Son dakika Mehmet Kuş haberleri, Mehmet Kuş son dakika, son dakika Mehmet Kuş

Son Dakika Mehmet Kuş Haberleri

 • Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, esnaflardan ilgi gördü
  16:28 Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, esnaflardan ilgi gördü

  Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği esnaftan ilgi gördü. Şanlıurfa'nın tarihi çarşılar bölgesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Kuş, esnafın taleplerini dinleyerek sohbet etti.

 • Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Eyüpnebi Mahallesinde Halkla Buluştu
  19 Şub Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Eyüpnebi Mahallesinde Halkla Buluştu

  Beş yıllık görev süresinde olduğu gibi seçim çalışmaları öncesinde de halkın arasında olmaya devam eden Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Eyüpnebi Mahallesinde düzenlenen ev toplantısında halkla kucaklaştı. Başkan Kuş, yerel seçimler için dua ve destek istedi. AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Mehmet Moğal da toplantıya katılanlara teşekkür ederek, Eyyübiye'nin güzelleşmesi için el birliğiyle sandıklara sahip çıkılması gerektiğini belirtti.

 • Eyyübiye Belediyesi Kadın Destek Merkezleri Kadınlara Yardım Ediyor
  18 Oca Eyyübiye Belediyesi Kadın Destek Merkezleri Kadınlara Yardım Ediyor

  Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş'un toplumun dezavantajlı kesimlerini desteklemek amacıyla büyük önem verdiği ve desteklediği kadın destek merkezleri, ilçede yaşayan kadınların sosyo ekonomik yaşama katılmasını sağlamaya devam ediyor.

 • Eyyübiye Belediyesi, doğalgaz çalışmaları sonrası yolları onardı
  21 Kas Eyyübiye Belediyesi, doğalgaz çalışmaları sonrası yolları onardı

  Eyyübiye Belediyesi, Akabe ve Direkli Mahallesinde doğalgaz çalışmaları sonrası bozulan yolları hızla onardı. Mahalle sakinleri, Belediye Başkanı Mehmet Kuş ve ekibine teşekkür etti.

 • Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Sera Kentini Büyüteceklerini Açıkladı
  26 Eki Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Sera Kentini Büyüteceklerini Açıkladı

  Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Şanlıurfa'nın merkez ilçesi Eyyübiye'de kurulan sera kentini büyütmek ve alternatif tarımsal girişimlere öncülük etmek amacıyla karar aldıklarını duyurdu. Seralarda ejder meyvesi de yetiştirilmektedir. Başkan Kuş, projenin pandemi nedeniyle ertelendiğini ancak geçen yıl başarılı sonuçlar elde ettiklerini belirtti. Ayrıca, ejder meyvesi üretimiyle ilgili bilgiler de paylaşan Başkan Kuş, 2024 yılında bereketli bir hasat beklediklerini ifade etti.

 • Eyyübiye Belediyesi Ödüllü Yarışma Sonuçlandı
  16 Eki Eyyübiye Belediyesi Ödüllü Yarışma Sonuçlandı

  Eyyübiye Belediyesi'nin sosyal medya hesabı üzerinde geçen hafta düzenlenen ödüllü yarışmaya katılan talihlilerin bisiklet hediyeleri teslim edilmeye başlandı. Yarışma, ilçenin tanıtımını yapmak, toplumsal aidiyet bilincini geliştirmek ve hareketli yaşam kültürünün yaygınlaştırılmasını sağlamak amacıyla düzenlenmişti. 30 talihli, bisikletlerini Eyyübiye Belediyesi Yerel Yönetimler Konağı'nda teslim aldı ve Başkan Mehmet Kuş'a teşekkür etti.

 • Eyyübiye'de Öğrencilere Destek: Kitap Otakları ve Gençlik Merkezleri
  07 Eki Eyyübiye'de Öğrencilere Destek: Kitap Otakları ve Gençlik Merkezleri

  Şanlıurfa'nın en fazla öğrenci nüfusuna sahip ilçesi Eyyübiye'de, sınav hazırlık merkezleri, kitap otakları ve gençlik merkezlerinde sunulan imkanlardan faydalanan öğrenciler geleceğe umutla bakıyor.

