Balotelli'nin en büyük motivasyonu boru kebabı! İtalyan yıldız için kurulan sofra şaşkınlık yarattı - Son Dakika

Balotelli'nin en büyük motivasyonu boru kebabı! İtalyan yıldız için kurulan sofra şaşkınlık yarattı

26.11.2021 23:42

Adana Demirspor'un Kasımpaşa'yla oynadığı maçta cezası sebebiyle forma giyemeyecek olan yıldız futbolcu Mario Balotelli, takım arkadaşı Gökhan İnler ile birlikte kente özgü boru kebabı yiyerek, Türk tatlılarının da tadına baktı. Kebapçı Yaşar Aydın, daha önce Beşiktaş maçı öncesinde tesislerde boru kebabı ziyafeti verdiklerini belirtirken, "Sonraki süreçte takıma doping etkisi yarattı. Balotelli de gollerini sıralamaya başladı" dedi. Futbolcu için kurulan sofra sosyal medyada büyük ilgi çekti.

Adana Demirspor'da Mario Balotelli, geçtiğimiz hafta Altay deplasmanında gördüğü sarı kartla cezalı duruma düştü. Bu akşam Adana'da oynanan Kasımpaşa maçında forma giyemeyen Mario Balotelli, takım arkadaşı Gökhan İnler ile birlikte dün akşam saatlerinde kente özgü boru kebabı yiyerek, Türk tatlılarının da tadına baktı.

Balotelli'nin en büyük dopingi boru kebabı! İtalyan yıldız için kurulan sofra 'Yok artık' dedirtti

"KEBAP YERKEN ÇOK MUTLU GÖRÜNÜYOR"

Boru kebabın ve diğer kebap çeşitlerini tadan Balotelli ve İnler, daha sonra Türk tatlılarını denedi. Kebapçı Yaşar Aydın, daha önce Beşiktaş maçı öncesinde tesislerde boru kebabı ziyafeti verdiklerini belirtirken, "Sonraki süreçte takıma doping etkisi yarattı. Balotelli de gollerini sıralamaya başladı. Balotelli gücünü boru kebabından alıyor. Adana'yı ve Adana kebabını çok seviyor. Kebap yerken çok mutlu görünüyor" dedi.

Balotelli'nin en büyük dopingi boru kebabı! İtalyan yıldız için kurulan sofra 'Yok artık' dedirtti
Balotelli'nin en büyük dopingi boru kebabı! İtalyan yıldız için kurulan sofra 'Yok artık' dedirtti
YORUMLAR (1)
  • Muhemmed : Ne hale geldi toplum... boru kebabı da ne direk kebabı yapın açık tmarhane memleket insan gibi yemekte yiyemiyorlar Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500

Kaynak: DHA

Son Dakika Spor Balotelli'nin en büyük motivasyonu boru kebabı! İtalyan yıldız için kurulan sofra şaşkınlık yarattı - Son Dakika Spor


Advertisement