Son dakika Miting haberleri, Miting son dakika, son dakika Miting

Son Dakika Miting Haberleri

Son dakika Miting haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son miting haberleri anında burada.


 • 10:32 Bomba iddia: DEVA Partisi, Abdullah Gül'ü 'İkinci aday' olarak düşünüyor Bomba iddia: DEVA Partisi, Abdullah Gül'ü "İkinci aday" olarak düşünüyor

  6'lı masa hakkında bomba başka bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre 6'lı masadaki partilerden DEVA Partisi'nin Abdullah Gül'ü Babacan'dan sonra ikinci aday olarak düşündüğü ileri sürüldü.

 • 09:27 Maltepe mitingi sonrası Kılıçdaroğlu'ndan dikkat çeken paylaşım: Bu saatten sonra değişemem Maltepe mitingi sonrası Kılıçdaroğlu'ndan dikkat çeken paylaşım: Bu saatten sonra değişemem

  Yüz binlerce kişinin katıldığı Maltepe mitingi sonrası CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'ndan gece yarısı dikkat çeken paylaşım geldi. Kılıçdaroğlu, "Bana çok iyi kalplisin, kibarsın ama.. diyen vatandaşlarımız oluyor. Saygı duyuyorum ancak celladımıza benzeyerek mi değişim getireceğiz bu ülkeye? Suçluya hep beraber dikleniriz. Milletime ise kibar olmaya, boynum kıldan ince olmaya devam edeceğim. Bu saatten sonra değişemem." dedi.

 • 01:16 21 Mayıs 2022 Haberleri 21 Mayıs 2022 Haberleri

  21 Mayıs 2022 Manşet Haberleri.

 • 00:25 Kılıçdaroğlu: 'Celladımıza Benzeyerek mi Değişim Getireceğiz Bu Ülkeye?' Kılıçdaroğlu: "Celladımıza Benzeyerek mi Değişim Getireceğiz Bu Ülkeye?"

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Bana çok iyi kalplisin, kibarsın ama… diyen vatandaşlarımız oluyor. Saygı duyuyorum ancak celladımıza benzeyerek mi değişim getireceğiz bu ülkeye? Suçluya hep beraber dikleniriz. Milletime ise kibar olmaya, boynum kıldan ince olmaya devam edeceğim. Bu saatten sonra değişemem” açıklamasını yaptı.

 • Dün Dün 23:47 CHP'nin İstanbul'da gerçekleşen 'Milletin Sesi' mitingine katılan Ekrem İmamoğlu, Mansur Yavaş ile tokalaşmadı CHP'nin İstanbul'da gerçekleşen "Milletin Sesi" mitingine katılan Ekrem İmamoğlu, Mansur Yavaş ile tokalaşmadı

  CHP'nin "Milletin Sesi" mitingine İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve ABB Başkanı Mansur Yavaş da katıldı. Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, İmamoğlu'nun miting alanına geldiği görüntüleri sosyal medya hesabından yayınlarken, İBB Başkanı'nın herkesle tokalaşıp Yavaş'ı es geçmesi dikkatlerden kaçmadı.

 • Dün Dün 22:37 Kılıçdaroğlu'ndan Canan Kaftancıoğlu mesajı: Genç muhafazakar kadın, aynısı sana da yapılacak Kılıçdaroğlu'ndan Canan Kaftancıoğlu mesajı: Genç muhafazakar kadın, aynısı sana da yapılacak

  Kaftancıoğlu'na verilen 4 yıl 11 ay hapis cezasının Yargıtay tarafından onanmasından sonra Bursa'da yapılması planlanan "Milletin Sesi" mitingi bugün İstanbul Maltepe'deki miting alanında yapıldı. Mitingde muhafazakar gençlere seslenen CHP lideri Kılıçdaroğlu, Kaftancıoğlu'na verilen cezaya tepki göstererek "Canan Başkan'ın başına gelene ses çıkartacaksın. Sesini yükselteceksin, itiraz edeceksin. Genç muhafazakar kadın, çünkü aynısı sana da yapılacak." dedi.

 • Dün Dün 22:25 CHP'NİN MALTEPE'DEKİ MİTİNGİ İÇİN TOPLANMALAR BAŞLADI - 2 CHP'NİN MALTEPE'DEKİ MİTİNGİ İÇİN TOPLANMALAR BAŞLADI - 2

  CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) tarafından Maltepe Miting Alanı'nda düzenlenecek 'Milletin Sesi' mitingi için toplanmalar başladı.

 • Dün Dün 21:53 CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: 'Mültecilerin ülkelerine gönderilmesi gerektiğine inanıyorum' CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: "Mültecilerin ülkelerine gönderilmesi gerektiğine inanıyorum"

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: "Mültecilerin ülkelerine gönderilmesi gerektiğine inanıyorum" "İktidara geldiğimizde Ortadoğu barış birliğini kuracağız "Milyonların sesi olmak için karanlıkta kaldım" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Suriyeli mültecilerin ülkelerine gönderilmesi...

 • Dün Dün 21:41 Kafkas Dernekleri Federasyonu Başkanı Dinçer: '158 Yıl Geçti. Soykırım ve Sürgün Günümüzde de Devam Ediyor' Kafkas Dernekleri Federasyonu Başkanı Dinçer: "158 Yıl Geçti. Soykırım ve Sürgün Günümüzde de Devam Ediyor"

  Kafkas Dernekleri Federasyonu, İstanbul’da; Çerkes Sürgünü'nün 158. yılı dolayısıyla anma etkinliği düzenledi. Federasyon Başkanı Prof. Dr. Ümit Dinçer, “158 yıl geçti. Lakin Çerkes Soykırım ve Sürgünü nihayete ermiş değil. Soykırım ve sürgün günümüzde de devam ediyor” dedi.

 • Dün Dün 21:28 CHP'nin 'Milletin Sesi' mitingi CHP'nin "Milletin Sesi" mitingi

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, iktidara geldiklerinde Orta Doğu Barış ve İş Birliği Teşkilatı'nı kuracaklarını ve sadece bölgeye değil, Suriye'ye ve Orta Doğu'ya da barış getireceklerini söyledi.

 • Dün Dün 21:22 Kılıçdaroğlu, 'Milletin Sesi' Mitingini; Gezi Şehitleri ve Gezi Davası Tutuklularının Aileleri ve Sanatçılarla Birlikte Bitirdi: 'Eşkıya Dünyaya... Kılıçdaroğlu, "Milletin Sesi" Mitingini; Gezi Şehitleri ve Gezi Davası Tutuklularının Aileleri ve Sanatçılarla Birlikte Bitirdi: "Eşkıya Dünyaya...

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul Maltepe’de düzenlenen “Milletin Sesi” mitinginin sonunda; Gezi şehitleri ve Gezi Parkı Davası tutuklularının aileleri ve sanatçılar ile birlikte halkı selamladı. Kılıçdaroğlu, aileler ve sanatçılar; Mazlum Çimen’in seslendirdiği “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” türküsünü birlikte yurttaşlarla birlikte söyledi.

 • Dün Dün 21:13 Kılıçdaroğlu: Bir Yüzükle Yola Çıkanlar Bugün Milletin Celladı Haline Geldi! Onlar Sarayda Fink Atıyorlar, Millet İse Aç Kılıçdaroğlu: Bir Yüzükle Yola Çıkanlar Bugün Milletin Celladı Haline Geldi! Onlar Sarayda Fink Atıyorlar, Millet İse Aç

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Maltepe Miting Alanı'nda düzenlenen 'Milletin Sesi' mitinginde yaptığı konuşmada, “İyi insan olmayı zayıflık gibi gösterenler yani bir yüzükle yola çıkanlar bugün milletin celladı haline geldi. Onlar sarayda fink atıyorlar millet ise aç. Kendi celladınızı seçmeyin. Bu bir şov dünyası değil bu bir demokrasi arayışı. Ciddi olmak zorundayız. Vicdanımızın sesini dinlemek zorundayız. Ahlaki değerlerimizi yüceltmek zorundayız” dedi. Kılıçdaroğlu, Adalet Yürüyüşü'nü anımsatarak, "Beş yıl önce ilk adımımızı attığımız bu yürüyüşün finaline yaklaşıyoruz. Az kaldı. Bu kenti bu meydanlarında, sokaklarında, tarlalarında, fabrikalarında, üniversitelerinde, özgürce kucaklaşacağız. Meraklanmayın" diye konuştu.

