Son dakika Susuz haberleri, Susuz son dakika, son dakika Susuz

Son Dakika Susuz Haberleri

 • Türk Sinemasının Doğuşu ve İlkleri Konuşuldu
  17:27 Türk Sinemasının Doğuşu ve İlkleri Konuşuldu

  Anadolu Ajansı'nın Sinema Atölyesi serisinin dördüncü etkinliği, Türk Sinemasının Doğuşu temasıyla AAtölye'de düzenlendi. Türk sinemasının doğuşu, gelişimi, dönüm noktaları ve Türk sinemasındaki ilkler ele alındı. Etkinlikte, sinema tarihi yazarı ve eleştirmeni Burçak Evren, Türk sinemasının ilk filmlerine dair tartışmalara değindi ve Türk sinemasının altın yıllarına geçiş yaşandığını belirtti. Ayrıca, dijital platformlardaki yapımların üç kuşağı da kapsamadığına dikkat çekti ve sinemanın bu coğrafyada hala önemli bir yaşam biçimi olduğunu vurguladı.

 • Cumhur İttifakı Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Aydın Ayaydın, Milas'ta Esnaf Ziyaretleri Yaptı
  20 Şub Cumhur İttifakı Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Aydın Ayaydın, Milas'ta Esnaf Ziyaretleri Yaptı

  Cumhur İttifakı'nın Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı Aydın Ayaydın, seçim çalışmaları kapsamında Milas ilçesinde esnaf ziyaretlerinde bulundu. Ayaydın, Milas Belediye Başkan adayı Rüştü Yiğitkaya ile birlikte salı pazarında gezerek, Menteşe Caddesi esnafını ziyaret etti. Esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden Ayaydın, seçimlerde destek istedi. Ayaydın, ziyaretlerin ardından yaptığı açıklamada, Milas ve diğer ilçelerin sorunlarını çözeceklerini ve halkın beklentilerini karşılayacaklarını belirtti. Altyapı, imar planı, su ve enerji gibi konulara da değinen Ayaydın, turizm cenneti olan Muğla'nın temizlik konusuna da önem vereceklerini vurguladı.

 • Mansur Yavaş: 'Yeter Ki Ankara'nın Kırsalında Üretimlere Başlansın. Biz Sonuna Kadar Destek Olacağız'
  20 Şub Mansur Yavaş: "Yeter Ki Ankara'nın Kırsalında Üretimlere Başlansın. Biz Sonuna Kadar Destek Olacağız"

  Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkanı Mansur Yavaş, Ankara’da faaliyet gösteren Tarım ve Ticaret Bakanlığı'na bağlı üretici, kadın, sulama kooperatifi ve sulama birliklerinden 196 derneğin temsilcisi ile bir araya geldi. Yavaş, "Dünyada kendi kendine yeten ender ülkelerden birisiydik değil mi? Niye yurt dışından almak ihtiyacını hissettik? Niye kendi çiftçimizi desteklemiyoruz? Oysa Anayasa' da da yazıyor bütçenin belirli yüzdesinin çiftçiye destek olarak verileceği. Ama gerçeği şu; uğraşmayın diyorlar, yurt dışından getirip vatandaşa ucuz yedireceğiz diye düşünürken, yarın bir gün doğal gazda olduğu gibi petrolde olduğu gibi fiyatı onlar belirleyecek ve yarın çiftçi bulunmayacak... Geleceğin en büyük zenginliği gıda olacak. Petrolden daha önemli. Gıda olmadığı zaman ölürüz. En büyük zenginliğimiz ürettiğimiz gıdalar olacak...Yeter ki Ankara'nın kırsalında bu tür üretimlere başlansın, biz sonuna kadar destek olacağız” dedi.

 • Kars'ta kar yağışıyla beyaza bürünen arazide kızıl tilkilerin avlanma mücadelesi
  13 Şub Kars'ta kar yağışıyla beyaza bürünen arazide kızıl tilkilerin avlanma mücadelesi

  Kars'ta kar yağışıyla beyaza bürünen arazide kızıl tilkiler, yiyecek bulabilmek için dakikalarca ses dinleyip avını yakalamaya çalışıyor. Kar ve soğuk hava nedeniyle yaban hayatının olumsuz etkilendiği bölgede kızıl tilkilerin, fare gibi canlıları kendilerine özgü yöntemlerle avladığı görüntülendi.

 • Kastamonu'da kalbi duran kişiyi hayata döndüren trafik polislerine başarı belgesi
  12 Şub Kastamonu'da kalbi duran kişiyi hayata döndüren trafik polislerine başarı belgesi

  Kastamonu'da bir bankada sıra beklerken kalbi duran kişiyi kalp masajı ve suni teneffüsle hayata döndüren trafik polislerine Vali Meftun Dallı tarafından başarı belgesi verildi. Vali Dallı, polislere teşekkür ederek vatandaşa geçmiş olsun dileklerini iletti. Polislerin hayata döndürme çabası güvenlik kamerasınca kaydedilmişti.

 • Kastamonu Valisi, Kalp Krizi Geçiren Vatandaşı Hayata Döndüren Polis Memurlarına Başarı Belgesi Takdim Etti
  12 Şub Kastamonu Valisi, Kalp Krizi Geçiren Vatandaşı Hayata Döndüren Polis Memurlarına Başarı Belgesi Takdim Etti

  Kastamonu Valisi Meftun Dallı, banka şubesinde kalp krizi geçiren bir vatandaşı hayata döndüren polis memurlarını kabul etti. Vali Dallı, polis memurlarına duyarlılıkları için teşekkür ederek başarı belgesi takdim etti. Vali Dallı ayrıca, polis memurlarının aldığı ilk yardım eğitimlerinin önemine vurgu yaparak, vatandaşa da geçmiş olsun dileklerini iletti.

 • Van'ın Erciş ilçesinde tipi nedeniyle kapanan yol açıldı, içme suyu arızası giderildi
  11 Şub Van'ın Erciş ilçesinde tipi nedeniyle kapanan yol açıldı, içme suyu arızası giderildi

  Van'ın Erciş ilçesine bağlı Pay Mahallesi'ne ulaşan Tırmıklı mezrasının içme suyu hattı arızalandı. Van Büyükşehir Belediyesi karla mücadele ekipleri, 10 saatlik çalışmanın ardından 12 kilometrelik yolu açarak arızayı giderdi ve mezraya yeniden su verilmesini sağladı.

