Hadise harekete geçti! Hakkındaki iddialar için yasal yollara başvuruyor - Son Dakika

Hadise harekete geçti! Hakkındaki iddialar için yasal yollara başvuruyor

15.10.2022 12:10

Mehmet Dinçerler ile evliliğini tek celsede bitirdikten sonra hakkındaki iddialara bu zamana kadar sessiz kalan Hadise, ailelerle ilgili söylentilerin ardından sessizliğini bozarak, "Kadınlık onurumu zedeleyen, aileme hatta boşandığım eşim ve ailesine dahi iftira ve hakaret boyutuna ulaşan söylemler için sessiz kalmayacağım" dedi ve yasal yollara başvuracağını belirtti.

30 Nisan'da Mehmet Dinçerler ile nikah masasına oturan şarkıcı Hadise, psikolojik baskıya maruz kaldığı gerekçesiyle boşanma davası açtı. 30 Eylül'de tek celsede boşanan Hadise, bu zamana kadar sessiz kaldığı iddialar için harekete geçti.

"BANA VE BOŞANDIĞIM EŞİMİN AİLESİNE SÖYLENENLERE SESSİZ KALMAYACAĞIM"

Boşanma açıklamasının ardından sessizliğe bürünen Hadise, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda "Bugüne kadar hakkımda çıkan doğru ya da yanlış haberleri gerek ifade özgürlüğüne gerek basın özgürlüğüne önem verdiğim ve şöhretin getirdiği bir bedel olarak gördüğüm için sağduyu ile karşılamaya çaba gösterdim. Ne var ki, haber değeri taşımayan, yalanlamaya tenezzül dahi etmeyeceğim, kişisel kin, hırs ve habis duygular ile her şeyden evvel kadınlık onurumu zedeleyen, aileme hatta boşandığım eşim ve ailesine dahi saygısızlık ihtiva eden, iftira ve hakaret boyutuna ulaşan söylemler için sessiz kalmayacağım. Asla kabul etmiyorum, etmeyeceğim" dedi.

"GERÇEĞE AYKIRI BEYANDA BULUNLAR İÇİN GEREKLİ İŞLEMLER BAŞLATILACAK"

Hakkındaki iddialar için yasal yollara başvuracağını söyleyen şarkıcı, sözlerine şöyle devam etti: "Benim için ahlakın özü, üretmek, işini iyi yapmak, ülkem için, ülkemin kadın ve çocukları başta olmak üzere bu toplum için faydalı, yararlı ve örnek bir sanatçı olmaktır. Bugüne kadar nasıl geldiysem bugünden sonra da aynı çizgide ilerleyeceğimi tüm kamuoyunun ve sevenlerimin bilgisine sunarım. Bu hafta avukatım, şahsıma yöneltilen gerçeğe aykırı beyanlar kişilik haklarımı zedeleyenlere karşı gerekli işlemleri başlatacaktır. Saygılarımla."

Evliliğini bitiren Hadise, hakkındaki iddialar için yasal yollara başvuruyor
Evliliğini bitiren Hadise, hakkındaki iddialar için yasal yollara başvuruyor
Evliliğini bitiren Hadise, hakkındaki iddialar için yasal yollara başvuruyor
Evliliğini bitiren Hadise, hakkındaki iddialar için yasal yollara başvuruyor
YORUMLAR
500
En çok takipçisi olan TikTok fenomenleri [Türkiye] En çok takipçisi olan TikTok fenomenleri [Türkiye] Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk: ' (Belediye önünde kendisi ve çevresindekileri ateşe veren şahıs) Hadise bizi derinden üzdü' Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk: ' (Belediye önünde kendisi ve çevresindekileri ateşe veren şahıs) Hadise bizi derinden üzdü' Influencer sosyal medyadan kaç para kazanıyor? Influencer sosyal medyadan kaç para kazanıyor?

Son Dakika Magazin Hadise harekete geçti! Hakkındaki iddialar için yasal yollara başvuruyor - Son Dakika


Advertisement