 • Dün Dün 20:52 Kılıçdaroğlu: '5 yıl önce ilk adımını attığımız yürüyüşümüzün finaline yaklaşıyoruz' Kılıçdaroğlu: "5 yıl önce ilk adımını attığımız yürüyüşümüzün finaline yaklaşıyoruz"

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin Maltepe Etkinlik Alanı'nda düzenlediği "Milletin Sesi" mitingine katıldı.

 • Dün Dün 20:50 İSTANBUL-MALTEPE'DE CHP'DEN 'MİLLETİN SESİ' MİTİNGİ İSTANBUL-MALTEPE'DE CHP'DEN 'MİLLETİN SESİ' MİTİNGİ

  CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 'Türkiye değişime hazır. Bu değişime gençler hazır, kadınlar hazır. Bizler bu değişime hazırız. Kollarımızı sıvayıp hemen çalışmaya başlamak zorundayız. Hatalarımız oldu.

 • Dün Dün 20:30 CHP'nin 'Milletin Sesi' Mitinginde Yurttaşlar Konuştu: 'Akşamdan Sabaha Zam Olur Mu... 8 Yaşındaki Çocuğumla Markete Gidemiyorum. CHP'nin "Milletin Sesi" Mitinginde Yurttaşlar Konuştu: "Akşamdan Sabaha Zam Olur Mu... 8 Yaşındaki Çocuğumla Markete Gidemiyorum.

  CHP'nin İstanbul Maltepe'de düzenlediği "Milletin Sesi" mitinginde; 65 yaşında bulaşıkçılık yapmak zorunda olduğu duyurulan Nazife Canoğlu, “Artık burama kadar geldi, yeter diyorum. Bir ekmek 5 lira, biz bunu alamıyoruz, akşamdan sabaha zam olur mu?” dedi. Ev işçisi Muazzez Süngü; “Ben 8 yaşındaki çocuğumla markete gidemiyorum olur da çocuğum bir şey görür alamam diye, anneleri bu hale getiren sistem utansın” diye konuştu. Kağıt toplayıcısı Nusret Güllü, “Pazarlardan artıkları toplayarak onlarla geçiniyorduk, şimdi domates oldu 20-25 lira, o ezik domatesi de atmıyorlar artık, onu da toplayamıyoruz” dedi. Kasap Fatih Uludağ, “İki gün öncesine kadar vatandaşın biri 15 liralık kıyma istiyor, yemek yapacağım diye, 15 liralık kıyma 100 gram, 100 gramlık kıyma ile 4 kişilik aile yemek yapacak” diye konuştu.

 • Dün Dün 20:17 Deva Partisi İlk Mitingini Gaziantep'te Yaptı...Babacan: 'Ülkemiz İşgal Altında Falan Değil. Ortada Beştepe Yapımı Yerli ve Milli Bir Kriz Var' Deva Partisi İlk Mitingini Gaziantep'te Yaptı...Babacan: "Ülkemiz İşgal Altında Falan Değil. Ortada Beştepe Yapımı Yerli ve Milli Bir Kriz Var"

  Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Gaziantep’teki ilk mitinglerinin engellenmek istendiğini, ancak vatandaşların akın akın geldiğini belirterek, “Ey Beştepe görüyor musun, duyuyor musun? Biz dimdik ayaktayız” dedi. “Gelin bizim nerede olduğumuzu bilmeyenler için bir konum atalım” diyen Babacan, “Bizim yerimiz 84 milyonun yanıdır” diye konuştu. Babacan, yurttaşlardan şükretmelerini isteyen Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ı “Ülkemiz işgal altında falan değil, çok şükür. Beştepe’dekilerin hepimizin cebine, kesesine açtığı savaşı saymazsak ülkede çok şükür savaş mavaş yok. Beştepe yapımı yerli ve milli bir kriz var” diye eleştirdi.

 • Dün Dün 20:06 GAZİANTEP - DEVA Partisi Genel Başkanı Babacan, Gaziantep mitinginde konuştu GAZİANTEP - DEVA Partisi Genel Başkanı Babacan, Gaziantep mitinginde konuştu

  Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Genel Başkanı Ali Babacan, "Bu ülkenin krizlerini çözmek için DEVA Partisinin mutlaka ama mutlaka iktidarda olması lazım." dedi.

 • Dün Dün 20:02 ALİ BABACAN: SORUNLARI ÇÖZMEK İÇİN İKTİDAR OLMAMIZ GEREKİYOR ALİ BABACAN: SORUNLARI ÇÖZMEK İÇİN İKTİDAR OLMAMIZ GEREKİYOR

  DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, "Bu ülkenin sorunlarını çözmek için Deva Partisi'nin mutlaka iktidara gelmesi gerekiyor.

 • Dün Dün 19:58 CHP'nin İstanbul'daki 'Milletin Sesi' Buluşması… Miting; CHP Yönetimi, Büyükşehir Belediye Başkanları, Kaftancıoğlu'nun Selamlaması ile Başladı CHP'nin İstanbul'daki "Milletin Sesi" Buluşması… Miting; CHP Yönetimi, Büyükşehir Belediye Başkanları, Kaftancıoğlu'nun Selamlaması ile Başladı

  CHP’nin İstanbul Maltepe’de düzenlediği “Milletin Sesi” Mitingi; CHP yönetimi, Büyükşehir Belediye başkanları, İstanbul’daki ilçe belediye başkanları ve CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun yurttaşları selamlaması ile başladı.

 • Dün Dün 19:51 CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, CHP'nin adayının Kılıçdaroğlu olduğunu açıkladı CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, CHP'nin adayının Kılıçdaroğlu olduğunu açıkladı

  CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, Milletin Sesi mitingi öncesinde yaptığı konuşmada Kılıçdaroğlu'nun cumhurbaşkanlığı adaylığına ilişkin dikkat çeken ifadeler kullandı. Altay, "Eskiden 'gönlümüzün adayı Kılıçdaroğlu' deniyordu, o 'gönlümüzün' kısmı kalktı. Artık CHP'nin adayı Kılıçdaroğlu diye bir algı oturdu." ifadelerini kullandı.

 • Dün Dün 19:47 CHP'nin 'Milletin Sesi' Mitingi'nde Gezi Şehitleri ve Tutuklularının Aileleri Halka Seslendi. CHP'nin "Milletin Sesi" Mitingi'nde Gezi Şehitleri ve Tutuklularının Aileleri Halka Seslendi.

  CHP'nin İstanbul Maltepe'de düzenlediği "Milletin Sesi" mitinginde Gezi Parkı Şehitleri'nin aileleri ile Gezi Parkı Davası kapsamında haklarında mahkumiyet kararı verilenlerin aileleri halka seslendi. Silivri Cezaevi'nde tutuklu olan Tayfun Kahraman'ın eşi Meriç Kahraman, aileleri temsilen yaptığı konuşmada, “Bu adalet talebi, kentlerimizin yağmalanmadığı, kamu kaynaklarımızın yok edilmediği, derelerimizin özgür aktığı geleceğimiz içindir. Bu adalet talebi, yargının bağımsız olduğu, yaşama sahip çıkan seslerin duyulduğu, mesleklerinin gereğini yapan hak savunucularının tutsak edilmediği bir ülke içindir. Bu adalet talebi, Ethem’in, Ali İsmail’in, Medeni’nin, Hasan Ferit’in, Abdocan’ın, Ahmet’in, Mehmet’in, Berkin’in özgür düşleri içindir" dedi. Kahraman, "Buradan Bakırköy’e ve Silivri’ye selamlar. Bu daha başlangıç mücadeleye devam" dedi.