 • Van'ın Erciş ilçesinde tipi sonrası kapanan yol açıldı, içme suyu şebekesi onarılıyor
  11 Şub Van'ın Erciş ilçesinde tipi sonrası kapanan yol açıldı, içme suyu şebekesi onarılıyor

  Van'ın Erciş ilçesine bağlı Pay Mahallesi'nin Tırmıklı Mezrası'nda tipi nedeniyle yol kapanırken, içme suyu hattı da zarar gördü. Büyükşehir belediyesine bağlı ekiplerin 10 saatlik çalışmasıyla yol açıldı ve Van Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü ekipleri zarar gören şebekenin onarımına başladı.

 • AK Parti Grup Başkanvekili Bahadır Yenişehirlioğlu: 'Biz milletin ta kendisiyiz, bu sebeple 21 yıldır iktidardayız'
  10 Şub AK Parti Grup Başkanvekili Bahadır Yenişehirlioğlu: 'Biz milletin ta kendisiyiz, bu sebeple 21 yıldır iktidardayız'

  AK Parti Grup Başkanvekili Bahadır Yenişehirlioğlu, partisinin Kars Aday Tanıtım Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, AK Parti'nin milletin ta kendisi olduğunu ve bu sebeple 21 yıldır iktidarda olduklarını belirtti. Yenişehirlioğlu, siyasetin Allah'ın rızasını kazanmak için yapıldığını vurgulayarak, adaylardan hayırlı hizmetlere imza atmalarını temenni etti. Konuşmaların ardından, Kars'ta belediye başkan adayları tanıtıldı.

 • Kars'ta AK Parti, mahalli idareler seçimleri için adaylarını belirledi
  09 Şub Kars'ta AK Parti, mahalli idareler seçimleri için adaylarını belirledi

  Kars'ta AK Parti, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimleri öncesinde ilçe belediye başkan adaylarını belirledi. Cumhur İttifakı Adayı Prof. Dr. Ötüken Senger'e destek veren AK Parti, 7 ilçe ve 1 belde için adaylarını açıkladı.

 • Girişimci Genç Liderler Derneği, Sadıkbey İlkokulu'nda etkinlik düzenledi
  09 Şub Girişimci Genç Liderler Derneği, Sadıkbey İlkokulu'nda etkinlik düzenledi

  Girişimci Genç Liderler Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri ve Gönüllü Ekibi, Sadıkbey İlkokulu'nda gerçekleştirdikleri etkinlikle öğrencilerin kişisel gelişimine katkı sağladı. Etkinlik kapsamında okul duvarları renklendirildi ve çeşitli oyunlar oynandı. Ayrıca, dernek tarafından başlatılan Belgesel Serisi de devam ediyor.

 • Afyonkarahisar'da yapılan aramada kaçak telefon ve elektronik eşya ele geçirildi
  08 Şub Afyonkarahisar'da yapılan aramada kaçak telefon ve elektronik eşya ele geçirildi

  Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Susuz beldesinde bir şahsın kaçak elektronik eşya ve telefon aksesuarları sattığı bilgisine ulaştı. Yapılan aramada, araçta 200 adet kaçak telefon bataryası, 20 adet kaçak telefon aksesuarı, 6 adet kaçak elektronik kol saati, 6 adet elektronik kol saati kordonu ve 5 adet kaçak bluetooth kulaklık ele geçirildi. Şüpheli şahıs gözaltına alındı ve olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

 • Afyonkarahisar'da kaçak elektronik ürün ele geçirilen sürücüye adli işlem uygulandı
  08 Şub Afyonkarahisar'da kaçak elektronik ürün ele geçirilen sürücüye adli işlem uygulandı

  Afyonkarahisar'da, Susuz beldesinde kaçak elektronik ürünlerin satıldığı bilgisi üzerine yapılan çalışmada, şüpheli M.Ö'nün aracında yapılan aramada 200 telefon bataryası, 20 telefon aksesuarı, 6 elektronik kol saati ve 5 kulaklık ele geçirildi. Şüpheliye adli işlem uygulandı.

 • Mansur Yavaş, Ankara'da sanayicilerle bir araya geldi
  07 Şub Mansur Yavaş, Ankara'da sanayicilerle bir araya geldi

  CHP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Yavaş, İvedik OSB ve Teknopark Ankara tarafından düzenlenen programda, Başkentli sanayici ve girişimcilerle bir araya geldi. Yavaş, toplantıda Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminde gerçekleştirdiği projeleri anlattı ve depremzedelere yardım çalışmalarını vurguladı. Ayrıca, halka hizmet etmek için lüks arabalarını sattığını ve sadece Ankara halkına hizmet etmek istediğini belirtti. Yavaş, asfalt ve kavşak çalışmalarının açılışlarını yapmadığını ve devletin parasıyla reklam yapmayı sevmediğini ifade etti. Ayrıca, belediye başkan adaylarına çılgın projeler yerine öncelikle temel hizmetleri yapmaları çağrısında bulundu.

 • Kars'ta donmak üzere olan 3 kişi kurtarıldı
  06 Şub Kars'ta donmak üzere olan 3 kişi kurtarıldı

  Kars'ın Susuz ilçesinde kar ve tipi hayatı olumsuz etkiliyor. Susuz'dan Yaylacık köyüne araçlarıyla gitmekte olan 3 kişi, araçlarının kayarak kara saplanmasıyla birlikte araçlarında mahsur kaldı. AFAD ve UMKE ekipleri seferber olarak donmak üzere olan 3 kişiyi kurtardı. Vatandaşların durumlarının iyi olduğu belirtildi.

 • Kars'ta Kar ve Tipi Nedeniyle Mahsur Kalan Araçta 3 Kişi Kurtarıldı
  06 Şub Kars'ta Kar ve Tipi Nedeniyle Mahsur Kalan Araçta 3 Kişi Kurtarıldı

  Kars'ta yoğun kar ve tipi nedeniyle mahsur kalan bir araçta bulunan 3 kişi, ekipler tarafından kurtarıldı. İhbar üzerine bölgeye sevk edilen ekipler, donma tehlikesi geçiren vatandaşlara ilk müdahaleyi yaparak hastaneye götürdü. Durumlarının iyi olduğu belirtildi. Bölgedeki birçok köy ve kara yolu da kar ve tipi nedeniyle ulaşıma kapandı.

