Havalimanında büyük sürpriz! Rafa Silva Beşiktaş için İstanbul'da - Son Dakika
Spor

Havalimanında büyük sürpriz! Rafa Silva Beşiktaş için İstanbul'da

Beşiktaş'ın anlaşma sağladığı Rafa Silva, İstanbul'a geldi. İkinci başkan Hüseyin Yücel ve yönetim kurulu üyesi Feyyaz Uçar ile birlikte Portekiz'den özel uçakla gelen Silva, ilk açıklamasında ''Çok mutluyum burada olduğum için. Beşiktaş'ı seçmek çok kolay bir karar oldu. Taraftara verebileceğim söz zaferler ve kupalar kazanmak için olabildiğince çok çalışacağım. Bunun sözünü verebilirim'' ifadelerini kullandı. Beşiktaş, tecrübeli futbolcuya yeni sezon iç saha formasını da giydirdi.

25.06.2024 22:15  Güncelleme: 22:26

Beşiktaş'ın transfer görüşmelerinde bulunduğu Portekizli futbolcu Rafa Silva, İstanbul'a geldi. Siyah-beyazlı kulüple transfer görüşmeleri yapmak için ikinci başkan Hüseyin Yücel ve yönetim kurulu üyesi Feyyaz Uçar ile birlikte Portekiz'den özel uçakla Atatürk Havalimanı Genel Havacılık Terminali'ne gelen 31 yaşındaki oyuncuyu, çok sayıda taraftar karşıladı.

Beşiktaş için İstanbul'da! İşte Rafa Silva'nın ilk sözleri

SÜRPRİZ FORMA DETAYI

Rafa Silva'nın gelişi ile beraber forma detayı dikkat çekti. Beşiktaş'ın yeni sezonda giyeceği formalarından biri de belli olurken oyuncu kamera karşısına üzerinde yeni sezon forması ile çıktı. Siyah-beyazlılar, daha sonra bu formayı "Beşiktaş mirasından esinlenerek tasarlandı. Beşiktaş Kulübü 2024-2025 iç saha forması çok yakında satışta ve sahada" sözleriyle açıkladı.

Beşiktaş için İstanbul'da! İşte Rafa Silva'nın ilk sözleri

SİLVA'NIN İLK SÖZLERİ

Beşiktaş'ın yeni transferi Silva, "Çok mutluyum burada olduğum için. Beşiktaş'ı seçmek çok kolay bir karar oldu. Hep beraber kupa ve zaferler kazanmak için çalışacağız. Taraftara verebileceğim söz zaferler ve kupalar kazanmak için olabildiğince çok çalışacağım. Bunun sözünü verebilirim. Burayı seçmem kolay oldu. Beşiktaş'a karşı oynamıştım. Taraftarın atmosferini, nasıl bir atmosfer yarattıklarını çok iyi biliyorum. O yüzden çok heyecanlıyım" dedi.

FEYYAZ UÇAR: KENDİSİNE HOŞ GELDİN DİYORUZ

Rafa Silva ile beraber Feyyaz Uçar ve Hüseyin Yücel de açıklamalarda bulundu. Feyyaz Uçar, "Uzun süredir devam eden görüşmeler sonunda Portekiz'in ünlü yıldız oyuncusu Rafa Silva'yı getirdik. Bizzat Hüseyin başkanımız kendi alıp getirdi. Kendisine hoş geldin diyoruz. Tabii ki bundan sonraki süreci hep beraber izleyeceğiz Rafa Silva'ya tekrardan hoş geldin diyoruz" ifadelerini kullandı.

Beşiktaş için İstanbul'da! İşte Rafa Silva'nın ilk sözleri

HÜSEYİN YÜCEL: DAHA ÇOK BULUŞACAĞIZ

Transferde önemli rol oynayan Hüseyin Yücel ise, "Hayırlı olsun, bu günler daha kötü günlerimiz daha iyi günler göreceğiz. Hep beraber burada daha çok buluşacağız inşallah" şeklinde konuştu.

Havalimanında büyük sürpriz! Rafa Silva Beşiktaş için İstanbul\'da

Son Dakika Spor Havalimanında büyük sürpriz! Rafa Silva Beşiktaş için İstanbul'da - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

  Yorumlar (18)

 • AsLaN DurakoğLu: Delikanlı adamlarin takımıdır Beşiktaş.. Hoş geldin delikanlı Silva. Adamsın! 34 26 Yanıtla
  Talat Yelbuz: 4.luk garanti 3.luk zor 35 17 ferhat eser: talat gese ilk 5 e giremez bu sezon 11 17
 • Bilişim Hurda: gereksiz pahalı bir transfer 21 11 Yanıtla
 • Bulent Cebeci: Beşiktaş bu kadro hoca ve yönetimle en iyi 3.olur daha ötesi imkansız... 16 14 Yanıtla
 • ferhat eser: KRALLLLL HOŞGELDİN 14 11 Yanıtla
 • Bulent Korkmaz: Bir fenerbahçeli olarak hayırlı olması dileği ile kutluyorum beşiktaşı ezeli rekabet ebedi dostluk 12 4 Yanıtla
  Radamel Falcao: Kuş familyası :))) 2 2
 • Neco: Ferhat nerdesin… 10 5 Yanıtla
  Ferhat Celik: Burdayım 4 6
 • Tüm yorumlar için tıklayınız

Advertisement