 • Eyyübiye Belediyesi Sera Kent'te Ejder Meyvesi Üretimi Rekor Gelir Beklentisiyle Başladı
  04 Eki Eyyübiye Belediyesi Sera Kent'te Ejder Meyvesi Üretimi Rekor Gelir Beklentisiyle Başladı

  Eyyübiye Belediyesi Sera Kent'te alternatif ürün olarak yetiştirilen ejder meyvesi, dönüm başına rekor gelir beklentisiyle ilk çiçeklerini açtı. Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş'un ilçe ekonomisini canlandırmak, istihdam alanları oluşturmak ve bölge çiftçisine destek olmak amacıyla hayata geçirdiği 1. Etap Eyyübiye Sera Kent Projesi, hedeflerine ulaşmaya devam ediyor. Ejder meyvesi bitkisi, üçüncü yıldan itibaren ticari anlamda maksimum verim alınabilecek bir ürün olarak biliniyor. Eyyübiye Sera Kent'te yetiştirilen ejder meyvesi bitkisi, ilk çiçeklerini açarak yüksek getiri potansiyeliyle dikkat çekiyor.

 • Eyyübiye Belediyesi Yarı Olimpik Yüzme Havuzu'nda Çocuklar Yüzme Öğreniyor
  31 Ağu Eyyübiye Belediyesi Yarı Olimpik Yüzme Havuzu'nda Çocuklar Yüzme Öğreniyor

  Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş'un hizmete sunduğu yarı olimpik yüzme havuzu çevresindeki mahallelerde yaşayan çocuklar yüzme öğreniyor. Havuzda her gün yüzlerce kişi eğitim alıyor ve yarışlar düzenleniyor.

 • Eyyübiye'de 27 yeni halı saha hizmete açıldı
  22 Ağu Eyyübiye'de 27 yeni halı saha hizmete açıldı

  Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş'un öncülüğünde yapılan eğitim ve spor yatırımları kapsamında, Eyyübiye ilçesinde 27 yeni halı saha hizmete sunuldu. Ayrıca, Eyyübiye Millet Bahçesi içerisinde 8 spor alanı da yer alıyor. İlçe gençliği için spor imkanları artırılmaya devam ediyor.

 • Eyyübiye'de Doğalgaz Çalışmaları Devam Ediyor
  31 Tem Eyyübiye'de Doğalgaz Çalışmaları Devam Ediyor

  Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş'un doğalgaz vaadini gerçekleştirmesinin ardından, doğalgaz tesis edilen cadde ve sokaklarda yenileme çalışmaları devam ediyor. Ayrıca, abonelik işlemlerinde geciken evlerin hatları da kısa bir sürede döşeniyor. Eyyübiye ilçesine bağlı Eyüpnebi Mahallesi'nde doğalgaz çektirmekte geç kalan ev sahiplerine ekipler hızla adrese yönelerek kazı çalışmalarını bir saat gibi kısa bir sürede tamamladı. Gaz ulaştırılan mahallelerdeki yol yenileme çalışmalarının ise yüzde 95 seviyesinde olduğu belirtildi.

 • Eyyübiye Belediyesi, kırsal mahallelere üç yeni halı saha daha kazandırdı
  21 Tem Eyyübiye Belediyesi, kırsal mahallelere üç yeni halı saha daha kazandırdı

  Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş'un liderliğinde, Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın destekleriyle Spor Toto Teşkilatı'nın katkılarıyla yapılan halı sahalar, çocukların ve gençlerin sporla iç içe bir hayat sürmelerini sağlamak amacıyla kırsal mahallelere inşa ediliyor. Akmağara, Vergili ve Dilimli Mahalleleri'nde tamamlanan halı sahalar, mahalle gençlerinin ve çocuklarının hizmetine sunuldu. Eyyübiye'de son dört yılda birçok spor ve eğitim yatırımı gerçekleştirildi.