 • Ardahan'da Mahsur Kalan 110 Kişi AFAD Tarafından Kurtarıldı
  06 Şub Ardahan'da Mahsur Kalan 110 Kişi AFAD Tarafından Kurtarıldı

  Kars-Ardahan kara yolunda etkili olan kar yağışı sebebiyle mahsur kalan 110 kişi, AFAD ekipleri tarafından kurtarıldı. Ayrıca, Kars'ta toplam 56 köy yolu da ulaşıma kapandı. Ardahan'da ise olumsuz hava şartları nedeniyle eğitime bir gün ara verildi.

 • Kars'ta donmak üzere olan 1'i kadın 3 kişi kurtarıldı
  06 Şub Kars'ta donmak üzere olan 1'i kadın 3 kişi kurtarıldı

  Kars'ın Susuz ilçesinde kar ve tipi nedeniyle mahsur kalan 3 kişi, AFAD ve UMKE ekipleri tarafından kurtarıldı. Araçları kara saplanan ve donmak üzere olan vatandaşlar, AFAD ve UMKE ekiplerinin müdahalesiyle kurtarıldı. Vatandaşların durumlarının iyi olduğu belirtildi.

 • Kars-Ardahan kara yolu yoğun kar ve tipi nedeniyle ulaşıma kapatıldı
  06 Şub Kars-Ardahan kara yolu yoğun kar ve tipi nedeniyle ulaşıma kapatıldı

  Kars-Ardahan kara yolunda yoğun kar ve tipi nedeniyle ulaşım sağlanamıyor. İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri yolun araç geçişine kapattı ve vatandaşları ilçedeki taziyeevinde misafir ediyor. Karayolları ekipleri ise çalışma başlattı. Olumsuz hava koşulları nedeniyle birçok kişi yolda mahsur kaldı.

 • Erzurumspor FK, Şanlıurfaspor'u 2-0 yendi
  04 Şub Erzurumspor FK, Şanlıurfaspor'u 2-0 yendi

  1. Lig'in 21. haftasında Erzurumspor FK, evinde konuk ettiği Şanlıurfaspor'u 2-0 mağlup etti. Mustafa Yumlu ve Furkan'ın attığı gollerle Erzurumspor FK galibiyete ulaştı.

 • Erzurumspor FK, Şanlıurfaspor'u 2-0 mağlup etti
  04 Şub Erzurumspor FK, Şanlıurfaspor'u 2-0 mağlup etti

  Trendyol 1. Lig'in 21. haftasında Erzurumspor FK, sahasında karşılaştığı Şanlıurfaspor'u 2-0'lık skorla mağlup etti. Maçta Mustafa Yumlu ve Furkan Özhan'ın attığı gollerle Erzurumspor FK galip geldi.

 • Zonguldaklı Maden İşçileri, Enkaz Altından Kurtardıkları Genç Kıza Destek Verdi
  04 Şub Zonguldaklı Maden İşçileri, Enkaz Altından Kurtardıkları Genç Kıza Destek Verdi

  Zonguldaklı maden işçileri, asrın felaketinde enkazın altından kurtardıkları 20 yaşındaki Songül Göksu'ya iki ayağının ampute edilmesi sonrası tedavi sürecinde de iletişimi koparmayarak destek verdi. Maden işçileri, Songül ile sürekli irtibat halinde olduklarını ve moral vermek için görüntülü konuşmalar gerçekleştirdiklerini belirtti. Ayrıca, madencilerin yer altı kurtarma tekniğini bildikleri için ön plana çıktığı ve herkesin kurtarma çalışmalarına katıldığı ifade edildi.

 • Afyonkarahisar'da polis ve jandarma ekipleri trafik denetimi gerçekleştirdi
  03 Şub Afyonkarahisar'da polis ve jandarma ekipleri trafik denetimi gerçekleştirdi

  Afyonkarahisar'da İl Emniyet Müdürlüğü ile İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Afyonkarahisar - Ankara kara yolu Susuz beldesi Kavşağı'ndaki uygulama noktasında trafik denetimi gerçekleştirdi. Denetimde, 210 aracın kontrolünün yapıldığı ve evrak kontrolünün yanı sıra sürücü ve yolcularda emniyet kemeri takılması ile genel trafik güvenliği konularında bilgilendirme yapıldığı belirtildi.

 • Gaziantep'ten Mardin'e tayinle gelen aile, komşuları tarafından tehdit edildi
  01 Şub Gaziantep'ten Mardin'e tayinle gelen aile, komşuları tarafından tehdit edildi

  Gaziantep'ten Mardin'e tayinle gelen Anış ailesi, alt komşuları TIR şoförü Ahmet T. tarafından gürültü yaptıkları gerekçesiyle tehdit edildiklerini iddia ederek suç duyurusunda bulundu. Ailenin elektrik ve su sayacını sökme anları güvenlik kamerasına yansıdı. Aile, çocuklarının psikolojisinin bozulduğunu ve günlük hayatlarının karakollarda ve adliyelerde geçmeye başladığını belirtti.

 • Afyonkarahisar'da 2 otomobilin çarpıştığı trafik kazasında iki kişi yaralandı
  30 Oca Afyonkarahisar'da 2 otomobilin çarpıştığı trafik kazasında iki kişi yaralandı

  Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesinde meydana gelen trafik kazasında, 2 otomobil çarpıştı ve 2 kişi yaralandı. Kaza sonrası yaralılar ambulanslarla hastaneye kaldırıldı. Jandarma olayla ilgili inceleme başlattı.

 • Kars'ta 120 Yerleşim Yerinin Yolu Kar Nedeniyle Kapandı
  27 Oca Kars'ta 120 Yerleşim Yerinin Yolu Kar Nedeniyle Kapandı

  Kars'ta kar yağışı ve tipi nedeniyle 120 yerleşim yerinin yolu ulaşıma kapandı. Kentte bir süredir aralıklarla etkili olan kar ulaşımda aksamalara neden oluyor. Yoğun kar yağışı ve tipinin etkisiyle il merkezinde 13, Akyaka'da 6, Arpaçay'da 19, Digor'da 9, Kağızman'da 40, Sarıkamış'ta 17, Selim'de 6 ve Susuz ilçesinde ise 10 köy yolu ulaşıma kapandı. Ekipler, olumsuz hava şartları nedeniyle bölgedeki çalışmalarını güçlükle sürdürüyor.

 • Doğu Anadolu'da Kar ve Tipi Nedeniyle 2 Bin 160 Yerleşim Yerine Ulaşım Sağlanamıyor
  27 Oca Doğu Anadolu'da Kar ve Tipi Nedeniyle 2 Bin 160 Yerleşim Yerine Ulaşım Sağlanamıyor

  Erzurum, Ardahan, Ağrı ve Kars'ta kar ve tipi nedeniyle 2 bin 160 yerleşim yerine ulaşım sağlanamıyor. Erzurum'da 1520 mahalle yolu, Ardahan'da 207 köy yolu, Ağrı'da 364 köy yolu ve Kars'ta 69 köy yolu ulaşıma kapalı bulunuyor. İl özel idaresi ve belediye ekipleri, kapalı olan yolları ulaşıma açmak için çalışmalarını sürdürüyor.

 • Kars kara teslim oldu: 69 köy yolu ulaşıma kapandı
  27 Oca Kars kara teslim oldu: 69 köy yolu ulaşıma kapandı

  Kars'ta yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle 69 köy yolu ulaşıma kapanırken, araçlar kar altında kaldı. Belediye ekipleri kaldırımların karını temizlerken, vatandaşlar karın keyfini çıkardı. Kar yağışı nedeniyle Kars genelinde toplamda 69 köy yolu kapalı bulunuyor.

 • MHP, 55 yeni belediye başkan adayını açıkladı
  26 Oca MHP, 55 yeni belediye başkan adayını açıkladı

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), 2 büyükşehir ilçe ve 53 belde belediye başkan adayını daha açıkladı. Açıklanan adaylar arasında Tekirdağ Muratlı Belediye Başkan Adayı İmdat Altıntaş ve Tekirdağ Saray Belediye Başkan Adayı Mümin Buluş da bulunuyor. Ayrıca Afyonkarahisar, Aksaray, Bolu ve Gümüşhane'den de birçok aday açıklandı.

 • Alanya Belediyesi Yörük Kültürünü Belgesel Haline Getirdi
  25 Oca Alanya Belediyesi Yörük Kültürünü Belgesel Haline Getirdi

  Alanya Belediyesi, Torosların kalbinde yaşayan yörüklerin hayat hikayelerini belgesel haline getirdi. 14 bölümden oluşan belgesel, tarihe kültürel bir değer olarak kalacak.

 • Kastamonu'da trafik polisleri kalp masajı ve suni teneffüsle kişiyi hayata döndürdü
  24 Oca Kastamonu'da trafik polisleri kalp masajı ve suni teneffüsle kişiyi hayata döndürdü

  Kastamonu'da bir bankada sıra beklerken kalbi duran bir kişi, trafik polisleri tarafından kalp masajı ve suni teneffüsle hayata döndürüldü. Polis memurları, daha önce aldıkları ilk yardım eğitimi sayesinde M.B'yi hayata döndürdü. Hastaneye kaldırılan M.B'nin durumunun iyiye gittiği öğrenildi. Olay, bankanın güvenlik kamerası tarafından da kaydedildi.

 • Marmara Bölgesi'nde Aralık Ayı Yağışları Arttı, Uzun Yıllar Ortalamasına Göre Azaldı
  23 Oca Marmara Bölgesi'nde Aralık Ayı Yağışları Arttı, Uzun Yıllar Ortalamasına Göre Azaldı

  Marmara Bölgesi'nde geçen yıl aralık ayı yağışları, 2022'nin aynı dönemine göre yüzde 65 arttı, uzun yıllar ortalamasına göre ise yüzde 7 azaldı. Bölgede tarım sezonunda da yağışlar artış gösterdi. Barajlardaki doluluk oranının artmasıyla birlikte su kaynaklarının korunması ve tasarrufun önemi vurgulandı.

 • Kafkas arı ırkının koruma altına alınmasıyla ilgili iddialara yanıt
  22 Oca Kafkas arı ırkının koruma altına alınmasıyla ilgili iddialara yanıt

  Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, Kafkas arı ırkının koruma altına alındığını ve başka illerden arı girişine izin verilmediğini belirtti. CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan ise arıcılar tarafından balın ucuza üretilmesi için çeşitli yollara başvurulduğu ve diğer illerden arı getirildiği iddialarını içeren bir soru önergesi sundu.

 • Doğu Anadolu'da Soğuk Hava Etkili Oldu
  20 Oca Doğu Anadolu'da Soğuk Hava Etkili Oldu

  Erzurum, Ardahan ve Kars'ta gece hava sıcaklığının sıfırın altına düşmesiyle birlikte buzlanma ve kırağı oluştu. Erzurum'da kar yağışıyla birlikte kent beyaza büründü ve kaldırımlarda buzlanma meydana geldi. Ardahan'da ağaçlar kırağı ile kaplandı ve yol-kaldırım buzlandı. Kars'ta ise kar yağışı ve sis görüş mesafesini düşürdü, köyler beyaza büründü.

 • MHP, 55 belediye başkan adayını daha açıkladı
  17 Oca MHP, 55 belediye başkan adayını daha açıkladı

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), 2'si il, 53'ü ilçe olmak üzere 55 belediye başkan adayını daha açıkladı. Kilis Belediye Başkan Adayı Hasan Kara, Uşak Belediye Başkan Adayı Sezer Ateş olarak belirlendi. MHP'nin diğer il ve ilçe belediye başkan adayları da açıklandı.

 • MHP, 55 belediye başkan adayını daha açıkladı
  17 Oca MHP, 55 belediye başkan adayını daha açıkladı

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), 2'si il, 53'ü ilçe olmak üzere 55 belediye başkan adayını daha açıkladı. MHP'nin açıklamasına göre, Kilis Belediye Başkan Adayı Hasan Kara, Uşak Belediye Başkan Adayı Sezer Ateş olarak belirlendi. MHP'nin diğer il ve ilçe belediye başkan adayları da açıklandı.

 • Kayseri'de Yolcu Otobüslerine Kış Lastiği Denetimi
  16 Oca Kayseri'de Yolcu Otobüslerine Kış Lastiği Denetimi

  Kayseri'de trafik polisleri, yolcu otobüslerine yönelik zorunlu kış lastiği uygulaması kapsamında denetim gerçekleştiriyor. Denetimlerde, otobüslerin kış lastiği takıp takmadığı kontrol edilip diş derinlikleri ölçülüyor. Ayrıca, otomobil ve diğer araç sürücüleri de olası kar yağışı ve buzlanmaya karşı uyarılıyor.

