Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Maxi Lopez: Mauro Icardi İdmandayken, Wanda Nara Beni Eve Çağırıyor - Son Dakika

Maxi Lopez: Mauro Icardi İdmandayken, Wanda Nara Beni Eve Çağırıyor

Mauro Icardi'nin eşi Wanda Nara için eski eşi Arjantinli yıldız Maxi Lopez'den şok bir iddia geldi. Lopez, "Kocası idmandayken arıyor ya da eve çağırıyor. Bana çocuklar için kötü olan şeyler yaptırmaya çalışıyor." dedi.

17.01.2019 - 21:53,

Bir dönem Arjantin futbolunun en önemli isimlerinden olan Maxi Lopez ile evlenerek futbol dünyasında adını duyuran Wanda Nara, daha sonra sürekli skandallar ile gündeme geldi. Maxi Lopez ile evli olduğu sırada, o dönemde Arjantinli futbolcu ile takım arkadaşı olan Mauro Icardi'ya yakınlaştığı söylentileri başlamıştı. Nitekim Wanda Nara Maxi Lopez'den boşanma kararı almasının arkasında Mauro Icardi ile evlenmişti. Bu dramanın üstünden yıllar geçti. Ancak söz konusu aşk üçgeni hala yeni skandallarla gündemi meşgul etmeye devam ediyor.

"BENİ EVE ÇAĞIRIYOR"

Geçtiğimiz günlerde Maxi Lopez, Arjantin basınına 3 çocuğunun annesi Wanda Nara hakkında bomba açıklamalarda bulundu. Eski eşi Wanda'nın Icardi kampta olduğunda arayıp kendisini çağırdığını öne süren Lopez, (Brezilyada top koşturuyor) "Çocuklarımla vakit geçirmek için tatillerimi İtalya'da geçiriyorum. Ama her seferinde çocuklarımla kurmak istediğim ilişkiye zarar vermeye çalışıyor. Bu bir oyunmuş gibi davranıyor. Kocası takımla birlikteyken arıyor ya da eve çağırıyor. Bana çocuklar için kötü olan şeyler yaptırmaya çalışıyor." dedi.

Maxi Lopez: Mauro Icardi İdmandayken, Wanda Nara Beni Eve Çağırıyor

WANDA NARA YALANLADI

Eski kocasının bu sözlerine Wanda Nara'dan çok sert tepki geldi. Nara, "Max röportajlarda benden daha önemli söyleyecek şeylerin yok mu? Futbol röportajlarına beni katmandan yoruldum. En cahil insan bile Maxi Lopez'in açıklamalarına inanmaz. Bir gazetenin beni ve ailemi küçük düşüren bu sözleri doğrulamadan yayınlaması utanç verici." dedi.

Maxi Lopez: Mauro Icardi İdmandayken, Wanda Nara Beni Eve Çağırıyor

ICARDİ'NİN KARDEŞİ DE OLAYA DAHİL OLDU

Öte yandan Icardi'nin kız kardeşi Ivana Icardi, Lopez'in tarafını tutarak Wanda Nara'ya, "Bu kadının saçmalıklarının son kurbanı. Ne beklenir ki? Bir psikiyatriste ihtiyacı var. Abim buna nasıl izin veriyor anlamıyorum." sözleriyle ateş püskürdü. Ivana Icardi, abisinin anne babasına Wanda yüzünden ilgi göstermediğini de öne sürdü.

Maxi Lopez: Mauro Icardi İdmandayken, Wanda Nara Beni Eve Çağırıyor

WANDA ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

Diğer taraftan Wanda Nara Icardi'nin menajerlik faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor. Chelsea, Barcelona ve Real Madrid'in imza attırmak istediği golcü futbolcu bu hafta İnter ile sözleşme uzatmak için tekrar masaya oturacak. Ancak Wanda, "Inter ile anlaşmaya çok uzak olduklarını" daha önce açıklamıştı.

(Skor)

YORUMLAR (4)
  • adanalı yazıyor: bu ne brezilya dizisi gibi olmuş demekki dizilerde izlediğimiz brezilya gerçek :D Cevap Yaz 6 0
  • Assan: Şookkk Bu haberden sonra dolar benzin düşüşe geçer Cevap Yaz 7 0
  • Ne : Yapah yani Cevap Yaz 0 0
  • zzzzrrrr: Eeeeeee ??? Bize ne ??? Haber kalmadı herhalde ülkemde Cevap Yaz 13 1
1000

Son Dakika Spor Maxi Lopez: Mauro Icardi İdmandayken, Wanda Nara Beni Eve Çağırıyor - Son Dakika


Advertisement