 • Şanlıurfa'da Yarı Olimpik Yüzme Havuzu Çocukların Serinleme Noktası Haline Geldi
  20 Tem Şanlıurfa'da Yarı Olimpik Yüzme Havuzu Çocukların Serinleme Noktası Haline Geldi

  Şanlıurfa'nın Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş'un ilçeye kazandırdığı yarı olimpik yüzme havuzu, yaz tatilinde çocuklar için serinleme yeri oldu. Havuzda verilen yüzme kurslarına katılan çocuklar, kurs saatleri dışında da havuzdan çıkmak istemiyor. Eyyübiye Belediyesi, gençlere ve çocuklara kalıcı eserler kazandırmak için yatırımlarına devam ediyor.

 • Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Cumhurbaşkanlığı seçimleri için sahada
  27 May Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Cumhurbaşkanlığı seçimleri için sahada

  Seçildiği günden bu yana, yarın seçim varmış gibi vatandaşa hizmet etmeye, yatırım projelerini hayata geçirmeye devam eden Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, 28 Mayıs'ta yapılacak ikinci tur Cumhurbaşkanlığı seçimleri için de sahada olmaya devam ediyor.

 • Belediye işçilerinin maaşlarında iyileştirme müjdesi
  26 May Belediye işçilerinin maaşlarında iyileştirme müjdesi

  Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, deprem ve sel felaketlerinde büyük özveriyle çalışan belediye işçilerine maaşlarda iyileştirme müjdesi verdi. İşçi ücretlerinde yapılan iyileştirme ile en düşük yevmiye ücreti 330 TL'den 375 TL'ye yükseltildi.

 • Şampiyon sporcu ödüllendirildi
  28 Şub Şampiyon sporcu ödüllendirildi

  Kahramanmaraş depreminin yaraları sarılmaya devam ederken, Şanlıurfa'da yetişen genç sporcu Savaş Öğüş'ün depremden hemen önce katıldığı Avrupa Karate Şampiyonasındaki başarısı Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş tarafından tebrik edildi.

 • Eyyübiye Belediyesi komşuya yardıma koştu
  13 Şub Eyyübiye Belediyesi komşuya yardıma koştu

  Türkiye'yi sarsan, dünyanın en büyük deprem felaketinin hemen ardından ilçe genelinde 24 saat esasına göre çalışmaya başlayan Eyyübiye Belediyesi, depremden büyük zarar gören komşu illerin de yardımına koştu.

 • Eyyübiye'de depremden etkilenenlere destekler sürüyor
  10 Şub Eyyübiye'de depremden etkilenenlere destekler sürüyor

  Türkiye'yi sarsan deprem felaketinin ilk saatlerinden itibaren halkın yanında olan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, başkan yardımcıları, birim amirleri ve yüzlerce personelle evlerinin dışında yaşamaya başlayanlara destek olmaya devam ediyor.

 • Eyyübiye Spor Kompleksine ilk harç döküldü
  03 Şub Eyyübiye Spor Kompleksine ilk harç döküldü

  Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş'un önceki ay müjdesini verdiği ve sahada incelemelerde bulunduğu dev spor kompleksi inşaatına ilk harç döküldü.

 • Mehmet Kuş esnafın taleplerini dinledi
  29 Oca Mehmet Kuş esnafın taleplerini dinledi

  Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, esnafı ziyaret ederek taleplerini dinledi.

 • Yenice sınav hazırlık merkezi açılıyor
  13 Oca Yenice sınav hazırlık merkezi açılıyor

  Şanlıurfa'nın en genç nüfusuna sahip ilçesi Eyyübiye'de, sosyo-ekonomik yönden dezavantajlı gençlerin üniversiteye yerleşmesi için devasa hizmetler hayata geçiren Belediye Başkanı Mehmet Kuş, ikinci sınav hazırlık merkezinde pazartesi günü ders başı yapılacağını açıkladı.

 • Belediye başkanlarından 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajı
  09 Oca Belediye başkanlarından 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajı

  Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat ile Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla birer mesaj yayımladı.