 • Dün Dün 19:34 YENİKAPI'DA ÇERKES MİTİNGİ YENİKAPI'DA ÇERKES MİTİNGİ

  ÇERKES soykırımı ve sürgünü 158. yılında, Yenikapı'da düzenlenen mitingle protesto edildi.

 • Dün Dün 19:29 CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na benzerliği ile tüm dikkatleri üzerine çekti! CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na benzerliği ile tüm dikkatleri üzerine çekti!

  CHP'nin Maltepe'de düzenlediği 'Milletin Sesi' mitingine gelen Nusret Gümüşel, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na benzerliğiyle tüm dikkatleri üzerine çekti. Gümüşel'i gören vatandaşlar fotoğraf çekilmek için yanına geldi.

 • Dün Dün 19:28 'Milletin Sesi' mitingine büyük ilgi! Kılıçdaroğlu ve İmamoğlu, vatandaşları halkın arasında dinledi "Milletin Sesi" mitingine büyük ilgi! Kılıçdaroğlu ve İmamoğlu, vatandaşları halkın arasında dinledi

  CHP tarafından Maltepe Miting Alanı'nda gerçekleştirilen Milletin Sesi' mitingine binlerce kişi katıldı. Mitingin başlamasıyla birlikte siyasiler yerine vatandaşların sırayla çıkıp konuşma yapması dikkat çekerken, CHP lideri Kılıçdaroğlu ve İBB Başkanı İmamoğlu da yan yana halkın arasında yer alarak konuşma yapan kişileri dinlediler.

 • Dün Dün 18:22 CHP'nin 'Milletin Sesi' Mitingi, İstanbul'da… Erdoğan Toprak: 'Burada Gördüğüm Kalabalık, 'Artık Bu Kötü Gidişe Dur' Diyor' CHP'nin "Milletin Sesi" Mitingi, İstanbul'da… Erdoğan Toprak: "Burada Gördüğüm Kalabalık, 'Artık Bu Kötü Gidişe Dur' Diyor"

  CHP Genel Başkan Koordinatör Başdanışmanı Erdoğan Toprak, İstanbul Maltepe’deki “Milletin Sesi” mitingi öncesinde; “Bugün burada gördüğüm kalabalık, ‘Artık bu kötü gidişe dur’ diyor. Liyakati de yönetim anlayışını da yönetimdeki düzeni de kaybettiler. Türkiye güçlü ve fırsatları olan bir ülke. Bu fırsatlarla bu ülkeyi ayağa kaldıracağımızı düşünüyorum” dedi.

 • Dün Dün 17:38 CHP'nin 'Milletin Sesi' Mitingi, İstanbul'da… Muharrem Erkek: 'Milletin Sesi Yükselecek Ama Saraydan Duyacaklar mı? Duyamazlar, Çok Korkuyorlar' CHP'nin "Milletin Sesi" Mitingi, İstanbul'da… Muharrem Erkek: "Milletin Sesi Yükselecek Ama Saraydan Duyacaklar mı? Duyamazlar, Çok Korkuyorlar"

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek, İstanbul Maltepe’deki “Milletin Sesi” Mitingi öncesinde; “Milletin sesi yükselecek ama saraydan duyacaklar mı? Duyamazlar, çok korkuyorlar. Sarayın duvarları arasında korku çok büyük. Korktukça otoriterleşiyorlar. Otoriterleştikçe daha çok hata yapıyorlar” dedi.

 • Dün Dün 17:23 CHP'nin 'Milletin Sesi' Mitingi, İstanbul'da… Ali Öztunç: Miting Öncesi İstanbul Valiliği Bostancı'dan Yolu Kapatmış CHP'nin "Milletin Sesi" Mitingi, İstanbul'da… Ali Öztunç: Miting Öncesi İstanbul Valiliği Bostancı'dan Yolu Kapatmış

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç, İstanbul Maltepe’deki “Milletin Sesi” mitingi öncesinde; “İstanbul Valiliği ta Bostancı’dan yolu kapatmış. İnsanlar buraya ulaşamasınlar diye. O kadar mesafeden bu yol kapanmazdı. Kitle buraya gelmesin, insanlar buraya gelmesin, yarı yolda dönsünler, vazgeçsinler, ‘trafik var’ desinler diye o yol kapatılmış” dedi.

 • Dün Dün 17:05 CHP'nin 'Milletin Sesi' Mitingi, İstanbul'da. CHP'nin "Milletin Sesi" Mitingi, İstanbul'da.

  CHP’nin İstanbul Maltepe’deki “Milletin Sesi” mitingine, yurdun birçok bölgesinden gelen yurttaşlar katıldı. Bir vatandaş, “Çoluğumuz çocuğumuz perişan. Mitingden beklentimiz hayatımız düzene girsin" derken, bir başka vatandaş ise “Genç olarak haklarımızı savunmak için geldik” dedi. Çorlu tren katliamında hayatını kaybeden Oğuz Arda Sel’in dedesi Necmettin Sel, "Torunum ve 25 can için adalet aramaya geldim" diye konuştu.

 • Dün Dün 16:38 AK Partili Özhaseki'den İBB'ye borç eleştirisi AK Partili Özhaseki'den İBB'ye borç eleştirisi

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, İstanbul Büyükşehir Belediyesinin (İBB) 3 sene içinde 35 milyar lira borçlandığını söyledi.

 • Dün Dün 15:42 CHP'NİN MALTEPE'DEKİ MİTİNGİ İÇİN TOPLANMALAR BAŞLADI -3 CHP'NİN MALTEPE'DEKİ MİTİNGİ İÇİN TOPLANMALAR BAŞLADI -3

  CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) tarafından Maltepe Miting Alanı'nda düzenlenecek 'Milletin Sesi' mitingi için toplanmalar başladı.

 • Dün Dün 15:17 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki: 'PKK ve FETÖ'ye kucak açanlar şimdi NATO'ya girmek istiyorlar' AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki: "PKK ve FETÖ'ye kucak açanlar şimdi NATO'ya girmek istiyorlar"

  - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki: "PKK ve FETÖ'ye kucak açanlar şimdi NATO'ya girmek istiyorlar" Vali Çiçek: "Kayseri'deki hizmetlerden dolayı hayal etmediklerim bile var" Kocasinan Belediyesi tarafından erkeklere özel yapılan Mimarsinan Akademi Sosyal Tesisi'nin açılışına katılan...

 • Dün Dün 15:03 'Milletin Sesi' Mitingi, İstanbul'da… Aylin Nazlıaka: 'Hep Birlikte Umudu Örgütleyelim, Güzel Yarınları Kuralım' "Milletin Sesi" Mitingi, İstanbul'da… Aylin Nazlıaka: "Hep Birlikte Umudu Örgütleyelim, Güzel Yarınları Kuralım"

  CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, CHP’nin İstanbul Maltepe’de düzenlediği “Milletin Sesi” mitingi öncesinde, miting alanında; “Gelin hep birlikte umudu örgütleyelim. Hep birlikte güzel yarınları kuralım. İlk seçimlerden sonra ‘Yolcudur Abbas, bağlasan durmaz” değerlendirmesini yaptı.

 • Dün Dün 09:16 CHP'nin İstanbul mitingi bugün 18.00'de Maltepe'de: Altılı Masa da alanda olacak CHP'nin İstanbul mitingi bugün 18.00'de Maltepe'de: Altılı Masa da alanda olacak

  CHP'nin bugün İstanbul'da yapacağı "Milletin Sesi" mitingi, muhalefetin tüm partilerini buluşturacak. Mitingde, "6'lı masadaki işbirliğinin tabana yayıldığı" mesajı verilecek.

 • Dün Dün 07:15 GÜNDEM / 21 Mayıs 2022 GÜNDEM / 21 Mayıs 2022

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yeni Adana Stadyumu'nda, AK Parti Gençlik Kolları tarafından düzenlenen "Bir Gençlik Şöleni"ne katılacak.

