Survivor bitti, yankısı sürüyor! Nisa'nın şampiyonluğuna Nagihan'dan eleştiri geldi - Son Dakika

Survivor bitti, yankısı sürüyor! Nisa'nın şampiyonluğuna Nagihan'dan eleştiri geldi

03.07.2022 16:43

Survivor All Star'da sezonun şampiyonu Nisa Bölükbaşı olurken, bu sonucun yankıları da devam ediyor. Survivor All Star'a 6'ıncı olarak veda eden Nagihan Karadere, SMS oylarıyla gelen şampiyonluğa tepki göstererek, "Artık parkur olmasın" başlıklı paylaşımıyla dikkatleri üzerine topladı.

Survivor All Star 2022'nin şampiyonu, 30 Haziran akşamı Tersane İstanbul'da yapılan büyük final sonucunda belirlendi. Adem Kılıçcı ve Nisa Bölükbaşı'nın kaldığı finalde en çok SMS'i alan Nisa, yarışmayı şampiyon olarak tamamladı.

Nagihan final sonrası açtı ağzını yumdu gözünü: Sahada kazandığımızı masada kaybettik

SİSTEME TEPKİ GÖSTERDİ

Ancak bu durum yarışmayı 2. bitiren Adem'de dahil olmak üzere birçok ismin tepkisini çekti. Survivor'ı 6. bitiren Nagihan ise sisteme olan tepkisini gösterdi. Finale sayılı günler kala yarışmadan elenen Nagihan Karadere, paylaşımında şunları söyledi;

Nagihan final sonrası açtı ağzını yumdu gözünü: Sahada kazandığımızı masada kaybettik

"OLMAYACAK BİR HAYAL İÇİN 3 KEZ KIZIMI BIRAKTIM

"Bu yolda benimle birlikte olan, duasını ve desteklerini esirgemeyen, beni yalnız bırakmayan, yanımda olan ve geldikten sonra merak edip beni arayan, yazan ve güzel mesajlarla bana manevi mutluluğu yaşatan tüm sevenlerime destekçilerime çok teşekkür ediyorum. Bu serüven sırasında çok şey öğrendim. Survivor gibi rekabetin ve hırsın ön planda olduğu yerde başarı ipini göğüslemek ve zoru başarmak çok çok zor. Her yarışmacının daha doğrusu herkesin harcı değildi. Ben bunu tek başıma başardığıma inanıyorum. Hele ki herkesin birbirinin ayağını kaydırmak için can attığı bu Allstar'da başarılı olmak belki de en zor şeylerden biriydi. Bu serüvende pek çok olaylar yaşadık , gördükleriniz ve göremedikleriniz .. Yaptığım hiçbir şeyden pişman olmadım, olmayacak bir hayalin peşinde kızımı üç kez bırakmak dışında…"

Nagihan final sonrası açtı ağzını yumdu gözünü: Sahada kazandığımızı masada kaybettik

"ARTIK PARKUR KONMASIN"

"Kim ne söylerse söylesin, ben bu uzun ve yorucu serüvende ne olursa olsun kendi doğrularımdan vazgeçmeden, doğru bildiğim yolda sonuna kadar ilerledim. Bu maceramda benimle gerek mutluluklarımı ve sevinçlerimi, gerek gözyaşlarımı, dertlerimi ve üzüntümü paylaştığınız için sizlere minnettarım. İyi ki varsınız. Ayrıca bu hırsla bu azimle, bu başarı ile 3. kez boşa kürek çekmenin büyük bir üzüntüsünü yaşıyorum. Daha da artık parkur koyulmasın ki kimse kolunu bacağını Aşil tendonunu 1 sayı alma uğuruna parkurda bırakmasın. Ne de olsa İş sadece Sms ile yürüyor."

Nagihan final sonrası açtı ağzını yumdu gözünü: Sahada kazandığımızı masada kaybettik

"SAHADA KAZANDIĞIMIZI MASADA KAYBETTİK"

"Aylardır sakatlıkla parkuru parçalayıp aç kalmamız ve sağlığımızı kaybettiğimizde de yanımıza kar kaldı. Tüm zorlukları ve parkuru aştık ama Sms'te çakıldık! Yani kısacası dostlarım; sahada kazandığımızı masada kaybettik. Olsun be canımız sağ olsun… Daha önce de söylediğim bir sözümü buraya bırakıyorum. Ben kaybederken bile hep kazanan biriyimdir!"

YORUMLAR (6)
  • Servet Kaya: Hak etmeyen birinin şampiyon olması programdan soğutuyor insanı, resmen kurgu gibi. Galiba nisayi şampiyon yapma senaryosu programın başında yazılmış. Çünkü konuşmalarda hisediliyordu, nisanın hiç bir katkısı yok iken bile sürekli onunla konuşmalar, ona söz hakkı vermeler. Resmen şampiyon yapılmak üzere kız parlatıldı. Daha önceki yılarda da ufak tefek haksızlıklar oluyordu ama bu seneki kadar değildi. Bundan sonra zaten bu programı asla izlemeyeceğim. Cevap Yaz 4 1 Yayından Kaldır
  • Servet Kaya: Nisa çakma şampiyon, asla şampiyon değil. Gerçek Şampiyon NAGİHAN KARADERE. Bu seneki surviver zaten acaip bir şeydi. Hak edenler elendi. Hak etmeyen biri, uykusu geldiğinde, canı istemediğide oynamayan biri kazadi. Oyunlarda canını dişine takan kazanamadı. Bundan sonra survivere gideceklere duyuru; hiç oyun moyun oynamayın, kazamak için kendinizi paralamayın. Giitmeden önce fan grubu oluşturun yeter. Bu konuda youtouberlar çok şanslı. sms yarışması nasıl olsa. Cevap Yaz 2 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Survivor şampiyonları Ogeday ve Nisa hakkında çarpıcı iddia! Survivor şampiyonları Ogeday ve Nisa hakkında çarpıcı iddia! Nisa Bölükbaşı ve Ogeday Girişken Hakkında Flaş İddia! Nisa Bölükbaşı ve Ogeday Girişken Hakkında Flaş İddia!

Son Dakika Magazin Survivor bitti, yankısı sürüyor! Nisa'nın şampiyonluğuna Nagihan'dan eleştiri geldi - Son Dakika


Advertisement