 • Şanlıurfa'da çölyak ve fenilketonüri hastalarına gıda kolisi dağıtıldı
  21 Ara Şanlıurfa'da çölyak ve fenilketonüri hastalarına gıda kolisi dağıtıldı

  Eyyübiye Belediyesi tarafından çölyak ve fenilketonüri hastalarına gıda kolisi dağıtıldı.

 • Çölyak ve fenilketonüri hastalarına destek
  21 Ara Çölyak ve fenilketonüri hastalarına destek

  Eyyübiye Belediyesi, Şanlıurfa'da yaşayan çölyak ve fenilketonüri hastaları için hayati önem taşıyan gıda paketlerini hastalara ulaştırmaya devam ediyor.

 • ŞANLIURFA - Balkan şampiyonu tekvandocu, yeni şampiyonluklar için çalışıyor
  12 Ara ŞANLIURFA - Balkan şampiyonu tekvandocu, yeni şampiyonluklar için çalışıyor

  Balkan şampiyonu milli sporcu Emirhan Çelik, Avrupa, dünya ve olimpiyatlarda başarılı olmayı hedefliyor.

 • Balkan Tekvando Şampiyonu Emirhan Çelik, altınla ödüllendirildi
  08 Ara Balkan Tekvando Şampiyonu Emirhan Çelik, altınla ödüllendirildi

  Şanlıurfa'nın Eyyübiye Belediyesi, 23. Balkan Tekvando Şampiyonası'nda altın madalya kazanan Emirhan Çelik'i ödüllendirdi.

 • Eyyübiye Sera Kentteki yüksek rekolte ümit veriyor
  27 Eki Eyyübiye Sera Kentteki yüksek rekolte ümit veriyor

  Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş'un ilçeye kazandırdığı Eyyübiye Sera Kent Projesi'nin ilk etabında onuncu biber hasadı yapıldı.

 • Kito Deresi ikinci etap park çalışmaları başladı
  17 Eki Kito Deresi ikinci etap park çalışmaları başladı

  Şanlıurfa Eyyübiye ilçesinin hızla gelişen bölgelerinden olan Yenice ve Osmanlı Mahallesi arasında yer alan Kito Deresi'nde başlatılan ikinci etap park ve çevre düzenlemesi çalışmaları sevinçle karşılandı.

 • Şanlıurfa'da Çakmaktepe arkeolojik kazı çalışmaları sürüyor
  28 Eyl Şanlıurfa'da Çakmaktepe arkeolojik kazı çalışmaları sürüyor

  Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Kültür ve Turizm Bakanlığınca yürütülen "Taş Tepeler" projesi kapsamında çalışmaların sürdüğü Çakmaktepe arkeolojik kazı alanını ziyaret etti.

 • Hasta ve yoksulları kapı kapı dolaşıyor
  04 Eyl Hasta ve yoksulları kapı kapı dolaşıyor

  Seçildiği günden bu yana sürekli halkın içinde olan ve ilçede girmediği sokak, çalmadığı kapı bırakmayan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Eyyüpnebi Mahallesinde vatandaşların kapısını çaldı.

 • Eyyübiye'de yüzme havuzlarına yoğun ilgi
  24 Ağu Eyyübiye'de yüzme havuzlarına yoğun ilgi

  Aşırı sıcakların etkili olmaya devam ettiği Şanlıurfa'da, gençlerin ve çocukların sulama kanallarında boğulmalarını engellemek ve sporla tanışmalarını sağlamak amacıyla yaptırılan yüzme havuzları büyük ilgi görüyor.

 • Doğalgazda geri sayım başladı
  12 Ağu Doğalgazda geri sayım başladı

  Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş'un girişimleriyle ilçedeki bazı mahalleler doğalgaz kullanmaya başlarken, Eyyüpnebi Mahallesine doğalgaz istasyon ve hat döşeme işlemleri devam ediyor.

