Cem Yılmaz ile Hülya Avşar'ın Müthiş Dansı - Son Dakika
Magazin

Cem Yılmaz ile Hülya Avşar'ın Müthiş Dansı

Cem Yılmaz ile Hülya Avşar, Türk sinemasının 100. yılı gecesinde dans etti.

24.03.2015 00:28  Güncelleme: 00:46

Türk sinemasının 100. yılı, Beyoğlu Belediyesi ve Türkiye Sinema ve Audiovisuel Kültür Vakfı (TÜRSAK) ev sahipliğinde düzenlenen etkinlikle kutlandı.

Park Bosphorus Hotel'de düzenlenen etkinlikte, İstanbul Valisi Vasip Şahin ve Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan'ın yanı sıra İlyas Salman'dan Cem Yılmaz'a, Hülya Avşar'dan Melisa Sözen'e kadar Türk sinemasının birçok oyuncusu buluştu.

AVŞAR İLE YILMAZ DANS ETTİ

Ceyda Düvenci ve Yekta Kopan'ın sunuculuğunu üstlendiği gecede, Enbe Orkestrası eşliğinde, Serenay Sarıkaya, Zafer Algöz ve Bergüzar Korel sahne aldı. Hülya Avşar ile Cem Yılmaz dans etti.

EN İYİ FİLM ÖDÜLÜ

Gecede halk oylamasıyla belirlenen "En iyi film" ödülü, 1977 yapımı "Selvi Boylum Al Yazmalım"a verildi. Ödülü, filmin yapımcısı Arif Keskiner aldı.

Cüneyt Arkın, Ediz Hun, İzzet Günay, Memduh Ün, Münir Özkul, Safa Önal, Yılmaz Atadeniz, Türker İnanoğlu ile vefat eden Ekrem Bora, Erol Günaydın, Erol Taş, Öztürk Serengil ve Ömer Kavur'a "Saygı ödülü" verildi.

Gecede, ödül alan diğer film ve sanatçılar şunlar:

En iyi 10 drama filmi: Bir Zamanlar Anadolu'da, Eşkıya, Gelin, Masumiyet, Muhsin Bey, Selvi Boylum Al Yazmalım, Susuz Yaz, Umut, Sürü ve Yol.

En iyi ilk 10 yönetmen: Nuri Bilge Ceylan, Şerif Gören, Yavuz Turgul, Zeki Demirkubuz, Atıf Yılmaz, Halit Refiğ, Ömer Lütfi Akad, Metin Erksan, Yılmaz Güney, Zeki Ökten.

En iyi ilk 10 kadın drama oyuncusu: Fatma Girik, Filiz Akın, Hülya Avşar, Hülya Koçyiğit, Meltem Cumbul, Müjde Ar, Nebahat Çehre, Selda Alkor, Türkan Şoray, Zuhal Olcay.

En iyi ilk 10 erkek drama oyuncusu: Çetin Tekindor, Fikret Hakan, Fikret Kuşkan, Haluk Bilginer, Kadir İnanır, Şener Şen, Tarık Akan, Ayhan Işık, Yılmaz Güney, Tuncel Kurtiz.

En iyi ilk 10 komedi kadın oyuncusu: Ayşen Gruda, Binnur Kaya, Demet Akbağ, Demet Evgar, Nevra Serezli, Perran Kutman, Yasemin Yalçın, Adile Naşit, Suna Pekuysal, Mürüvet Sim.

En iyi ilk 10 erkek komedi oyuncusu: Ata Demirer, Cem Yılmaz, Engin Günaydın, Halit Akçatepe, İlyas Salman, Metin Akpınar, Şener Şen, Zeki Alasya, Kemal Sunal, Sadri Alışık.

En iyi ilk 10 senaryo: Çağan Irmak (Babam ve Oğlum), Yavuz Turgul (Eşkıya, Muhsin Bey, Züğürt Ağa), Ebru Ceylan- Nuri Bilge Ceylan (Kış Uykusu), Zeki Demirkubuz (Masumiyet), Ali Özgentürk (Selvi Boylum Al Yazmalım), Metin Erksan (Susuz Yaz), Yılmaz Güney (Sürü ve Yol)

En iyi ilk 10 müzik: Atilla Özdemiroğlu, Cahit Berkay, Erkan Oğur, Mazlum Çimen, Rahman Altın, Yalçın Tura, Zülfi Livaneli, Melih Kibar, Metin Bükey, Nedim Otyam.

En iyi ilk 10 görüntü yönetmeni: Aytekin Çakmakçı, Çetin Tunca, Ertunç Şenkay, Gökhan Tiryaki, Uğur İçbak, Soykut Turan, Gani Turanlı, İlhan Arakon, Ali Uğur, Kriton İlyadis.

Cem Yılmaz ile Hülya Avşar\'ın Müthiş Dansı
Kaynak: Haberler.Com

Son Dakika Magazin Cem Yılmaz ile Hülya Avşar'ın Müthiş Dansı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

  Yorumlar (16)

 • c c: Hakkında yorum yaptığınız insanlar ödedikleri vergi ile ilk sıradalar ve bu ülkeye katkıda bulunuyorlar, eğlenmek hakları. Senin katkın ne ? Sen ne yaptın? 8 9 Yanıtla
 • Sinem: Dans kötü ama Hülya 10 numara kadın. 5 7 Yanıtla
 • mirmir: Hülya Avşar olmasaydı sanat anlamında Türkiye hiçbir şekilde ilerleyemezdi. 2 7 Yanıtla
 • misafir: Çok şımardi bunlar .Torun sahibi olacak yastaki insanlarin yaptiklari rezillige bak. 4 4 Yanıtla
 • anti hulya: Ben su kadini bildim bileli cok kotu uydurmaca kendi kafasina gore dans eder muthis dans ediyor deyince videoya baktim evet muthis rezalet bir dans gordum bari iyi diye bunu haber yapip yeteneksiz hulyayi havalara cikarmayin. . 5 1 Yanıtla
 • nurgül öznalcı: Dünyada ve Türkiye de bu kadar çok önemli olay olurken hülya avşar ve cem yılmazdan bahsetmek.... Komik veiçler acısı 6 0 Yanıtla
 • Asim arslan: Yalaka hulya avsarada niye cagirirlar , anlamadim 3 1 Yanıtla
 • metin yazar: Lan oglum, hic dans görmesek, bize dans diye yutturacaksin, görgüsuz. . . böyle dans mi olur, medeniyetsiz. . . 2 2 Yanıtla
 • MUZİ: MALAKANDAN ÇOK SIKILDIK ARTIK. 1 3 Yanıtla
 • İLKER: 2 BOŞ İNSAN. BİRBİRLERİNE DE YAKIŞMIŞLAR MAL-AKAN VE KIL 2 2 Yanıtla
 • Tüm yorumlar için tıklayınız

Advertisement