayatını kaybetti

  Rize'nin Fındıklı ilçesinde yolun karşısına geçmeye çalışan Hafize Döne'ye otomobil çarptı. Döne, kaza yerinde hayatını kaybetti. Sürücü gözaltına alındıktan sonra serbest bırakıldı. Soruşturma devam ediyor.

 • Rize'nin Fındıklı ilçesinde trafik kazası: 1 ölü
  25 Kas Rize'nin Fındıklı ilçesinde trafik kazası: 1 ölü

  Rize'nin Fındıklı ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybetti. Karadeniz Sahil Yolu'nda meydana gelen kazada, otomobilin çarptığı 75 yaşındaki Hafize Döne olay yerinde hayatını kaybetti. Sürücü gözaltına alındı ve soruşturma devam ediyor.

 • Rize'de otomobilin çarptığı kadın hayatını kaybetti
  24 Kas Rize'de otomobilin çarptığı kadın hayatını kaybetti

  Rize'nin fındıklı ilçesinde meydana gelen kazada, otomobilin çarptığı 75 yaşındaki kadın olay yerinde hayatını kaybetti. Sürücü gözaltına alındı.

 • Giresun'da Uyuşturucu Operasyonunda Yakalanan Şüpheli Tutuklandı
  21 Kas Giresun'da Uyuşturucu Operasyonunda Yakalanan Şüpheli Tutuklandı

  Giresun'un Piraziz ilçesinde gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonunda yakalanan şüpheli tutuklandı. Jandarma ekipleri, durdurdukları araçta 500 gram eroin ve 300 sentetik hap ele geçirdi. Gözaltına alınan Filistin uyruklu S.M.A.S, adliyeye sevk edildi ve çıkarıldığı hakimlikçe tutuklandı.

 • Giresun'da fırtına nedeniyle sahil yolunda hasar
  20 Kas Giresun'da fırtına nedeniyle sahil yolunda hasar

  Giresun'un Espiye ilçesinde etkili olan fırtına nedeniyle kıyıda dalgaların aşındırdığı beton duvarın bir kısmı yıkıldı, sahil yolunda çökme kaynaklı hasar oluştu. Önlem alınan yolda ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanıyor.

 • Giresun'da Fırtına Sonucu Sahil Yolunda Hasar Oluştu
  20 Kas Giresun'da Fırtına Sonucu Sahil Yolunda Hasar Oluştu

  Giresun'un Espiye ilçesinde etkili olan fırtına nedeniyle kıyıda dalgaların aşındırdığı beton duvarın bir kısmı yıkıldı, sahil yolunda çökme kaynaklı hasar oluştu. Önlem alınan yolda ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanıyor.

 • Dev dalgalar, Karadeniz Sahil Yolu'na ulaştı
  20 Kas Dev dalgalar, Karadeniz Sahil Yolu'na ulaştı

  ORDU'nun Fatsa ilçesinde etkili olan şiddetli rüzgar nedeni ile denizde dev dalgalar oluştu.

 • Of'ta Uyuşturucu Taşıyan Tır Sürücüsü Gözaltına Alındı
  19 Kas Of'ta Uyuşturucu Taşıyan Tır Sürücüsü Gözaltına Alındı

  Trabzon'un Of ilçesinde yapılan yol kontrolleri sırasında şüpheli hareketler sergileyen bir tır sürücüsü gözaltına alındı. Yapılan aramada tırda 1 el yapımı tabanca, 4 tabanca fişeği, 50 gram kubar esrar, 5 gram metamfetamin ve 4 uyuşturucu kullanma aparatı ele geçirildi. Gözaltına alınan sürücünün jandarmadaki işlemleri devam ediyor.

 • Trabzon'da Şiddetli Rüzgar Aydınlatma Direğini Devirdi
  16 Kas Trabzon'da Şiddetli Rüzgar Aydınlatma Direğini Devirdi

  Trabzon'da etkili olan şiddetli rüzgar nedeniyle Karadeniz Sahil Yolu'ndaki aydınlatma direği devrildi. Olayda şans eseri kaza yaşanmazken, trafik akışı bir süre aksadı.

 • Trabzon'da Rüzgarın Etkisiyle Aydınlatma Direği Yola Devrildi
  16 Kas Trabzon'da Rüzgarın Etkisiyle Aydınlatma Direği Yola Devrildi

  Trabzon'da etkili rüzgar nedeniyle orta refüjteki aydınlatma direği Karadeniz Sahil Yolu'na devrildi. Olay sırasında yoldan araç geçmemesi olası kazayı önledi.

 • Rize'de ambulansın otomobile çarpması sonucu 6 kişi yaralandı
  10 Kas Rize'de ambulansın otomobile çarpması sonucu 6 kişi yaralandı

  Rize'nin Derepazarı ilçesinde meydana gelen kazada, ambulansın otomobile arkadan çarpması sonucu 5 kişi otomobilde, 1 kişi ise ambulans içinde yaralandı. Yaralılar Rize Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı ve sağlık durumlarının iyi olduğu belirtildi. Kazayla ilgili inceleme başlatıldı.

 • Rize'de Ambulansın Otomobile Çarptığı Kazada 6 Kişi Yaralandı
  09 Kas Rize'de Ambulansın Otomobile Çarptığı Kazada 6 Kişi Yaralandı

  Rize'nin Derepazarı ilçesinde meydana gelen kazada, ambulansın otomobile arkadan çarpması sonucu 5 kişi otomobilde, 1 kişi ise ambulans içinde yaralandı. Yaralılar Rize Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı ve sağlık durumlarının iyi olduğu belirtildi. Kazayla ilgili inceleme başlatıldı.

 • Trabzon'da 'dur' ihtarına uymayarak aracıyla polise çarpan zanlı tutuklandı
  08 Kas Trabzon'da "dur" ihtarına uymayarak aracıyla polise çarpan zanlı tutuklandı

  Trabzon'da "dur" ihtarına uymayarak otomobille çarptığı polis memurunu yaralayan şüpheli tutuklandı.

 • Trabzon'da polis memuruna çarpan sürücü gözaltına alındı
  07 Kas Trabzon'da polis memuruna çarpan sürücü gözaltına alındı

  Trabzon'da Karadeniz Sahil Yolu'nda polisin 'dur' ihtarına uymayan sürücü, motosikletli polis memuruna çarptıktan sonra kaçtı. Yaralanan polis memuru tedavi altına alındı. Zanlı, polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

 • Giresun'da 1 Kilo 349 Gram Sentetik Uyuşturucu Ele Geçirildi
  25 Eki Giresun'da 1 Kilo 349 Gram Sentetik Uyuşturucu Ele Geçirildi

  Giresun'da yapılan çalışmalar sonucu durdurulan bir araçta 1 kilo 349 gram sentetik uyuşturucu ele geçirildi. Olayla ilgili gözaltına alınan şüpheli tutuklandı.

 • CUMHURİYET'İN 100. YILI - Kara yollarında 100 yıla, bölünmüş yol hamlesi damgasını vurdu
  23 Eki CUMHURİYET'İN 100. YILI - Kara yollarında 100 yıla, bölünmüş yol hamlesi damgasını vurdu

  Cumhuriyet'in ilan edildiği 1923'te, ulusal sınırlar içinde 18 bin 350 kilometre olan yol ağı, 2002 yılında başlatılan hamle ile 29 bin 139 kilometre seviyesine yükseltildi.

Advertisement