 • Eyyübiye'de açık hava sinema günleri başlıyor
  06 Ağu Eyyübiye'de açık hava sinema günleri başlıyor

  Parklar, yeşil alanlar, gençlik merkezleri ve aile otaklarıyla ilçe halkının sosyal yaşamında köklü değişiklikler yapan Eyyübiye Belediyesi, Başkan Mehmet Kuş'un talimatlarıyla açık hava sinema günleri başlattı.

 • Şanlıurfa Valisi Ayhan, Eyyübiye ilçesinde incelemelerde bulundu
  04 Ağu Şanlıurfa Valisi Ayhan, Eyyübiye ilçesinde incelemelerde bulundu

  Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan, Eyyübiye İlçesinde vatandaşlarla bir araya geldi.

 • Ayakkabı fabrikası istihdama katkı sunacak
  29 Tem Ayakkabı fabrikası istihdama katkı sunacak

  Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan ve Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesinde belediye tarafından yapılan ayakkabı fabrikası binasında incelemelerde bulundu.

 • Başkan Mehmet Kuş en başarılı başkanlar sıralamasında
  30 Haz Başkan Mehmet Kuş en başarılı başkanlar sıralamasında

  Türkiye geneli "Belediye başkanları başarı oranları" adlı anket sonuçlarına göre Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, ilk onda yer aldı.

 • Marketteki kutudan sakarmeke kuşu çıktı
  21 Haz Marketteki kutudan sakarmeke kuşu çıktı

  - Marketteki kutudan sakarmeke çıktı Hatay'da bir markette içine girdiği karton kutuda bulunan sakarmeke kuşu, doğaya salındı Hatay'ın Samandağ ilçesinde bir markette içine girdiği karton kutuda bulunan sakarmeke kuşu, doğaya salındı.

 • Başkan Kuş Kırsaldaki vatandaşlarla bir araya geldi
  20 Haz Başkan Kuş Kırsaldaki vatandaşlarla bir araya geldi

  Şanlıurfa'nın en büyük kırsal alanına sahip olan ilçelerinden Eyyübiye'de, kırsal mahallelere götürülen belediyecilik hizmetleri, yerinde incelenerek halkla birlikte değerlendirilmeye devam ediyor.

 • Sanayi esnafı 25 yıl sonra turnuvada ter döktü
  16 Haz Sanayi esnafı 25 yıl sonra turnuvada ter döktü

  Eyyübiye Belediyesi tarafından desteklenen, Şanlıurfa Zirai Aletler ve Motorlu Vasıtalar Tamircileri Esnaf Odası'nın organize ettiği futbol turnuvası düzenlenen final maçıyla tamamlandı.

 • Başkanı gören mahalleli ortopedik hasta yatağı istedi
  15 Haz Başkanı gören mahalleli ortopedik hasta yatağı istedi

  Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Dedeosman Mahallesindeki ziyaret sırasında bir vatandaşın ortopedik hasta yatağı talebini geri çevirmedi.

 • Başkan Kuş Muradiye Mahallesinde halkla buluştu
  06 Haz Başkan Kuş Muradiye Mahallesinde halkla buluştu

  Şanlıurfa'nın tarihi ve kültürel en önemli mekanlarına ev sahipliği yapan Eyyübiye ilçesindeki mahallelerin çehresi, belediyecilik hizmetleriyle değişmeye devam ediyor.

 • Eyyübiye'de kadınlar hem öğreniyor hem kazanıyor
  03 Haz Eyyübiye'de kadınlar hem öğreniyor hem kazanıyor

  Eyyübiye Belediyesi Kadın Yaşam ve Destek Merkezleriyle sosyalleşme imkanı bulan kadınlar, boş vakitlerini değerlendiriyor, meslek öğreniyor, aile ekonomilerine katkıda bulunuyorlar.

 • Şampiyon güreşçi ödüllendirildi
  23 May Şampiyon güreşçi ödüllendirildi

  Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Fransa'da düzenlenen Gymnasiade Yaz Oyunları Olimpiyatlarında üçüncü olarak Türkiye'ye bronz madalya kazandıran İslam Turan'ı ödüllendirerek, başarısından dolayı tebrik etti.