 • Dün Dün 01:16 20 Mayıs 2022 Haberleri 20 Mayıs 2022 Haberleri

  20 Mayıs 2022 Manşet Haberleri.

 • Dün Dün 00:21 Babacan: 'Deva'yı Durdurmaya Gücünüz Yetmeyecek' Babacan: "Deva'yı Durdurmaya Gücünüz Yetmeyecek"

  Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, sosyal medya mesajında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik; “DEVA’yı durdurmaya gücünüz yetmeyecek” mesajını paylaştı.

 • 20.05.2022 20 May 23:58 GÜNDEM ÖZETİ / 21 Mayıs 2022 GÜNDEM ÖZETİ / 21 Mayıs 2022

  Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, 19 Mayıs Stadyumu alanında MKE Ankaragücü Spor Kulübü'nün şampiyonluk kutlamasına katılacak.

 • 20.05.2022 20 May 23:38 Akşener: 'Toz Zerresi Kadar Korkum Yoktur. Biz O Sandığı Koruyacağız. Seçmenimiz Rahat Olsun' Akşener: "Toz Zerresi Kadar Korkum Yoktur. Biz O Sandığı Koruyacağız. Seçmenimiz Rahat Olsun"

  İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun seçim güvenliğine dikkat çekmek için SADAT’a gitmesi ile ilgili, “Bir ana muhalefet partisi liderine gelen bilginin, belgenin mutlaka ciddiye alınması lazım geldiğini söylüyorum… Ben sandıklarla ilgili hiç kimseden korkmuyorum. Ondan kork, bundan kork; o zaman bırakalım gidelim evlerimize. O seçmenin hakkı hukuku her şeyin üstündedir, bunu yapmak zorundayız. Allah şahit toz zerresi kadar bir korkum yoktur. Biz o sandığı koruyacağız. Seçmenimiz rahat olsun” dedi. Akşener, 1912’de yapılan “sopalı seçimlerin” anımsatılması üzerine de “İsterler, ama bugünün dünyasında ve Türkiye’sinde isteseler de bu milletin iradesinin karşısında bunu hayata geçiremezler. Nitekim İstanbul seçimlerinde denediler çift tokat yendi. Oyun bozanlık etmek isteyecekler, gitmemek için her türlüğü oyunbozanlığı yapmaya kalkışabilirler, iktidardan gitmemek üzere. Seçim oldu bu arkadaşlar gitmez diye bir kavram yok bu netlikte söyleyeyim” diye konuştu.

 • 20.05.2022 20 May 21:07 Milletin Sesi İstanbul mitinginin ayrıntıları netleşti: CHP'li vekiller Kılıçdaroğlu'nu halkın içinden dinleyecek Milletin Sesi İstanbul mitinginin ayrıntıları netleşti: CHP'li vekiller Kılıçdaroğlu'nu halkın içinden dinleyecek

  CHP lideri Kılıçdaroğlu, Canan Kaftancıoğlu'na verilen 4 yıl 11 ay hapis cezasının Yargıtay tarafından onanmasından sonra Bursa'da yapılması planlanan mitingin İstanbul'da gerçekleşeceğini açıkladı. Maltepe'de yapılacak miting için Kılıçdaroğlu'ndan parti üyelerine dikkat çeken bir talimat geldi. CHP'nin MYK üyeleri, PM üyeleri ve Milletvekilleri, CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nun miting konuşmasını protokolden değil, halkın arasında dinleyecek.

 • 20.05.2022 20 May 21:04 İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, canlı yayında son anket sonuçlarını açıkladı: Haziran'da yüzde 20'yi buluyoruz İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, canlı yayında son anket sonuçlarını açıkladı: Haziran'da yüzde 20'yi buluyoruz

  İYİ Parti lideri Meral Akşener, konuk olduğu canlı yayında partisinin oy oranları hakkında bilgi verdi. Üye oldukları anket şirketlerinin Nisan ayında yaptırdığı ankette yüzde 18 çıktıklarını söyleyen Akşener, kendi ölçümlerine göre ise Haziran'da yüzde 20'ye ulaşacaklarını belirtti.

 • 20.05.2022 20 May 20:29 CHP'nin Yarınki 'Milletin Sesi' Mitingi'nin Detayları Belli Oldu CHP'nin Yarınki "Milletin Sesi" Mitingi'nin Detayları Belli Oldu

  Bursa’da yapılması planlanan ancak CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu hakkındaki Yargıtay kararının ardından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun çağrısıyla İstanbul’a alınan “Milletin Sesi” mitinginin detayları belli oldu. Yarın saat 18.00’de Maltepe Sahil Miting Alanı’nda yapılacak mitingde, Kılıçdaroğlu’nun konuşmasından önce vatandaşlara söz verilecek. Yerli ve yabancı 350'nin üzerinde gazetecinin akredite olduğu mitingde CHP ve Türk bayrağı dışında herhangi bir özel flama ya da bayrak açılmayacak.

 • 20.05.2022 20 May 20:07 İstanbul'da yarın bazı yollar trafiğe kapatılacak İstanbul'da yarın bazı yollar trafiğe kapatılacak

  İstanbul Valiliği, yarın Yenikapı Miting Alanı'nda düzenlenecek "Çerkes Soykırımı ve Sürgününün 158. Yılı" adlı program dolayısıyla trafiğe kapatılacak yolları ve alternatif güzergahları duyurdu.

 • 20.05.2022 20 May 19:47 DEVA Partisi GMYK üyeleri, Kayseri'yi ziyaret etti DEVA Partisi GMYK üyeleri, Kayseri'yi ziyaret etti

  Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Merkez Yönetim Kurulu (GMYK) üyeleri, Kayseri'de partililerle bir araya geldi.

 • 20.05.2022 20 May 16:04 CHP Sözcüsü Öztrak: 'Buğdayda taban fiyat en az 7,5 lira olmalıdır' CHP Sözcüsü Öztrak: "Buğdayda taban fiyat en az 7,5 lira olmalıdır"

  CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "CHP olarak biz NATO'nun güçlenmesinden tabii ki memnuniyet duyarız ancak Türkiye'nin çıkarları da her şeyden önce gelir. Müttefik diyeceğimiz ülkelerin, müttefiklik hukukuna saygı duymalarını elbette bekleriz." dedi.

 • 20.05.2022 20 May 14:45 Milli Mücadele'nin ilk mitingi olan 'Havza mitingi' kutlandı Milli Mücadele'nin ilk mitingi olan "Havza mitingi" kutlandı

  Samsun'da, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının Havza ilçesine gelişinin 103. yıl dönümü ile Milli Mücadele'nin ilk mitingi olan İzmir işgalini protesto mitingi kutlandı.

 • 20.05.2022 20 May 14:06 Vidinlioğlu'ndan Türk Dünyası Günleri'ne davet Vidinlioğlu'ndan Türk Dünyası Günleri'ne davet

  Bir televizyon programına konuk olan Kastamonu Belediye Başkanı Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, "Selçuklu'nun uç beyi, Osmanlı'nın sancak beyi, Milli Mücadele'nin olmazsa olmaz şehrine böyle bir Türk Dünyası Günleri çok yakışır diye düşündük. Bu konuda bismillah dedik başladık.

 • 20.05.2022 20 May 13:49 CHP Kadın Kolları Başkanı Nazlıaka'dan kadınlara 'miting' daveti CHP Kadın Kolları Başkanı Nazlıaka'dan kadınlara "miting" daveti

  CHP Kadın Kolları Başkanı Aylin Nazlıaka, tüm kadınları yarın Maltepe'de düzenleyecekleri "Milletin Sesi" mitingine çağırdı.

 • 20.05.2022 20 May 13:21 İmamoğlu'ndan 'Milletin Sesi'ne Çağrı: 'Yeri Göğü Adalet Diye İnletme Günüdür' İmamoğlu'ndan 'Milletin Sesi'ne Çağrı: "Yeri Göğü Adalet Diye İnletme Günüdür"

  İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, yarın Maltepe’de yapılacak ‘Milletin Sesi’ mitingi için İstanbullulara çağrıda bulundu. İmamoğlu “Adalete susamış bir milletin sesini duyurma günüdür. Yeri göğü adalet diye inletme günüdür. Gelin bu cumartesi günü Maltepe'de hak, hukuk, adalet mücadelesinin cesur lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun katılımıyla gerçekleşecek Milletin Sesi mitinginde hep birlikte buluşalım” dedi.