 • Van'ın Bahçesaray ilçesinde çığ altında kalan mahalleye su getirildi
  16 Oca Van'ın Bahçesaray ilçesinde çığ altında kalan mahalleye su getirildi

  Van'ın Bahçesaray ilçesine bağlı Çatbayır Mahallesi'nde 3 gün önce düşen çığ nedeniyle su şebekesi hasar gördü. Mahalle sakinleri, küreklerle yollarını açarak başka bir su kaynağından 1,5 kilometre boru döşeyerek su getirdi.

 • Van'ın Bahçesaray ilçesinde çığ altında kalan mahalleye su getirildi
  16 Oca Van'ın Bahçesaray ilçesinde çığ altında kalan mahalleye su getirildi

  Van'ın Bahçesaray ilçesine bağlı Çatbayır Mahallesi'ne gelen su şebekesi, 3 gün önce düşen çığın altında kaldı. Mahalle sakinleri, küreklerle yollarını açarak başka bir su kaynağından 1,5 kilometre boru döşeyerek su getirdi. Van'da etkili olan kar yağışı sonrası kapanan 671 mahalle ve mezra yolundan 644'ü yeniden ulaşıma açıldı.

 • Suğla Gölü'nde Su Seviyesi Yükseldi, Balıkçılar Sevinçli
  12 Oca Suğla Gölü'nde Su Seviyesi Yükseldi, Balıkçılar Sevinçli

  Konya'nın Seydişehir ilçesinde bulunan Suğla Gölü'nde su seviyesinin yükselmesi, balıkçıların avlarını arttırarak geçimlerini sağlamalarını sağladı. Kuraklık nedeniyle zor günler geçiren balıkçılar, göle gelen yağışlarla birlikte ağlarını dolu olarak geri getiriyor. Suğla Gölü'nde yaşayan aileler, aynalı sazan, Çin sazanı, tatlı su kefali, gümüş ve kadife balığı avlayarak geçimlerini sağlıyor. Balıkçılar, su seviyesinin yükselmesiyle birlikte büyük bir nimet olarak gördükleri yağmurun her damlası için şükürlerini dile getiriyor.

 • Esenyurt'ta kurnaz hırsız, kuaför çırağının telefonunu böyle çaldı
  11 Oca Esenyurt'ta kurnaz hırsız, kuaför çırağının telefonunu böyle çaldı

  İSTANBUL - Esenyurt'ta bir vatandaş kuaföre gidip telefonunu kendi dükkanında unuttuğunu söyleyip çırağı gönderince iş yerindeki telefonu alıp kayıplara karıştı. Yaşanan hırsızlık anları ise cep telefonu kamerasına anbean yansıdı. Olay, dün sabah saatlerinde Esenyurt Saadetdere Mahallesi'ndeki bir erkek kuaföründe meydana geldi. İddiaya göre kimliği belirsiz şahıs, cadde üzerindeki kuaföre girdi...

 • Afyonkarahisar'da Kaçak Ürün Operasyonu: 2 Gözaltı
  10 Oca Afyonkarahisar'da Kaçak Ürün Operasyonu: 2 Gözaltı

  Afyonkarahisar'da yapılan bir operasyonda durdurulan bir otomobilde çok sayıda kaçak ürün ele geçirildi. Jandarma ekipleri tarafından yapılan aramada 50 kaçak elektronik sigara, 20 kaçak kulaklık, 6 kaçak elektronik şarj aleti ve 4 kaçak şarj aleti başlığı bulundu. Olayla ilgili olarak A.G. isimli şahıs gözaltına alındı.

 • Afyonkarahisar Susuz Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Öğrencileri Üniversite Öğrencileriyle Buluştu
  05 Oca Afyonkarahisar Susuz Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Öğrencileri Üniversite Öğrencileriyle Buluştu

  Afyonkarahisar Susuz Mesleki Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, 'Tercih Senin' projesi kapsamında Destine Hatun Yurdu'nda üniversitede okuyan öğrencilerle bir araya geldi. Buluşmada, üniversite öğrencileri kendi tecrübelerini paylaşarak, üniversite hayatı ve hazırlık süreci hakkında bilgi verdi. Etkinlikte ayrıca Gençlik ve Spor Bakanlığına ait yurtlarda düzenlenen etkinlikler hakkında sunum yapıldı ve öğrenciler arasında akıl ve zeka oyunları oynandı.

 • İstanbul'un barajları tam dolu olsa dahi yetmiyor
  04 Oca İstanbul'un barajları tam dolu olsa dahi yetmiyor

  İstanbul'un barajlarının doluluk oranı yüzde 52,37 olmasına rağmen uzmanlar, barajların kapasitesinin İstanbul'un su ihtiyacını karşılamak için yetersiz olduğunu belirtiyor. İstanbul Aydın Üniversitesi'nden Meteoroloji Mühendisi, Dr. Öğr. Üyesi Güven Özdemir, barajların tamamen dolu olsa dahi İstanbul'un yıllık en az 1 milyar 200 milyon metreküp suya ihtiyacı olduğunu söylüyor. Özdemir, İstanbul'un nüfusunun artışını durdurmak ve yeni barajlar yapmak gerektiğini vurguluyor.

 • İstanbul'un barajları yüzde 52,37 doluluk oranına ulaştı
  04 Oca İstanbul'un barajları yüzde 52,37 doluluk oranına ulaştı

  İstanbul'un barajlarındaki doluluk oranı yüzde 52,37 olarak açıklandı. Meteoroloji Mühendisi, Dr. Öğr. Üyesi Güven Özdemir, barajlardaki doluluk oranının rehavete sevk etmemesi gerektiğini belirtti. İstanbul'un nüfusunun artışını durdurmak ve yeni barajlara ihtiyaç olduğunu vurgulayan Özdemir, tasarrufun önemine dikkat çekti.

 • Susuz'da saman yüklü kamyonet devrildi
  01 Oca Susuz'da saman yüklü kamyonet devrildi

  Kars'ın Susuz ilçesine bağlı İncilipınar köyünde saman yüklü kamyonet virajı alamayarak devrildi. Kazada sürücü kamyonette sıkıştı. İtfaiye ekipleri tarafından sıkıştığı yerden çıkarılan sürücü, sağlık ekiplerine teslim edildi. Yaralı, Harakani Devlet Hastanesi'ne sevk edildi ve durumu iyi.

