Ali Koç'tan kürsüde Uğur Dündar'a gönderme: Kovaladığımız insanlar sayenizde kulübe giriyor, dikkat edin - Son Dakika

Ali Koç'tan kürsüde Uğur Dündar'a gönderme: Kovaladığımız insanlar sayenizde kulübe giriyor, dikkat edin

09.04.2022 17:23

Fenerbahçe'de seçimi kazanan Uğur Dündar Yüksek Divan Kurulu Başkanı oldu. Kürsüde Dündar'ı tebrik eden Başkan Ali Koç, "Kovaladığımız insanlar sayenizde kulübe giriyor, dikkat edin. Binamızda bu insanların yuvalanmasını istemiyoruz" diye gönderme yaptı. Uğur Dündar mikrofonu alır almaz Başkan Koç'a cevap verdi.

Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri'nde yapılan Yüksek Divan Kurulu Başkanlık seçiminde kazanan Uğur Dündar oldu. Başkan Vefa Küçük, Nail Kır, Sait Yılmaz ve Uğur Dündar ile yarışa girdi. Seçimi Uğur Dündar kazandı.

Dakika bir gol bir! Ali Koç ve seçimi kazanan Uğur Dündar kürsüde restleşti

AZİZ YILDIRIM İDDİALARI

Seçimi kaybeden Başkan Vefa Küçük, Uğur Dündar için " Aziz Yıldırım'ın projesi. Aziz Yıldırım'ın adamıdır. Bu seçim Aziz Yıldırım ve Ali Koç'un seçimidir" iddialarında bulunmuştu.

Dakika bir gol bir! Ali Koç ve seçimi kazanan Uğur Dündar kürsüde restleşti

TEBRİKTEN SONRA UYARI

Başkan Ali Koç kürsüye çıkıp seçimi kazanan Uğur Dündar'ı tebrik etti. Başkan Koç tebrik konuşmasından sonra merakla beklenen noktaya geldi. Koç, Aziz Yıldırım'ın projesi olmakla itham edilen Uğur Dündar'a uyarıda ublundu. Koç, "Seçimlerden önce Uğur Dündar ile görüştük. Tarafsız kalacağımızı, kimseyi desteklemeyeceğimizi söyledik. Kendisi de, 'Ben kimsenin adamı değilim' dedi. Biz de inandık. Şimdi göreceğiz. Uğur Bey ile çalışmayı heyecan ile bekliyoruz. Uğur Bey, sizden de ricam bizim kovaladığımız insanlar sizin sayenizde tekrar kulübe giriyor, buna azami şekilde dikkat etmelisiniz. Yüksek Divan Kurulu başkanlığı, Fenerbahçe'nin menfaatleri çerçevesinde Uğur Bey ile de çalışacağız. Hemen başkanlık ofisinin altında olan Yüksek Divan Kurulu başkanlık ofisinin içimizde bulunmasını istemediğimiz insanların yuvalanmamasını istiyoruz" ifadelerini kullandı.

Dakika bir gol bir! Ali Koç ve seçimi kazanan Uğur Dündar kürsüde restleşti

"BAŞKAN'IN KAYGILARI YERSİZ"

Uğur Dündar sonrasında sözü alıp, "Biz Fenerbahçe'nin adamıyız. Hiçbir zaman ben demeyeceğim, biz diyeceğim. Sayın Başkan'ın, süreç içerisinde benimle ilgili ne kadar yersiz kaygılarda bulunduğunu göreceğini düşünüyorum. Buna yürekten inanıyorum. İnşallah uğurlu geliriz" diye cevap verdi.

YORUMLAR (4)
  • Hüseyin Eşiyok: Fenerbahöeye darbe tamamlanmış oldu vesselam. Yıllardır Milliyetçi cephenin yönettiği Fenerbahçe Atatürkçü geçinen Atatürkü kendine maske yapan kızılların eline verilmiştir İlk ayak Ali Koç şimdi Uğur Dündar yazık oldu Fenerbahçeme çpk yazık. Cevap Yaz 9 6 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Vitor Pereira, 'Görevden alınmaktan korkuyor musun?' sorusunu duyunca küplere bindi: Bankada ne kadar param olduğunu biliyor musun? Vitor Pereira, 'Görevden alınmaktan korkuyor musun?' sorusunu duyunca küplere bindi: Bankada ne kadar param olduğunu biliyor musun? Fener Rum Patriği Bartholomeos Sümela'daki ayin için Trabzon'a geldi Fener Rum Patriği Bartholomeos Sümela'daki ayin için Trabzon'a geldi Alfons Groenendijk: 'Oynanan futboldan memnun değilim' Alfons Groenendijk: 'Oynanan futboldan memnun değilim'

Son Dakika Spor Ali Koç'tan kürsüde Uğur Dündar'a gönderme: Kovaladığımız insanlar sayenizde kulübe giriyor, dikkat edin - Son Dakika


Advertisement