 • 20.05.2022 20 May 13:12 Ekrem İmamoğlu yarınki CHP Maltepe mitingine çağırdı: Yeri göğü adalet diye inletelim! Ekrem İmamoğlu yarınki CHP Maltepe mitingine çağırdı: Yeri göğü adalet diye inletelim!

  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda yarın Maltepe'de yapılacak olan CHP mitingine ilişkin yurttaşlara çağrıda bulundu. İmamoğlu paylaşımında ülkedeki adaletsizliğe dikkat çekerek "Türkiye'de adaleti hakim kılmazsak hiçbir sorunumuzu kalıcı olarak çözemeyiz." dedi.

 • 20.05.2022 20 May 12:56 Aylin Nazlıaka: Tek Adam Rejimi Kadının Gücünden Korktu Aylin Nazlıaka: Tek Adam Rejimi Kadının Gücünden Korktu

  CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, Yargıtay'ın CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu hakkında verdiği karara ilişkin, "Canan Kaftancıoğlu hakkında verilen hukuk dışı cezalandırma kararının korku dışında başka hiç ama hiç dayanağı yoktur. CHP Kadın Kolları olarak bugün 81 ilde ve 973 ilçede bu hukuksuz karara karşı tek ses olduk. En sonda söyleyeceğimizi en başta söyleyelim. Tek adam rejimi kadının gücünden korktu, korktu" dedi. Nazlıaka, tüm kadınları, CHP’nin yarın İstanbul'da yapacağı ‘Milletin Sesi’ mitingine davet etti.

 • 20.05.2022 20 May 12:31 CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç partisinin Edirne İl Başkanlığını ziyaret etti CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç partisinin Edirne İl Başkanlığını ziyaret etti

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç CHP Edirne İl Başkanlığını ziyaret etti.

 • 20.05.2022 20 May 11:45 Sanatçılar CHP'nin 'Milletin Sesi' mitingine çağrı yaptı: Maltepe'de buluşalım! Sanatçılar CHP'nin "Milletin Sesi" mitingine çağrı yaptı: Maltepe'de buluşalım!

  CHP İstanbul Kültür ve Sanat Komisyonu aralarında Belkıs Akkale, Ahmet Ümit, Ceylan Ertem, Şevket Çoruh, Metin Akpınar gibi isimlerin de bulunduğu onlarca sanatçının miting çağrısını sosyal medya hesabından paylaştı. Paylaşımda bütün sanatçılar İstanbul halkını yarın Maltepe Meydanı'nda saat 18.00'de yapılacak mitinge çağırdı ve "Maltepe'de buluşalım" dedi. İşte o çağrılardan birkaçı...

 • 20.05.2022 20 May 10:23 CHP var gücüyle yarınki mitinge hazırlanıyor: Kılıçdaroğlu'nun adaylığı yolundaki önemli bir viraj CHP var gücüyle yarınki mitinge hazırlanıyor: Kılıçdaroğlu'nun adaylığı yolundaki önemli bir viraj

  İstanbul Maltepe'de "Milletin Sesi" adlı mitinglerinden ikincisini yapmaya hazırlanan CHP, yüksek katılım için çabalıyor. Yarın 18.00'de Maltepe'de gerçekleştirilecek mitingin görkemli geçmesinin parti içindeki "Aday kim olmalı?" noktasındaki görüş ayrılıklarını azaltacağı iddia ediliyor

 • 19.05.2022 19 May 23:27 İmamoğlu: Gelin Geleceği Birlikte Kuralım Gelin Bu Ülkeyi Hep Birlikte Değiştirelim İmamoğlu: Gelin Geleceği Birlikte Kuralım Gelin Bu Ülkeyi Hep Birlikte Değiştirelim

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), 19 Mayıs’ı 103’ncü yıldönümünde gün boyu süren etkinliklerle kutladı. Maltepe Miting Alanı’nda yapılan gösteride konuşan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Gelin, birlik olalım. Gelin, geleceği birlikte kuralım. Gelin, bu ülkeyi hep birlikte değiştirelim. Kimsenin hakkının yenmeyeceği, herkesin hakkının teslim edileceği günleri hep birlikte kuralım” dedi.

 • 19.05.2022 19 May 21:55 Şanlıurfa'da gösteri ve etkinlikler 2 gün yasaklandı Şanlıurfa'da gösteri ve etkinlikler 2 gün yasaklandı

  Şanlıurfa Valiliği tarafından kent genelinde tüm gösteri ve etkinlikler, 2 gün süreyle yasaklandı.

 • 19.05.2022 19 May 19:39 Engin Altay Miting Alanında: ''milletin Sesi'nin 780 Bin 500 Kilometrekarelik Coğrafyada Duyulacağı Çok Kesin' Engin Altay Miting Alanında: "'milletin Sesi'nin 780 Bin 500 Kilometrekarelik Coğrafyada Duyulacağı Çok Kesin"

  CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, “Milletin Sesi” mitinginin yapılacağı Maltepe Miting Alanı’nda incelemelerde bulundu. Altay’a Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç eşlik etti. Herkesi 21 Mayıs Cumartesi günü yapılacak mitinge çağıran Altay, “Maltepe Meydanı'ndan milletin sesinin 780 bin 500 kilometrekarelik coğrafyada duyulacağı çok kesin" dedi.

 • 19.05.2022 19 May 19:18 DEVA Partisi Gaziantep'te afiş yasağını böyle deldi: İl başkanı afişleri sırtına asarak sokak sokak gezdi DEVA Partisi Gaziantep'te afiş yasağını böyle deldi: İl başkanı afişleri sırtına asarak sokak sokak gezdi

  Gaziantep'te mitingi yasaklanan DEVA Partisi'nin İl Başkanı Ertuğrul Kaya, asılması için izin verilmeyen afişleri üzerinde taşıyarak yurttaşlara çağrı yaptı.

 • 19.05.2022 19 May 17:09 Sanatçılardan Maltepe'deki 'Milletin Sesi' Mitingine Destek Sanatçılardan Maltepe'deki 'Milletin Sesi' Mitingine Destek

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun çağrısıyla cumartesi günü Maltepe’de düzenlenecek “Milletin Sesi” mitingine sanat camiasından destek geldi. Bazı sanatçılar, sosyal medya hesaplarından paylaştıkları videolarla, vatandaşları mitinge çağırdı.

 • 19.05.2022 19 May 16:13 Ekrem İmamoğlu: İstanbul'un Sporun Her Anlamda İyileştirici Gücüyle Buluşmasını Çok İstiyoruz Ekrem İmamoğlu: İstanbul'un Sporun Her Anlamda İyileştirici Gücüyle Buluşmasını Çok İstiyoruz

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin (İBB) ilk atletizm pisti, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve CHP Grup Başkanvekili Engin Altay tarafından, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda hizmete açıldı. İmamoğlu “Sadece ülkemize değil, tüm dünyaya etki eden İstanbul gibi dev bir metropolün, sporun her anlamda iyileştirici gücüyle buluşmasını çok istiyoruz. Daha sağlıklı ve geleceğe daha mutlu bakan bir kent yaratmanın yolu kesinlikle spordan geçiyor” dedi. Engin Altay ise “Türkiye'nin gençleri, Türkiye'den umudunu kesmemelidir. Türkiye'den başka ülkelerde yaşam aramamalıdır. Bizlere ve Türkiye'ye, Türkiye Cumhuriyeti’ne güvenin. Güzel bir gelecek Türk gençliğini bekliyor” diye konuştu.

 • 19.05.2022 19 May 14:42 MALTEPE ATLETİZM PİSTİ AÇILDI MALTEPE ATLETİZM PİSTİ AÇILDI

  MALTEPE Atletizm Pisti, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nda açıldı.