 • Şanlıurfa'da engelli birey hayaline kavuştu
  21 May Şanlıurfa'da engelli birey hayaline kavuştu

  Engelli, yaşlı, muhtaç, kadın, genç ve çocuklar başta olmak üzere toplumun tüm kesimlerinin hayatlarını kolaylaştıracak sosyal ve ekonomik destekler sunan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, engelli bir vatandaşın daha isteğini yerine getirdi.

 • Yüzlerce gence iş imkanı doğacak
  11 May Yüzlerce gence iş imkanı doğacak

  Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesi'nde (OSB) yapımı devam eden fabrika binası inşaatında incelemelerde bulundu.

 • Eyyübiyeli sporcular judo Türkiye Şampiyonasına katılacak
  09 May Eyyübiyeli sporcular judo Türkiye Şampiyonasına katılacak

  Şanlıurfa Yıldızlar Judo Şampiyonasında kendi kategorilerinde 2 birincilik ve 1 ikincilik elde eden genç sporcular, Yıldızlar Türkiye Judo Şampiyonasına katılacak.

 • Yetim ve öksüz çocuklar iftarda buluştu
  18 Nis Yetim ve öksüz çocuklar iftarda buluştu

  Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, iftarda yetim ve öksüz çocuklarla buluştu.

 • Başkan Kuş gençlerle buluştu
  15 Nis Başkan Kuş gençlerle buluştu

  Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, bir araştırmacı yazarla birlikte Metin Sözen Kültür Merkezinde düzenlenen iftar programda gençlerle bir araya geldi.

 • Sera kentte fideler toprakla buluştu
  08 Nis Sera kentte fideler toprakla buluştu

  Eyyübiye Belediyesi tarafından hayata geçirilen ve yüzlerce kişiye istihdam sağlayacak olan Sera Kent projesinin ilk etap çalışmalarında sona gelinirken, Başkan Kuş beraberindekilerle birlikte fideleri toprakla buluşturdu.

 • Eyyübiye Belediyesi yardım faaliyetlerini sürdürüyor
  06 Nis Eyyübiye Belediyesi yardım faaliyetlerini sürdürüyor

  Eyyübiye Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri ramazan ayında binlerce aileye ulaşıp, gıda yardımı yapmaya devam ediyor.

 • Başkan Kuş 1050 aileye yemek yapmak için mutfağa girdi
  04 Nis Başkan Kuş 1050 aileye yemek yapmak için mutfağa girdi

  Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Ramazan ayı boyunca her gün 1050 kişiye dağıtılacak iftarlıklar için gönüllü personellerle birlikte mutfağa girdi.

 • Centilmen belediye başkanı muhabir oldu
  01 Nis Centilmen belediye başkanı muhabir oldu

  Centilmen belediye başkanı muhabir oldu Şanlıurfa'nın Eyyübiye İlçe Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Siverek ilçesinin kadın belediye başkanı Ayşe Çakmak ile röportaj yaptığını görünce mikrofonu kendi tutmak istedi.

 • Başkan Kuş sahada esnaf ve vatandaşları dinliyor
  25 Mar Başkan Kuş sahada esnaf ve vatandaşları dinliyor

  Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, esnaf ve vatandaşları sahada dinleyip taleplerine yerinde çözümler üretmeye devam ediyorGöreve geldiği ilk günden itibaren sahadan bir an olsun kopmayan ve ilçenin sokaklarını adım adım dolaşıp esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Eyyübiye Belediye...

 • Kuş, esnaf ve vatandaşlarla biraya geldi
  19 Mar Kuş, esnaf ve vatandaşlarla biraya geldi

  Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, katılımcı belediyecilik anlayışı çerçevesinde rutin olarak sürdürdüğü esnaf ve vatandaş ziyaretlerine devam ediyor.