 • Burdur'da susuz tarıma dikkati çekmek amacıyla konferans düzenlendi
  31 Ara Burdur'da susuz tarıma dikkati çekmek amacıyla konferans düzenlendi

  Türk Ocakları Burdur Şubesi'nde düzenlenen 'Bir Milli Güvenlik ve Beka Meselesi Susuz Tarım' konferansına Şube Başkanı Himmet Büke, yönetim kurulu üyeleri ve öğrenciler katıldı. Konferansta susuz tarım alanında çalışmalar yapan üretici Ece Aynur Onur, Karamanlı ilçesinde dedesinden kalan topraklarda daha az su tüketimine yönelik projelerini anlattı. Programın sonunda Onur'a plaket verilip, kitap seti hediye edildi.

 • Enerji Bakanlığı, Kars'ta kışa hazırlık tatbikatı yaptı
  27 Ara Enerji Bakanlığı, Kars'ta kışa hazırlık tatbikatı yaptı

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Kars'ta elektrik iletim hatlarında meydana gelebilecek buz yükünün etkilerini gözlemlemek amacıyla kışa hazırlık tatbikatı yaptı. Tatbikatta, kriz yönetimi, buz yükünün elektrik sektörüne etkileri ve alınacak önlemler ele alındı.

 • Denizli'de ortaokulda çeşme muslukları kırıldı, öğrenciler susuz kaldı
  26 Ara Denizli'de ortaokulda çeşme muslukları kırıldı, öğrenciler susuz kaldı

  Denizli'nin Buldan ilçesinde bulunan bir ortaokulda, öğrencilerin top oynarken çeşmenin musluklarını kırması sonucu öğrenciler susuz kaldı. Çocuklarının suyu parayla aldıklarını dile getiren veliler, çeşmelerin tamir edilmemesi nedeniyle çocuklarının şişe suyu almak zorunda kaldığını belirtti.

 • Kars Valisi Ziya Polat, Susuzlu muhtarlarla toplantı yaptı
  26 Ara Kars Valisi Ziya Polat, Susuzlu muhtarlarla toplantı yaptı

  Kars Valisi Ziya Polat, göreve başladığı günden bu yana sürekli sahada olup muhtarlarla toplantılarını sürdürüyor. Susuz Halk Eğitim Toplantı Salonu'nda düzenlenen toplantıda Vali Polat, 2023 yılında Susuz'a yapılan yatırımlarla ilgili muhtarları bilgilendirdi ve sorunları dinledi. Muhtarların dile getirdiği konuların çözümü için ilgili kurumlara talimat verdi.

 • SASKİ, Terme ve Salıpazarı ilçelerindeki susuzluk sorununu çözmek için çalışma başlattı
  26 Ara SASKİ, Terme ve Salıpazarı ilçelerindeki susuzluk sorununu çözmek için çalışma başlattı

  Samsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (SASKİ), Terme ve Salıpazarı ilçelerindeki yüksek rakımlı mahallelerde yaşanan susuzluk problemlerini ortadan kaldırmak için çalışmalara başladı. SASKİ, kırsal mahallelerdeki içme suyu sorunlarını çözerek tüm hanelere kesintisiz ve memba kalitesinde su sağlamayı hedefliyor. Terme ve Salıpazarı ilçelerinde 19 mahalleye su verilecek olan Örencik İçme Suyu Arıtma Tesisi'nin inşaatı yüzde 90 tamamlandı ve günde 4 bin 320 metreküp su arıtılacak.

 • Kar yağışı etkili oldu, 72 köy yolu ulaşıma kapandı
  24 Ara Kar yağışı etkili oldu, 72 köy yolu ulaşıma kapandı

  Kars'ta olumsuz hava koşulları nedeniyle okullar 1 gün tatil edildi. Kar ve tipi nedeniyle 72 köy yolu ulaşıma kapandı. İl Özel İdaresi ekipleri kapalı yolların açılması için çalışmalarını sürdürüyor.

 • Ağrı-İran kara yolunda tipi nedeniyle ulaşım sağlanamıyor
  24 Ara Ağrı-İran kara yolunda tipi nedeniyle ulaşım sağlanamıyor

  Ağrı'da etkili olan tipi nedeniyle Ağrı-İran kara yolunun İpek Geçidi mevkisinde ulaşım sağlanamıyor. Kara yolunda çok sayıda araç mahsur kaldı ve tır sürücüleri yolun açılmasını bekliyor. Kars'ta ise kar yağışı ve tipi nedeniyle 72 köy yolu ulaşıma kapandı.

 • Kars'ta Susuz Şelalesi kısmen dondu
  24 Ara Kars'ta Susuz Şelalesi kısmen dondu

  Kars'ta hava sıcaklığının sıfırın altına düşmesiyle birlikte, 75 metreden akan Susuz Şelalesi'nin bir bölümü buzla kaplandı. Dere, nehir ve göletlerin buzla kaplandığı ilde, yollarda buzlanma meydana geldi.

 • Erzurum, Kars ve Ardahan'da kar ve tipi nedeniyle ulaşım sağlanamıyor
  24 Ara Erzurum, Kars ve Ardahan'da kar ve tipi nedeniyle ulaşım sağlanamıyor

  Erzurum, Kars ve Ardahan'da kar ve tipi nedeniyle toplamda 149 yerleşim yerine ulaşım sağlanamıyor. Erzurum'da 45 mahalle yolu ulaşıma kapandı ve Büyükşehir Belediyesi ekipleri karla mücadele çalışması başlattı. Kars merkezde 6, Akyaka'da 3, Arpaçay'da 9, Digor'da 1, Selim'de 5, Susuz'da 9 köy yolu ulaşıma kapandı. Ardahan'da ise merkezde 11, Posof'ta 40, Hanak'ta 14 ve Göle ilçesinde 6 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor. Ekipler, yolların ulaşıma açılması için çalışmalarını sürdürüyor.

 • Kars'ta 33 köy yolu kar nedeniyle ulaşıma kapandı
  24 Ara Kars'ta 33 köy yolu kar nedeniyle ulaşıma kapandı

  Kars'ta etkili olan kar yağışı ve tipi nedeniyle 33 köy yolu ulaşıma kapandı. İl Özel İdaresi karla mücadele ekipleri çalışma başlattı.