 • 19.05.2022 19 May 13:51 Ulubey'de Yapılacak Olan Madenin İhalesi Ertelendi Ulubey'de Yapılacak Olan Madenin İhalesi Ertelendi

  "Doğamıza, suyumuza ve fındık alanlarımıza sahip çıkıyoruz" diyen Ordu’nun Ulubey ilçesinin sakinleri önceki gün "Madene Hayır" mitingi düzenledi. Miting sonrası "Madene Hayır" platform üyelerinden oluşan 6 kişilik bir heyet Ankara’ya giderek yetkililerle görüştü. Heyet, yapılan görüşmeler sonrası 24 Mayıs’ta yapılacak olan ihalenin ertelendiğini duyurdu. Ordu Çevre Derneği (ORÇEV) ihalenin iptal dilmediğini uygun şartlarda ihalenin yapılacağını açıkladı.

 • 19.05.2022 19 May 12:28 Medyanın darbelerle imtihanını işleyen 'Ortak Hafıza' okurlarla buluştu Medyanın darbelerle imtihanını işleyen "Ortak Hafıza" okurlarla buluştu

  15 Temmuz Derneği'nin 6 ayda bir yayınladığı "Ortak Hafıza" dergisinin 2. sayısı raflarda yerini aldı.

 • 19.05.2022 19 May 12:14 Aylin Nazlıaka'dan Kadınlara 'Miting' Çağrısı: 'Kadın Dayanışmasının Gücünü Gösterelim' Aylin Nazlıaka'dan Kadınlara 'Miting' Çağrısı: "Kadın Dayanışmasının Gücünü Gösterelim"

  CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, partisinin cumartesi günü İstanbul’da düzenleyeceği Milletin Sesi mitingi için kadınlara çağrı yaptı. Nazlıaka, “Yaşama hakkımız için, eşitlik için, özgürlük için, adalet için, demokrasi için kadın dayanışmasının gücünü gösterelim. Gelin, mor renkli ‘İstanbul Sözleşmesi Yaşatır’ bayraklarımızı hep birlikte sallayalım. Haydi kadınlar mitinge” dedi.

 • 19.05.2022 19 May 09:51 19 Mayıs tüm yurtta coşkuyla kutlanıyor! Kurtuluş mücadelesinin 103. yılında gençlik Ata'nın huzuruna çıktı 19 Mayıs tüm yurtta coşkuyla kutlanıyor! Kurtuluş mücadelesinin 103. yılında gençlik Ata'nın huzuruna çıktı

  103. yılında 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı başta Samsun, İstanbul ve Ankara'da tüm yurtta coşkuyla kutlanıyor. İstanbul'da gençler Taksim Meydanı'na giderken, Ankara'da ise kutlamaların merkezi Anıtkabir oldu.

 • 19.05.2022 19 May 01:16 18 Mayıs 2022 Haberleri 18 Mayıs 2022 Haberleri

  18 Mayıs 2022 Manşet Haberleri.

 • 19.05.2022 19 May 01:03 DEVA Partisi lideri Babacan, Metaverse mitinginde 25 yaşın altındaki gençlere bedava internet vaadinde bulundu DEVA Partisi lideri Babacan, Metaverse mitinginde 25 yaşın altındaki gençlere bedava internet vaadinde bulundu

  DEVA Partisi lideri Ali Babacan, ilk kez Metaverse'te miting yaptı. Gençlere vaatte bulunan Babacan, "Teknoloji ürünleri üzerindeki vergileri düşüreceğiz. 25 yaşın altındaki tüm gençlere internete bedava erişim hizmeti sunacağız" ifadelerini kullandı.

 • 19.05.2022 19 May 00:53 Vali Gökmen Çiçek adeta miting havasında uğurlandı Vali Gökmen Çiçek adeta miting havasında uğurlandı

  Vali Gökmen Çiçek adeta miting havasında uğurlandı Vali Çiçek: "Ben ömrüm boyunca Afyonkarahisar'ı unutamam" "Afyonkarahisar'ı kalbimde götürüyorum" Afyonkarahisar'dan, Kayseri Valiliği'ne atanan Vali Gökmen Çiçek, vatandaşlar ve STK'lar tarafından adeta miting havasında uğurlandı.

 • 19.05.2022 19 May 10:30 ABD Büyükelçiliği'nden Vatandaşlarına 'Miting' Uyarısı: Gösteri ve Protestolardan Kaçının ABD Büyükelçiliği'nden Vatandaşlarına 'Miting' Uyarısı: Gösteri ve Protestolardan Kaçının

  ABD Büyükelçiliği, CHP'nin cumartesi günü İstanbul'da yapacağı miting nedeniyle vatandaşlarını uyardı. Türkiye'de daha önce yapılan protestolarda tazyikli su, göz yaşartıcı gaz ve öldürücü olmayan mermiler kullanıldığını anımsatan Büyükelçilik, vatandaşlarına, "Bu mitingde de benzer önlemlerin alınması kuvvetle muhtemeldir. Öngörülemez olabileceği ve şiddete dönüşebileceği için gösterilerden ve protestolardan kaçının" uyarısı yaptı.

 • 18.05.2022 18 May 22:03 DEVA Partisi Genel Başkanı Babacan, metaverse mitinginde konuştu Açıklaması DEVA Partisi Genel Başkanı Babacan, metaverse mitinginde konuştu Açıklaması

  Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Genel Başkanı Ali Babacan, "Ülkemizin hak ettiği seviyeye gelmesini istiyorsak dijital dönüşümü gerçekleştirmek zorundayız" dedi.

 • 18.05.2022 18 May 20:49 Hakkari'de gösteri ve yürüyüşlere geçici yasak Hakkari'de gösteri ve yürüyüşlere geçici yasak

  Hakkari'de oturma eylemleri, gösteri yürüyüşleri ve basın açıklamaları gibi etkinliklerin 15 gün süreyle yasaklandığı bildirildi.

 • 18.05.2022 18 May 18:02 Mehmet Öz, Pennsylvania'daki seçimde kazanmaya en yakın isim Mehmet Öz, Pennsylvania'daki seçimde kazanmaya en yakın isim

  NEW ABD Senatosuna Cumhuriyetçi Partiden aday olan dünyaca ünlü Türk kalp cerrahı Prof. Dr. Mehmet Öz, Pennsylvania'daki yarışı az farkla önde götürüyor.

 • 18.05.2022 18 May 17:12 Uğurlama adeta mitinge dönüştü Uğurlama adeta mitinge dönüştü

  Uğurlama adeta mitinge dönüştü Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle Şanlıurfa Valiliği görevine atanan Sivas Valisi Salih Ayhan Sivas'a veda etti.

 • 18.05.2022 18 May 16:12 Uzmanlara göre Hizbullah ve müttefikleri, Lübnan'daki Şii ittifak sayesinde hükümette yer alacak Uzmanlara göre Hizbullah ve müttefikleri, Lübnan'daki Şii ittifak sayesinde hükümette yer alacak

  Lübnan'da 15 Mayıs'ta yapılan genel seçimlerde Meclisteki milletvekili çoğunluğunu kaybetmiş olmalarına rağmen İran cephesinde yer alan Hizbullah ve müttefiklerinin, güçlü siyasi nüfuzları ve Şii ittifakı sayesinde yeni hükümette yer alacağı ifade ediliyor.

 • 18.05.2022 18 May 15:31 Mehmet Öz, Pensilvanya'daki senato seçimini önde götürüyor Mehmet Öz, Pensilvanya'daki senato seçimini önde götürüyor

  ABD'nin Pensilvanya eyaletindeki senato ve eyalet valiliği adaylarını belirmek için düzenlenen ön seçimlerini Prof. Dr. Mehmet Öz önde götürüyor.

 • 18.05.2022 18 May 14:39 Milli Mücadele meşalesi 103 yıldır yanıyor Milli Mücadele meşalesi 103 yıldır yanıyor

  Samsun'da bandırma vapuru drone görüntüleri Atatürk'ün kenti ilk ayak bastığı balmumu heykellerin olduğu Tütün İskelesinden görüntüler Onur Anıtı'ndan görüntüler Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürü Prof. Dr.