 • Milyonluk araçlar çürüyor
  14 Mar Milyonluk araçlar çürüyor

  Milyonluk araçlar çürüyor Mersin'de yediemin otoparklarında bulunan binlerce araç sahipleri tarafından alınmayınca çürümeye terk edildi Sadece bir otoparkta 650 araba ile bin 600'e yakın motosiklet bulunurken, araçların toplam piyasa değeri dudak uçuklatıyor Yediemin otoparkı işletmecisi...

 • Başkan Kuş, esnafla bir araya geldi
  08 Mar Başkan Kuş, esnafla bir araya geldi

  Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

 • Kuş, esnaf ve vatandaşların sorunlarını dinledi
  10 Şub Kuş, esnaf ve vatandaşların sorunlarını dinledi

  Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, ilçeyi gezerek vatandaşların taleplerini yerinde dinleyip çözümler üretmeye devam ediyor.

 • Eyyübiyeli gençlerden teşekkür
  07 Şub Eyyübiyeli gençlerden teşekkür

  Şanlıurfa'nın Eyyübiye ilçesinde, belediye bünyesindeki spor salonlarında sportif faaliyetlere katılan gençler, ilçe belediye başkanı Mehmet Kuş'a teşekkür etti.

 • Başkan Kuş esnafı ziyaret etti
  11 Oca Başkan Kuş esnafı ziyaret etti

  Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, rutin hale getirdiği esnaf ve vatandaş ziyaretleri ile talepleri yerinde dinleyip, anında çözümler üretmeye devam ediyor.

 • Başkan Kuş kursiyerlerin hatim programına katıldı
  07 Oca Başkan Kuş kursiyerlerin hatim programına katıldı

  Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Akabe Kadın Destek Merkezinde Kuran-ı Kerim öğrenen kursiyerlerin hatim programına katılıp, kursiyerlere çeşitli hediyeler verdi.

 • Futbol turnuvasının açılışı gerçekleştirildi
  04 Oca Futbol turnuvasının açılışı gerçekleştirildi

  Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Eyyübiye Belediyesi tarafından organize edilen kırsal mahallelerarası futbol turnuvasının açılışında gençlerle bir araya geldi.

 • Eyyübiye Belediyesinden eğitim desteği
  01 Oca Eyyübiye Belediyesinden eğitim desteği

  Eyyübiye Belediyesi, üniversiteye hazırlanan öğrencilere eğitim setiyle soru bankası hediye etti.

 • Turnuvaya katılacak olan sporculara malzeme desteği
  28 Ara Turnuvaya katılacak olan sporculara malzeme desteği

  Şanlıurfa'nın Eyyübiye İlçe Belediyesi tarafından organize edilen kırsal mahalleler arası futbol turnuvasına katılacak olan takımlara, malzeme desteği sağlandı.

 • Eyyübiye'de mahalle temsilcileri buluştu
  18 Ara Eyyübiye'de mahalle temsilcileri buluştu

  Şanlıurfa'nın Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, mahalle temsilcileriyle bir araya gelip, istek ve talepleri dinledi.

 • Başkan Kuş, talepleri sahada dinlemeye devam ediyor
  17 Ara Başkan Kuş, talepleri sahada dinlemeye devam ediyor

  Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, rutin hale getirdiği mahalle gezilerine ara vermeden devam ediyor.

 • Eyyübiye'de ailelerin ihtiyaçları gideriliyor
  08 Ara Eyyübiye'de ailelerin ihtiyaçları gideriliyor

  Eyyübiye Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçede yardıma muhtaç vatandaşlara yardım elini uzatmaya devam ediyor.

 • Eyyübiye'de kadın girişimcilere destek
  02 Ara Eyyübiye'de kadın girişimcilere destek

  Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifini ziyaret ederek kadın girişimcilerle bir araya geldi.

 • Ramazan-Sultan Kuş Cami'nin temeli dualarla atıldı
  23 Kas Ramazan-Sultan Kuş Cami'nin temeli dualarla atıldı

  Antalya'nın Alanya ilçesinde yenisi yapılmak üzere yıkılan Dinek Cami'nin temeli düzenlenen törenle dualarla atıldı.