 • Afyonkarahisar'da Forklift Kazası: Sürücü Hayatını Kaybetti
  23 Ara Afyonkarahisar'da Forklift Kazası: Sürücü Hayatını Kaybetti

  Afyonkarahisar'da bir forkliftin yan yatması sonucu sürücü hayatını kaybetti. Forklift, bir tavuk çiftliğinden başka bir çiftliğe giderken sürücüsünün kontrolünü kaybederek yan yattı. Olay yerine sağlık ve jandarma ekipleri sevk edildi ancak sürücü olay yerinde hayatını kaybetti.

 • Kars'ta kar ve tipi nedeniyle 27 kişi kurtarıldı
  23 Ara Kars'ta kar ve tipi nedeniyle 27 kişi kurtarıldı

  Kars'ta yaşanan kar ve tipi nedeniyle kaybolan ve mahsur kalan 27 kişi, AFAD, UMKE ve jandarma ekipleri tarafından kurtarıldı. Kurtarılan kişiler arasında kaybolan bir genç ve donmak üzere olan bir grup da bulunuyor.

 • Ağrı, Kars ve Ardahan'da kar ve tipi nedeniyle ulaşım aksadı
  23 Ara Ağrı, Kars ve Ardahan'da kar ve tipi nedeniyle ulaşım aksadı

  Ağrı, Kars ve Ardahan'da etkili olan yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle ulaşım güçlükle sağlanıyor. Bazı köy yolları ise ulaşıma kapandı. Karayolları ekipleri çalışmalarını sürdürürken, İl Özel İdaresi ekipleri de kapalı köy yollarını açmak için çalışmalara başladı.

 • Iğdır, Ardahan ve Kars'ta Kar Yağışı
  23 Ara Iğdır, Ardahan ve Kars'ta Kar Yağışı

  Doğu Anadolu'nun Çukurovası olarak bilinen Iğdır'a bu kış sezonunun ilk karı düştü. Ardahan ve Kars'ta da kar yağışı etkili oldu. Ulaşım aksamaları yaşandı, zincirleme kaza meydana geldi.

 • Kars'ta zincirleme kaza: 5 yaralı
  23 Ara Kars'ta zincirleme kaza: 5 yaralı

  Kars'ta buzlanma nedeniyle meydana gelen zincirleme kazada 4 araç karıştı ve 5 kişi yaralandı. Olay yerine AFAD, UMKE, jandarma, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yaralılar Kars'taki hastanelere sevk edildi.

 • Kars'ta zincirleme trafik kazası: 4 yaralı
  23 Ara Kars'ta zincirleme trafik kazası: 4 yaralı

  Kars'ın Susuz ilçesinde kar ve buzlanma nedeniyle meydana gelen zincirleme trafik kazasında 7 araç karıştı ve 4 kişi yaralandı. Kazada sıkışan bir kişi itfaiye ekiplerince kurtarıldı ve yaralılar hastaneye sevk edildi. Kaza nedeniyle yol bir süre trafiğe kapatıldı.

 • Şanlıurfaspor ve Ahlatcı Çorum FK Berabere Kaldı
  21 Ara Şanlıurfaspor ve Ahlatcı Çorum FK Berabere Kaldı

  Trendyol 1. Lig'in 16. haftasında ASTOR Enerji Şanlıurfaspor, evinde Ahlatcı Çorum FK ile 1-1 berabere kaldı. Ozan Sol'un penaltıdan attığı golüne Muhammet Arslantaş karşılık verdi.

 • Afyonkarahisar'da durdurulan araçta 5 düzensiz göçmen yakalandı
  18 Ara Afyonkarahisar'da durdurulan araçta 5 düzensiz göçmen yakalandı

  Afyonkarahisar'da, Jandarma ekipleri tarafından durdurulan bir araçta yapılan aramada 5 düzensiz göçmen yakalandı. Göçmen kaçakçılığı yaptığı iddiasıyla bir kişi gözaltına alındı.

 • Afyonkarahisar'da 5 düzensiz göçmen yakalandı, 1 kişi gözaltına alındı
  18 Ara Afyonkarahisar'da 5 düzensiz göçmen yakalandı, 1 kişi gözaltına alındı

  Afyonkarahisar'da jandarma tarafından durdurulan araçta yasa dışı yollardan ülkeye girdikleri belirlenen 5 düzensiz göçmen yakalandı. Olayla ilgili araç sürücüsü gözaltına alındı.

 • NASA ve Avrupa Komisyonu'ndan kahreden iklim tahmini
  16 Ara NASA ve Avrupa Komisyonu'ndan kahreden iklim tahmini

  NASA ve Avrupa Komisyonu'nun Kopernik İklim Değişikliği Servisi, önümüzdeki yılın kaydedilen en sıcak yıl olacağına dair kahreden bir tahminde bulundu. Kuzey Yarımküre'deki aşırı yaz sıcakları ve yangınlar geride kaldı ancak bu tahmin, sıcaklık artışının devam edeceğini gösteriyor. ShiftDelete.Net Kurucusu Hakkı Alkan, COP28 İklim Zirvesi'ne katıldı ve önemli gelişmeleri herkesle paylaştı.

 • Afyonkarahisar'da midibüs devrildi: 25 yaralı
  16 Ara Afyonkarahisar'da midibüs devrildi: 25 yaralı

  Afyonkarahisar-Ankara kara yolu Susuz beldesi kavşağında yol kenarına devrilen midibüste bulunan 25 kişi yaralandı. Yaralılar, ambulanslarla Afyonkarahisar'daki hastanelere kaldırıldı ve hayati tehlikelerinin olmadığı belirtildi.

 • Afyonkarahisar'da Midibüs Kazası: 24 Yaralı
  16 Ara Afyonkarahisar'da Midibüs Kazası: 24 Yaralı

  Afyonkarahisar'ın Susuz Beldesi Kavşağı yakınlarında aşırı yağmur nedeniyle kontrolden çıkan midibüs, karşı şeride geçerek devrildi. Kazada 24 kişi yaralandı. Yaralılar hastaneye kaldırıldı.