 • 18.05.2022 18 May 10:55 Vali Gökmen Çiçek adeta miting havasında uğurlandı Vali Gökmen Çiçek adeta miting havasında uğurlandı

  Afyonkarahisar'dan, Kayseri Valiliği'ne atanan Vali Gökmen Çiçek, vatandaşlar ve STK'lar tarafından adeta miting havasında uğurlandı.

 • 18.05.2022 18 May 06:26 Kolombiya cumhurbaşkanı adayı Gutierrez, destekçileriyle bir araya geldi Kolombiya cumhurbaşkanı adayı Gutierrez, destekçileriyle bir araya geldi

  .Kolombiya cumhurbaşkanı adayı Federico Gutierrez, başkent Bogota'da miting düzenleyerek destekçileriyle bir araya geldi.

 • 17.05.2022 17 May 21:03 Mehmet Öz'ün de yarıştığı Pennsylvania'da ön seçimler bugün yapılıyor Mehmet Öz'ün de yarıştığı Pennsylvania'da ön seçimler bugün yapılıyor

  ABD Senatosuna Cumhuriyetçi partiden aday olan dünyaca ünlü Türk kalp cerrahı Prof. Dr. Mehmet Öz'ün de yarıştığı Pennsylvania'da Senato ve eyalet valiliği adaylarını belirlemek için bugün ön seçimler düzenleniyor.

 • 17.05.2022 17 May 20:32 İzmir'de 'Çeşme Projesi'ne karşı miting İzmir'de 'Çeşme Projesi'ne karşı miting

  İzmir'de 'Çeşme Projesi'ne karşı miting İzmir'in Çeşme ilçesinde yapılması planlanan turizm projesinin iptal edilmesi talebiyle miting düzenlendi.

 • 17.05.2022 17 May 17:39 Ulubey'de Maden Arama İhalesine Karşı Mitingli Protesto Ulubey'de Maden Arama İhalesine Karşı Mitingli Protesto

  Çevre ve meslek örgütleri, mahalle dernekleri ve vatandaşlar, Ordu'nun Ulubey, Korgan, Altınordu, Gülyalı ilçeleri için 24 Mayıs'ta yapılacak maden arama ihalesini düzenledikleri mitingle protesto etti. Ulubey Akoluk Dernek Başkanı Murat Kirpitçi, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve bakanlara seslenerek “Eğer bugün buraya madenci girerse, yarın siz buraya giremezsiniz” dedi.

 • 17.05.2022 17 May 16:33 İstanbul Tabip Odası'ndan 'Beyaz Miting' çağrısı: Ankara'yı beyaza boyamaya gidiyoruz İstanbul Tabip Odası'ndan 'Beyaz Miting' çağrısı: Ankara'yı beyaza boyamaya gidiyoruz

  İstanbul Tabip Odası, bugün düzenlediği basın toplantısında tüm sağlık meslek örgütlerine, Türk Tabipleri Birliği (TTB) tarafından 29 Mayıs'ta Ankara'da yapılacak Beyaz Miting'de buluşma çağrısı yaptı.

 • 17.05.2022 17 May 15:54 Buldan: Ne Siyasi Mahkemeleriniz Ne Sadat'larınız Ne de Hileleriniz Sizi Kurtarmaya Asla Yetmeyecektir Buldan: Ne Siyasi Mahkemeleriniz Ne Sadat'larınız Ne de Hileleriniz Sizi Kurtarmaya Asla Yetmeyecektir

  HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, “Sarayın siyasi ajandasına göre karar veren bir partili yargı sistemi kurdular ve bu yargı düzeni ile seçim kampanyası yürütmeye devam ediyorlar. Kendileri halkın içine inemeyince partili hâkim ve savcılarını sahaya sürdüler. İşte en son Sevgili Canan Kaftancıoğlu'na verilen ceza da aynı mantığın bir sonucudur. Kaybettikleri İstanbul seçiminin intikamını yargı eliyle almak için Kobani davasını ve kapatma davasını açtıklarını biliyoruz. Gezi davasında hukuksuzca insanlara ceza yağdırdılar. Yenilgiyi bir türlü hazmedemediler çünkü. Yargı süsü verilmiş siyasi kararları bir de’ hukuk’ diye halka yutturmaya kalkıştıklarını görüyoruz...Siyaseten yaşadığınız erimeyi yargı gücüyle durdurma gayreti içinde olduğunuzu gayet net görüyor ve biliyoruz. İtiraz eden herkesten, uçan kuştan, esen yelden korktuğunuzu da biliyoruz ama nafile ne yaparsanız yapın, gideceksiniz. Ne siyasi mahkemeleriniz ne kumpaslarınız ne SADAT'larınız ne de hileleriniz sizi kurtarmaya asla yetmeyecektir” dedi.

 • 17.05.2022 17 May 15:25 İstanbul Tabip Odası, Tüm Sağlık Meslek Örgütlerini Ankara'da Yapılacak Beyaz Miting'e Çağırdı İstanbul Tabip Odası, Tüm Sağlık Meslek Örgütlerini Ankara'da Yapılacak Beyaz Miting'e Çağırdı

  İstanbul Tabip Odası, tüm sağlık meslek örgütlerine, Türk Tabipleri Birliği (TTB) tarafından 29 Mayıs’ta Ankara’da düzenlenecek Beyaz Miting'de buluşma çağrısı yaptı.

 • 17.05.2022 17 May 15:19 HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan'dan iktidara: SADAT'larınız, kumpaslarınız sizi kurtarmaya yetmeyecek! HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan'dan iktidara: SADAT'larınız, kumpaslarınız sizi kurtarmaya yetmeyecek!

  HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, sanatçı Aynur Doğan'ın konserinin iptal edilmesini hatırlatarak AK Parti iktidarına 'Kürt düşmanı' ifadesini kullandı. Buldan, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun cezasının onaylanmasını da eleştirdi, yargının siyasallaştığını söyledi.

 • 17.05.2022 17 May 15:07 Ali Öztunç'tan Bakan Nebati'ye: 'Enflasyonun Yükselmesinin Sebebi Olarak Enflasyonu Gösteriyor, Müthiş Deha' Ali Öztunç'tan Bakan Nebati'ye: "Enflasyonun Yükselmesinin Sebebi Olarak Enflasyonu Gösteriyor, Müthiş Deha"

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç, Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati'nin enflasyonla ilgili açıklamalarına tepki gösterdi. Öztunç, "Skeçlere konu olan bakanımız var ya sayın Nebati.. Standapçı gibi. Enflasyonu enflasyonla açıklıyor. Enflasyonun yükselmesinin sebebi olarak enflasyonu gösteriyor. Müthiş bir deha. Gerçekten sayın Nebati'yi kutluyorum. Çözmüş olayı. Enflasyonun sebebi enflasyon diyor. Türkiye böyle bir dahiyi, dehayı, ekonomi uzmanını kazandı ya helal olsun diyorum. Ve sayın Cumhurbaşkanına bir önerim var. Sayın Erdoğan bence önümüzdeki yıl Nobel ekonomi ödülüne Nebati'yi aday gösterin" dedi.

 • 17.05.2022 17 May 15:06 Buldan, HDP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu Buldan, HDP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu

  HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, "HDP ve demokrasi güçleri saldırıya uğrarken, HDP'li belediyelere kayyumlar atanırken çekingen davrananlar, söz kuramayanlar, 'ama, fakat' diyenler, bugün bu saldırı dalgasının bizzat muhatabıdır.

 • 17.05.2022 17 May 14:57 İzmir'de 'Çeşme Projesi'ne Karşı Protesto Mitingi. Ali Öztunç: 'Erdoğan Almış Eline Cetveli Kalemi, Haritaya Çiziyor, 'Şurası Bu Ülkenin İş Adamına,... İzmir'de 'Çeşme Projesi'ne Karşı Protesto Mitingi. Ali Öztunç: "Erdoğan Almış Eline Cetveli Kalemi, Haritaya Çiziyor, 'Şurası Bu Ülkenin İş Adamına,...