 • Eyyübiye'de talepler sahada dinleniyor
  20 Kas Eyyübiye'de talepler sahada dinleniyor

  Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, saha ziyaretleri kapsamında ilçedeki esnafları tek tek dolaşıp, talepleri birinci ağızdan dinlemeye devam ediyor.

 • Başkan Kuş mahalle sakinleriyle bir araya geldi
  15 Kas Başkan Kuş mahalle sakinleriyle bir araya geldi

  Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından kırsal mahallelerde sürdürülen çalışmaları yerinde inceleyip, mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

 • Başkan Kuş dezavantajlı öğrencileri unutmadı
  13 Kas Başkan Kuş dezavantajlı öğrencileri unutmadı

  Eyyübiye Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş'un talimatıyla ilçenin bir okulda bulunan yaklaşık 300 öğrenciye, mont, ayakkabı, eldiven, bere ve atkı hediye etti.

 • Başkan Kuş, talepleri sahada dinlemeye devam ediyor
  01 Kas Başkan Kuş, talepleri sahada dinlemeye devam ediyor

  Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, ilçeyi karış karış dolaşıp, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmeye, talepleri dinlemeye ve yerinde çözümler üretmeye devam ediyor.

 • Başkan Kuş, öğrencilerle bir araya geldi
  27 Eki Başkan Kuş, öğrencilerle bir araya geldi

  Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, AK EV Spor Salonlarında eğitim gören gençlerle bir araya geldi.

 • Kuş, talepleri sahada dinlemeye devam ediyor
  23 Eki Kuş, talepleri sahada dinlemeye devam ediyor

  Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, sahada esnaf ve vatandaşlarla iç içe olmaya ve talepleri birinci ağızdan dinlemeye devamediyor.

 • İşsiz gençlere istihdam sağlamak için ayakkabı fabrikası kuruluyor
  22 Eki İşsiz gençlere istihdam sağlamak için ayakkabı fabrikası kuruluyor

  İşsiz gençlere istihdam sağlamak için ayakkabı fabrikası kuruluyor Belediyenin ayakkabı fabrikası istihdama katkı sağlayacak Fabrikanın yapımına başlandı Şanlıurfa'nın Eyyübiye ilçesinde yapım çalışmaları başlayan ayakkabı fabrikası, inşaatın tamamlanmasıyla yüzlerce kişiye istihdam sağlayacak.

 • Başkan Kuş, İstanbul'da derece yapan sporcuyu ödüllendirdi
  13 Eki Başkan Kuş, İstanbul'da derece yapan sporcuyu ödüllendirdi

  Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Dünya Gençlik Ligi'nde 5.'nci olan Savaş Öğüş'ü ödüllendirdi.

 • Vatandaşlardan Başkan Kuş'a teşekkür
  01 Eki Vatandaşlardan Başkan Kuş'a teşekkür

  Eyyübiye Belediyesi tarafından kırsalda bir ilk olan Yardımcı mahallesindeki sosyal donatı alanını kullanan vatandaşlar Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş'a teşekkür etti.

 • Şanlıurfa'da çölyak hastalarına gıda kolisi dağıtıldı
  08 Eyl Şanlıurfa'da çölyak hastalarına gıda kolisi dağıtıldı

  Eyyübiye Belediyesi tarafından kentteki 450 çölyak hastasına gıda kolisi dağıtıldı.

 • Başkan Kuş şampiyon sporcuyu ödüllendirdi
  20 Ağu Başkan Kuş şampiyon sporcuyu ödüllendirdi

  Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Eyyübiye Belediyesi AK Ev Spor Salonlarında eğitim gören ve yarışmalarda derece alan sporcularla bir araya gelip, sporcuları ödüllendirmeye devam ediyor.

 • Eyyübiye'ye doğalgaz verilmeye başlandı
  10 Ağu Eyyübiye'ye doğalgaz verilmeye başlandı

  Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş'un yoğun çabalarıyla ilçede başlayan doğalgaz alt yapı çalışmalarının ardından ilk etapta 5 mahalleye doğalgaz verilmeye başlandı.

Advertisement