 • Afyonkarahisar'da Midibüs Devrildi: 14 Yaralı
  16 Ara Afyonkarahisar'da Midibüs Devrildi: 14 Yaralı

  Afyonkarahisar-Ankara kara yolunda yolcu taşıyan midibüsün devrilmesi sonucu 14 kişi yaralandı. Kaza sonrası olay yerine polis, jandarma, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yaralılar ambulanslarla hastanelere kaldırıldı.

 • Emeklilerin Durumu: Yarı Aç Yarı Susuz Geziyoruz
  15 Ara Emeklilerin Durumu: Yarı Aç Yarı Susuz Geziyoruz

  Artvin'de yaşayan emekliler, asgari ücretin altında maaş almaları nedeniyle zor günler geçirdiklerini ifade etti. Emekliler, geçim sıkıntısı çektiğini ve yeterli beslenemediğini belirtti. Bir emekli ise bankalara 300 bin lira borcu olduğunu söyledi.

 • CHP 227 Belediye Başkan Adayını Açıkladı
  14 Ara CHP 227 Belediye Başkan Adayını Açıkladı

  CHP Parti Meclisi'nde (PM) 31 Mart seçimlerinde; İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na Ekrem İmamoğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na Mansur Yavaş, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na Mustafa Bozbey, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na Ahmet Akın, Bolu Belediye Başkanlığı'na Tanju Özcan, Bayburt Belediye Başkanlığı'na Kubilay Erel, Karaman Belediye Başkanlığı'na Recep Sertçelik ve Niğde Belediye Başkanlığı'na Mehmet Bilgin'in aday gösterilmesi kararı alındı. CHP PM, bugünkü toplantıda 227 adayı belirledi.

 • CHP'de 227 seçim çevresinde belediye başkan adayları belirlendi
  14 Ara CHP'de 227 seçim çevresinde belediye başkan adayları belirlendi

  CHP Parti Meclisi, 4'ü Büyükşehir olmak üzere 227 seçim çevresinde belediye başkan adaylarını belirledi. İstanbul'da Ekrem İmamoğlu, Ankara'da ise Mansur Yavaş yeniden aday oldu. CHP Genel Başkanı Özgür Özel, belediye başkan adaylarını açıklarken, Türkiye'nin yarısını sosyal belediyecilik anlayışıyla tanıştırdıklarını ve 31 Mart seçimlerinde insan odaklı politikalarla belediyelerin sayısını artıracaklarını belirtti.

 • Bilecik'te Yangında 60 Bin Liralık Saman Balyası Kül Oldu
  14 Ara Bilecik'te Yangında 60 Bin Liralık Saman Balyası Kül Oldu

  Bilecik'in Gölpazarı ilçesine bağlı Büyük Susuz Köyü'nde meydana gelen yangında, 60 bin liralık saman balyası kül oldu. Köy Muhtarı Binay Günay, yangının sabotaj olduğunu iddia etti ve jandarma olayı araştırmaya başladı.

 • Afyonkarahisar ve Bursa'daki taşınmazlar için özelleştirme ihalesi sonuçlandı
  12 Ara Afyonkarahisar ve Bursa'daki taşınmazlar için özelleştirme ihalesi sonuçlandı

  Özelleştirme İdaresi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre, Afyonkarahisar ve Bursa'daki bazı taşınmazların özelleştirme ihalesi nihai pazarlık görüşmeleri tamamlandı. Afyonkarahisar'daki taşınmazın en yüksek teklifi 81 milyon lira ile Turan Bekişoğlu Mermer Sanayi ve Ticaret AŞ tarafından verilirken, Bursa'daki taşınmazın en yüksek teklifi 58 milyon 500 bin lira ile Coşkun Örs Yemek, Gıda, Hayvancılık, Turizm ve Otelcilik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi tarafından sunuldu.

 • Başkan Seçer: 'En büyük hedefimizden biri huzurlu bir kent oluşturmaktı'
  07 Ara Başkan Seçer: "En büyük hedefimizden biri huzurlu bir kent oluşturmaktı"

  Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, belediye olarak en büyük hedeflerinden birinin huzurlu bir kent oluşturmak olduğunu belirterek, "Bunu da gerçekleştirdik.

 • Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Seçer, İş Dünyası ile Buluştu: 'Mersin Büyükşehir Son Derece Güçlü Bir Belediye'
  07 Ara Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Seçer, İş Dünyası ile Buluştu: "Mersin Büyükşehir Son Derece Güçlü Bir Belediye"

  Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Çukurova Genç Girişimci İş İnsanları Derneği’nin (ÇUGİDER) ‘Yıl Sonu Değerlendirmesi ve Kente Dair Söyleşiler’ programına katılarak iş dünyasının sorularını cevapladı.

 • Keşan'da sağanak yağışın baraja etkisi az
  05 Ara Keşan'da sağanak yağışın baraja etkisi az

  Keşan Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürü Erhan Başaran, son günlerde etkili olan sağanak yağışın Keşan'ın içme suyu sağlayan Kadıköy Barajı'na fazla etkisinin olmadığını belirtti. Barajın doluluk oranının hala kritik seviyelerde olduğunu söyleyen Başaran, vatandaşlardan su tasarrufu yapmaya devam etmelerini istedi.

 • Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
  05 Ara Futbol: Ziraat Türkiye Kupası

  Stat: Atatürk OlimpiyatHakemler: Ömer Faruk Turtay, Yusuf Susuz, Onur GülterVavaCars Fatih Karagümrük: Furkan Bekleviç, Nazım Sangare, Dresevic, Salih Dursun (Dk. 60 Levent Mercan), Emir Tintiş, Rohden (Dk. 60 Samed Onur), Sturaro (Dk. 76 Lawrence), Adnan Uğur (Dk.

 • Yeniden Refah Partisi belediye başkan adaylarını tanıttı
  02 Ara Yeniden Refah Partisi belediye başkan adaylarını tanıttı

  - Yeniden Refah Partisi belediye başkan adaylarını tanıttı Yeniden Refah Partisi 31 Mart yerel seçimlerinde il, ilçe ve belde başkan adaylarını düzenledikleri tanıtım toplantısıyla duyurdu.

 • Yeniden Refah Partisi belediye başkan adaylarını tanıttı
  02 Ara Yeniden Refah Partisi belediye başkan adaylarını tanıttı

  Yeniden Refah Partisi 31 Mart yerel seçimlerinde il, ilçe ve belde başkan adaylarını düzenledikleri tanıtım toplantısıyla duyurdu.

Advertisement