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in iptali için dava açtıklarını duyurduğu, çevrecilerin "İzmir'in Kanal İstanbul'u" diye adlandırdığı Ege Turizm Merkezi-Çeşme Projesi'ne karşı protesto mitingi düzenlendi. Mitinge katılan CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç, "Tayyip Erdoğan, almış eline cetveli kalemi, haritaya çiziyor. ‘Şurası bu ülkenin iş adamına, burası Katarlıya, burası şu rantiyeciye’ diye çiziyor. Buna izin vermeyeceğiz. Akıllarını başlarına alsınlar. Bu bir uyarıdır. Bu projeyi devam ettirirlerse Gündoğdu'da yüz binlerle haykırırız" dedi. Soyer ise "Son nefesime kadar şehrimin doğasını koruyacağım" diye konuştu.

 • 17.05.2022 17 May 09:56 CHP'li Öztrak: Düzensiz göç sorununu 2 yıl içinde çözeceğiz CHP'li Öztrak: Düzensiz göç sorununu 2 yıl içinde çözeceğiz

  CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Sözcüsü Faik Öztrak, "Ülkemizin düzensiz göç sorununu en geç 2 yıl içinde, barış içinde çözeceğiz.

 • 17.05.2022 17 May 08:33 Kılıçdaroğlu'ndan milletvekillerine 'iktidara hazırlık' talimatı Kılıçdaroğlu'ndan milletvekillerine "iktidara hazırlık" talimatı

  CHP liderinin, 54 ilde yurt gezisine çıkacak olan milletvekillerine "Acil sorunları öğrenin. İktidar hazırlıklarımızı yapalım" dedi. Kılıçdaroğlu'nun AK Parti'nin artık hiçbir sorunu çözme şansının kalmadığını söylediği öğrenildi.

 • 17.05.2022 17 May 01:16 16 Mayıs 2022 Haberleri 16 Mayıs 2022 Haberleri

  16 Mayıs 2022 Manşet Haberleri.

 • 17.05.2022 17 May 00:43 DEVA Partisi lideri Ali Babacan, Metaverse evreninde dünyanın ilk siyasi mitingini verecek! DEVA Partisi lideri Ali Babacan, Metaverse evreninde dünyanın ilk siyasi mitingini verecek!

  DEVA Partisi lideri Ali Babacan, Metaverse evreninde bir ilke imza atmaya hazırlanıyor. Babacan, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımda Metaverse evreninde dünyanın ilk siyasi mitinginin 18 Mayıs Çarşamba günü saat 20.00'de yapılacağını açıkladı.

 • 16.05.2022 16 May 20:42 İmamoğlu'nun Karadeniz gezisinin masrafları İBB Meclisi'nde tartışıldı İmamoğlu'nun Karadeniz gezisinin masrafları İBB Meclisi'nde tartışıldı

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Meclisi'nde, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Trabzon, Rize ve Artvin'e düzenlediği Karadeniz gezisinin masraflarının nasıl karşılandığı tartışıldı.

 • 16.05.2022 16 May 19:29 Mehmet Öz, Cumhuriyetçi rakibi Kathy Barnette'in İslam karşıtı sözlerini kınadı Mehmet Öz, Cumhuriyetçi rakibi Kathy Barnette'in İslam karşıtı sözlerini kınadı

  NEW ABD Senatosuna Cumhuriyetçi partiden aday olan dünyaca ünlü Türk kalp cerrahı Prof. Dr. Mehmet Öz, rakibi Kathy Barnette'in İslam dini hakkındaki paylaşımını eleştirdi.

 • 16.05.2022 16 May 18:12 İBB MECLİSİNDE TRABZON GEZİSİ VE ŞAHMERAN TARTIŞMASI İBB MECLİSİNDE TRABZON GEZİSİ VE ŞAHMERAN TARTIŞMASI

  İSTANBUL Büyükşehir Belediyesi (İBB) mayıs ayı meclis toplantısında, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Trabzon gezisi ve kentin çeşitli noktalarına konulan Şahmeran heykelleri tartışıldı.

 • 16.05.2022 16 May 16:29 Büro Memur-Sen Genel Başkanı Yusuf Yazgan: 666 Sayılı Khk Kaldırılıp Çöpe Atılmalıdır Büro Memur-Sen Genel Başkanı Yusuf Yazgan: 666 Sayılı Khk Kaldırılıp Çöpe Atılmalıdır

  Memur-Sen’e bağlı Büro Memur-Sen üyeleri, Ankara’daki SGK Genel Müdürlüğü önünde basın açıklaması yaptı. SGK çalışanlarının 3600 ek gösterge, çalışma koşullarının iyileştirilmesi ve liyakate uygun atamalar yapılması gibi talepleri olduğunu dile getiren Büro Memur-Sen Genel Başkanı Yusuf Yazgan, “Sorunlar artık halının altına süpürülemez. Bıçak kemiğe dayanmıştır. SGK gibi mevzuatın yükü altında ezilen kurumlarda acilen düzenleme yapılmalıdır. 666 sayılı KHK kaldırılıp çöpe atılmalıdır” dedi.

 • 16.05.2022 16 May 16:15 Öztrak: 'Mafyadan, Çetelerden, Paramiliter Örgütlerden Medet Umanların Bu Ülkeye ve İnsanımıza Verebileceği Hiçbir Şey Yoktur' Öztrak: "Mafyadan, Çetelerden, Paramiliter Örgütlerden Medet Umanların Bu Ülkeye ve İnsanımıza Verebileceği Hiçbir Şey Yoktur"

  CHP Sözcüsü Faik Öztrak, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun 21 Mayıs'ta İstanbul'da yapacağı "Milletin Sesi" mitingi için, "Tek adam rejiminin mağdur ettiği, hakkı hukuku yok sayılan tüm vatandaşlarımızı İstanbul’da yapacağımız ‘Milletin Sesi’ mitingimizde buluşmaya çağırıyoruz" dedi. Öztrak, “Koltuğunu korumak ve iktidarını sürdürmek için; mafyadan, çetelerden, paramiliter örgütlerden medet umanların bu ülkeye ve insanımıza verebileceği hiçbir şey yoktur" diye konuştu.

 • 16.05.2022 16 May 16:04 CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztrak, PM gündemine ilişkin açıklama yaptı CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztrak, PM gündemine ilişkin açıklama yaptı

  CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "Sığınmacıların, ülkelerine barış içinde geri dönüşleri için gerekli koşulları sağlayacağız. Bu süreçte halkımızın tertemiz alnına ırkçılık lekesini asla sürdürmeyeceğiz.

 • 16.05.2022 16 May 12:31 Mezitli Belediye Başkanı Tarhan'dan Memleketi Mustafabeyli'ye Vefa Parkı Mezitli Belediye Başkanı Tarhan'dan Memleketi Mustafabeyli'ye Vefa Parkı

  Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, merhum ağabeyi eski Adana Milletvekili, Köy Koop Kurucu Genel Başkanı ve Barış Derneği Başkan Yardımcılığı yapmış Nedim Tarhan ile çocukluğunun geçtiği mahalleye park yaptırdı.

 • 15.05.2022 15 May 19:37 İstanbul'da EYT mitingi düzenlendi İstanbul'da EYT mitingi düzenlendi

  Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) Federasyonu tarafından, Maltepe'de "Varız, biriz, buradayız" sloganıyla düzenlenen mitinge, İstanbul ve çevre illerden çok sayıda kişi katıldı.

 • 15.05.2022 15 May 18:43 Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın AK Parti'ye seçim talimatları verdiği iddia edildi! Haziranda meydanlara inecek Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın AK Parti'ye seçim talimatları verdiği iddia edildi! Haziranda meydanlara inecek

  2023 Genel Seçimleri yaklaşırken siyasi partiler hazırlıklarına başladı. Kulislerde konuşulan bilgilere göre Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti yönetiminin başta milletvekillerine ve belediye başkanlarına "Sahada olun, halka dokunun" talimatı verdi. Diğer taraftan Erdoğan'ın da 1 Haziran'dan itibaren meydanlara ineceği öne sürüldü.

Advertisement