Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, hayatının film olacağını açıkladı - Son Dakika

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, hayatının film olacağını açıkladı

17.08.2022 23:56

Etiler'de bir stüdyoya girerken objektiflere takılan Serdar Ortaç, "Önüme bir senaryo geldi ve çok hoşuma gitti. Hayatım film oluyor" şeklinde konuştu.

Yeni şarkısı için kolları sıvayan Serdar Ortaç, verdiği müjdeyle hayranlarını heyecanlandırdı. Yazı konserden konsere koşarak değerlendiren ünlü şarkıcı sinemaya göz kırpıyor.

"YENİ ŞARKI YAPTIM"

Önceki gün Etiler'de bir stüdyoya girerken objektiflere takılan ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, "İlaç adında yeni bir şarkı yaptım. O yüzden stüdyoya geldim" diye konuştu.

Serdar Ortaç'ın hayatı film oluyor

"SENARYOYA BAYILDIM"

Müslüm, Bergen, Dilberay gibi bir çok sanatçının hayatını anlatan filmler yapılması hakkında konuşan Serdar Ortaç, "Önüme bir senaryo geldi. Bayıldım ama filmde ben oynamayacağım" diyerek kendi hayatının beyazperdeye aktarılacağını müjdeledi.

Serdar Ortaç'ın hayatı film oluyor

GÜLDÜREN 'JAPON' GÖNDERMESİ

Muhabirlerin "Sizi kim oynasın istersiniz?" sorusuna ise, " Japon'a benzeyen biri" cevabını vererek güldürdü.

Serdar Ortaç'ın hayatı film oluyor


YORUMLAR
500
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, hayatının film olacağını açıkladı - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement